Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

naturalnie obydwoje a najlepsze to to że obydwoje identyczne wymiary i wagę mielu;) kurna fenomen jestem hihihi i mąż przy obydwu porodach tez był:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale właśnie drugą ciążę to gorzej znosiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumiijagoda, kurcze przewaga dla porodu naturalnego, a tak bym chciala zeby ktos powiedzial mi: \"Cesarka jest super\", tymbardziej ze tu robia ja na zyczenie rodzacej.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w pierwszej ciazy siadalam psychicznie, bo ciagle wynajdywalam sobie powody do zmartwien. Teraz psychicznie jest ok, to cialko daje mi troche popalic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chciałam cesarki, wolałam naturalnie, ale jak by trzeba było to cuz, ale na szczęście dałam radę- a ty bys chciała cesarkę?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy Olince to się połozna śmiała z lekarką że dla tych co przez cesarke rodza to nic nie powinny dostac , tylko te co rodza naturalnie powinny mieć becikowe hihihi no oczywiście poza tymi uzasadnionymi przypadkami.Jak ja rodziłam to wiekszość właśnie cesarki były i prawie same chłopaki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak Zuzia na to że bedzie miała rodzeństwo?? Bo Kuba jak się go pytalismy gdzie dzidzi to pokazywał na brzuch a potem to wkładał sobie koc pod bluzkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu nie martw sie na zapas:) Ja w obu przypadkach czułam się dobrze ,przy Julce dobrze a przy Bartusiu super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Mam nadzieję,że znalazłam dobrą tabelkę i nikogo nie pominełam.Muszę w niej zrobić zmiany Zielna.33/Małgosia-31.05.2002-4 l., Ala--09.11.2005-12 ms. pomorskie Gumijagoda.29/Julka-5.12.2000-6lat,Bartuś-15.09.2005.13m -cy Dolny Śląsk Luiza....28.../Jakub-17.05.2002,Julia-19.02.2007....../Krakowskie Monika....../Nikodem--15.08.2003; Miłosz-17.07.2006..małopolska Brylka.30 /Ola-20.06.2001, Marcin i Przemek 25.11.2002......./ Elbląg VIKI2...28/ Wiktoria--25. 04.2004..,Oliwia--01.05.2006......../Krosno MARGARET777..26/ Iza 01.08.2003-3l, Ola 02.02.05-16ms./małopolskie Zuzia 30/Paulinka 23.03.2005....................lubelskie Asmana.26...Natalia30.09.2002,Iza29.04.2006............. ...../Olsztyn Marteczka77.28...../Kamilek-16.09.2003amianek-10.04.2006 /Lublin Patipaula-/Patrysia i Paulinka 22.04.2000........................./Gdańsk Mama_zuzi-26/ zuzia- 07.05.2002 - 4 l........................./ Göteborg Mamka/Magda 26/mama Alanka - 06.04.2006................./Warszawa E.w.k.a-Pawełek 08.09.2003 ............................./okolice Krakowa Paula24 - Patryk 01.06.2006 ......................................../ Poznań Cypryjskie słoneczko/Weronika 06.01.06................./Limassol KAWKA54..26./Oskarek01.06.2002,Maksiu09.08.2004.../WAŁBR ZYSKIE Kala23 - Jakub 29.09.2003, Oliwia 15.05.2006............../Płoc] Izuniaz Alex 09.08.2005 Londyn...................../Irlandia Polnocna Wczoraj zrobiłam bardzo szybkie i dobre danie.Mężusiowi tak zasmakowało,że dwie dokładki miał.Nocka nie przespana.Mała przy cycu.O 6 rano wkurzyłam się i kazałam mężowi zrobić butlę,ale i tak pospała tylko do 9.A potem jazda do 11.Teraz mogę odsapnąć i pobawić się z Kubą..Dzisiaj,albo jutro teściowa postawi Kubie bańki.Ten jego katar mnie wykończy. Mamo Zuzi ja miałam mdłości teraz do 6 miesiąca,choć zdarzały się jeszcze pózniej przy myciu zębów.Mam nadzieję,że u Ciebie będą trwać krócej. Będę kończyć,bo Kuba chce się ze mną pobawić.Miłego dnia.Mam nadzieję,że u was nie leje jak u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sporo nas było :( jakoś się przerzedziło :( Ale pożadek trzeba zrobić bo trochę nie czytelna ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna.33/Małgosia-31.05.2002, Ala--09.11.2005.........../ pomorskie Gumijagoda.29/Julka-5.12.2000,Bartuś-15.09.2005......./ Dolny Śląsk Luiza....28.../Jakub-17.05.2002,Julia-19.02.2007........./Krakowskie Monika....../Nikodem--15.08.2003; Miłosz-17.07.2006..../małopolska Brylka.30 /Ola-20.06.2001, Marcin i Przemek 25.11.2002/ Elbląg VIKI2...28/ Wiktoria--25. 