Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Hej kobity ;) Moje dzieci już śpią, Olinka od dłuższego czasu pierwszy raz zasneła dziś przytulona do mamusi, kurna jak milutko mi było ;) Ale cycusia już nie chce i mi przykro :( Byłam dziś z nia u lekarza i waży 10 kilo i ma 73 cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala, fajne fotki, tzn. Wy jesteście fajni ;) Ale Twoja malutka duża :) Moja Paulinka dokładnie tyle ważyła i mierzyła, jak miała roczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Zuzi, przepraszam, że przeoczyłam 😘 Trzymam kciuki za pomyślność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojego męża to tylko rekaw widać na więcej nie zasłużył hihihi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO nareszcie chwilka na kafe:) Stęskniłam się za wami. Najważniejsze to że trzymam kciuki za powodzenie w sprawie Kasi:D U mnie zima,śniegu po kolana,koszmar na wyprawę wózkiem:( Margarett Tobie to w szczególności siły w zmaganiach z chorobami:( Zuziu i Kalauniu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A żebyś widziała jak ja przez te zaspy sie przekopuje wózkiem to byś płakała ze śmiechu-160 cm wzrostu szczupła a wózek z 15 kilo i do tego Olinki 10 kilo a zaspy po kostki i tak biegnę nie raz w miejscu :P U nas znów zaczął padać buuu z bloku jutro nie wyjdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubę wczoraj jak zabralismy na sanki to się dosławnie rżal a ludzie szli i się tez śmiali hihihi ubaw po pachy a Olinka to za mała ciut :( najchetniej to jak by mąż wiózł nas troje na sankach ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama_30
No hej.Jestem tutaj 1 raz i już mi się podoba!Też jestem mamą która siedzi wdomciu z dziećmi.mam dwie córeczki jedna chodzi już do maluchów druga dopiero skonczy dwa latka.Mam 30 lat i się zastanawiam czy ktoś mnie będzie jeszcze chciał do pracy.Bo wiecie jak słyszą dzieci to mówią zadzwonimy do Pani hahaha .No to narazie papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 Chłopaki moje na sankach, Olinka śpi a ja nadrabiam zaległości ;) Dziś znów córcia zasnęła przy mamusi :D My na spacerek dziś nie wyjdziemy bo nas całkiem zasypało i nie dała bym rady się przepchać tym wózkiem buuu teraz to by sie traktor przydał :P Miłego dzionka 🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kama:) Ja też ostatnio miałam ten dylemat \"czy ktoś mnie jeszcze zechce do pracy\";) Ale zobaczymy. Napisz coś wiecej o sobie. Kiedy Twoja córka kończy dwa lata? Bo mamy tu dwa takie \"prawiedwuletnie\" brzdące :) Kala, a ja idę znów oswajać Paulinkę ze śniegiem, może ulepimy bałwana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 🖐️ Mama_zuzi,,,,robilas juz test?? Jetsem strasznie ciekawa,czy juz sie Wam udalo,mam nadzieje,ze tak 😘 U mnie nadal cisza,ale przez to ,ze mezu ma ciagle nocki,,zero ,,,bara bara,,;) A rano czy w ciagu dnia nie ma szans ;) Mam nadzieje,ze Wam sie poszczescilo!! Pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuniaaaaaaaa
Witajcie Drogie Kobietki :) Ja mam 25 lat i 1,5 roczną córeczkę :D cudowną :D narazie siedze w domku ale juz zamierzam isc do pracy bo w sumie fnanse nas zmuszają.. ale szczerze mowiac gdby nie to chetnie zostałabym z nia w domku :) ale moze nawet lepiej bedzie z dziecmi, dziecko podobno lepiej sie rozwija z rowniesnikami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Mamo Zuzi trzymam kciuki. Witam nową mamę. A nas zasypało.Dzieciaki mają frajdę.Wczoraj z Kubą nie chciało nam się wracać,tak świetnie nam się lepiło bałwana.A jaką frajdę miał