Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Dzien dobry wszystkim!! :) mama_zuzi nie wiem o co chodzi,dopiero teraz poczytalam,ze cos Cie gnebi :( cos zlego z przeszlosci :( Nie wiem co Ci poradzic ,bo nie znam sprawy,ale trzym sie jakos,badz dobrej mysli,co kolwiek to jest to trzymam kciuki,zeby skonczylo sie pomyslnie dla Ciebie!!Buziaczki i caluski dla Zuzi 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala,,robilas te rafaello?? Jak Ci wyszlo?? Ja wczoraj robilam :p i powiem Ci,ze specjalnie zwrocilam uwage czy jest roznica jak to sie gotuje pol godziny,a godzine,,i nie bylo zadnej :O Taka sama konstynstencja,ten sam smak,,wiec chyba spokojnie wystarczylo by gotowac to pol godziny,,;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia 🖐️ nie robiłam wczoraj przez ten basen nie mkiałam na nic czasu ani już siły ale dzis mam zamiar wreszcie zrobic wieczorkiem, dzieki za wskazówki 😘 🌻 Oliwcia dziś sie budziła 5 razy 😭 ale dziasła ma nabrzmiałe i czerwone więc pewnie lada dzień coś sie wykluje Miłego dzionka kobietki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Podaję przepis na cebulaczki. Ciasto:2 szkl. mąki, 1/2 szkl. mleka, 3 dag drożdży, żółtko, 2 łyżki masła, sól, pieprz. Nadzienie: 2 cebule(biała i czerwona), półtorej łyżki masła, sól, pieprz.Do posmarowania:łyżka letniej wody, 1/2 łyżeczki soli, 5 dag startego ostrego sera, łyżka mielonej słodkiej papryki. Do przesianej mąki wlać drożdże rozprowadzone letnim mlekiem. Dodać rozpuszczone letnie masło, żółtko, przyprawy.Dokładnie wymieszać, zagnieść ciasto i odstawić do wyrośnięcia. Cebule obrac, pokroić w plasterki, zeszklić na maśle, przyprawić. Wyrośnięte ciasto rozwałkowac na dość cienki placek, wykroić szklanką krążki. Na śroodku każdego placuszka położyć trochę przygotowanej cebuli, po czym zwinąć tak, aby powstał rożek. Bardzo dokładnie zlepić jego brzegi.Cebulaczki ułożyć na wysmarowanej tłuszczem blasze, posmarować solą rozpuszczoną w wodzie, posypać serem wymieszanym z papryką. Wstawić do piekarnika, piec ok.25 min. w temp.180 stopni. SMACZNEGO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, bardzo bardzo Wam dziekuje :) Przydaje mi sie kazda pozytywna mysl.... W przyszlym tygodniu moja mama idzie do mojej pani mecenas i bede miala jakies informacje. MAm nadzieje ze dobre. A my dzisiaj leniuchujemy. Wlasnie przed chwila zrobilismy pizze a ja rano walczylam ze stosem prasowania. A teraz necik , jak w cos sie wczytuje to zapominam na chwile o klopotach. :) Buziaczki dla Was 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu dla Ciebie miłe fuidki:D:D:D Izuniaz jak twoje kulinarne cudeńka? Wszystkim miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki ;) Cosik nasze kochane forum poupada :( Izunia zrobiłam rafaello i dobrze że zrobiłam tak jak ty z jednej szklanki cukru i jednej margaryny bo teraz jest akurat mniammm 😘🌻 Zuziu chyba któregos dnia się skuszę i zrobie bo brzmi smakowicie :P Mamo Zuzi [kiss[ 🌻 Gumijagódka 😘 🌻 babo :P Zielna co u ciebie?? 🌻 Kobitki dobrej nocki papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalusia,ciesze sie,ze tak zrobilas,,wierz izuni:p,ze mialabys za slodkie i za tluste jak bys zrobila wg przepisu ;) Smacznego!! Zuzia30,dzieki wielkie z przepis,,,ale ja chyba nie zrobie tego,,Po pierwsze ja tutaj nigdzie nie widzialam drozdzy,a po drugie ja do ciasta drozdzowego sie nie nadaje,,jestem za leniwa:(,,jak cos trzeba ugniatac i czekac az wyrosnie to juz mi sie nie chce ;)Ale chetnie bym zjadla takiego cebulaczka,,;) Jak kobitki bedziecie kiedys robic to podrzuccie izuni :p,,izunia chetnie schrupie :p Mamo_zuzi,,trzymam mocno kcieuki za Ciebie,aby te wiesci od pani mecenas byly jak najbardziej pozytywne,,Trzym sie kochaniutka!!😘 Gumijagoda 🖐️zielna🖐️marteczka🖐️ i reszta 🖐️ Spokojnej nocki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie!! Forum nam cos podupada!! Dopiero 23,09 ,a Wy jus spicie!! :p ehh Wy baby niedobre!1 Toc to dzisiaj sobota!! Dzis sie nie spi!! