Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

kobitki🌻 katastrofa!!! po wczorajszym oberwaniu chmury, obsunęły nam się trzy ściany wykopu i zalało go do połowy wodą:O fundamentów nie widać:( okropnie to wygląda przed: http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/f/8/5/6/25567958_d.jpg i po: http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/f/4/9/5/25601817_d.jpg jestem załamana... w takim tempie i z przeciwnościami pogodowymi to ja nie wiem kiedy ten dom powstanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika ale masz pecha -cholera!!!!!!!!!!!!!!!!! Anet i Zuzia 🖐️ Nasza topikowa Kala jest przeziębiona i komp jej padł dlatego nie pojawia sie na kafe:( A mój Bartuś ma wysoką gorączkę i nic pozatym... podałam Ibufen i czekam na dalszy rozwój sytuacji. Margarett :) Brylka:) Zielna to chyba na wakacjach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Julka spi od godziny a mężczyżni są na rowerach.Dzisiaj z małą byłam u neurologa.Powiedział,że jest wszystko w porządku i że mała bardzo towarzyska i nie zła z niej flirciara.Cały czas go zagadywała,uśmiechała się.W tym tygodniu muszę jeszcze jej zrobić podstawowe badania mocz,krew. Wczoraj u teściów była kłótnia o dom.Babcia poskarżyła się,że nic nie robimy.Tak naprawdę to weekend chciałabym wymazać był okropny. Manika współczuję Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, widzę, że tu same problemy... Manika, współczuję.... Gumisia zdrówka dla Bartusia. Kalusia, zdrowiej szybko i wracaj do nas. Luiza, zaczyna się nowy tydzień...oby był przyjemniejszy od weekendu. Anet, Kamomilla🖐️ pozdrowienia z Polski ;) A Zielna też nie ma narazie neta, więc wybaczcie jej nieobecność. Spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Bartuś ciąge jakiś niewyraźny:( ale noc minęła spokojnie.Rano obudził się w takim nastroju ,że \"nie rusz ,nie tykaj \" Zuziu 🖐️pracusiu:) KObitki macham wam łapka🖐️ Chmurzy sie i chłodno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka babeczki🌻 gumisiu, zdrowia dla Bartusia❤️ kaluś wracaj szybko👄 kamomilla🌻 margaret🌻 luiza🌻zuziu🌻zielna🌻 brylka🌻 a co z mamą zuzi, chyba jeszcze nie urodziła???:) mykam na budowę, zobaczyć jak im idzie usuwanie tego pobojowiska;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy gumijagoda... wlasnie przyjechala po mnie szwagierka... wiec zapraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dziś obchodzimy z mężem 8 rocznicę ślubu :) Z tej okazji byliśmy po południu w pizzerii, było bardzo miło, pogadaliśmy sobie, pośmialiśmy się (na co zwykle brak czasu:( ). Nawet Paulinka zbytnio nam nie dokuczała. A potem mąż zajął się małą (czyt. karmił ją biszkoptami, aby mieć spokój), a ja sobie pospałam. Wszystkie serdecznie ściskam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia gratulacje z okazji rocznicy 🌻. My rocznice mamy zawsze w sylwestra i to jest super. Ostatnio przyglądałam się mojemu mężowi jak zwraca uwage na Viki,jadła obiad a ja położyłam się na chwilke.Po obudzeniu makaron był w całym domu. tak zwracał uwage na małą,czasem trudno ich zrozumieć tych facetów 😡. Gumisia może w sobote już wyjazd,😘dla Bartusia niech powraca do zdrowia. I pozdrowienia dla reszty Mamusiek 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w pochmurną środe:( Kamomila ❤️buźki dla Viki:D Zuziu jak tam świętowanie rocznicy???;)Życzę Wam jeszcze conajmniej 88 wspólnych lat:)🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 U mnie niedługo 6rocznica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy. Gumijagoda zdrowia dla Bartka U nas też pada.Z jednej strony to dobrze,bo dziś robię