Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Gość sylwunia27
Luiza zapomnialam napisac fjnie,ze masz 2 corcie ja mazylam tez o corci,a tu Dominik sie urodzil uwiez mi bylam w szoku i dlugo do siebie nie moglam dojsc.Bylam swiecie przekonana,ze bede miala corcie nie tylko zreszta ja tak myslalam.Pierwsze slowa jakie powiedzialam do meza to byly takie: i co my teraz zrobimy?Maz sie zasmial i powiedzial nie martw sie bedzie 3 mi w tedy do smiechu nie bylo,ale co tam zyje sie dalej.Kocham bardzo jego i nie zamienila bym go na corcie widocznie Bog tak chcial i nam Go dal zdrowego i silnego wazyl 4220 jestem szczesliwa mama chociaz czasami zmeczona,bo mi maz wcale nie pomaga przy dzieciach,a jak juz cos to tylko starszym i tez krutko,a mlodszego musze mu na rece wcisnac bo by go wcale nie wziol.Nie rozumiem jego i nie wiem jak ja mam z nim juz rozmawiac wkurza mnie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
Dziewczyny co z tymi salatkami?Moze znacie cos z makaronem,albo ryzem chodzi mi o przystawki dokladnie.Jak znacie jakies fajne to napiszcie z gory dziekuje jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
Gumijagoda ok nie ma sprawy jakos sobie poradze zreszta zawsze sobie jakos radze.Myslalam,ze ktoras poda jakas fajna i inna niz wszystkie te co znamy starodawne,ale co tam cos wymysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
Dziewczynki ja juz dzisiaj koncze odezwe sie jutro wlasnie mama mnie wk....przyjechala do nas na kilka mies. i ciagle sie wtraca w wychowywanie moich dzieci mam juz tego dosyc.Do jutra pa dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Nadal mam podły nastrój, więc nie bedę Was zadręczać. Zdradzę Wam tylko, że chyba czeka mnie przeprowadzka i bardzo się boję związnych z tym zmian. Witaj Sylwia. Ja akurat wczoraj robiłam sałatkę, którą mąż i córcia strasznie się zachwycali. Jesli Ci odpowiada to proszę: 4 ziemniaki ugotowane w \"mundurkach\", 4 jajka na twardo, 2 kiszone ogórki, groszek konserwowy i uduszony filet z kurczaka. Ziemniaki, jajka, filet i ogórki pokroić w grubą kostkę, dodać groszek, majonez, sól, pieprz i dużo majeranku. Ja akurat nie miałam fileta, więc pokroiłam w kostkę gotową szynkę z kurczaka. Smacznego :) Całuję Was mocno 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
Czesc dziewczynki ja dopiero wrocilam ze szkoly prowadzalam synka tu jest inaczej bo nap.dzieci majace 5 lat chodza do 1 klasy ale co zrobic to nie moj wymysl. Zuzia 31 dzieki za przepis musi byc pycha zrobie na pewno jeszcze raz dziekuje narazie pa pozdrawiam wszystkie mamuski.Ide zrobie sobie cos do picia narazie mam troche wolnego bo synek wlasnie zasna jak ktos chce pogadac z checia odpisze trzymajcie sie cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
Margaret777 co sie stalo??Czemu placzesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! co wy takie beksy jestescie ? wczoraj zuzia dzisiaj margaret moj werek dopiero wstal ostatnio straszny spiuch sie zniego zrobil ale to dobrze bo wieczorem tak szybko nie idzie spac i moze sie pobawic jeszcze z tatem gdzie ten snieg ? ksawery juz sie nie moze doczekac kiedy pojdzie na lyzwy i sanki stokrotko super pomysl z tymi pierniczkami i mlekiem dla mikolaja szkoda ze go nie wykorzystalam moze zrobie to w wtedy gdy mikolaj przyjdzie przyniesc prezeny a w zamian dostanie ciastka u mnie niestety kupne albo racuchy bo tylko to potrafie zrobic sylwia 🖐️ milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobitki🌻 dziś lepszy humor i wróciła mi zdolność czytania ze zrozumieniem:P Luiza, dobrze, że mężowi nic się nie stało:) Gumisiu, Margaret, pozytywne fluidki dla was👄 Sylwia, ma dwa przepisy: Sałatka z makaronem -ugotowany makaron świderki (pół paczki) -rozdrobniony tuńczyk z puszki w sosie własnym -świeża papryka(dowolne kolory) -4 ogórki konserwowe -puszka kukurydzy -majonez i keczup-dowolna ilość Sałatka z kurczaka z ananasem -2 piersi z kurczaka(ugotować i pokroić w kostkę) -woreczek ugotowanego ryżu -świeża papryka czerwona -puszka czerwonej fasoli -puszka kukurydzy puszka ananasów -3 ząbki czosnku(rozgnieść) -przyprawa curry, sól, pieprz -majonez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze : Sałatka z pekinki -2 piersi z kurczaka- pokroić w kostkę przyprawić mocno przyprawą \"kebab-gyros\" i podsmażyć, osączyć z oliwy -kapustę pekińską pokroić i posolić lekko -puszka kukurydzy -5 ogórków konserwowych-pokroić -1 cebula-pokroić majonez i keczup układa się w salaterce warstwy: kapusta kurczak kukurydza majonez+keczup ogórek cebula majonez+keczup kapusta kurczak reszta kapusty można tez wszystko razem wymieszać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
Cos tu pustka zawialo chyba sama tu jestem?? Ja narazie uciekam obiad czas zaczac robic odezw sie potem buziaki papapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
