Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Informuję, że Hanie też miały wczoraj imieniny:-P;-) Wszystkiego najlepszego Zuzia;-) Nic więcej nie napiszę, bo padam na ryja, a muszę jeszcze jedną wiadomość wysłać:-) Witajcie i dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ A dla naszej Hani bukiecik kwiatuszków imieninowych,Zielna kochana życzę Ci przedewszystkim spokoju:) a reszta sie ułoży. 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Ja również życzę kobietki wszystkiego dobrego.Wróciliśmy dopiero z wczasów więc mam dużo roboty....mąż był dwa tyg sam w domu..same rozumiecie:) A do tego siedzę sama z maluchami do poniedziałku-miłego weekendu życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIkt niecchciał mojego jabłecznika???? NIe to nie ,sama zeżrem:P Atak wogóle to miłej i słonecznej niedzieli. Mój mężu już na urlopie i jak narazie to działa mi nanerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Gumisia zrób i dla mnie .Wypijemy razem. :D Dziś bedziemy spędzać czas z Victorią ,pojedziemy na kaskatelle nad wode,potem pobuszujemy po sklepach.I jak minoł dzień pożniej wam napisze. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Pozdrawiam i miłego dnia kobitki moje.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Zuzi i Zielnej 🌻🌻🌻 Mańka ogóra przesyłam gołębiem pocztowym, to wyglądaj z balkonu:D Mamo- zuzi udanych wakacji😘 Marteczka Ja robie dziś małą imprezkę dla mojej czterolatki:) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Gumisia, ja poproszę i kawkę i jabłecznik :) Wczoraj cały dzień \"umierałam\" po piątkowej imprezie :O A dziś kolejna (moja imieninowa), ale już na szczęście bezalkoholowa ;) Haniu, bardzo przepraszam za przeoczenie 🌻 🌻🌻 Ale wiesz, że życzę Ci wszystkiego najlepszego 😘 Ściskam bardzo mocno wszystkie mamusie, mam nadzieję, że wieczorem się odezwę. Margaret, udanej imprezki i sto lat dla Izy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki:D och, Kaluś😭 Haniu, wszystkiego najlepszego🌻 🌻 🌻 i 👄 margaret, tylko jak ten gołąb walnie mnie siatą ogórów na balkonie to się nie podniosę;) :D dzis ja wyjeżdżam na tygodniowy urlop od moich facetów:D pozdrawiam kobietki mocno Was ściskam🌻 pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Manika jak ja CI zazdroszcze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zuziu ❤️ Kamomila udanego wypoczynku:) Margarett 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spóżnione życzenia dla Hani Manika miłego wypoczynku A my weekend spędziliśmy bardzo miło.W sobotę byliśmy w parku miniatur-świat marzeń.Kuba nie wiedział co ma oglądać.Był wszędzie.Najpierw porobilismy zdjęcia-sfinksa,statuy wolności i wielu innym obiektom.Potem poszliśmy na auto skuter,karuzele,dmuchany zamek,zielony labirynt-to wszystko było w cenie biletu.Więc Kuba był na karuzeli z 10 razy.Zapłaciliśmy tylko za przejażdżkę konno-atrakcja dla Kuby.Julka spisała się wspaniale.Była grzeczna,nie marudziła a apetyt miała,że hej.Potem pojechaliśmy do Zatora,a na koniec do nas nad wode. W niedzielę byliśmy na obiedzie u teściów a potem pojechaliśmy na pieczone.U nas dopiero dziś pada.Nawet dla mnie dobrze,bo muszę parę rzeczy w domu zrobić. Muszę kończyć,bo Kuba chce jeść.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chociaz nowa stronka ,czyli jest powód do radości:D Zuziu ❤️ Luiza super że wek sie udał bo u mnie beznadzieja i wszystko przez paskudną pogode:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imprezka się udała tylko biedna Ola niemogła zrozumieć dlaczego Iza ma więcej prezentów, świeczki też musiała dmuchać i powtarzała że ona ma urodziny, szampana dla dzieci z kubka nie będzie piła tylko tak jak dorośli i takie tam, Iza nie miała czasu porzegnać gości bo jak twierdziła pod jej nieobecność Ola ukradnie jej tablice do rysowania:O Luiza-gdzie dokładnie jest park miniatur-świat mażeń i jaki jest koszt biletów, bo np. do ogrodu botanicznego dzieci do lat 4 niepłacą a normalny bilet 5 zł. w tygodniu. Mańka no wiesz... te małopolskie gołąbki są bardzo inteligętne i z taką damą jak ty obejdą się delikatnie:) ...miłego urlopu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna.33/Małgosia-31.05.2002, Ala--09.11.2005.........../ pomorskie Gumijagoda.29/Julka-5.12.2000,Bartuś-15.09.2005......./ Dolny Śląsk Luiza....28.../Jakub-17.05.2002,Julia19.02.2007......... /Krakowskie Monika....../Nikodem--15.08.2003; Miłosz-17.07.2006..../małopolska Brylka.30 /Ola-20.06.2001, Marcin i Przemek 25.11.2002/ Elbląg VIKI2...28/ Wiktoria--25. 