Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

MARGARET777.. Ja usłyszałam od ginekologa \"nie mam dla Pani dobrych wieści. Wie Pani jak się kończy ciąża pozamaciczna? Na stole operacyjnym. Proszę uważać i w razie krwotoku pilnie wezwać PR. Oto jeszcze jedno badanie do wykonania i życzę powodzenia bo mnie w przyszłym tyg nie ma z powodu urlopu. Tyle że Pani nie dotrzyma w tym stanie do mojego powrotu\"......... Założenie najgorszych rzeczy nie jest dobrym pomysłem.. Więc głowa do góry. I czekać spokojnie na wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
🖐️Julka zapraszamy serdecznie fajnie miec pielegniarke w tym topiku zawsze mozna sie o cos zapytac.Jeszcze raz witamyi 🌼dla Ciebie. Ide kapac dzieciaczki❤️❤️ jak bede miala jak to wpadne pogadac z wami. Zapomnialam Dawidek tak dzis plakal,a wszystko przez to,ze motor mu sie popsul teraz czeka na tate bo kierownice trzeba skleic.Narazie papa dziewczynki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
🖐️Julka zapraszamy serdecznie fajnie miec pielegniarke w tym topiku zawsze mozna sie o cos zapytac.Jeszcze raz witamyi 🌼dla Ciebie. Ide kapac dzieciaczki❤️❤️ jak bede miala jak to wpadne pogadac z wami. Zapomnialam Dawidek tak dzis plakal,a wszystko przez to,ze motor mu sie popsul teraz czeka na tate bo kierownice trzeba skleic.Narazie papa dziewczynki 👄 😠 mnie ten internet wykonczy co za zlom😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ja dziś wróciłam do pracy po zwolnieniu i to było wreszcie coś pozytywnego w ostatnim czasie :D Pewnie już jutro będę sobie nerwy szarpać przez tę pracę, ale dziś po prostu czułam, że żyję :D Julka, witaj...też się cieszę, że będziemy mieć pielęgniarkę na topiku :) Gumisia, sama nerwy psuje nad grą, a mnie nią \"uszczęśliwiła\" :P Narazie boję się jednak ją otwierać... Margaret, nie przejmuj się dopóki badań nie zrobisz. Życzę, aby wszystko było w porządku. Monika, zdrówka dla Nikodemka. Anet, nie wiem, czy do marca zdążę z przeprowadzką...tak naprawdę to jeszcze się nie zdecydowałam do końca...ale mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze w tym roku :) Manika, dziewczyny mają rację, daj Majce trochę czasu i jedzonko rozrzedzające kupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
Zuzia31 fajnie Ci z ta praca ja sama bym poszla do pracy ale niestety nie mam jak i predko do pracy nie wroce poprostu nie mam z kim dzieci zostawic,a nianki sa tu bardzo drogie i by mi sie nie oplacalo,a zreszta bala bym sie z kims obcym zostawic swoich dzieci.Same pewnie nie raz slyszalyscie o niankach jakie potrafia byc. Gumijagoda co to za gra???,ze zadko jestes na topiku, a jak tam reszta mamusiek sie miewa co tam u was slychac????🌼👄:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
Margaret777 ja juz lekarzom nie wierze kiedys mi lekarz powiedzial,ze nie bede mogla miec dzieci i stwierdzil to po zbadaniu USG zdziwilam sie bardzo i mnie to rozbawilo jednoczesnie bo jak moze lekarz zrobic USG i po takim badaniu gadac takie rzeczy????Szkoda gadac wynik byl taki koncowy,ze w ciaze zaszlam 4 lata po slubie:D:DNie martw sie wszystko bedzie dobrze ja zawsze mowie,ze nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
Monika zdrowka dla Nikodemka i dla Ciebie duzo cierpliwosci i wytrwalosci sle dla was👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
Manika daj troche czasu Majce zobaczysz,ze wszystko sie unormuje pozdrawiam:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
Dziewczynki musze narazie uciekac ide lekcje z Dawidkiem odrobie jak bede miala jak to sie odezwe papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
