Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Gumijagódko, były rózne podejrzenia. rezonans wykazał niedotlenienie okołoporodowe, ale lekarz stwierdził, ze to nie to bo mały miał 9pnkt apgar.... były tez poodejrzenia o leukodystrofie....okropna choroba..prowadząca w rezultacie do smierci...poszły badania do warszawy w kierunku choroby genetycznej, ale do tej pory nic nie wiadomo. narazie mały nie ma zadnych napadów padaczki, i mam nadzieje ze nie bedzie miał. na pierwszy rzut oka, wydaje sie ze jest wszystko w porzadku bo jest usmiechnięty i wesoły...ale tylko na rączkach:-) ja juz odrzuciłam wszystkie czarne mysli, bo bym chyba osiwiala do tej pory. mysle pozytywnie.bo jak sie zadręczam to nie mam na nic siły...a musze jej miec duzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w SIERPNIU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Monika dobrze,że masz takie nastawienie,bo wiem z doświadczenia,że rozczulanie sie nad syuacją pogarsza tylko sprawe:( TRzymaj sie jakoś i ważne ,ze MIłoszek jest rehabilitwany,to zwiększa jego szanse na powrót do zdrowia. Zastanawia mnie jak mu wykonali rezonans ,czy usypiali go??? MIłego dnia wszystkim i UPALNEGO sierpnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Pryszła mamo\" ja zrezygnowałm zpracy zawodowej na rzecz wychowania dzieci,sytuacja zdrowtna córki mnie do tego zmusiła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj , widze ze ten topik, cos słabo funkcjonuje, czyzby wiekszosc z was była na wakacjach? :-) tak, do rezonansu byl usypiany, straszny stres przezylam wtedy, bo balam sie tego uspienia,ale na szczescie ładnie sie wybudził. poczytam troche zaległosci zeby wiedziec co tam u was. u nas zimny ten sierpien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pisałam bo miałam sporo roboty i jakoś wcale nie chciało mi się siadać do kompa Monika trzymam kciuki za Miłoszka rehabilitacja może zdziałać cuda tylko trzeba być konsekwentnym i dużo ćwiczyć także w domu (moja Ola miała tylko 1 punkt teraz wszystko jest ok) trzymam kciuki i życzę wytrwałości. do \"przyszłej mamusi\" czasami bywa tak że myślimy po macieżyńskim wrócę do pracy ale życie układa nam różne scenariusze( choroba) i wtedy dobro dzieci jest najważniejsze. ktoś wcześniej pisał że robił ogórki w musztardzie poproszę o sprawdzony przepis P O Z D R O W I E N I A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Przepraszam za niepodtrzymywanie topiku, ale jakaś taka niemoc mnie ostatnio ogarnęła :O W pracy mam mnóstwooooooooooo roboty, a po przyjściu do domu już padam...mam tyle zaległości, a za nic nie mogę się zabrać:( Gumisia dobrze, że choć Ty trwasz dzielnie na posterunku ❤️ Margaret, ja mam przepis na ogórki w musztardzie, ale nienajlepiej mi wychodzą, nie wiem, czy to wina przepisu, czy mojej nieudolności :( Jeśli żadna nie poda Ci sprawdzonego dam Ci ten, ale nie dziś, bo nie chce mi się szukać. Monika, fajnie, że znów z nami jesteś :) I pamiętaj, że my jesteśmy z Tobą 😘 Ja akurat pracuję w ośrodku rehabilitacyjnym i rodzice przywożą do nas na rehabilitację dzieciątka w różnym stanie. Nie znam się dokładnie na tym, ale widzę, że dobrze prowadzona i systematyczna rehabilitacja mogą zdziałać cuda. Tak więc głowa do góry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla najfajniejszej czterolatki Mamuśki naszego topiku Izabelka od ciotki wirtualnej 👄👄👄 i rośnij zdrowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikus tez ciagle pyta kiedy pojedziemy do zoo, bo juz kiedys bylismy i chcialby znowu, wiec niewykluczone ze w niedzxiele sie wybierzemy. milego dnia wszystkim,. gumisia, miłej wycieczxki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja znów w pracy zawalona papierzyskami :(:(:( Gumisia, strasznie Ci zazdroszczę tego wyjazdu do zoo. Bawcie się dorze i czekam na zdjęcia. A ja jutro