ogórki w musztardzie na zimę a wczoraj robiłam ogórki pikantne. Moje samopoczucie już lepsze.Dzieciaczki spokojne nie ma z nimi problemu.Muszę jeszcze poprasować ale mam lenia. A Gumijagoda nie wiem czy dobrze pamiętam,ale nasze rocznice ślubu przypadają tego samego dnia. Muszę Kończyć,bo ogórki czekają i obiad do zrobienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!! wczoraj mialam udane zakupy kupilam 3 bluzeczki, spodnie do kolan, sukienke, branzolete i kolczyki wszystko zielone oprocz spodni - sa granatowe :D przeczytalam tylko ta strone nadal nie moge sie zebrac zeby nadrobic zaleglosci w sobote mamy chrzciny alexa moj maz jest chrzestnym a dzisiaj jedziemy ze szwagierka i dziecmi nad jezioro michigan troche sie orzezwic mezus oczywiscie pracuje ale w niedziele jedzieny do six flags na rolkastery :D manika super bedzie tem twoj dom ja niestety nigdy sie nie dorobie wlasnego juz cale zycie bede juz mieszkala w bloku :( zuziu wszystkiego najlepszego z okazji 8 rocznicy slubu!!! luzia - ogorki w musztardzie ? nie syszalam ale coz sie dziwic jak ja w zyciu ogorkow nie robilam nie mowiac juz o innych przetworach :) gumijagoda, margaret, kala, mamo zuzi, kamomilla 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek kochaniutkie:D Zuziu, najserdeczniejsze życzenia , zdrówka i pieniądzorów👄 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 u nas dziś pogoda super, słonko i cieplutko. a ja w weekend zamierzam urwać się z Mają na tydzień do siostry:D moi mężczyźni zostaną sami i niech się dzieje wola boska:P tak się napaliłam, że już miejsca sobie znaleźć nie mogę;) anet, przyszedł czas na wizytę kontrolną u hematologa, tyle że teraz jadę bez stresa:D :D :D gumisiu, ty zawsze na posterunku:) jesteś wielka❤️ kaluś, wraaacaaaaj!!!! kamomilla luiza co z mamą zuzi??? wie któraś??? martwię się!!! margaret, dawaj trochę ogórków na pomorze, bo u nas klęska, nie obrodziły:( brylkasię wczasuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia wszystkiego najlepszego!!!!! Manika ja Ci mogę odstąpić ogórki.Mamy ich tak dużo ,że dzielę się nimi z sąsiadkami. Anet ja też tak mówiłam do póki tych ogórków nie spróbowałam. Teraz objadam się ogórkami pikantnymi. U nas dziś ładnie.Zaliczony spacerek,zjedzony obiad.posprzątane,teraz czas dla siebie.Jak Julka wstanie to znów spacer,bo w domu nie ma co siedzieć. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jestem na wakacjach. Dostep do kompa zerowy ale zagladnelam! Wszystko ok, odezwe sie po 10 sierpnia!!!! Caluski slodkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny PIĄTEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kASIEŃKO kochana super ,że sie odezwałaś:)odpoczywaj i nabierajsił przed nowym wyzwaniem❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie PIĄTEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziś wieczorem idę z koleżankami na ognisko :) A jutro zabieram się za sprzątanie.....I może wreszcie trochę z córcią pobędę, bo mam wyrzuty sumienia, że za mało czasu jej poświęcam :( Kasiu, Basiu 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baboki kosiane:D pogoda dopisuje, niedziela zbliża sie wielkimi krokami, nie mogę się doczekać;) przygotowuję się do wyjazdu na tydzień, sama z córcią:) muszę przygotowac na to dom i moich mężczyzn zaopatrzyć w żarełko, no i pranie prasowanie, pakowanie, mam na to dwa dni:) i tak jak wrócę to pewnie mieszkanie będzie w strasznym stanie, ach mężczyźni:P kasieńko, dobrze że sie odezwałaś, urlopuj się do bólu i regeneruj siły👄 pozdrawiam kobitki🌻 i udanego weekendu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×