Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Gumijagoda co się stało . Trzymam za Ciebie kciuki powodzenia kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ogórkami już się uporałam ale mam ogromną stertę prasowania i nie chce mi się dupy ruszyć. Chyba pójdę do sąsiadki na piwko to może samo się poskłada i poprasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Widzę, że znów spadamy, ale ja też się do tego przyczyniam niestety :( Dziś i jutro mam dyżur w pracy do 22, a w czwartek rano znów jadę do rodziców. Więc może dopiero od poniedziałku będę pisać regularnie... Gumisia ❤️ Margaret, Monika, Brylka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj Ola pojechała do teściowej ok 12 godz. A od 13 Marcin cały czas ryczy gdzie jest Ola siostra mu zginęła .Jak chce mu wytłumaczyć to on też chce jechać i cały czas ryczy nie wiem jak wytrzymam do niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spać niemogę przez te kłopoty:( Dziewczyny dbajcie o topik plissssssssssssssssssss. Brylka teraz w Tobie nadzieja:)Buziaki dla twoich pociech. Pozdrawiam wszystkie mamuśki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Gumisia, ściskam Cię mocno i pamiętaj, że jestem z Tobą 😘 Specjalnie dla Ciebie potrzymam topik!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GUMIJAGODA trzymaj sie jestem z Toba Dzisiaj piękna słoneczna pogoda i zaraz po obiedzie jedziemy nad wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZięki za wspracie dziewczyny,napiszę tylko że wracam do świata żywych:D:D:D Wszystko zaczyna się układać dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!!!!! 🌼 moj mąz zostal bohhaterem. jechal wczoraj pózno z pracy, kolo 23ej, i zauwazyl ze u sąsiada pali sie stotoła. tam juz wszyscy prawie spali,wiec gdyby nie on to chyba by sie schajczyli. na szczescie pozar byl jeszcze we wczesnym stadium i udalo sie go opanowac. niestety raczej bylo to podpalenie, w dodatku przypuszczamy kto to zrobil, wiec jak tu spac spokojnie... mam dzis duzego stresa, bo poraz pierwszy zoostawiam Miłoszka u mamy, kiedy mnie tam nie bedzie... nie wiem jak sobie z nim poradza, bo on placze jak tylko sie oddalam... jade zapisac sie wkoncu na kurs prawa jazdy, którego dotad niestety nie posiadam. prócz tego musze skoczyc do szpitala, zeby dorwac moją gin, ostatni dzzien przed urlopem.bo potrzebuje recepte na anty. Gumisia, co sie tam u Ciebie biedactwo dzieje,. wyzal sie , moze cos poradzimy.. :-) a jesli nie to i tak bedzie ci lzej jak sie wygadasz.. babeczki, gdzie sie podziewacie? nie jestem na bieżąco z czytaniem , ale czy Izuniaz, Katarinka,Mama Zuzi, luiza i inne kobitki juz tu nie pisują??? czy maja poprostu wakacje? życze wszystkim milego dnia 🌼 sciskam szczegolnie mocno dzis gumijagode, zeby wszystko bylo ok. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika to super, że mąż tak szybko zareagował... bo niewiadomo jakby się to skończyło, ale komu przyszło do głowy żeby podpalać czyjąś stodołę? ten człek chodzi jeszcze na wolności? Brylka moja Ola niemuwi K zamiast tej litery jest T a sporadycznie P ona ma 2,5 roku czy powinnam z nią iść do logopedy? Iza znów mówi: pscoła, zółw, scaw, zezucha, syska, sumi itd. Chyba powinnam pujść z obydwiema:O Ja dziś zmartwych wstałam, dołapała mnie gigantyczna angina ropna, temparatury ponad 39 -trzy doby, lerzałam w łóżeczku, dziś dopiero cokolwiek robię :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i skończyły mi się wakacje:O wróciłam do domku i do was ,baboki moje kosiane🌻 widzę, że Kalusi dalej nie ma neta:( Gumisia ma kłopoty- trzymaj się kochana, ściskam mocno❤️ Margaret chora- zdrowiej babo👄 brylka skończyła ogórkowanie :D a ja zaczynam:P załapałam się w Szczecinie na regaty, superowa impreza:D wklejam linka do albumu ze zdjęciami z tej imprezy: http://manika74.fotosik.pl/albumy/244663.html miłego oglądania;) zajrzę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łał Manika jakie cudne zdjęcia:D:D:D ,obejrzałam wszystkie.dlaczego mnie tam nie było??? Śpieszę donieśc ,że u mnie powoli sytuacja wychodzi na prostą,muszę jeszcze trochę poczekać na ostateczne rozwiązanie i wtey albo będe mogła odetchnąc i napiść sie z radości albo z rozpaczy.Wolę pierwszą opcje-zdecydowanie:)Manika dobrze ,mże już jesteś ,jeszcze tylko Kala odbierze kompa od fachowca i będzie prawie komplet. Margarett bidulko