Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

🖐️ A ja znów wykończona..i fizycznie i psychicznie :(:(:( Na poprawę humoru mąż kupił mi kubek z napisem \"Kiedy wszystko idzie źle...pamiętaj...że zawsze może być gorzej\" :O Nie nawiązuję do waszych wypowiedzi, bo po prostu nie mam sił czytać. Mam nadzieję, że jutro pokończę te wszystkie raporty i sprawozdania i na weekendzie troszkę sobie z Wami \"pogadam\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna ale masz tych pracodawców, jak by chcieli to przecież za porozumieniem stron w każdej chwili moglibyście rozwiązać umowę:( Zuzia taka jesteś zabiegana, żebyś niezapomniała iść z córą na bilans, ciekawe jak Ci ją wymierzą - Ola ma 92cm. a do książeczki wpisała jej siostrzyczka 85 cm.:0 Gumijagoda ja też zastanowiłabym się nad inną może specjalną szkołą, no ale to jest twoje dziecko i twoja decyzja. mańka i co udało wam się zakupić te pustaki, czy trzeba na nie potrzekać? Mojego niema od wczoraj, ciekawe kiedy się zjawi może jutro 22.30. Słoneczko- niech Weroniczka prędko wraca do zdrowia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziek po dwoch dniach odstawiania cyrków ze spaniem (a raczej niespaniem) padla o 18. Fajnie, tylko ciekawe o ktorej jutro urządzi pobódkę. Myślałam, że może sie spokojnie porelaksuję na neciku (mama pewnie wolałaby żebym spokojnie odstawiła jakieś porządki, ale to moje mieszkanko więc niech się nie wtrąca). W każdym razie taka mnie niemoc zmogla, że zasypiam na stojąco. No i nici i z neta i z porządków. Dobranoc, do jutra 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret, udało nam się zamówić po dość rozsądnych cenach, czeka sie koło miesiąca. To co zostało im na placach to samo drogie cholerstwo. Jestem zadowolona, bo mąż dał sie pociągnąć za kieszeń i kupiliśmy całej rodzince butki, i Majce trochę ubranek;) Kala, moje dziecię pierwszy raz zasnęło bez mru,mru o 19.15. Taki spokój że aż nam głupio! Zawsze się dziwiłam że Twoje tak szybko zasypiają, a moja szalała do23.00. No ale dziś sie nabiegała na podwórku z innymi dziećmi i się pewnie zmęczyła, bardzo. Od poniedziałku myję okna... ślubuję solennie, koniec lenistwa:P No bo od piątku, tak głupio zaczynać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, mój chłop cały dzień z nami!!! TO gratka nie lada, bo zwykle pracuje całymi dniami. Maja była przeszczęśliwa, kiedy tatuś się z nią bawił i byli na spacerku. Zaraz pijemy piwko z soczkiem malinowym, a później pobawimy się jak dorośli, kiedy dzieci śpią ;) ;) ;) :D :D :D Zatem dobranoc moje kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika super:) Margarett uwierz mi,chciałabym jak najlepiej dla mojej córki,ale mam małe możliwości niestety i muszę się jakoś dostosować do obecnych warunków.:( Acha...jak myślicie jakim cudem ubrane dziecko miało w pampersie piasek po zabawie w piaskownicy?:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika moja już padła,Kuba z resztą też a ta cisza jest boska:P Gumisia moja nie raz ma w pieluszce okruszki bułki a to dlatego że kołnierzem wlatuje:P Muszę jeszcze pranie rozwiecić i jakąś kolacyjkę opracować Manika udanej zabawy :D:P Zuzia cebulaczki suuuuuper poprostu miodzio napewno bedę czesto je robić😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 w zyciu bym nie przypuszczała że tak mnie załatwi moja kosiana baba :( Poooobudkaaa dla tych co jeszcze śpią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baby!!! no , to się wyspałam:( . Mała torba zasnęła jak anioł tak wcześnie, a o 5.00 pobudka i ona sie bawi, niedobrzyzna, kopała nas i szczypała.:( pogoda się zapowiada, więc będziemy spacerować, jeszcze dziś mamy wizytę kontrolną u pani doktor, ale chyba dopisze jeszcze antybiotyk, bo małej katar i kaszel jeszcze nie przeszedł:( Miłego dzionka życzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIENDOBRY !!! my tez dzisiaj wczesnie wstalismy poniewaz werek padl wczoraj o 19.30 a zwykle zasypia godzine pozniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kolejne okno umyte. Małymi kroczkami może zdążę do świąt:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki chciałam tylko się przypomnieć jeśli któras pamięta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evita30
Witam kobietki! ja nie mogę zabrać się za mycie okien mam jakiegoś lenia,synek nie poszedł do zerówki bo brzuch go boli,mała ciąglejęczy,najchętniej pojechałabym na bezludną wyspę,narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana gdzieżeś była jak Cię nie było?:):):) Zielna brawo!!!!!! Cypryjskie słoneczko zdrówka dla Weroniki:) Mamo Zuzi gdzie jesteś? Kala i Zuzia 👄 Katarinka , Manika,Margarett,Evita,Izuniaz,Panterka🖐️🖐️🖐️ TRzymajcie za mnie kciuki żębym nie ześwirowała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana a Pani co tu chciała:P zartuje oczywiście gdzieś ty się kobito podziewała 🌻😘 fajnie że jesteś:D My wróciliśmy ze spacerku ale zjemy cos i znów mykamy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana ja już list gończy za tobą wysłałam, teraz gadaj nam tu jak na spowiedzi co było powodem twej dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugjej nieobecności? Zielna.33/Małgosia-31.05.2002, Ala--09.11.2005.........../ pomorskie Gumijagoda.29/Julka-5.12.2000,Bartuś-15.09.2005......./ Dolny Śląsk Luiza....28.../Jakub-17.05.2002,Julia19.02.2007......... /Krakowskie Monika....../Nikodem--15.08.2003; Miłosz-17.07.2006..../małopolska Brylka.30 /Ola-20.06.2001, Marcin i Przemek 25.11.2002/ Elbląg VIKI2...28/ Wiktoria--25. 