04.2004..,Oliwia--01.05.2006../Krosno MARGARET777..26/ Iza 01.08.2003, Ola 02.02.05........../małopolskie Zuzia 30/Paulinka 23.03.2005................................../.lubelskie Asmana.26...Natalia30.09.2002,Iza29.04.2006............./Olsztyn Marteczka77./Kamilek-16.09.2003amianek-10.04.2006.. /Lublin Patipaula-/Patrysia i Paulinka 22.04.2000..................../Gdańsk Mama_zuzi-26/ zuzia- 07.05.2002 - 4 l......................../ Göteborg Mamka/Magda 26/mama Alanka - 06.04.2006................/Warszawa E.w.k.a-Pawełek 08.09.2003 ................................../ok Krakowa Paula24 - Patryk 01.06.2006 .................................../ Poznań Cypryjskie słoneczko/Weronika 06.01.06................./Limassol KAWKA54..26./Oskarek01.06.2002,Maksiu09.08.2004.../WAŁBR ZYSKIE Kala23 - Jakub 29.09.2003, Oliwia 15.05.2006............../Płock Izuniaz Alex 09.08.2005 Londyn............................../Irlandia pł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka1
Hej kobitki! Wczorajszy wieczór był koszmarny dla mojego Synusia,ale dziś już widzę,że jest lepiej! Zębiska powoli się przebijają! Podenerwowałam się trochę (całą noc mnie brzuch bolał-ja już tak mam), bo mały miał gorączkę i oczywiście wymiotował to co zjadł-prawie nic ,ale...mam nadzieję,że to się skończy niedługo! źle się coś dzisiaj czuję, to ten stres chyba - kawę już zaliczyłam - maluśki poszedł na drzemkę...na razie chwilka spokoju! Pozdrawiam Was kobitki...narazie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala, Zuzia ne wie ze bedzie miala rodzenstwo, poki co... powiemy jej tak oficjalnie jak pojdziemy razem na USG :) Tylko nie wiem kiedy mi je tu zrobia .... Jesli chodzi o cc, hmmm....nie wiem czy wolalabym, bo Zuzie rodzilam naturalnie, bez komplkacji, ale kusi mnie ta cc ze wzgledow hmmm praktycznych. Po Zuzi mialam problemy z rana krocza, goila sie dlugo, i powiem wam ze do tej pory jak sie z mezusiem przytulamy czuje takie niemile odczucie w jednym miejscu gdzie mam blizne, taki tepy bolik. Dodam ze pierwszy seksik po Zuzi to byl chyba z 5 mieisiecy po, bo tak mnie bolalo :( Nie wspomne o normalnym wyproznianiu, brrrr..... Tu robia cc na zyczenie i nie wiem czy sie nie skusic i oszczedzic mojej biednej hihihi, znow takich przezyc ;P Ale pogadam najpierw z lekarzem i polozna, co o tym sadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie obrazicie sie jak zmodyfikuje troszkę tabelkę ??? Zawsze można wrócić do starej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna.33/Małgosia-31.05.2002, Ala--09.11.2005.........../ pomorskie Gumijagoda.29/Julka-5.12.2000,Bartuś-15.09.2005......./ Dolny Śląsk Luiza....28.../Jakub-17.05.2002,Julia-19.02.2007........ ./Krakowskie Monika....../Nikodem--15.08.2003; Miłosz-17.07.2006..../małopolska Brylka.30 /Ola-20.06.2001, Marcin i Przemek 25.11.2002/ Elbląg VIKI2...28/ Wiktoria--25. 04.2004..,Oliwia--01.05.2006../Krosno MARGARET777..26/ Iza 01.08.2003, Ola 02.02.05........../małopolskie Zuzia 30/Paulinka 23.03.2005................................../.lubelskie Asmana.26...Natalia30.09.2002,Iza29.04.2006............. /Olsztyn Marteczka77./Kamilek-16.09.2003amianek-10.04.2006.. /Lublin Mama_zuzi-26/ zuzia- 07.05.2002 - 4 l......................../ Göteborg Kala23 - Jakub 29.09.2003, Oliwia 15.05.2006............../Płock Izuniaz Alex 09.08.2005 Londyn............................../Irlandia pł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mamo zuzi, ja z nikusiem to wymiotowałam do 4tego miesiąca, z Miłoszkiem tez było mi nie dobrze ale lekarka przepisała mi torecan i troche mi lepiej było, ale znowu strasznie bolał mnie żołądek i przez to wymiotowałam :-( :-( ciąże były trudne do zniesienia, przy Nikusiu często lądowałam w szpitalu. ale za to porody super. pierwszy dwie , drugi 3,5 godziny.. duzo milej wspominam drugi, bo bez nacinania, wiec po porodzie nic juz mnie nie bolało..