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudkaaa ;) Kurna pierwszy raz chyba mam ten zaszczyt ;) a to z tego powodu że Oliwci się przed 7 odechciało spać Miłego dzionka kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się melduję :) Gumijagoda, a Ty co znów po nocy robiłaś w necie? A teraz Cię nie ma na gg :( Kasiu, ja też myślę o Tobie pozytywnie...będzie ok :) Izuniaz, też tak kiedyś myślałam, jak Ty, ale teraz już nie :P Ciasto drożdżowe robi się naprawdę chwilkę, nic nie ugniatam \"godzinami\", a w tym czasie jak ono wyrasta można zrobić własnie ten farsz...lub poczytać ;) Kala 😘 Marteczka 😘 Zielna, Asmana, Margaret, Brylka, Viki...i wszystkie pozostałe mamusie ...hop...hop.... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kobity!! Ja to zawsze tak pozno sie melduje,,ale to dlatego,ze maly daje nam sie troszku wyspac :p ,ale za to w nocy ciagle sie budzi,juz szlag mnie trafia:( Tak ladnie spal kiedys ,a teraz wiecznie sie budzi,ale zauwazylam ,ze to od czasu jak Marek zaczal nocki robic,:( Zuzia,,chyba mnie przekonalas,chyba zrobie te pysznosci,,ale najpierw to ja musze poszukac tutaj drozdze,,,;) Trzymajcie sie kobity,,,,do potem!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane kobiety Co po niekturzy troszkę popuchli:P po świętach , a na topiku same przepicy smakołyków ... i co tu robić obiadać się czy ćwiczyć od 6.00 rano:D ......? W czwartek byłam na wypalaniu nadrzerki, teraz jestem obstawiona antybiotykiem przez ginekologa , za miesiąc mam iść do kątroli. Czytam ,, Sagę Ludzi Lodu\" Miłego popołudnia 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret777-🖐️czytałam \"sagę ludzi lodu\"jak byłam w liceum-zresztą masz co czytać bo z tego co pamiętam to jest tego ponad 20 tomów:Pale mi się bardzo podobała... Damianek odsypiał nockę-4h na balkonie!!!się dotlenił..Kamilek całymi dniami ogląda bajki...i krzyczy jak mu się wyłączy....więc ja siedziałam na kurniczku....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka77- 20 to właśnie kończę, tych tomów jest chyba 46:P mój mąż jest jest obużony że czytam książki , bo jak sądzi to mam co innego do roboty:0 , dał mi do zrozumienia że po tym zabiegu mogę sobie poczytać a po tem mam zapir**ać w pocie czoła- przy garzch, szmatach, brytwannach itd. Jesze troche i miałabym być jak \" Izałra w kamienny kręgu\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku czytałam SAGę O UDZIACH LODU,super:) Margarett nie daj się 🌻🌻🌻 Zuzia,Marteczka,Izuniaz Miałam gości ,więc teraz góra naczyń do mycia:(zmykam do mojego królestwa czyt.kuchnia:D Mamo Zuzi👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boże Margaret, ten Twój mąż to jakiś tyran ;) Jak mój miałby coś do czytania przeze mnie książek to byłby powód do rozwodu :P Ja uwielbiam czytać.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda,,jak tam,,gary opanowane?? :p :D marteczka,,niezly Twoj maluszek,,$ godz na swiezym powietrzu ,,fiu fiu :) byleby zeby jutro tez tak dzisiejszej nocki nie odsypial,,;) Margaret 🖐️ mozemy se lapki podac,,Moj mezu jest kochany,ale jak widzi,ze ja znow z jakas ksiazka smigam,to zawsze jakis glupi komentarz dorzuci,bo bylby chory jak by tego nie zrobil. Ale ja za to mu zawsze gadam,ze wole przeczytac jakas \" na topie\" ksiazke niz grac w te jego durne gry,gdzie chodzi po jakims miescie zabija ludzi i rozbija sie jakimis kradzionymi autami. On lubi gry,a ja nie cierpie tego,,chyba ,ze jakies \"lajtowe\",ale za to zawsze staram sie i lubie bardzo czytac ksiazki ,ktore dopiero co wychodza,ze jak pozniej robia filmy na podstawie tych ksiazek,to mam porownanie i wiem co sie bedzie dzialo,,,i tak na marginesie zawsze stwierdzam,ze ksiazka byla o niebo lepsza od filmu ;) Pozdrawiam,,;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😴😴 Gumijagoda uduszę cię,żeś tak głośno sie darła że mi się córka obudziła buuuu spaaaać chcę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w poniedziełek.... mi tez chce się spał...Damianek budził się w nocy dosłownie co pól godziny...albo idzie ospa,albo idzie ząb albo \"idzie\"papierek od mamby co go wczoraj dorwał:o Spppaaaaaaććććććććććć!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×