jadę do mamy :D A w przyszłym tygodniu znów biorę dwa dni wolnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzenia przekazałam, dziękuję:) Monika już nieraz wypytywałam gdzie jesteś, myślałam że studja cię tak pochłoneły, a tu takie żeczy na twoje barki spadły:( kochana trzymaj się , tak jak piszesz musisz mieć dużo siły, więc bąć myśli że wszystko zakończy się pomyślnie, tego życzę Ci z całego serca. Zuziu ogóry w musztardzie? niezamieżałam robić ale jak masz taką wielką ochotę to zrobię;P Brylki córa mjała 1 punkt a wieku 1,5 roku była tak rozwinięta psycho-ruchowo jak nie jeden 3-latek. Niewidziałam ale z opisów tak przypuszczam. A ja dziewczyny zakosiłam mojemu samochód (zostawiłam rower), spakowałam dziewczyny i wyjechałam na dwa dni. Pierszy spędziliśmy w Dopczycach, zwiedziliśmy odresteurowany zamek, na kturym była wystawa obrazów na drewnie i szkle, te pierwsze przedstawiały anioły- urzekły moją siostre i gdyby nie tak wysoka cena, to zakupiłaby jeden z nich. Nocleg mieliśmy w ośrodku szkolenowo-wypoczynkowym, można było skożystać z basenu ale w środę było za zimno a dziś rano wyniosłyśmy się do Myślenic, jest tam bardzo fajny plac zabaw, jeden bar jest obtoczony takim mini-ZOO -ptaszki(papurzki), struś, żółw, kózki, dzik, kucyki na kturych można za odpłatą przewożą dzieciaki, to wszystko nad Rabą do kturej można wiechać zjeżdżalnią. Potem wyjechaliśmy krzesełkami na górę, zapach sosen ten klimat ach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego dla Izuni 🌻 🌻 🌻 więcej napisze wieczorkiem bo mąż już musi pracować i wygania mnie od kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ my niedlugo na rehabilitacje pędzimy, wiec odezwe sie pózniej. pozdrówka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne lato, siedzieć by można całe dnie na dworze, szkoda tylko, że w domu samo się niesprząta... Miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......ale pusto....:-( to ja cos skrobne. dzieciatka mojejuz spia, ale ja niestety sama, bo chłop w pracy... dzis byłam z moim starszym przystojniaczkiem u fryzjera, i teraz slicznie wygląda :D prasowanie czeka, ale tak mi sie nie chce... u nas dzis byla brzydka pogoda, pranie mi w czesci zamokło, wiec jutro bede musiala robic powtórke. nie bede sie rozpisywac, bo nie ma nikogo:-( miłych snów -* -*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem teraz trochę zaganiana,pozatym mąz na urlopie ,więc dostęp do kompa ograniczony:( JUtro jadę na pare dni do mamusi,odezwę sie po powrocie. MIłego weekendu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda- miłego pobytu u mamusi:) Luiza to nie zdradzisz mi tej tajemnicy?, narobiłaś mi takiej ochoty na ten park miniatur-świat marzeń. Wypytywałam nawet znajomych to twierdzą że jest coś takiego ale tam niebyli, koszt biletu ok. 20 zł. drudzy mówią że to jest ok. 70 km. od Krakowa w stronę Cieszyna. Chciałabym uzyskać od Ciebie konkretny adres plizzzzzzz Monika- ja stwierdziłam że część prania jutro rozwieszę, czy to był dobry pomysł to się okarze... Jak ci się prasowało? Brylka-" więcej napisze wieczorkiem bo mąż już musi pracować i wygania mnie od kompa" ...ale się wczoraj upisałaś:) zwłaszcza wieczorem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna.33/Małgosia-31.05.2002, Ala--09.11.2005.........../ pomorskie Gumijagoda.29/Julka-5.12.2000,Bartuś-15.09.2005......./ Dolny Śląsk Luiza....28.../Jakub-17.05.2002,Julia19.02.2007......... /Krakowskie Monika....../Nikodem--15.08.2003; Miłosz-17.07.2006..../małopolska Brylka.30 /Ola-20.06.2001, Marcin i Przemek 25.11.2002/ Elbląg VIKI2...28/ Wiktoria--25. 