Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

piszcie dziewczyny dużo krótkich postów, bo nie ważne jakie one są długie , ważne że 30 postów i koniec strony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka🌻 witaj:D ja z tych nowych, wiec Cię nie pamiętam, ale pisz kochana❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dom będzie gotowy, to możecie do mnie zjeżdżać na wczasy:D dzieciakom będzie można namioty postawić na trawniku:D a do morza tylko 20 km w lini prostej:D 35km do Międzyzdrojów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaluś, może już w przyszłe wakacje to będzie mozliwe:D no mam nadzieję, że na wiosne sie wprowadzimy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Manika zrobimy sobie zlot u Ciebie:) Kal ciasto upiecze:P i przywiezie ,ja też cośpodrzuce ,TY tylko Kawke i impreza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda świetny pomysł,ja mogę sałatek narobić. U nas pochmurnie,ale nawet ciepło.Byliśmy na polu i obeszliśmy znowu wszystkie place zabaw jakie u nas powstają a jest ich 5.Julka ma ogromny apetyt,nie mogę nadążyć z podawaniem jej jedzenia. W nocy Kuba po tym szczepieniu nie mógł spać,więc mąż poszedł do niego i tam usnął. O piszę a tu zaczeło lać.Chcę słońca!!!!!!! Będę kończyć,bo na patelni za chwilę spalę sznycle i muszę odcedzić fasolkę szparagową oraz zrobić mizerię. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda serdecznie zapraszam:) i reszte załogi, pomodlę się do matki pieniężnej o jak najszybsze wykączenie chałupki i robimy imprezę:) ale znając życie to Manieczka pierwsza się wprowadzi i tego jej życzę no a jak już zagościcie u niej to po przyjściu do mnie będzie sprawa ułatwiona np. z wyjściem do toalety bo rozmieszczenie pomieszczeń zapewne jest takie samo:) ps. Mańka jak możesz tak gardzić moimi pięknymi:P postami -\" nieważne jakie\" :( buuuu Marteczka no wreszcie babo wruciłaś:D co się z tobą działo? jak tam chłopcy? Luiza ajakie szczepienie miał Kuba? Wczoraj to się przeliczyłam z robieniem soku z agrestu, zrobiłam go dopiero dziś i zajeło mi to ogromną ilość czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w środku tygodnia:) Dziewczyny macie pozdrowienia od Zuzi ,która się wczasuje :) Margarett ;) może i u Ciebie kawke wypijemy. Tylko,że ja mam wszędzie daleko,w jakim regionie kraju mieszkasz Ty i Manika? 🖐️wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie trzeba odnaleść naszą tabelkę, tylko kiedy - na mnie dziś dżemy czekają. Ja mieszkam 20 km. od Krakowa Miłego dnia😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret my mieszkamy blisko siebie bo ja mam do Krakowa 42km. Co do szczepień to są one przypominające.Jak dziecko skończy 5 lat to szczepi się na polio i błonica,tężec ,krztusiec. Dziś rano zaświeciło słonko.Myślałam,że będzie ładnie,ale się pomyliłam.Znowu pochmurnie.Postaram znowu wyjść na spacer przed południem,bo na pewno popołudniu będzie padać.Wczoraj wydarłam się na męża.Poszło o obowiązki.wieczorem nawet przeprosił.Cud. Idę umyć włosy,bo Julka śpi a Kuba ogląda scooby doo. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje kosiane🌻 Kaluś, babolcu, ostatnio nawalasz z pobudką:P Margaret, mówisz masz: Zielna.33/Małgosia-31.05.2002, Ala--09.11.2005.........../ pomorskie Gumijagoda.29/Julka-5.12.2000,Bartuś-15.09.2005......./ Dolny Śląsk Luiza....28.../Jakub-17.05.2002,Julia19.02.2007......... /Krakowskie Monika....../Nikodem--15.08.2003; Miłosz-17.07.2006..../małopolska Brylka.30 /Ola-20.06.2001, Marcin i Przemek 25.11.2002/ Elbląg VIKI2...28/ Wiktoria--25. 04.2004..,Oliwia--01.05.2006../Krosno MARGARET777..26/ Iza 01.08.2003, Ola 02.02.05........../małopolskie Zuzia 30/Paulinka 23.03.2005................................../.lubelskie Asmana.26...Natalia30.09.2002,Iza29.04.2006............. /Olsztyn Marteczka77./Kamilek-16.09.2003, Damianek-10.04.2006.. /Lublin Mama_zuzi-26/ Zuzia- 07.05.2002 - 4 l......................../ Göteborg Kala23 - Jakub 29.09.2003, Oliwia 15.05.2006............../Płock Izuniaz Alex 09.08.2005 Londyn............................../Irlandia pł. Manika74/ Kamil 13.03.95, Maja 26.03.06................../zachodniopom Cypryjskie słoneczko/Weronika 06.01.06................./Limassol anet d /Ksawery 26.03.2004...................../ lubelskie Jagoda 26/Junior 22.11.2006 ............................./ Łódź Evita30 / Karol 11.12.2000, Nati 10.02.2005................./Pomorskie szukałam tej tabelki i poczytałam stronki