04.2004..,Oliwia--01.05.2006../Krosno MARGARET777..26/ Iza 01.08.2003, Ola 02.02.05........../małopolskie Zuzia 30/Paulinka 23.03.2005................................../.lubelskie Asmana.26...Natalia30.09.2002,Iza29.04.2006............. /Olsztyn Marteczka77./Kamilek-16.09.2003, Damianek-10.04.2006.. /Lublin Mama_zuzi-26/ Zuzia- 07.05.2002 - 4 l......................../ Göteborg Kala23 - Jakub 29.09.2003, Oliwia 15.05.2006............../Płock Izuniaz Alex 09.08.2005 Londyn............................../Irlandia pł. Manika74/ Kamil 13.03.95, Maja 26.03.06................../zachodniopom Cypryjskie słoneczko/Weronika 06.01.06................./Limassol anet d /Ksawery 26.03.2004...................../ lubelskie Jagoda 26/Junior 22.11.2006 ............................./ Łódź Evita30 / Karol 11.12.2000, Nati 10.02.2005................./Pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margarett świetne masz te swoje córeczki:) Mam tylko nadzieję ,ze nie zapomnę 1sierpnia złożyć życzeń Izabeli:) Tak sieęcieszyłam ,że Bartek ładnie woła siku na nocnik ,a po 2tyg coś mu sie odwidziało i jest gorzej z tym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Gumisiu, rano chciałam napisać coś więcej, ale miałam tyle pracy, że po prostu nie zdążyłam. Na dodatek nie zrobiłam nic swojego, wszystko za kogoś 😠 A po południu byłam z Paulinką na rowerowej przejażdżce w odwiedzinach u kuzyna, trochę się pobawili. A jesli chodzi o Bartusia, to się nie przejmuj, moja Paula sika w nocnik, ale kupki prawie zawsze robi w majtki :O Wczoraj np. pyta \"mamo, jak pójdę do kościółka, jak zrobiłam siku w majtki?\" Luiza, no właśnie gdzie ten park rozrywki??? I poprosimy o zdjęcia :) Margaret, to dobrze, że imprezka się udała. Moja wczorajsza też była bardzo miła, byli znajomi z dziećmi, więc Paula cała szczęśliwa. A najbardziej ucieszyła się z prezentu - plecaczka-dinozaura. na szczęście narazie nie ma kto się z nią o niego kłócić ;) Zmykam prasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc baardzo dawno mnie tu nie było... to dlatego ze zycie zawalilo mi sie na glowe, i dlugo nie mialam sily o tym pisac. opowiem w skrucie: okazało sie ze nasz Miłoszek ma oprócz zeza i oczoplasu ma spore problemy neurologiczne.. kilka razy bylismy juz na badaniach w szpitalu im,jana pawla , jadnak jak dotad konkretnej diagnozy nie ma. jeżdzimy dwa razy w tygodniu na rehabilitacje, bo milus nie siedzi sam, nie przewraca sie na brrzuszek, bardzo mocno zaciska rączki co uniemozkliwia mu łapanie zabbawek i przekładanie ich. ma zbyt duze napięcie w raczkach, a wiotki jest w czesci ledzwiowej. pozatym jest strasznym wesołkiem, ale nie jest z nim łatwo, bo wazy juz prawie 10 kg, a trzeba go ciagle nosic.. 17 lipca skonczył roczek. czasaminie mam sily juz do tego wszystkiego. a czasem ogarnia mnie zazdrosc, czem nie jest tak jak inne dzieci. mysle ze przed nami jeszcze dluga rehabilitacja, ale jesli bym wiedziala ze napewno bedzie kiedys dobrze, to byloby mi łatwiej.. kurcze nie cierpie sie zalic, dlatego nie pisalam dotad, ale moze znacie jakies podobne przypadki i dodacie mi otuchy.... niestety nie czytalam wstecz, ale mam nadzieje ze nie wykreslilyscie mnie definitywnie z topicu...?:-) pozdrawiam wszystkich goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika strasznie cieszę,że wróciłaś.TYlko szkoda ,że masz takie problemy:( Mam nadzieję ,że MIłoszek wyjdzie z tego i wszystko się unormuje. Zyczę jak najlepiej. Przepraszam ,że pytam :czy u synka podejrzewają padaczkę??Bo wiem ,ze oczopląs też jest formą epilepsji. I zaglądaj do nas. Nie było mnie pół dnia i co????????????? TYlko jedna osoba zajrzała:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła mamusia ptzyszłego dz
Witam! Mam pytanie. Nie czytałam całego topicu więc wybaccie mi, że może coś przeoczyłam. Ale chciałabym zapytać czy ktorać z Was zrezygnowała dla dziecka z pracy? Nie mam na myśli tylko urlopu macierzyńskiego, ale w ogóle całkowice zerwanie z życiem zawodowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×