Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Zielna, skoro Ty chodzisz spać przed północą to nic dziwnego, że wstajesz o 5 :P A skoro rozwinął się temat....Mój mąż chciał córeczkę, a pani doktor nie chciała nam zdradzić płci, ale w końcu jej sie wyrwało, gdy mała się odwracała cały czas, \"wstrętne babsko\", a mąż z taką nadzieją spytał \"to jednak dziewczynka???\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) mamy trzy imiona Maciej ,Wiktor i Bartosz .Mi osobiście podoba się Maciej jest takie uniwersalne i dla małego chłopca i później dla dorosłego mężczyzny :) a jak mozna słodko zdarabniać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna uśmiałam się ja jak byłam w ciąży z chłopakami po 1 usg mówię do mojego męża znam płeć płodu a on jaka?? a ja taka sama a on ja taka sama a ja albo dwie dziewczynki albo dwaj chłopcy a on nie rozumiem będziemy mieli bliźniaki to biedaczek usiadł z wrażenia i powiedział dobrze że kupiliśmy większy samochód (dwa dni przed usg zmienialiśmy samochód i miał być mniejszy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu, ale ja to śpioch jestem. Zwykle spać chodzę przed północą, bo nigdy dzieci nie dają mi pospać dłużej, niż do szóstej. Nie ma, sobota, czy niedziela:-( Tyle, że dziś w nocy przewracałam się z boku na bok od jakiejś 3.30:-( No i już do rana nie zasnęłam. To chyba mam prawo być śpiąca, no nie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście Zielna :) Ja też nigdy tak długo nie siedzę, ale teraz mam pilną robotę...jak widać bardzo się tym przejmuję i na kafe siedzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc!!! Nie piszcie za długo, żebym mogła jutro nadrobić zaległości w czytaniu:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRylka fajnie:) Przy pierwszym dziecku nie wiedziaąłm co urodzę,nie chciałam...Czekałam na ten magiczny moment jak położna powie ze urodziłam,że mam córke:) Przy drugim bardzo chciałam wiedzieć i byłam zaskoczona ,ze sie udało,że będzie synuś:D Stokrotko imiona fajne ,zwłaszcza jedno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ,wesoło tu u nas !!!Aż żal się żegnać ,ale co tam bedę miała co poczytac do porannej kawki :)!!! Trymajcie się kochane gadułki ,kolorowych snów !!!! Zielna ślę fluidki nasenne ,życze Ci przespania nocki i to w pełnym wydaniu a nie tak tylko do połowy kochana :)!!! Buziolki jeszcze raz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to czytałyście ale mi się bardzo podoba Założenie butów 30 sek. Spacer do lokalu wyborczego 600 sek. Oddanie głosu 120 sek. Ujrzenie niezadowolonej miny kaczora po wyborach BEZCENNE Koniecznie przekaz dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno Ilu facetów w jego wieku mieszka z mamusią? - Niewielu Ilu facetów w jego wieku nie ma auta? - Niewielu Ilu facetów w jego wieku nie ma \"prawka\"? - Niewielu Ilu facetów w jego wieku nie ma konta bankowego? - Niewielu. Ilu facetów w jego wieku nie ma żadnego majątku? - Niewielu Ilu facetów w jego wieku nie ma więcej niż 165 cm? - Niewielu Ilu facetów w jego wieku nie ma żony lub dziewczyny tylko ma kota? - Bardzo, bardzo niewielu Dlaczego facet, który swoim podejściem do życia i zachowaniem reprezentuje niewielu, ma być Twoim premierem? Ilu ludzi powinno zagłosować na takiego faceta? - Niewielu. Idź na wybory............. nie bądź jednym z niewielu.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka, czyżbyś też kandydowała? Anet, jestem na gg. Wejdź to się bliżej poznamy, chyba, że boisz się gadać z pijaną babą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anet a myślałam ze będę pierwsza a Ty mnie ubiegłaś tak ja zamierzam głosować na PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja \"muszę\" na PO, bo do nich należy mój szef...ale boje się tej prywatyzacji szpitali...chociaż chcę, \"żeby żyło się lepiej\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia przecież nikt Ci nie będzie zaglądał w kartkę na kogo masz głosować a Twój szef kandyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×