Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

No tak, zapomniałam, że wszystkie do mężów uciekają...ja dziś sama śpię, bo mąż pracuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumisia, Ty też uciekasz? A ja właśnie wcinam zimne parówki........cholera, musztarda kapnęła mi na klawiaturę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POBUDKA !!!!!!!!Śpiochy !!!! Co po wczorajszych nocnych harcach cięzko wstać ;). To dla zaspanych proszę kawka z paroma kodteczkami czekolady na pobudkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Stokrotka :) Ja nie śpię już od dwóch godzin. Chciałam Wam wczoraj przed 1 \"dobranoc\" powiedzieć, a dziś rano zrobić pobudkę, ale znów mi się komp wiesza i dopiero teraz weszłam na kafe. Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że większość na tym forum głosować będzie POzytywnie;-) To co? Robimy jawne prawybory?:-D A ja od rana umęczona przez Alę. Od kilku dni, nie dość że chodzą moje baby zasmarkane, to Ala strasznie marudna i ciągle uwieszona mojej nogi chce na ręcę:-( Dziś zaczęła pokazywać, że bolą ją kolana. Nie wiem, czy to nie jest przypadkiem powód jej marudzenia od kilku dni. Zastanawiam się, czy nie iść z tym do lekarza. A moja Gośka taka wrażliwa, że przed chwilą zwymiotowała na widok umazanej w smarkach twarzy Ali:-) Normalnie nie ogarniam sytuacji:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ! zielna jak przeczytalam w jaki sposob sie objawia wrazliwosc twojej corki to sie niezle usmialam :D musisz miec tam naprawde wesolo zdrowia zycze dla dziewczynek! stokrotka ja chetnie poczestuje sie tymi czekolatkami :D za kawe dziekuje bo wlasnie wypilam nie uwierzycie.... wczoraj zgadalysmy sie z zuzka i okazalo sie ze chodzilysmy do tej samej podstawowki i ze mieszkalysmy doslownie pare krokow od siebie :D zuzia 🌻 gumijagoda 🌻 brylka 🌻 manika a ty gdzie sie podziewasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki:D widzę, że sobie wieczorne pogaduchy ucięłyście:P a mnie nie było:O odnosząc się do wczorajszych tematów to stwierdzam: 1) pierwsze dziecko, nie wiedziałam co to będzie bo 12 lat temu nie robili standardowych usg:( miałam cichą nadzieję na córeczkę:) jak urodziłam, ze szczęścia że już nie boli, zapomniałam zapytać czym mnie bóg obdarzył:P położna sama powiedziała: ma pani zdrowego synka, a ja zawiedziona musiałam mieć głupią minę, bo położna stwierdziła, że nie jestem zadowolona:D drugie dziecko, mimo częstych usg, nie chciało pokazać co ma między nogami:D znowu marzyłam o córeczce,pojechałam rodzić i położna umówiła się z mężem, że jak będzie 4cm rozwarcia to po niego zadzwoni, żeby nie siedział przy mnie całą noc:) W międzyczasie zrobili mi usg w szpitalu i lekarz powiedział że 100% córka:D dzwonię do męża ze słowami:\" kochanie mamy córeczkę!\" a on mi na to :\"już urodziłaś? beze mnie?\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2) co do głosowania i kawałów o kaczorach.... wiecie co, nie zagłosuję na pis bo jak w tv widzę naszych niezbyt urodziwych bliźniaków to mi się rzygać chce, z drugiej strony denerwuje mnie ja Tusk sepleni:P.. a tak poważnie, to chyba czas dać PO pięć minut, gorzej juz nie będzie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielna🌻 dobrze, że ci humor dopisuje:D, wnioskuję z formy twojej wypowiedzi, uśmiałam się z tej wrażliwości Twojej córci:D Maja rano wstała zasmarkana, a było tak dobrze..... anet[kwiat zuziu🌻 no proszę jaki ten świat mały:D brylka🌻 gumisiu🌻 stokrotko🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Zielna:(a ja myslałam ,ze to ja mam przerąbane czasami z moimi dzećmi... NP.dzisiaj kumulacja-@, marudny synuś i nieusłuchana córeczka...sam mniód:( Ach zapomniałąm dodac ,ze jeszcze rano światła nie było,wrrr Jeszcze pies mi działą na nerwy... se powarcze ,może mi ulży WRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika jak zwykle fajne zdjęcia:) Anet widzisz jaki świat mały ,a Ty do Ameryki chciałaś uciekać:) Stokrotko👄 Zuziu❤️ Brylka TY znowu ze słoikami jakimiś walczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? internet to wspaniała sprawa:D siedzę sobie właśnie i rozmawiam na gg z moim braciszkiem, który jest w Afganistanie, łał:D szkoda, żę mam uszkodzony komputer i nie mogę skypa zainstalować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja tylko na chwilę.Julka w końcu usnęła i mam czas coś zjeść.Nie jadłam dzisiaj śniadania.od 6 rano