04.2004..,Oliwia--01.05.2006../Krosno MARGARET777..26/ Iza 01.08.2003, Ola 02.02.05........../małopolskie Zuzia 30/Paulinka 23.03.2005................................../.lubelskie Asmana.26...Natalia30.09.2002,Iza29.04.2006............. /Olsztyn Marteczka77./Kamilek-16.09.2003, Damianek-10.04.2006.. /Lublin Mama_zuzi-26/ Zuzia- 07.05.2002 - 4 l......................../ Göteborg Kala23 - Jakub 29.09.2003, Oliwia 15.05.2006............../Płock Izuniaz Alex 09.08.2005 Londyn............................../Irlandia pł. Manika74/ Kamil 13.03.95, Maja 26.03.06................../zachodniopom Cypryjskie słoneczko/Weronika 06.01.06................./Limassol anet d /Ksawery 26.03.2004...................../ lubelskie Jagoda 26/Junior 22.11.2006 ............................./ Łódź Evita30 / Karol 11.12.2000, Nati 10.02.2005................./Pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam - to chyba to? Prk Miniatur \" Świat Marzeń\", Inwałd ul. Wadowicka. Bilet normalny 19zł., ulgowy 15, dzici do lat 4 GRATIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy wpis na tej stronie był 03 drugi 04, dziś jest piąty sierpnia witam wszystkich licznie zgromadzonych:P Zjemy wczesny objad i spadamy z domu:) Udanej niedzieli😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity!! ale tu cichooo. ja oczywiscie nie uprasowalam jeszcze. w sobote czesc mi zalalo wiec upralam jeszcze raz i mialam w domu na suszarce a dzis wywiesilam na pole i wyschło.. ale mam jeszcze sporo do prania, bo przez ten deszcz nie pralam poscieli i spodni...bo i tak by nie wyschły.. dzis musze sie wziasc za prasowanko..,moze sie uda,, u nas pogoda dzis byla kaprysna, raz cieplo raz wiatr.. bylismy chhwile u mamy, trafilismy akuraT NA GRILA Z\" RODZINKA\" ja dlugo sie rozkrecam na takich zgromadzeniach, bo ogólnie to wstydliwa jestem, a długo ich nie widzialam,.poprostu nie przepadam za opowiadaniem co u mnie slychac...bo albo trzeba sciemniac ze w porzadku, albo sie zwierzac i narzekac, a tego niecierpie..no ale naszczescie obylo sie bez tego.milego wieczoru babitki🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret nic nie napisałam wieczorkiem bo mój mąż stwierdził że wreszcie może zainstalować mi nowe blaciki w kuchni (zabierał się do tego 3 miesiące). Nie chciałam usiąść do kompa żeby mu się nagle nie przypomniało, że ma coś pilniejszego do zrobienia. W patek byłam u logopedy z Marcinem i wreszcie udało mu się powiedzieć literkę \" K\" z łyżeczką w buzi. Był tak zadowolony, że mu się udało i jak przyjechaliśmy do domu wziął łyżeczkę i chwalił się tacie (bez łyżeczki nie wychodzi). A Przemek z kolei ma odwrotna wadę i nie umie powiedzieć \"T\" nie powie tatuś tylko kakuś. Byłam dzisiaj w ogródku a tam mnóstwo ogórków więc jutro mam sporo roboty POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Właśnie wróciłam od mamusi i od razu zabrałam się za robotę na kompie, ale narazie...forum i porządki w zdjęciach ;) Ale czuję się jakoś nieswojo, bo po raz kolejny postanowiłam \"przeciąć pępowinę\" i zostawiłam córcię u rodziców :( Do kogo ja się będę teraz tulić??? :P Jak nie będzie jakichś problemów to jadę do niej w czwartek. Gumisia, miłego odpoczynku 😘 Margaret, skąd tyle złośliwości, po prostu się pomyliłam :O Przepis chciała Brylka. Brylka, szczerze, nie zazdroszczę Ci tych ogórków...jakoś ostatnio nie mam weny do pracy domowych... :( Monisia, też sobie właśnie urządzamy grilla, ale tylko z mężusiem :) Pozdrawiam wszystkie serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ledwo wróciłam od mamusi:) Mamy jeszcze zaplanowane najbliższe dni na czynny wypoczynek,pogoda dopisuje więc trzeba korzystać. Ale obiecuję,że jak tylko znajde troche czasu to napisze pare słow o naszych wakacjach. Wam kobitki również życzę przyjemnego wakacjowania się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny nasz topik mało aktywny a będzie jeszcze gorzej:(bo diameralnie zmieniło sie moje życie od ostatniego mojego wpisu.Nie wiem kiedy się pojawię znowu :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×