Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Mamo Zuzi coś chyba w tym jest,bo tez juz nie raz o tym myslałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala, babo (jak to Gumisia by powiedziala) a precz z takimi myslami. Na pewno sie dogadacie, a moze wystarczy urlopik spedzony osobno: ty z coreczka a mezu z synkiem i po 2 tygodniach znow sielanka? Ja wiem, po prostu brakuje tego \"pieprzu\"..... Ja nie mialam czego ratowac, eks byl pod 100% wplywem swojej psychicznej mamusi, wiec rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój jest teraz w delegacji wraca co wekend wiec mam spokój. Mamusia jak do niego zadzwoni to leci na rzęsach :( wiec też nie za dobrze bo to wredna baba jest:P ohh jak ja jej nie lubie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo, tamta to naprawde psychiczna, na uspokajaczach leciala i synusia na litosc brala. To sie synus doigral i mieszka teraz z mamusia :P A Kala, Wam sie jeszcze ulozy, zobaczysz. Malutkie dziecko macie a wiadomo ze na poczatku jak sie rodzi dziecko to kryzysiki sa. Wiec glowka do gory!!! Wiecie co, a Asmany to juz bardzo dawno nie bylo u nas, co sie z nia dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja teściowa to dostaje zapaści i tesciu z nerwosolem biega :P przeważnie po rozmowie ze mną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gj babo kochana moja:P A jak twoja tesciówka??:Z pewnościa ukochana twoja mamusia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalo -moja teściowa jest jedyna w swoim rodzaju:P,ale na szczęscie mój mężuś kochany nie jest pod jej wpływem ,tę rolę przejął jego starszy brat:( U mnie piękne słoneczko ,aż wali po oczach:) JUlka kaszląca i zasmarkana:( a nie chorowała od lipca. Synuś spi ,a ja sie upajam spokojem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj choć troche tego słońca, nie bądź taka baba :P U nas pochmurno cały czas ale przynajmniej przestało padać Mykamy na obiadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem glodna a udka sie dopiero odmrazaja.... W ogole non stop glodna chodze a jak otwieram lodowke to mnie odrzuca na metr od niej ..... brrrr......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żurek na kruliku komu podać? Mamo-zuzi - w pierwszych miesiącach ciąży to najlepiej smakuje jak ktoś przyżądzi, bo wąchać te surowe, albo smażące się potrawy to mnie przyprawiały o mdłości a najgorsze było krajanie surowego mięsa:p Jak tam kobitki z urzędami już się porozliczały? O widze że po porodach to nie ja sama straciłam ten pociąg do bara bara;p A z tymi brzuszkami to naprawde udręke mam, po paru macznięciach - kość ogonowa mnie rozbolała , może ja to jakiś gatunek ogoniastych jestem i właśnie dorasta mi częć dalsza :D w takim razie będę usprawiedliwiona , bo w moim przypadku to będzie niewykonywalne:D no i po jakimś czasie jak zareaguje mój mąż na to ,że ja mam większy ogonek:D:D:D:D Ps. ta szczoteczka to jednak jest obrotowa , tylko jazda prubna niewyszła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margarett:D aleś mnie ubawiła. Ja też kupiłam dzieciom nowe szczoteczki dzisiaj ,ale takie zwyczajne:) Mamo Zuzi 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margater, moze bys z moim chlopem pogadala i mu ladnie wytlumaczyla... bo on nie rozumie ze nie daje rady na mieso surowe nawet potrzec w sklepie a co dopiero kroic bleeee....... A co do ogonka... moze specjalna podusie pod pupcie sobie zafunduj ;) Kurcze a Brylka to teraz w Egipcie lezy na plazy .... Ale jej zazdroszcze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzis mialam dzien,,Najpierw z samego rana przyszla znajoma na kawe z mezem i swoim wsciekle niegrzecznym synusiem,, :O pozniej poszlysmy na grupy( cos jak przedszkole),,przyszlam,szybko obiad bo synus glodny,,,:O w rezultacie zjadl 2 lyzki obiadu i poszlismy spac,,, :) Obudzilismy sie godzine temu,,,i juz ciasto mam w piekarniku :D:D Jakos natchnelo mnie na ciasto,,robie z orzechami i cynamonem,,pierwszy raz,,zobaczymy co z tego wyjdzie,,;) Kala,,a co do tych krolikow,to ja mnie tez czasem takie glupie mysli przechodza przez glowe,,ale wole nie wywolywac zla,, :( Tez mam nadzieje,ze sie jakos to ulozy,ze wroca te zwariowane czasy ,ze wszedzie i o kazdej