Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Coś wykombinuję;-) Może, jak któraś będzie się do mnie zbliżać, będę namiętnie kaszleć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pooooobudka śpiochy:D:D:D:D:D Luiza 🌻 wszystkiego naj naj 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🌻 widzę, że Kala sie postarała i pobudke znowu robi:D :D :D oj babki, u mnie znowu leje:O nie planujcie urlopów nad morzem, bo szkoda kasy, ciagle pada i jest zimno nie mam nawet jak wyjść na spacer z Majka dzień spedzę na oglądaniu filmów, bo co tu innego robic? jak jutro sie obudzę i będzie lało to załapie doła, wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika kosiana u mnie tisz leje i zimno, ja siedze w swetrze.........w lipcu:o co za czasy:o Basia jak nie pasuje to mogę was budzić po 4 :p tylko ze bym dzieciaczki pobudziła kompem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala dla mnie pobudka w sam raz.Jak nie ma Kuby wstaję z Julką dopiero o 10.W końcu jestem wypoczęta. Dziękuję za życzenia.Wczorajszy dzień spędziłam naprawdę super. A co do okna to doszłam w końcu o co chodzi i naprawiłam ale za nie długą chwilę znowu sknociłam i wtedy naprawił już mąż. U nas też leje i zimno.Jak wczoraj wyszło na chwilę słońce to szybko ubrałam Julkę i wyszłyśmy na pole.Nie minęło 5 minut i już musiałyśmy wracać bo zaczęło lać.Dziś też siedzenie w domu,ale przynajmniej poprasuję.Nie mam tego dużo,więc...Muszę kończyć,bo Julka się nudzi i już nie gaworzy a wrzeszczy no i obiadek czas zacząć.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki:D U nas dziś nie pada ale za to wiatrzycho straszne:( Teraz mąż odkurza więc mam chwilkę na kompa:D Dziś robię sernik w cieście kakaowym więc zapraszam wieczorkiem:D Aha od męza dostałam dzis sliczny bukiecik różyczek:D:D:D:D:D:D:D czyzby cos chciał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!! ja dopiero sie obudzilam :D ksawery jeszcze spi wstalam wczesniej bo musze przygotowac sie do podrozy dzisiaj jedziemy na weekend do wiskansen dels juz tam kiedys bylam i jest tam naprawde fajnie milego weekendu dziewczyny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dzisiaj calutki dzień pada a ja w ten deszcz i tak musiałam pozbierać maliny (na soczek a mam ich sporo) dobrze że mąż mi pomógł. Kończymy sie pakować bo jutro jedziemy nad jezioro mam tylko nadzieje że pogoda poprawi sie chociaż troszeczkę. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala gdzie sernik?????????????????????????? U nas nareszcie sie wypogodziło i pól dnia spędziliśmy na placu zabaw:) Ale prędzej przyczyniłam sie do zniszczenia samochodu -jeździdła mojego synka:(:(:(Oczywiście przypadkiem. Brylka jesteś niesamowita,ja z roku na rok mam mniej zapału do robienia przetworów. Anet pozazdrościć ino Tobie tego szerokiego świata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to wszytkie wzięły sobie urlop od topiku????? :(:(:( Zuziu jak weselicho i czy spotakałaś się z Zielną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia się nawet nie odezwała:-( Może przestraszyła się spotkania w realu. Fakt, że pogoda nie sprzyja spotkaniom na rynku:-( Wprawdzie dziś już nie padało, ale wieje, że głowy urywa:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poooooobudkaaaaa:D:D:D:D:D:D Co tu taki ruch??:P U nas wczoraj wiatrzycho że prawie nam głów nie pourywało, a dziś otwieram oczka a tu........pikne słoneczko:D \\_________/ a tu dla was serniczek w cieście kakaowym i blok czekoladowy;) Miłego dzionka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej baby kosiane🌻 pogoda się poprawiła:D słońce świeci, chce się śpiewać:) brylka, co do weków to ja czekam na sezon ogórkowy i biorę się do roboty, malin nie mamy aż tyle żeby robić sok, a czereśnie mam juz w słoikach i dzem z truskawek też:D kaluś, serniczka to ja bym zjadła, ale się spóźniłam, bo widzę, że półmisek pusty;) chyba dziewczyny mnie uprzedziły:P dziś zaczęlismy budowę:D a tak ma wyglądać nasz domuś: javascript:zoom(\'http://www.archeton.net/RESOURCES/WIDOKI/chaber2/chaber2-740-a0-p.jpg\',740,503) mam niezły ubaw jak jadę na