Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

:D:D:D Wakacjują się kobitki:) Wiecie co ....przez to późne wstawanie nie mogę się wyrobić ,niech już sie zacznie rok szkolny towróce naswoje tory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko jaki ruch!!!!!!!!!!!!!!!! NIe wszystkie naraz piszcie bo sie serwer zablokuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko jaki ruch!!!!!!!!!!!!!!!! NIe wszystkie naraz piszcie bo sie serwer zablokuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piję z Wami herbatkę:-) Za kawą nie przepadam, choć może dałaby mi powera do pracy, bo słabo mi idzie. Przez ostatnich kilka dni chora Ala wisiała mi na rękach, więc mam opóźnienia, a klienci wydzwaniają:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedys kawy też nie piłam a teraz to bez niej nie funkcjonuję-ale tylko rozpuszczalną pijam albo 3 w 1:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala -Teraz się skończyło, ale trzy noce pod żąd śniły mi się okropności ostatatnio mój chłopina dwa razy pod żąd wybił mi łokciem te same zęby, gonił z nożem i godził ludzi, a własną teściową dusił na żywca a ja żeby go odciągnąć to tą resztką zębów go gryzłam,a on sobie nieprzerywał, tak jakby nieczuł i dusił dalej, i z takim głębszym oddechem i z przyspieszonym pulsem się obudziłam. -----Przykro mi że synka do przedszkola nieprzyjeli, w jakim kraju my żyjemy!? Brylka masz babo zdrowie do tych grzybów, mi jest ciężko strawić te dary natury:) a ty pewnie jak rok temu co niezjesz to zamarynujesz a reszte upchasz do zamrażalki:) Zielna jak dzieci dają popalić to da się to jakoś wytłumaczyć, ale jak człowiek w pełni dorosły i w dodatku małużonek to już jest ciężko znieś. A jak chcesz iść o poradę do jakiegoś specjalisty to napewno nie sama tylko z mężem. Jeszcze cię ten urząd pracy posieszył:O:( Pozdrowienia dla córeczek🌻 Mańka, gumijagoda i reszta kobiet Aśka28 ja też niepomogę w tej sprawie, zapytaj pedjatry, zadzwoń na pogotowie zapytaj gdzie możesz się udać, pytaj wszystkoch związanych z medycyną- siostry środowiskowe, kożystasz zinternetu wżuć na wyszukiwarkę dany problem , przecież nie jesteś sama z takim problemem, ktoś kto był w takiej lub podobnej sytuacji, i informuj z jakiego regjonu Polski jesteś. Fakt faktem znaleść dobtych specjalistów jest ciężko, jeszcze te strajki:O Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nie mieliśmy przez 2 dni prądu w pracy, więc nic nie pisałam...a w domu robiłam to, co powinnam w pracy...ale wreszcie MAM URLOP!!! Już jestem prawie spakowana, ale chyba będę przepakowywać torby, bo słuchałam prognoz pogody :(:(:( Ale może jakoś to będzie.... Postaram się jeszcze jutro przed wyjazdem zajrzeć do Was. A narazie pa pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny !!! PRZESYLAM POZDROWIENIA Z DERFIELD jest super teraz juz jestem pewna ze podjelam dobra decyzje wyjezdzajac wiecej napisze pozniej nie wiem co tam u was slychac bo nie mialam czasu nic przeczytac ale w wolnej chwili postaram sie wszystko nadrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóz za zniewaga!!!!!!!!!!!!!!O tej porze jeszcze nikogo nie było na kafe:( Anet 🖐️ pozdrawiam serdecznie. Zuziu kochana może jednak pogoda dopisze i tesciowanie uprzykrzy Ci urlopu:) OBy było jak najlepiej . No i miłego spotkania z Zielną❤️ Kala babolcu kochany już niedługo weekend to pośpisz dłużej. Manika :) Margarett:) Kawa dla wszystkich ciepła jeszcze ,gorąca wręcz....więc śpieszcie sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HUUUURAAAAAAAAAAAAAAA nareszcoie nowa stronka i to mi się udało ją otworzyć:D:D:D Słoneczko wychodzi,kolejny powód do radości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia, czekam na Ciebie na rynku i kawka mi stygnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. A ja dziś świętuję,obchodzę imieninki. Jak nigdy wstałam o 10.Kuba od wczoraj u teściów,bo stwierdził,że jak babcia ma jeszcze wolne to on będzie u niej.Odbieramy go dopiero w niedzielę. Dziś coś sknociłam z oknem.Chciałam dać na uchylne a wyszło mi uchylne i normalnie otwierane.Zadzwoniłam do firmy która wymieniała okna i pan powiedział,że zablokowałam je.Swietnie ale jak je teraz zamknąć.Pan udzielił mi szczegółowej instrukcji jak odblokować nawet chciał przyjechać,ale był sam w firmie.Powiedziałam że dam sobie radę a jak przyszło co do czego stwierdziłam,że nie potrafię ,albo jakaś ciemna jestem.Przy oknie dałam dużo rzeczy aby się nie otworzyło i czekam na męża aż je naprawi.Z nerwów zjadłam całe pudełko kuleczek kokosowych i jest mi nie dobrze.Z mojego odchudzania za chwilę nici będą jak tak się będę obżerać.Kończę bo psinka chce wyjść na polko. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobitki🌻 luiza, wszystkiego naj w dniu imienin, zdrówka i spełnienia marzeń🌻 🌻 🌻 nie było mnie parę dni, bo miałam neta zablokowanego:( ale dziś przyszedł pan i mi naprawił:D zuziu🌻 no to udanego odpoczynku👄 oby Ci pogoda dopisała:D anet:D :D :D obywatelko świata!!!! jak miło widzieć od Ciebie znak życia!!! kochana babo❤️ nie masz duzo do nadrabiania w czytaniu, bo jakoś mało produktywne się zrobiłyśmy:( kala pobudki nie robi:O gumisia kochana trzymaj posterunek:D zielna, pozytywne fluidki Ci zasyłam👄 u mnie leje i leje:O wczoraj majster ruszył nan naszej budowie:D wlazł w dół i się utopił:D :D :D w gliniastym błotku nie prędko ruszy ponownie, musi trochę podeschnąć, a tu ciągle deszcze zapowiadaja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że zrobiłam tu sobie opinię zdołowanej:-) Nie jest tak źle, ale za fluidki dziękuję;-) Luiza, wszystkiego naj z okazji imienin🌻🌻🌻 Gumijagoda, jesteś tam?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika :D:D:D Ty tylko więcej nie posyłaj pracowników na \"basen\"bo kto Ci tą chałupe wybuduje jak większośc budowlańców wyjechała do Anglii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda, a Ty siedzisz przy kompie i czekasz, aż Cię ktoś zawoła?:-) Nie spodziewałam się tak szybkiego odzewu. Mąż mi Gosię usypia, to ja zamiast usiąść do roboty, wskoczyłam na Kafe:-) Obiecuję sobie, że nie na długo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna a mój mąz gary myje to ja sobie klikam:) Mam powazne uczulenie na rękach i dermatolog nakazał mi ograniczać kontakt z detergentami,chociaż do wygojenia. Więc ślubny mnie wspiera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm. Niezła metoda na męża. Chyba mu wmówię, że jestem uczulona na dzieci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×