04.2004..,Oliwia--01.05.2006../Krosno MARGARET777..26/ Iza 01.08.2003, Ola 02.02.05........../małopolskie Zuzia 30/Paulinka 23.03.2005................................../.lubelskie Asmana.26...Natalia30.09.2002,Iza29.04.2006............. /Olsztyn Marteczka77./Kamilek-16.09.2003amianek-10.04.2006.. /Lublin Mama_zuzi-26/ zuzia- 07.05.2002 - 4 l......................../ Göteborg Kala23 - Jakub 29.09.2003, Oliwia 15.05.2006............../Płock Izuniaz Alex 09.08.2005 Londyn............................../Irlandia pł. Manika74/ Kamil 13.03.95, Maj26.03.06................../zachodniopom Cypryjskie słoneczko/Weronika 06.01.06................./Limassol kararzyneczka/ksawery 26.03.2004...................../ lubelskie Jagoda 26/Junior 22.11.2006 ............................./ Łódź Evita30 / Karol 11.12.2000, Nati 10.02.2005................./Pomorskie panteerka/Zuzia 26.04.2006.................................../Zawiercie *gusia 25/ Gracjan 21.08.2005......................../kujawsko-pomorski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda, witaj w klubie ... Ja też nieźle wkur.....i już z bezradności 😭 Jeśli chodzi o porządki to już nawet sił nie mam o nich myśleć, a mam tak brudno, że mi się niedobrze robi :( Ponadto mała jęczy, mąż jęczy, ręce mnie strasznie bolą i mam mnóstwo pracy na komputerze.... Idę na mały spacerek, bo oszaleję 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Asmana ręką nampomachała i zniknęła znowu. No i nie dowiemy się, co się u niej działo. A może jednak? Pozdrawiam Kobity!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie tez odzywam ze zyje, ale mam male klopoty wiec naprawde energi zero na pisanie. Chodzi jak zwykle o moja zasrana przeszlosc, buuu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mamo Zuzi. Cholera. Że też za człowiekiem zawsze jakieś smrody się ciągną. Ale, że za Tobą? Możnaby pomyśleć, że jesteś tak daleko, że mogłabyś zapomnieć o przeszłości. Współczuję. A jak się czujesz? (fizycznie oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzieciaczki spią a ja ....czekam na męża :) Mamo zuzi dla ciebie🌻😘 trzymaj się cieplutko kochaniutka Mój synek powiedział nowy wyraz po którym aż miałam łzy w oczach \"kociam\" moj bączek kochany😍 Dobranoc kobitki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo zuzi 😘😘 Trzymaj sie sloneczko 🌻🌻 Mam nadzieje,ze szybko sie skoncza problemy,,trzymam mocno kciuki za ciebie!! 😘😘 Dziewczyny,,znacie jakies dobre sprawdzone ciasto z budyniem?? szukalam na necie,,ale wolalabym cos sprawdzonego,,;) Jeszcze nie robilam z budyniem,,chcialabym dla odmiany zrobic cos innego ;) Kolorowych wszystkim!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mogę sie podłączyć? 28lat, synuś w tym roku 5. Siedzimy sobie wspólnie na tyłku, z przerwami na przedszkole. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! Kochane dzieki sedeczne za pamięć... To teraz tak. Nie było mnie tak dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo - bez powodu jakoś tak wyszło:)Nic szczególnego się nie stało. Nie mam żadnego usprawiedliwienia:P Co u nas... Choroba chorobą pogania mam dość!! Iza za miesiąc już roczek - ależ ten czas leci:), pieszczoch z niej straszny, nie chodzi i zozła niedobra jest..., ostatnio co zje ręce w buzię i wszystko zwraca- chyba boi się przytyć;). Natalia ten suchar to już wogóle ciagle infekcje, katary od trzech miesięcy próbuje jej zrobić badanie słuchu i nie mogę bo ciągle chora:( Dostaliśmy skierowanie do sanatorium dostała się, czekamy tylko na termin, ale czas oczekiwania to aż 10 miesięcy... Święta już prawie prawie wyjeżdżamy do rodziców już w piątek ja z dziewczynkami zostaję tam dłużej... Aż boję się świąt i pokus bo jestem na diecie i nie chcę zaprzepaścić efektów;) zobaczymy jaką mam silną wolę.. Z mężem jak to z meżem jakżda wie jak to jest wzloty i upadki... Nie pracuje nadal chciałabym bardzo, a z drugiej strony dobrze mi z dzieciakami w domu. Dzisiaj pewnie doistanę @ i chodzą jak osa wrrrrrrr A to kilka foteczek jak chcecie obejrzyjcie. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/77dec16b93a807fe.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/266882004786300a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9e1192cdf256d343.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c00adabdd8bbb8a5.html Teraz mykam robić śniadanko córciom- cały tydzień sama mężowi zmienił sie system pracy. Czyli jestem słomiana wdowa:) Pogoda zapowiada się cudna, więc będziemy dużo sie wygrzewać... Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×