wioskę, a byłam w ten weekend, bo Majka tak boi się krów, że włazi mi na głowę z piskiem:D nawet na reklamie piwa żubr, z wrzaskiem chowa się za nas, bo tam kosmate cuda prychają:D :D :D ale wie że krówka robi muuuuu;) miłego dzionka babeczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza🌻kwiat]🌻🌻🌻 Anet widzisz niemusiałaś się żegnać, jak się chce to można z drugiego końca świata mieć kontakt:D i tak trzymać:D Mańka prucz tego wypustu na bocznej ścienie z balkonikiem, to wypisz wymaluj projekt naszego domku:) odgapiłaś?:) na dole kuchnia, salon i mały pokój, u góry łazienka i trzy pokoiki, my jeszcze mamy połowę podpiwniczoną. W sobotę byliśmy na pikniku kiełbaska, szaszłyki, filet z kurczaka piwko,lody i inne napoje, przejazdy na kucuku, konkursy np. dla dzieci rysunki, tańce, mała i duża zjeżdżalnia, sucha wyspa i suchy basen i inne atrakcje, prucz zachowania mojego ślubnego to wszystko było O.k. W niedziele byliśmy na chrzcie synka Michałaka mojego siostrzeńca, przed kościołem czekali na mnie aby wręczyć mi aparat, ciekawe jakie zdjęcia wyjdą , wryłam się do samego księdza i newralgiczne kawałki są ujęte, przynajmniej mam taką nadzieję bo niezdążyłam sprawdzić:D Pozdrawiam wszystkich i życzę wam i sobie więcej słoneczka:D Ps.kiszę ogórki w mega wiadrze, i mam już 13 litrowych słoików zakonserwowanych. wieczorem będę robić soki z 20 kilo agrestu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja dziś byłam z Kubą na szczepieniu.Kuli go dwa razy,nawet był dzielny.Potem wyszliśmy z Julką na pole i zaliczyliśmy 2 nowe place zabaw które nie dawno zrobili.Jak do południa było duszno tak teraz leje i siedzimy w domu. Manika będziesz miała śliczny domek A ja od teściowej dostałam przepyszne rogaliki i ciasto kruszonke,ona uwielbia piec.Wiec zapraszam na kawę,herbatkę i oczywiście na małe co nie co. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guymijagoda
Manika ale super dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Margarett skad Ty masz tyle zapału do tych słoików?? Kala ❤️ Zielna a to szkoda:(MOże jeszcze bnic straconego... LUiza dzielnego masz synka. A ja dzisiaj mam kryzys formy,wszystko mnie dobija a najbardziej Dzieci....wrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko ale siara !!!!!!!!Nawet podpisać sie nie potrafię prawidłowo:(i to na nowej stronie,trzeba ją szybko skończyć ,pomóżcie plissssssssssssss:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D 😍 :D :D :D :D :D :D :D :D Gumijagoda wedle życzeń:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Margarett kochana jesteś i piszesz ,żę będziesz miała podobny dom do Maniki to strasznie Wam zazdroszcze....może kiedyś mnie na kawe zaprosiśz i wypijemy na tarasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poooooobudkaaaa:D:D:D:D U nas leje od rana:( nawet na chwilke z domu nie wyjdziemy😭 Manika babo okropna, domek cudny,po nocach bedzie mi sie snił, buuuuu ja tisz ce:( ale nie grozi:( Miłego dzionka😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellloooo! Czy ktoś mnie jeszcze tu pamięta????...czaję się po cichutku ,żeby do Was wrócić.................A tymczasem serdecznie pozdrawiam Wszyskie mamuśki:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka kosiana wracaj do nas i już nie opuszczaj😍😘 Buziole dla ciebie i synków😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka babeczki🌻 no domek mi się od razu spodobał i się na niego uparłam:D mąż ustąpił:D tylko kiedy on tak będzie wyglądał:( to taka długa droga:P Margaret, właśnie dorobiliśmy sobie podpiwniczenie pod całym domem i tu jest pies pogrzebany, bo w wykopie podchodzi cały czas woda, bo po obfitych czerwcowych opadach w naszym województwie, podniósł się poziom wód gruntowych. Cały czas majster wypompowuje wodę, żeby cośkolwiek zrobic:( Martwi mnie to, bo musimy się liczyć, że w przyszłości będzie nam piwnicę zalewać w takich wypadkach:O Teraz żałuję że sobie tą piwnicę zaprojektowaliśmy. Poza tym rozkład pomieszczeń mamy taki sam jak ty:D dziś znowu leje, ło matko co za lipiec, gdzie upały???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×