zdrówka zyczę:( i buziaki dla Córeczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ze mnie gapa ,wstyd. MOnika masz bardzo rozsądnego i dzielnego męża:) Gratuluję prztomności umysłu. Współczuje zaś tego podpalacza w sąsiedztwie:( I nie martw sie o MIłoszka ,gdzie mu będzie lepiej jak nie u babci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret jutro będę u logopedy to zapytam ją o twoje dziewczyny i Ci przekażę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika zdjęcia są naprawdę super tylko pozazdrościć. A jak tam budowa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda i już strona 283 po raz pierwszy udało mi się otworzyc nową stronkę mimo, że trochę oszukiwałam. Margaret zdrowiej szybko A wczoraj nad wodę nie pojechaliśmy bo przywieźli nam beton na garaż i pomagałam mężowi równać go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki baby kochane😘, przywaliłam antybiotykiem to powinno być niebawem dobrze. Mańka zakorbiste zdjęcia i ile ich jest... ale Majeczka najwyrażniej dużo lepiej czuje się na kruzeli niż przy takich BIG statkach;) które są naprawdę piękne:) , a Kamil wręcz na odwrut, wyglądał na dumnego że stoi przy takim gigancie. Brylka-😘 Zielna.33/Małgosia-31.05.2002, Ala--09.11.2005.........../ pomorskie Gumijagoda.29/Julka-5.12.2000,Bartuś-15.09.2005......./ Dolny Śląsk Luiza....28.../Jakub-17.05.2002,Julia19.02.2007......... /Krakowskie Monika....../Nikodem--15.08.2003; Miłosz-17.07.2006..../małopolska Brylka.30 /Ola-20.06.2001, Marcin i Przemek 25.11.2002/ Elbląg VIKI2...28/ Wiktoria--25. 04.2004..,Oliwia--01.05.2006../Krosno MARGARET777..26/ Iza 01.08.2003, Ola 02.02.05........../małopolskie Zuzia 30/Paulinka 23.03.2005................................../.lubelskie Asmana.26...Natalia30.09.2002,Iza29.04.2006............. /Olsztyn Marteczka77./Kamilek-16.09.2003, Damianek-10.04.2006.. /Lublin Mama_zuzi-26/ Zuzia- 07.05.2002 - 4 l......................../ Göteborg Kala23 - Jakub 29.09.2003, Oliwia 15.05.2006............../Płock Izuniaz Alex 09.08.2005 Londyn............................../Irlandia pł. Manika74/ Kamil 13.03.95, Maja 26.03.06................../zachodniopom Cypryjskie słoneczko/Weronika 06.01.06................./Limassol anet d /Ksawery 26.03.2004...................../ lubelskie Jagoda 26/Junior 22.11.2006 ............................./ Łódź Evita30 / Karol 11.12.2000, Nati 10.02.2005................./Pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie:D:D:D Brylka o dziei Ci za te nową strnice,mam nadzieję ,że nie będzie się ciągła znów przez cały tydzień. Spokojnej nocki kobitki,idę poprzytulać się do ślubnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co takie tłoki na naszym topiku chyba nie zdążę wszystkiego przeczytać tak się kobitki rozpisałyście. u nas zisiaj okropnie gorąco i parno Margaret pytałam logopedy i powiedziała że u czteroletniego dziecka brak w wymowie głosek sz, cz, ż, można uznać za normę ale jeżeli w wieku 5 lat u dziecka nie ma żadnej poprawy należy wybrać się do logopedy (aby jako sześciolatek mówiła poprawnie w zerówce) a z Olą możesz poczekać. A z Izą będziesz chyba teraz na bilansie to możesz zapytać co powie lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret na tej stronie masz kilka ćwiczeń możesz sama spróbować czasami z takich ćwiczeń wychodzi świetna zabawa /www.logopedia.net.pl/kategorie/8/terapia-logopedyczna.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piję sobie piwko i idę czytać książkę mąż mi wczoraj podsunął i wciąga. Dzwoniłam do mojej Oli i z wakacji u babci bardzo zadowolona. DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiam kobitki:) Dzisiaj mam 6rocznicę ślubu i mogę stwierdzić ,że nasze małzeństwo należy do udanych:D Jeżeli sie nie mylę to i LUiza obchodzi dzisaij rocznicę :) Dla wszystkich święujących i nie życzę udanego dnia i pomyslności na przyszłośc. Wczoraj przeszła niesamowita ulewa u nas. Manika a jak u Ciebie?Z budową? Osuszyli wreszcie? Brylka relaksuj sie ile możesz. Zuzia u mamusi chyba?? Kala wracaj wreszcie❤️ MOnika🖐️ Margarett:)🖐️zdrowaś już??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak gumisia już dobrze się czuję, bawię się od wczoraj w Logopedkę:) , w sprzątaczkę i kucharkę też nie ominie, psychologa, pedagoga itd. a na końcu dnia w przytulasie do chłopisia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×