Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

CZesc dziewczyny 🌻 Zuzia chyrla jak gruzlik, wiec ja zostailam w domu. Ja tez w zwiazku z tym mam wolne. W sumie to sie z niego nie ciesze. Wolalabym pojsc do ludzi, rozerwac sie troche a nie siedziec sama w domu z czarnymi myslami... no ale trudno... Nasza nocka dzis w porzadku, ja jeszcze w szlfroczku, zaraz zrobie sobie kawke i grzaneczke i moze humorek mi sie poprawi. Milego dnia babeczki!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja też dziś niezbyt wyspana...Paulinka budziła się kilka razy w nocy, przychodziła do nas, a ja ją odnosiłam...a mąż oczywiście spał , choć obiecał pomagać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo- zuzi- twoja super mecenaska zawsze dawała rade teraz też sobie poradzi , bądź tego pewna, trzymam łapki Niewyspane mamusie do spania na popołuniową dżemkę, albo na spacerek, bo słoneczko za oknami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Margaret i wszstkim innym laseczkom za slowa otuchy. Dzieki nim jakos brne na przod i staram sie nie martwic :((( MAm nadzieje ze nidlugo skoncza sie moje zmartwienia :) Przepraszam ze nie odwoluje sie do waszych postow ale czytam wszystkie regularnie. Calusy i pozdrowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam cieplutko koleżanki i dalej w drogę:( A tak mi sę nie chce:( chyba że coś sobie kupie;) to milej się zrobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagódko, wracaj szybko z tych zakupów, bo nie mam z kim powarczeć .... :( Mąż mnie wkurza, dziecko szaleje.... 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam,ale nic nie kupiłam:( Możemy powarczeć Zuziu ,tylko ja troche ciszej bo nie mam powodu za bardzo:) Kala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wrróciłam wczoiraj ale nie miałam czasu napisac.. a teraz mój Niki wymyslił sobie placek z jabłkami i robimy:-) wiec postaram sie skrobnąc cos pózbniej.. POZDROWIONKA BABECZKI:-) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, a co tu akie pustki?????//!!!!!!!! dziewczyny pobudka!!!! Gumijagódka, złaz z gadu i napisz co tam u Ciebie, bo cos ostatnio zamilkłaś...:-( a gdzie reszta dziewuszek..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pogadałam sama ze sobą ... dobranoc🌼 spokojnej nocki wszystkim mamom i dzieciaczkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś urządziłam sobie wieczór filmowy z mężem - oglądaliśmy fajną komedię romantyczną... teraz przenosimy się do sypialni ;) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu Ty farciaro-znowu nowa stronka:D Jaką komedie oglądaliście?;) MOnika wczoraj to mój męzuś siedział:(nie ja. A co u Ciebie? Acha oglądałam stronkę paulinki:):):) 👄👄👄 Wczoraj JUlka padła przed 19 i dopiero teraz wstała,bałam sie ,że w nocy jej się odwidzi i będzie wyspanna,tzn:przebudziął się około 2 i kazaął światło zapalić ,ale jakoś ją odwiodłam od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie ;) Zuziu śliczne zdjęcia 😘 🌻 Ja dziś juz bardziej wyspana ale humor taki sobie, mąż wczoraj jak przyjechał z meczu to tak mnie wkur.. 😠 i dziś chyba też ma mecz 😡 Pozdrawiam miłego dzionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kasiu to raczej nie mamka bo jej synek ma już chyba 8m-cy. A skąd takie przypuszczenie? I to napewno nie ja!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uważam, że to nie mamka, bo ona była z Warszawy...ale dziewczynę z tego zdjęcia też już gdzieś widziałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale już odkryłam...:) To Paula24, której synek urodził się 1 czerwca 2006, ona jest z Poznania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno ktoras z nas podawala kinka do bobasow, i tam to zdjecie widzialam ..... hmmmm... no jestem pewna .. A pamietasz patipaule? Kurcze, a moze to nie ten topik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×