Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Goście już pojechali. A ja prawie cały dzień na plotach u znajomych. Odnośnie babci to mam jedną i jest nmajkochańszą babcią na świecie. Jutro mam zebranie organizacyjne w zerówce w środę w przedszkolu a w czwartek jedziemy z chłopakami na dwie godziny do przedszkola spotkanie z dziećmi które idą pierwszy raz do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja miałam dziś \"przyjemność\" być pomacana :P przez pana ginekologa! Efekt jest taki, że z kieszeni ubyło 150zł, a ja mam reklamówkę leków...więc jednak w ciążę się tak łatwo nie zachodzi :( Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pooooooooooooooobudkaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oj Zuziu tak już jest, że nic prostym niejest. Jedni zachodzą a niechcieli, drudzy chcą a niemogą. Ale medycyna idzie do przodu to lekarze powinni Ci pomóc, tylko to niestety kosztuje:) trzymamy kciuki Dziwczyny jaka nad nami dziś w nocy burza przeszła, zgroza, mamy jedno okno nieszczelne to musiałam w nim utopić 6 ręczników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam weekendowo:D Zuziu już niedługo nam sie pochwalisz ,napewno:):):)Życzę z całego serca oby jak najszybciej i jak najmniej problemów. Margarett u nas też lało:(ale bez strat w ręcznikach. Jeszcze tydzień wolnego i zacznie sie kierat:(szkolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soooooooooooooboooooooootttttttttttaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!! ------------Kala-wydzieram się tu w twoim imieniu:P Poooooooooobudkkkkkkkkkkkkaaaaaaaaaaaa--------byyyyyyyyyyyyłaaaaa o 6.30 Niemam dziś dzieci, przed chwilą mąż się nademną zlitował i je wywiuzł. Muszę trochę poprasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margarett masz donośny głos:)ale baby chyba sie poobrażały bo wszystkie by nie ogłuchły:P Rozmawiałąm dzisiaj z naszą babą- Kalą i mówiłą ,ze bardzo tęskni za nami,niestety nie wiadomo kiedy do nas wróci:(:(:( A ja dzisiaj wyrwałam sie na zakupki sama !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bez ogonków:D ale nic ciekawego nie kupiłam oprócz brytfanki do mięsa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesmuć się Gumijagoda Ja już po pierwszym daniu obiadowym, popołudniu jedziemy do rodzinki na pieczone w ognisku ziemniaki, dziewczynkom to chyba zawinę w folję, żeby niemiały bezpośredniego kontaktu z dymem:) To już ostatnia niedziela wakacji, chociaż mnie to trochę obejdzie:P Ciekawe jak się impreza udała u brata mańki? ale jak ona tam ingerowała to powinno być deluxe:) Miłego dzionka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUz prawie cały tydzień ciągnie sie ta stronka:( Ogłaszam mobilizacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margarett jak tam ziemniaczki i imprezka?? Mańka jak ochłoniesz to skrobnij pare słow na temat weselicha:D Zuziu ❤️ Brylka🖐️ MOnika🖐️c u Ciebie?Dajesz rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeeeeen dobry !!! dzięki dziewczyny za dobre słowo:-) ale marna u nas pogoda.. ja dzis znow musze sie uwijac ze wszystkim zeby zaprowadzic dzieciątka do mamy i znów na wykład z prawka.. tylko co tu ugotowac na szybko zeby moj duzy niejadek zjadł. bo malutki to ma niezly apetyt.. napisze wieczorem, jak mnie prasowannie nie przywali..:-) aha, dzis przeciez dzien sw. Moniki :-) choc ja obchodze imieniny w maju, ale sie podepne pod ten dzien, to moze doostene od męza jaki kwiatek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, wczoraj bylismy na zamku Tropsztyn, to jak dam rade to potem wrzuce