wstecz.....ale nas było wiele i przestały pisać:( Gumisiu, no ale ja do Margaret to mam przez całą PolskęPatrząc na mapę to ja jestem nad Szczecinem, bardzo blisko Pobierowa, Rewala, Dziwnowa. Więc do mnie będziecie mogły zjeżdżać jadąc na urlop nad morze:D od rana świeci słoneczko!!!! nareszcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko:O ależ tu tłok, nie nadążam czytać!!!!!!!!!! oj, babolce w takim tempie to my tą stronkę będziem konczyć cały tydzien:P łoj, dana, łoj dana🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniuska mówisz i masz:D Pooooobudkaaaaa:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas na razie nie pada,ale jest pochmurno.Zaliczylismy już długi spacer i właśnie wyleguję się po obiedzie.Cisza w domu,bo Julka śpi a Kuba bawi się w swoim pokoju.Uwielbiam to.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas już padało, tak dawno nie lało:O Zielna.33/Małgosia-31.05.2002, Ala--09.11.2005.........../ pomorskie Gumijagoda.29/Julka-5.12.2000,Bartuś-15.09.2005......./ Dolny Śląsk Luiza....28.../Jakub-17.05.2002,Julia19.02.2007......... /Krakowskie Monika....../Nikodem--15.08.2003; Miłosz-17.07.2006..../małopolska Brylka.30 /Ola-20.06.2001, Marcin i Przemek 25.11.2002/ Elbląg VIKI2...28/ Wiktoria--25. 04.2004..,Oliwia--01.05.2006../Krosno MARGARET777..26/ Iza 01.08.2003, Ola 02.02.05........../małopolskie Zuzia 30/Paulinka 23.03.2005................................../.lubelskie Asmana.26...Natalia30.09.2002,Iza29.04.2006............. /Olsztyn Marteczka77./Kamilek-16.09.2003, Damianek-10.04.2006.. /Lublin Mama_zuzi-26/ Zuzia- 07.05.2002 - 4 l......................../ Göteborg Kala23 - Jakub 29.09.2003, Oliwia 15.05.2006............../Płock Izuniaz Alex 09.08.2005 Londyn............................../Irlandia pł. Manika74/ Kamil 13.03.95,Maja26.03.06................../zachodniopom Cypryjskie słoneczko/Weronika 06.01.06................./Limassol anet d /Ksawery 26.03.2004...................../ lubelskie Jagoda 26/Junior 22.11.2006 ............................./ Łódź Evita30 / Karol 11.12.2000, Nati 10.02.2005................./Pomorskie Ta tabelka powyżej to aktualna, tylko prawie po każdym niku cyfarki fikcyjne:P Luiza to my kiedyś możmy umówić się na kawe pod Adasiem:) Będę musiała jeszcze z Olą jechać do ośrodka na zdrowe dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Jestem i staram się nadrobić zaległości ale lekko nie jest...nawet nie pamiętam już emotikonek dokładnie;p U nas dziś pogoda w kratkę a ja staram się spakować bo wyjeżdżam jutro z chłopakami na ok.2 tyg do mamy:) Zaraz dogotują się ziemniaki-zjemy obiad i jedziemy z mężem na ostatnie zakupy..miłego dnia babeczki;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kuku....:) Marteczka udanego odpoczynku u mamusi:) Margarett w Krakowie byłam 4tyg temu,czyli całkiem blisko 🖐️ Kala udały sie zakupy??? Manika :) Zielna gdzie jestes?? Kasai to chyba w Polsce odpoczywa ?:) Brylka słoiki robisz???Ja jurto robie wiśnie ,bo dostałam od sasiada:)całe wiadro za puszke piwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem urlop mimo zmiennej pogody udany (mogłam wreszcie odpocząć od codziennych obowiązków). W tym roku chcieliśmy jeszcze pojechac w góry ale nie wiem czy znajdziemy kogos do pilnowania dzieci Odnosnie słoików to jutro zajdę do ogrodu i zobaczę co trzeba zebrac żeby przetworzyć. Manika domek cudowny -ja też taki chcę P 🌻 O 🌻 Z 🌻 D 🌻 R 🌻 A 🌻 W 🌻 I 🌻 A 🌻 M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jestem z kwietniówek 2007. Mam prośbę, zagłosujcie na poniższe zdjęcia. z góry dziękuję. trzeba to robić codziennie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poooobudkaaaaa babolce:P:D:D:D Marteczka udanego wypoczynku i duuuuuużo słoneczka dla was😍 Zakupy się nawet udały, kupiłam Olince buciki;) Miłego dzionka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka udanego pobytu u mamusi:) No no dziś 13 w piątek - bedzie się działo... Gumijagoda jak będziesz się jeszcze wybierać do Kraka to daj znać:) 🌻 u 🌻 d 🌻 a 🌻 n 🌻 e 🌻 g 🌻o 🌻 d 🌻 n 🌻 i 🌻 a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) A ja mam powera do pracy:)od rana piore,sprzątam i robie słoiki!!! Zaraz kolezanka przyjdzie nakawusie:)to chwile odpoczynku. Sąsiad (ten od wiśni)przyniósł mi też grzybków z lasu i teraz je zajadam:),zadzwoniłam do mamy żeby sie pochwalić co jem ,a ona na to czy sie nie boję jeśc grzybów od sąsiada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×