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo nowa stronka :D :D własnie mi sie Milus obudził :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda, dobry pomysl z ta tabelka. :) Monika, a wiec to nie regula ze jak raz rozcieli to drugi raz tez rozetna.....Super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie rozcinali przy drugim ale szybko sie wygoiło bo przy Kubie to był horror i dlatego tak się bałam porodu.A po cesarce to chyba gorzej bo to jednak rana na brzuchu i ogólnie wyższa szkoła jazdy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś chyba te szwy mi żle założył , ledwo chodziłam, pomimo że miałam rozpuszczalne to przy wyjściu ze szpitala jeden mi zdjeli i było troche lepiej ale po kilku dniach poszłam i wszystkie zdjeli, ja wogóle nie mogłam siedzieć, i chodziłam jak poczwara jakaś.Pozatym wogóle mi się paprało cuś nawet z tymi odchodami :o A przy Olince po 4 godzinach po porodzie sobie wstałam i pod prysznic poszłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala,,mowisz,ze lekarka powiedziala,ze ci co mieli cesarke nie powinni nic dostac :O Ja mialam cesarke i nie zycze nikomu tego bolu po cesarce,,przez tydzien nie umialam z lozka wstac,do karmienia musieli mi malego podawac,bo sama nie umialam sie ruszyc,, Wolalabym urodzic 10 razy naturalnie niz miec nastepna cesarke,, :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza -GRATULACJE Ale macie babki zdrowie:D -dom,rodzina ,szkoła ,praca itd. Ja narazie jestem uziemiona z moimi dziewczynkami, chętnych do opieki nad chorowitkami niema, przedszkole i żłobek odpada moge wziąść jedynie przykład z Moniki i zacząć jakieś ćwiczonka , gruba nie jestem ale jakaś rozchlapła (czyt. zero mięśnia, zwłaszcza brzucha) Zuziu z tego co czytam to teraz będzie ci potrzeba duużo pałera , takrze niezapominaj o śniadaniach w pracy bo tak na dłuższą metę niepociągniesz, szkoda że Paulinka niema już przynajmniej 3latka, bo 2 latki są tak wrażliwe że napewno ci doskwiera jej zachowanie , życzę wytrwałości w zamieżonych celach😘 Gumijagoda ten katar córci to żeczywiście może być z zatok lub bakteryjny , i jak jej spływa z przegrody nosowo-gardłowej no to prowokuje do kaszlu. Na katar zatokowy-FLIXONANSE Na bakteryjny-SULFARINOL ...ale najlepiej zkonsultować z Laryngologiem, pozdrowionka😍 Mamo-zuzi-i faolki- ps. ja rodziłam naturalnie ,przy Olci nie byłam nacinana:) Zielna jak wiadomo nie od dziś jest dzielna także nic dodać nic ująć Pozdrawiam wszystkie babolki -miłego dzinka-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie tez słyszałam bo moja koleżanka też miała 2 razy cesarkę,w pewnym momencie też myslałam że nie dam rady ale jakoś jednak się udało ;) Przy Olince po 3 dniach chodziłam jak szajcarski zegarek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margarett :D Ja mam porównanie czyli JUlka jest z naturanego porodu i w pół godziny po przywiezieniu na sale ogólną wstaąłm do wc:)Smigałąm jak 16:D Bartuś to cesarzowy synuś i pierwsza doba po zabiegu to był koszmar:(:( Czułam sie jak inwalidka,nawet smiac sie nie mogłam, a wstanie z łózka to tragedia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cesarka uratowala mojego synusia,,wierzcie mi,ze nie chcialam,,decydowaly sekundy,,juz sie zaczynal dusic,,zle sie ulozyl do porodu. Cala ciaze bylo zero problemow,nigdy nie mialam mdlosci,,stwierdzilam,ze jestem stworzona do bycia w ciazy ;) bo ja znosilam wrecz cudnie,,,,ale za to poriod byl straszny,, Juz byl odpowiedni otwor,juz parlam,juz mial wychodzic,a on nagle sie gdzies jakby zaklinowal,,,,,i szybko brali mnie na stol,, Lekarz powiedzial,ze gdybysmy czekali jeszcze jakies 2 min. byloby po dziecku,,:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuniaz Na szczęście wszystko dobrze się skończyło🌻 Ale czasem niektóre kobiety wybierają same cesarkę:o Mi po porodzie lekarka powiedziała że mogę tylko rodzić-30 min i po sprawie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale już raczej nie mam zamiaru rodzić wolałabym poprzestać na moich 2 bandziorach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu zachowac spokój przy dzieciach? Ugotowaąłm zupke i nasmażyłam naleśników ,a ona chce grzanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×