Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

dzień dobry baboki❤️ pogoda pikna dzisiaj, będzie upałek i będziemy siedzieć nad jeziorem:D :D :D miłego dzionka kobitki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemam już siły, wczoraj sok z dwuch wiaderek porzeczek, reszte zborza do spichlerza, troche zbalowanej słomy , i gary itd. Rano 6.30 pobudka do Krakowa na testy skurne, byliśmy zdziwieni bo Izie wyszła alergia na roztocze:(, na badaniach z krwi jej niewychodziły, ale to było w Styczniu 2006r., Mukowiscydozy nie mają i chwała Bogu, prześwietlenie, mocz w pożądku, natomjast Ola ma morfologię do powtużenia bo nie zafajne wyniki -hemoglobina poniżej normy, hematokryt też, a leukocytów bardzo mało:( Wkażdym bądź razie urzędy załatwione, byłam jeszcze w ośrodku po skierowanie na badanie tej morfologi, i jutro jadę z nią rano na czczo. Pozatym zamówiliśmy parapety wewnetrzne, panowie tynkaże wreszcie się pojawili, i jadą zkoksem od środka:) Mańka przy takich upałach i niewyschło to wprost nieprawdopodobne:O wygląda nato, że będziesz miała problemy z tą piwnicą, będzie trzeba ją drenować(czy jak to tam się zwie) , ale jak dojdą do płyty i ona sobie wyschnie to przca pujdzie jak burza:) Gumijagoda jednak straciłam zaufanie i do twoich prognoz:P dzisiejsza jazda samochodem bez klimy była naprawdę ciężla, czerwoni jak buraki i zroszeni jak po sałnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Jest za gorąco aby siedzieć w domu wszystkie są po za nim z dziećmi . I na topiku nie widać prawie nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[czesc ]🖐️🖐️ Gdzie jest KALA???????????????????????????????????Babo odezwij sie!!!!!!!! Kolejny dzień upałów:) Dzisiaj wybieram sie do koleżanki na dłuuuuugie ploty:),ale niestety jade ze swoimi ogonkami ,więc pewnie wróce niezbyt zrelaksowana:( Zazdroszczę wam kobitki ,tym ,które mogą komuś podrzucić swoje pociechy...ja do takich szczęśliwców nie należę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te moje małe kobiety ciągle się kłucą, i wiecznie mają jakieś pretensje. Iza wczoraj podczas gdy Ola drzemała zkonsumowała jajko niespodziankę , z niewspodzianki była zachwycona. Ola wstała też rozbroiła jajo a niespodzianka była inna niż Izy, to moja pierworodna stwierdziła że tamto jest ładniejsze a jej nie żuciła na stół i zbulwersowana wyszła. Nawet przy myciu rąk nie są kontente, bo np. dlaczego Oli nakapałam więcej mydła:O ,a czemu ona w zupie ma 2 marchewki a ja jedną? , Ola ubóstwia obuwie siostry i w nim chciałaby chodzić, i tak ze wszystkim, widelczyki, szklanki. Gumijagoda, mańka, kamomila🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. U nas upały więc cały czas przebywamy na polu lub nad wodą.Myślałam,że dzisiaj popada bo rano było pochmurnie a tu nagle słońce i upały. Julka zjadła dziś pierwszy raz mięsko w zupie i bardzo jej smakowało,zresztą apetyt to ona ma.Jak jadłam arbuza musiałam jej dać bo się darła,tak samo z jabłkiem, śliwką.Muszę kończyć bo mała płacze.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też grzeje a i tak wole lato w Polsce. Dziś Viki miała koleżanki do zabawy jak tylko poszły zaczeła płakac.Z tego goraca to nawet na podwórko nie można wyjść,więc bawią się w domu.🌻 Gumisia jeszcze tydzień i bedziemy się widzieć❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😡 - tyle się opisałam i wszystko mi skasowało 😡 Więc teraz już będzie w skrócie... Lubię ciepło, ale te upały mnie wykańczają - w pracy mam mnóstwo roboty z winy księgowej, której ciągle coś nowego się \"przypomina\", na dodatek nie pozwala mi otwierać okna, bo jest wrażliwa na przeciągi!!! A w domu już padam, siedzę tylko obok Pauli, gdy jest w baseniku lub piaskownicy, potem niezbędne minimum i lulu - wczoraj usnęłam o 21. Nie mam nawet czasu wgrać zdjęć z wakacji, aby Wam pokazać - zwłaszcza tego z Zielną. Ale może jutro się baaaaaaaaaaaardzo postaram i coś z tego będzie. Pozdrawiam Was serdecznie i muszę iść, bo normalnie mi już niedobrze, muszę się położyć. P.S. Ładny \"skrót\" mi wyszedł ;) Ale wcześniej było dwa razy tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooo, widzę, że znów wszystkie wywiało...czy u Was też takie nocne wichury przechodzą? Wczoraj lataliśmy z mężem przez pół godziny i łapaliśmy wodę cieknącą z okien, na dodatek wyłączyli prąd, ale tak się błyskało,że cały czas widno było. Bałam się potwornie. Rano okazało się, że wicher złamał nam śliwę. Zamieniliśmy się dziś z mężem rolami - ja myłam samochód, a on siedzi w kuchni i przetwory robi :P Ale obiad to ja gotuję! Gumisia, jak ploteczki? Ja umówiłam się na dziś wieczór, też idę z \"ogonkiem\". Margaret, skąd Ty kobieto czerpiesz siły na tyle pracy? Kamomilla, pewnie się cieszysz z przyjazdu do Polski? Manika, zdjęcia jak zwykle super. Paula, jak zobaczyła Majkę to poleciała po gumeczki, bo też chce takie kucyki, jak dzidzia:) Luiza, fajnie, że Jula ma apetyt, gorszy problem, jak maluch nie chce jeść. Pozdrawiam Kalusię, gdziekolwiek teraz jest:) I wszystkie nieodzywające się ostatnio mamusie:) A gdzie jest Kasia? Czyżby na wakacjach w Polsce? Znikam odcedzać kluchy, ale może po obiadku pokażę Wam fotki. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że cały rok nie jest tak obfity w owoce i warzywa jak teraz, mniam, mniam:) zajadam właśnie pomidorki od teściów niebo w gębie, ten smak takiego czerwoniutkiego ledwo zerwanego okrąglaczka, niedawno kupiłam w Tesco blee, zrobiłam leczo to moje kobiety brzuch bolał i miały biegunkę:( . Czekam na ostręrznice, jeszcze parę dni i jedziemy z soczkami i dżemikiem, zrobiłam parę z agrestu ale mi niepodchodzi. U taty się zkończyło, to u teściowej też się załapałam z grabiami do sianka:P Zuziu kochana pracujesz i dasz radę utrzymać z nami kontakt jesteś superwomen:) 🌻 Kamomila to tak dyplomatycznie z nami rozmawia;) Robiłam wczoraj morfologię Olusi , konsultacja w tej sprawie z lekarką będzie w poniedziałek, ale z tego co ja się dopatrzyłam to te wyniki są lepsze niż 3 i pół tygodnia temu:) Wszystkim babkom życzę udanego w miare możliwości sexownego wieczoru;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś na chwilę i krótko. Miałam dzień do du..... Aż się poryczałam Jutro mnie nie będzie odezwę sie w poniedziałek. Może będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez cały tydzień miałam urwanie głowy nie wiem dlaczego jak owoce dojrzewają to wszystkie naraz i dość że trzeba je zebrać to jeszcze przetworzyć. Ale i tak lubię to robić tylko jestem padnięta. Moje dzieciaki uwielbiają jak chodzimy do mojego kuzyna (mieszka niedaleko) i ma duże gospodarstwo a oni mogą karmić świnki i krówki (dzisiaj rozkarmiły całego balota z sianem i wyglądały jak kocmołuchy). Manika Wasza Majka to piękna dziewczyna w przyszłości złamie nie jedno męskie serce. Juto planujemy popłynąć statkiem do Krynicy morskiej mam nadzieję ze pogoda dopisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślałam, że już przedpołudnie a tu jeszcze pobudki niebyło. No więc - POOOOOOOOOOOBUUUUUDKKKKKKKKKKKA!!!!!!!!!! Moje kobietki, jedzą śniadanie już ponad godzinę:O jak tak dalej będzie to będą spędzać pół dnia na konsumpcji posiłków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Margarett ciekawe ile jeszcze??? Brylka życzę pogody:) U nas przeszłą burza nad ranem. Kamomila jeszcze pare dni:):):) Kala czy ty siena nas wypięłaś czy net fiksuje??? Zuziu ❤️ Manika i Luiza 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja mam teraz trochę problemów, ale nie będe Was dołować... Dzisiejszy dzień chcę przeznaczyć wreszcie na \"nicnierobienie\" i może wreszcie posiedzę nad zdjęciami, bo to przyjemność, a nie przymus, więc może wieczorem doczekacie się zdjęć :) 🌻 Miłej niedzieli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany jak mojego chłopa jest ciężko wyciągnąć z domu, już mu nawet przygadałam że z nim życie jest bardzo nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka laski🌻 u mnie beznadziejna niedziela:O leje od rana po burzy non stop, jedyna dobra strona tego, że nie muszę biegać na budowę i polewać fundamentów, bo się same podlewają;) a może już się nawet utopiły??? ale nie mogę nawet wyjść z domu:( małż pojechał na wieś a ja cały dzień sama z Majką:( żałuję, że z nim nie pojechałam, bo miałabym chociaż do kogo gębę otworzyć, a tak to zostało mi oglądanie filmów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka mamcie . Dziś mieliśmy cudowny dzień na plaży. Jak nigdy nawet mój męzulek się z nami wybrał , bawił się z Viki co przez całe tygodnie był zabiegany. Jesztem zadowolona bo ma dobry kontakt z małą ❤️. Zdjęcia nastepnym razem . miłego wieczorka mamcie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Widze że nikogo jeszcze nie ma,wszystkie śpią lub już w pracy . Dla wszystkich PPPOOOBBBBUUUUUDDDDKKKKAAAAA....... Ja po meczącej nocy której nie przespałam z gorąca , padam. Jeszcze bym pospała 😴. Viki już nie śpi i tak skorzystam z okazji troche ogarne po wczorajszym morzu . Miłego dnia kobitki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!! ja ide spac :) a wam milego dnia zycze jak znajde troche czasu to wszystko przeczytam i napisze cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×