Manika74 dzieki za przepisy sa super i napewno smaczne zrobie napewno ktoras na sobote,a moze 2 naraz bedzie duzo ludzi i bedzie komu jesc,a salatki kazdy lubi.Jak to sie mowi:kto jada salatki ten jest piekny i gladki.Ide obiad robic moj maluszek wlasnie sie obudzil narazie nie marudzi moze da mi jakos ten obiad zrobic,bo ostatnio bylo tak,ze ciagle musialam go na recach nosic koszmar normalnie.Manika dzieki jeszcze raz potem sie odezwe jak zrobie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
Anet.D tobie tez zycze milego dnia mam nadzieje,ze taki bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJ babeczki :) 🌼 Ja własnie odpoczywam klikajac do Was ,cos mnie dzisiaj tak nawiedziło i wziełam sie za porzadki .Uff ,a teraz aż mi słabo ze zmeczenia :(.Wiem ,wiem, ze nie wolno mi się forsować ale jakos tak nie mogłam sie powstrzymac ;). Luiza , pal licho policję najwazniejsze że mąż cały i zdrowy . Sylwia witaj i pisz co tam u Ciebie ,ja niebawem (o ile lekarz mi pozwoli) będę w Irlandi u kuzyna męża ,mieszka w Kilkeny (nie wiem jak to sie pisze ,ale wiem że tak brzmi ;) .Wspominał że tam zima to jak u nas wieczna jesień ,pada ,wieje ... Zuziu i Margaret proponuje Wam wybrać sie do solarium ,napewno Wam to dobrze zrobi na poprawę humorku :). Gumisiu 🌼! Manika74 cóz za pyszności nam tu serwujesz :) Brylka powiedz mi kochana ,jak malujecie te pierniczki lukrem,paluszkami czy pedzelkiem ??No i pieczesz te pierniczki na blaszce z tluszczem czy wyłozonym pergaminie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
stokrotkapolna pisze sie killkel i musze Ci powiedziec,ze tam jest ladnie i blisko do morza jest.Ja nie wiem dziewczyny kiedy ja ten obiad zrobie za niedlugo Dawidek wroci ze szkoly,a ja nie mam jeszcze nic zrobione tak mi malenki marudzil,ze juz mi sie nie chce nic.Teraz go uspalam moze uda mi sie zrobic co zaczelam narazie uciekam papapa.Potem jeszcze pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Sylwunia dla Dawidka wszystkiego najlepszego!!!!!!! Gumijagoda gorszy dzień? A ja dziś rano poszłam z moimi dziećmi do lekarza i okazało się,że mają obydwoje zapalenie spojówki.Połowa dzieci na to choruje,znowu jakieś paskudżtwo w przedszkolu.Julka została zważona-8.800,wzrost 77 cm.Rozwija się prawidłowo .Może jeść juz wszystko co my,ale muszę uważać na jajka i śmietanę,aby ją nie uczuliły.Dziś z praku czasu zrobiłam na obiad -penne z mięsnym sosem.Szybko i nie ma przy tym dużo roboty. Sylwunia co do sałatek Sałatka ryżowa: szklanka ryżu ugotowanego 25dag pieczarek ugotowanych 2-4 jajek na twardo 3-4 ogórki kiszone 1 pęczek pietruszki,szczypiorku majonez Sałatka konserwowa 3-4 jajka puszka groszku pieczarki konserwowe 1 słoiczek papryka konserwowa 1 słoiczek ogórki konserwowe 1 słoik szynka konserwowa, ja kupuję w sklepie i proszę panią aby pokroiła mi ją na 5 grubych plastrów,potem kroję ja w domu w duzą kostkę sól ,pieprz,majonez Kończę,bo jestem głodna.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret zdrowia dla dziewczynek i cierpliwości dla Ciebie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychodze sobie dzisiaj z domu spogladam na blok i zaniemowilam to co widzialam wczesniej to bylo nic sa na nim kolka koleczka kwadraty kawdraciki trokjaty trojkaciki i najlepsze fale (czuje sie jakbym byla nad morzem) a jakie kolory chyba wszystkie istniejace mowie wam dziewczyny nigdzie nie widzialyscie takiego bloku :D teraz latwo bedzie do mnie trafic wszyscy w miescie beda wiedziec gdzie znajduje sie ten blok przecudnej urody :O margarett zdrowka dla dziewczynek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 dla pięcioletniego Dawidka moc buziaków:) A mi już troche lepiej. Margarett :(zdrówka dziewczynkom życzę a Tobie mnóstwo siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
Wkoncu udalo mi sie ten obiad zrobic huuurraaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
Gumijagoda dzieki za zyczenia dla synka kochana jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
Margaret zycze Twoim corciom szybkiego powrotu do zdrowia,a tobie duzo sily i wytrwalosci wspolczuje Ci ja niedawno co wyleczylam chlopcow przeziebieni byli.Starszy jakos szybciej sie wyleczyl,a z mlodszym mialam koszmar.Niedosyc,ze byl przeziebiony to dotego zabki na gorze mu wychodzily.5 nocek mialam zarwanych i myslalam,ze sie wykoncze,ale dzieki Bogu juz jest lepiej przesylam buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
Luiza dzieki za przepisy kochana jestes.No i oczywiscie w imieniu mojego synka dziekuje za zyczenia.Ja dopiero co usiadlam obiad to w biegu robilam ale ciesze sie,ze juz skonczylam i moge troche posiedziec nie wiem zreszta jak dlugo bo znajac zycie zaraz bede musiala Dominika polozyc spac.piszcie co tam u was jeszcze ciekawego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
A co tam wszystkie kochane jestescie i ciesze sie,ze moge z Wami popisac mamuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×