porze ;) bo poki co,to chyba dobrze to nie wrozy :( Ok,,juz nie marudze,, Do potem 🖐️ ide ciasta pilnowac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, kobitki ale Wam zazdroszczę, siedzicie w domkach i pyszności gotujecie, a ja muszę mrożoną pizzę jeść :O Ale humor mam już zdecydowanie lepszy i żołądek już nie boli :) Zaraz jadę na pogaduchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o \"te\" sprawy ;) to u nas też ochłodzenie :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Widzę że weszłyście na temacik o seksie.Ja już nie mogę się doczekać.Muszę odczekać te 6 tygodni po porodzie.W między czasie mam nadzieję na pieszczoty,choć na razie obydwoje z mężem padamy w nocy przez Julkę.9 miesięcy postu ,bo zabronił lekarz.Więc mam nadzieję,że czas szybko zleci i bierzemy się do roboty.Dzisiaj miałam lekką sprzeczkę z mężem,ale napięcie rozładowaliśmy w zabawie z Kubą.Julcia słodko się chowa.Kończę,bo jestem głodna.Miłej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna gratki nowej strony:) Luiza mój to by chyba szału dostał, jemu ciężko tydzień wytrzymać :P no ale jak trzeba było to inna sprawa. Ja juz powoli dzieci wyciszam Olinka juz umyta wiec mam nadzieje że niedługo padnie żeby mamusia mogła sobie troszkę odpocząć:P A tak wogóle to padam na pysk dzisiaj, nie wiem czy to ta pogoda ale strasznie jestem zmęczona i senna dzis :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich po urlopie i wszystki gościach którzy codziennie przychodzili. Wróciliśmy wypoczęci i zrelaksowani normalnie było super. Hotel bajkowy z laguną, w której świetnie się pływało. Byliśmy wLUXorze na wycieczce w wiosce Beduińskiej na quadach, i oglądaliśmy rafę koralową na katamaranie. Gorzej z rzeczywistoscia egipsa bród syf i wszedzie smierdzi. Zakupy to koszmar dość że nie ma cen to jeszcze mnóstwo naganiaczy kup kup kup. Dzieciaki nasza rozłąke zniesli bardzo dzielnie byli nawet grzeczniejsi niż u nas. Teraz musze nadrobić zległości w czytaniu. POZDRAWIAM LUIZA GRATULACJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka hejjjjj;) A własnie wczoraj sie pytałam Gumiśki gdzie ty sie podziewasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka, ja teeeeż chcęęęęęęęęęęęęęęęęęęeeeee😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie mdłości podczs ciąży to miałam najgorsze z chłopakami i najlepszym sposobem u mie była szklanaka przegotowanej wody na czczo potem wymioty ( lepiej woda niz jedzeniem) i cały dzienjuż mnie nie mdliło. Oba porody naturalne chłopaków zdecydowanie lżej się rodzi ( bynajmniej w moim przypadku) a rodzenie Oli było koszmarem tak mnie meczyli az w końcu wycisneli dziecko bo na cesarke było za późno Ola miała 1 punkt a blizny na kroczu straszne, dopiero przy porodzie chłopakó nacieli mnie w tym samym miejscu i pieknie zszyli. A jezeli chodzi o to że niektóre z Was nie maja ochoty na małe bara bara to może być spowodowane przede wszystkim ZMĘCZENIEM bo nie ma co ukruwać te nasze kochane dzieciaczki potrafia nawet aniołka wk.rwic. Ja jak uwieżyłam, że spirala która mam założoną naprawdę działa ( tak po pół roku od założenia ) dopiero sie odblokowałam. Jak idę do gina to najbardziej boje się, że ona mi powie ze coś jest nie tak i trzeba wyjąć spiralę ( mąż się ze mnie śmieje). Przemek ma juz okulary +1.5 w sierpniu kontrola to jest taka wada która można wyleczyć jak na razie nosi je ze trzy godziny dzioennie w ratach a Marcin ryczy, że on też chce okulary. Jutro mam do załatwienia pare spraw urzędowych a tak mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zrobiłam Olince podgląd iiiiii mamy ząbka-górna jedyneczka sie przebiła już :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Brawa dla OLinki❤️ Moja JUlka nadal zasmarkana:( A mieliśmy w planach jechać do babci jutro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!! Olinka 🌻 za pierwszego zabka :D Zaraz sobie zrobie kawusie i zapodam cisteczko ,ktore wczoraj zrobilam :) Pychotka!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje kobitki w imieniu Olinki:D 🌻 Izunia pierwszy ząbek na górze bo na dole już są dwa :D 🌻 Dla was od nas 😘🌻😍 Humorek mi się poprawił bo słoneczko wyszło i już +10 stopni jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×