Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

matko, nie wiedziałam że mały pies może puszczać tak śmierdzące bąki:D :D :D siedzę sobie przed kompem, a sunia pod moim krzesłem, i teraz czuje okropny smród, jakbym wsadziła nos do studzienki kanalizacyjnej:P chyba ta karma jej nie służy:O gorzej niz człowieczy pierd:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza strasznie mi głupio:( zasugerowałąm sie tym ,ze jak nawoływałysmy dziewczyny to Ciebie zawsze sie wymieniało i nie było znaku od Ciebie. Naprade nie kojarzę komu tak mogłam podpaśc :( Manika :D mój pies też tak ma i stwierdzam że jej bąki są ....zdecydowanie bardziej \"zapachowe\" niż ludzkie:) Co tam u pani pedagog?? Stokrotko co U Ciebie??Jka zwiedzanie miasta ?? Zmykam robić obiadek bo mnie ssie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane babeczki :) manika74 ,heheeee,poczekaj aż usłyszysz któregos dnia jak Twój psiak sobie chrapie :D !!!Jak tam po wizycie w szkole ?? gumisiu ,po wczorajszym zwiedzaniu tak sie rozochociłam że chyba pojadę po męża do pracy .Jeszcze nie wiem co i jak ale licza się chęci ;).Musimy zrobić zakupy bo jutro wracają moje bomble z dziadkami a wlodówce to tylko to co ja z mężem lubimy podjadać :). To kochane babeczki trzymajcie się cieplutko i narka :D!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii hooooooop!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka :D:D:D 🌻G🌼R🌼A🌼T🌼U🌼L🌼A🌼C🌼J🌼E🌼 Tak swoją drogą sprytnie to zrobiłaś ,miałam podobny zamiar. PO czekolade możesz sie zgłosić na Dolny Śląśk:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielna, brawo, podgoniłaś stronke:D ale tyle czasu się nie odzywałaś, więc musiałaś nadgonić ilość postów:P dziewczyny, szok, teraz dzieci w szkole dostają kuratora za byle co!!!! dziekujmy panu Giertychowi:( poinformowano mnie że mój syn dostał juz pięć uwag od jednej nauczycielki za niegrzeczność na lekcji, pani pedagog rozmawiała z nim i ze mną, a jak to nie pomoże, to dostanie kuratora:O wróciłam wściekła i synuś ma parę zakazów co z tego że dobrze się uczy, jak przez tą babę będzie miał obniżone zachowanie:( swoją drogą to on z tą nauczycielką koty drze od trzech lat, no jakoś się nie lubią:P ona do całej klasy zwraca się po imieniu, a do niego po nazwisku:O i o to on ma do niej żal i sie jej odgryza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GJ, a Ty się w jakąś agitację przedwyborczą bawisz?! :-D Manika, a nie myślałaś o przeniesieniu młodego do innej klasy, żeby nie miał zajęć z tą babą? Może to by pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GJ, i tak na nich będę głosować;-) Nawet bez tej czekolady:-) Właśnie mam wielką ochotę na skonsumowanie czekolady, ale żadnej nie mam w domu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielna:D ja mam czekoladę i właśnie sobie zażeram:P właściwie to podebrałam ją mężusiowi, zaraz mnie nakryje;) młodego nie ma sensu przenosić, bo ona uczy wszystkie 6 klasy. Pocieszam go że za rok, w gimnazjum będzie inna nauczycielka . Do niego mówię, że jest winny i to nie tylko wina nauczyciela, bo my sobie za dużo pozwalał, nad sobą musi popracować. Sama pani pedagog przyznała, że to dziwne że tylko jedna nauczycielka ciągle ma do niego uwagi. Ale wiem że mój synuś to bestyjka i potrafi być ironiczny i \"grzecznie beszczelny\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielna:D ja mam czekoladę i właśnie sobie zażeram:P właściwie to podebrałam ją mężusiowi, zaraz mnie nakryje;) młodego nie ma sensu przenosić, bo ona uczy wszystkie 6 klasy. Pocieszam go że za rok, w gimnazjum będzie inna nauczycielka . Do niego mówię, że jest winny i to nie tylko wina nauczyciela, bo my sobie za dużo pozwalał, nad sobą musi popracować. Sama pani pedagog przyznała, że to dziwne że tylko jedna nauczycielka ciągle ma do niego uwagi. Ale wiem że mój synuś to bestyjka i potrafi być ironiczny i \"grzecznie beszczelny\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielna:D ja mam czekoladę i właśnie sobie zażeram:P właściwie to podebrałam ją mężusiowi, zaraz mnie nakryje;) młodego nie ma sensu przenosić, bo ona uczy wszystkie 6 klasy. Pocieszam go że za rok, w gimnazjum będzie inna nauczycielka . Do niego mówię, że jest winny i to nie tylko wina nauczyciela, bo my sobie za dużo pozwalał, nad sobą musi popracować. Sama pani pedagog przyznała, że to dziwne że tylko jedna nauczycielka ciągle ma do niego uwagi. Ale wiem że mój synuś to bestyjka i potrafi być ironiczny i \"grzecznie beszczelny\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielna:D ja mam czekoladę i właśnie sobie zażeram:P właściwie to podebrałam ją mężusiowi, zaraz mnie nakryje;) młodego nie ma sensu przenosić, bo ona uczy wszystkie 6 klasy. Pocieszam go że za rok, w gimnazjum będzie inna nauczycielka . Do niego mówię, że jest winny i to nie tylko wina nauczyciela, bo by sobie za dużo pozwalał, nad sobą musi popracować. Sama pani pedagog przyznała, że to dziwne że tylko jedna nauczycielka ciągle ma do niego uwagi. Ale wiem że mój synuś to bestyjka i potrafi być ironiczny i \"grzecznie beszczelny\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×