płacz i krzyk.Nie wiem czy Julce nie idzie następny ząb bo nie da sobie zobaczyć.Wczoraj miałam podobny dzień dlatego nie pisałam,nocka nie przespana.Ale....wczoraj był też ważny dzień dla mnie bo Julka powiedziała pierwsze słowo i było-MAMA.Aż się popłakałam z radości. Dziś Kuba idzie do teściów na weekend,mają przyjechać po niego o 16.Trochę odpocznę. Co do wyborów ja głosuję na LiD. Manika zdjęcia fajne Zdrówka dla dzieci Zjem i może się zdrzemnę,jak zdążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane !!! Moje szkraby w przedszkolu więc mam chwilke dla siebie i żeby kliknąć parę słów .Co do wyborów to ja obstwiam tą samą partię co poprzednim razem ,PO:) luizo :) widzę że malutka ma gorsze dni ,eh tak to już jest ,ja swojego synka też przez bardzo długi czas musiałam nosić na rękach jak był mały w inny sposób nie chciał się uspokoić,a ile kołysanek przy tym sobie przypomniałam :D .Teraz po czasie wspominam to jako coś bzrdzo miłego ,takie nasze wspólne nie przespane noce i wspólny niekeidy płacz a teraz jest bardzo rezolutnym i nader samodzielnym chłopcem aż czsami krzyczy na mnie jak za bardzo weźmie mnie na przytulanki ;) zgrywa wtedy ważniaka :).Zobaczysz że przejdzie malutkiej .Noi to takie przez nas utęsknione słowo MAMA ,to jak nagroda w takich chwilach za wytrwałość i cierpliwość ,słodka Juleczka !! Manika ,fajne fotki ,jeszcze niedawno sama takie klikałam ;) i tło było bardzo podobne heheee. gumisiu :) dzielna babeczko a warcz sobie ile wlezie !!!A maluszki też czasami musza miec gorsze dni ;) Fajne wspomnienia macie ze swoimi szkrabami i badaniami USG,u nas to córeczka jako jedyna była tajemnicza do samego porodu ,jak to kobietki trzymala klase i nóżki miała mocno ściśniete także nawet lekarz sie śmiał i mówił ze wygląda mu to na babeczkę:).Mąż przy kążdym miał nosa także robił z każdym razem bardzo dumną minę która świadczyła o tym \" a nie mówiłem \'. zielna to masz w domku małe smarkaczki a Gosia to mała księżniczka ;) Co do bolących kolanek Ali to może nie bagatelizuj i przejdz się z mała do lekarza ,lepiej dmuchać na zimne .Ślę Wam fliudki zdrowienne :))!!!!! zuzik30 Ty to masz zdrowie kochana ! 🌼 Dla reszty kochanych babeczek 🌼❤️!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja odpoczywam.Kuba u teściów,Julka śpi.Czekam na męża może jakiś film wieczorem oglądniemy jak wcześniej nie usnę.Zaraz wskakuję do wanny,muszę sie zrelaksować. Stokrotka gratuluję synka,wcześniej zapomniałam napisać A co do Julki to słowo mama woła wtedy kiedy chce iść na rączki.Wyczaiła,że się wtedy mięknę i zawsze ją wezmę.Cwaniara Miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, Zuzia pifkiem nie częstuje i topik zamiera :O A Zuzia ma trochę kłopotów z komputerem (wczoraj przez pół dnia usiłowałam wejść na kafe, aż w końcu zrezygnowałam) i ze zdrówkiem (wszyscy jesteśmy podziębieni, kaszlemy i smarkamy :( ). A dziś mam strasznego nerwa dodatkowo 😡 Mąż prawie cały dzień w pracy i jeszcze teraz na noc poszedł, teściowa nie chce zająć się Pauliną, która strasznie dziś domaga się czyjegoś towarzystwa do zabaw, a ja mam bardzo pilną pracę (nawet nie zaczęłam, a na jutro ma być gotowa). Dwie zarwane ostatnio noce dają o sobie znać, dodatkowo choroba, strasznie jestem zmęczona, a tu znów zapowiada się siedzenie co najmniej do północy, WRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka zdjęcia poprostu zaparły moim dzieciom dech i mi też ,piękne stroje!!!!! luiza a ile Twoja malutka ma latek,miesięcy ? gumisiu 🌼 Zuziu to Ci troszke zeszło ;) Ja jakoś też miałam straszne dwa dni,dopadła mnie straszna handra w piatek i tzrymała d o soboty aż mąż nakupował słodyczy i powiedział dajacv mi je \"może doprowadzą Cię do porządku \"\'.Oczywiście czepiałam sie go najbardziej i to o takie bzdurne rzeczy że teraz aż mi wstyd.Chodziłam i beczałam całymi dniami nawet z maluchami nie byłam na spacerze tylko pokładałam sie pod kocem i leżałam bez celu a moje dzieci tak dziwnie patrzyły i pytały czy się z nimi pobawię :(.Dzisiaj jest już lepiej ,nareszie !!! Pozdrawiam i ide sobie podjeść coś smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica23
cześć jestem tu nowa...... mogę dołączyć do Was dziewczyny?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,spełniłam swój obowiazek obywatelski:Ppozytwwnie;) Ledwo wróciłam z podrózy,może wieczorem cos napisze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×