zdjecia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika Ziemniaki super zwłaszcza te ze złotka, dziewczyny się taaaak objadły, że ąż im się brzuszki zaokrągliły, jeszcze po pół kiełbasy wrąbały:) , przy okazji dostaliśmy zaproszenie na ślub i wesele które odbędzie się wtedy jak będę jechać do sanatorjum z Izą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D MOnika to maleńki bukiecik niby imieninowy🌻🌻🌻 Margarett mnie też ominłęo jedno wesele jak byłam z JUlką w klinice:( Idę zaraz jesc tradycyjnie przygotowane ziemniaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Jestem i ja, napiszę coś w skrócie, bo w pracy jestem. Przez dwa dni nie miałam neta, bo mamy remont i przenosiliśmy kompa do drugiego pokoju. A wczoraj do północy sprzedawałam pifko na dożynkach...spałam tylko 4 godziny, bo Paula strasznie marudziła (wieczorem zwymiotowała, tak ją dziadki z tatusiem przekarmili pod moją nieobecność). Miłego dnia, pa pa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! dzis na szczescie miłoszek nie płakal u babci, bo uspilam go i spal az tata nie wrócił. mam tone prasowania, i musze to dzisiaj zrobic, wiec zdjęc pewnie nie powklejam:-( w srode mamy termin z miłoszkiem na komisje do spraw orzekania o niepełnosprawosci. moze ktoras z was wie, jak to wygląda, co sie beda pytac, czy co? pozdrawiam wszystkie babeczki i dzieciątka :-) :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio jestem bardzo zaganiana. Dzisiaj byliśmy u okulisty Przemek następną kontrolę ma w lutym i cały czas ma nosić okulary. A tak przy okazji Ola z Marcinem też zostali zbadani i mają dostawać atropinę a później będą dokładniejsze badania Ola nie widziała dwóch literek . Zobaczymy co to będzie. Ja też bym chciała iść na jakieś wesele ale nikt mnie nie zaprasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOnika Ty sie nie stresuj tą komisją :) Spojrzą na papiery i na MIłoszka ,pogadają ,zbadają go i ... Pewnie dostaniesz decyzję o orzeczeniu,wtedy zasuwaj do opieki z papierami i składaj wnosek ,Zasiłek pielęgnacyjny wynosi 150zł. Przechodziłąm przez to 2razy i zawsze trafiałam na miły zespół orzekający ,czego i Tobie życze:)Także bądź spokojna i powodzenia❤️ Brylka czy istnieje możliwość rodzinnej wady wzroku???u Twoich dzieci? A któreś z Was nosi okuary? Bo u mnie jest tak ,że ja nosze \"minusy\" a JUlka \"plusy\":) Dobrej nocki kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka babeczki🌻 wreszcie mogę odpocząć i napisać coś do was:D weselicho sie udało, 20 osób a hałasowaliśmy do 5 rano:D jakby było ze 100;) dużo sprzątania było, a teraz obrabiam zdjęcia z całej imprezy. rany , to juz koniec wakacji, a mój syn jeszcze nie ma połowy książek i nie zamówiłam mundurka:( buziolki dla was, odezwę sie później👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda ja z mężem mamy dobry wzrok Przemkowi lewe oczko uciekało od urodzenia ma wadę +1.5. Ja w dzieciństwie nosiłam okulary przez dwa lata +0.5 i jak na razie nie muszę. Babcia z dziadkiem mają jaskrę i raz na półtora miesiąca wożę ich do okulisty to i dzieci zbadam. Dzisiaj mam okropnego lenia i nic mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotję grochówkę, potem z jedną do fryzjera a z drugą do dętysty. Wczoraj dziewczyny lerzały już w łużeczkach przed snem, to ja poszłam do kuchni i maluję paznokcie u stup, wtem Iza niewiem nawet po co przylazła do kuchni, i narobiła takiego wrzasku, że ja pokryjomu przed nią maluje paznokcie, że ją niekocham bo jej nie maluję itd. Widzicie jaka ze mnie przestępczyni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×