kiedy jeżdził na sankach.Dzisiaj wyprawiłam moich męzczyzn na sanki,bo miałam ich dość.Od samego rana nie mogą się dogadać,więc może teraz im się uda.Narobili takiego bałaganu,że nie wiem od czego zacząć.Jest kopa prasowania,ale ją na pewno zostawię dla męża.Załapałam katar.Powoli przechodzi,ale męczę się.Będę kończyć bo mam jeszcze siłę na sprzątanie.Muszę to wykorzystać.Ostatnio jak robił mąż porządki to wywalił mi kwiatka.Stwierdził,że nie rośnie.A on w zimie odpoczywał a na wiosnę kwitnął.Ile ja poświęciłam temu kwiatkowi czasu a on go wywalił.Dobra kończę bo nic nie zrobię. Zdrówka.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki, Dziekuje za wszystkie kciuki, na pewno sie przydadza :) Testu jeszcze nie robilam, najpierw musze wybrac sie do apteki, a nie za bardzo mi sie chce ruszac tylek dzisiaj. Juz 35 dzien cyklu i nigdy jeszcze nie mialam takiej sytuacji... no raz, jak byalm w ciazy z Zuzia :D A dzis z mezusiem dzialalismy jeszcze , i skoro mnie po tym kres nie ruszyl, to juz chyba nie ruszy... No, ale zobaczymy 🌻 Dam wam znac jak zrobie test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mamo zuzi trzymam kciuki 🌻 Gumijagódko a ty to magiel otworzyłaś że cię tak wcieło :P Zuziu wracaj predko do nas :( Olinka już dziś w lepszym humorze, w ciagu dnia spała 2 godziny znów koło mamusi i ja tez się przespałam wtedy-nawet mi moi chłopcy pozwolili ;) Teraz córcia wykapana i pewnie niedługo spać, a Kuba......doprowadza mnie dziś do szału 😠 jak nie jedno to drugie ma ataki \'\'głupoty\'\' Miłego wieczorka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam do was pytanie: Zauwazylam Zuzi ze schodzi jej skora na stopkach, to raczej nie dlatego ze jest sucha, skorka ta co schodzi ma wyglad jak peknie pecherz, czyli schodzi wiekszymi kawalkami. Juz raz tak miala i jej zeszlo po tygodniu po smarowaniu balsamem nawilzajacym. Teraz jednak obok, na podeszwie zauwazylam przed chwila jakby dwie koliste miejsca otoczone czerwona skora w kolo, wielkosci moze ziarenek grochu jedna. Ma ich trzy, zaraz obok siebie. Zupelnie nie wiem co to jest. Skora wokol paluszkow jest normalna, schodzi pod paluszkami i kolo pietki, a te trzy miejsca sa z boku podeszwy.... Oczywiscie w poniedzialek pojde do lekarza, ale poki co czym to jej smarowac???Dalam jej Clemastinum i posmarowalam Clotrimazolem , bo sama nie wiem.... Radzcie kobitki, pliiiiisss.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Zuzi ja ci chyba za bardzo niestety nie pomogę, Olinka miała coś podobnego po porodzie ale to dlatego że sucha skóra więc oliwka załatwiła sprawe, a po tej maści coś lepiej?? 🌻D🌻o🌻b🌻r🌻a🌻n🌻o🌻c🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie i nie ogłaszam pobudki:D Za zaproszenie na nowe forum to ja dziękuje,tutaj mi dobrze i nie szukam nowych wrażeń. U nas dzisiaj temperatura już w plusie:( i zacznie się chlapa,a mieliśmy iśc na super górke... Wczoraj byłam zmuszonakupić sobie nowe buty zimowe i było z tym troche zamieszania ,bo idąc po te nowe buty musiaąłm założyć męzowe traperki:ale udało się jaokś.:):):) Kasiu i co z Zuzią??? Kala 👄babo moja niedobra:P Zuziu wypoczywaj u mamusi,ja tu będe czuwać. Czekam na Ciebie❤️ A gdzie reszta ?????Zasypało was?:):):) Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już tez nie spimy :) Olinka dziś bardzo ładnie spała w nocy i budziła sie tylko raz na papu a potem zasneła koło mnie ;) U nas zero stopni chodniki nie odśniezone ,w sam raz na sanki tyle że mąż sie coś mi rozchorował :( Miłego dnia kobietki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×