Dziewczynki musze narazie uciekac ide lekcje z Dawidkiem odrobie jak bede miala jak to sie odezwe papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
Dziewczynki musze narazie uciekac ide lekcje z Dawidkiem odrobie jak bede miala jak to sie odezwe papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
Dziewczynki musze narazie uciekac ide lekcje z Dawidkiem odrobie jak bede miala jak to sie odezwe papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw przywitam się z JUlką 🖐️i od razu małe pytanko :czy to Twój pseudonim czy w latach 70;nadawali takie modne teraz imię:D Zuziu ale jestem co?:) MOnika zdrówka dla synusia i Tobie mnóstwo cierpliwości. Manika z tym urazem to rozsądna teoria,przechodziłam to z moja JUlcią:( Sylwia gram w RZymskie Puzzle:) Margarett będzie dobrze:)ale ten lekarz to ma gadane:(:(:( ja w tym tygodniu odbieram wynik z cytologi...mam nadzieję ,że nikt mnie nie uraczy złymi wiadomościami. Anet🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
🖐️Wszystkim mamciom na topiku.😠Ja juz nie wyrabiam z tym int.ciagle powtarzaja mi sie wiadomosci przepraszam wszystkie ale ja nic nie poradze na to dobra strona tego jest,ze ja podganiam topik:D:D:DJest tam ktoras???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
Gumijagoda o co Ci chodzilo z tym,ze szaleje????:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
Dziewczynki musze konczyc na dzisiaj maz chce laptopa.Zycze wszystkim mamusiam 🌼DOBREJ NOCKI🌼 i udanego jutrzejszego dnia :Dkolorowych snow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Na początku witam nową mamę. Anet dziękuję za zdjęcie Gumijagoda znowu zaczęłam grać w puzzle i znowu przegrałam.74 poziom jest nie do przejścia.Jestem uparta i przejdę.Na razie dzień odpoczynku i znowu granie. Margaret nie martw sie na zapas.Wszystko będzie dobrze. A ja mam chwilę spokoju.Julka śpi.Kuba od wczoraj chodzi do przedszkola,ma jeszcze lekki katar,ale przechodzi.Gorzej z Julką.Zaczęła kaszleć i chyba jutro wezwę lekarkę do domu.Ja zapalenie krtani.Mąż ma grypę,ale do pracy musi chodzić.W domu szpital jak ja mówię. Muszę się pochwalić Julcia wczoraj powiedziała-TATA.Zadzwoniłam do męża a on sie ucieszył.Jak wrócił do domu to chodziła za nim i jak nakręcona tylko tata i tata.Mówi też ka ka ale nie wiem o co jej chodzi.Muszę skojarzyć. Dziś mam aerobik,ale nie wiem czy pójdę.Jak auto w naprawie to mąż wraca pózno.Mama powiedziała,że jak uśpię Julkę to mogę iść ona zajmie się Kubą.Mam do zrzucenia 4,5 kg.Wkurzam się,bo stanęłam na wadzę i nie mogę tych paru kilo się pozbyć.Już mi mówili że końcówka jest najgorsza.Cieszę się że brzuszek robi się płaski . Muszę kończyć,obiadek sam sie nie ugotuję.Robie jedno danie-gulasz z kluseczkami.Mało roboty a syte. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Julkę79- ja już wiem jacy są lekarze, a z tym nowotworem to gruba przesada(taką mam nadzieję), niepamiętam dokładnie ale w gródniu lub początek stycznia robiłam cytologię i wyszła mi II, wydaje mi się że te moje anomalje na układzie rodnym to nic innego jak brzydkie blizny po styczniowej wypalance, no ale badania dodatkowe mogę zrobić... Sylwunia w Polsce też dzieciaki w przedszkolach i szkołach mają dość dobre objadki, a problemy są te same(prócz mojej bratanicy:) ) a 90% dzieciaków wogóle surówk nie ruszy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
🖐️Witam wszystkie. Margaret777 wiem,ze wszedzie tak jest,ze dzieciaczki salatek nie jedza,ale u mnie jest taki problem,ze on nie tknie kompletnie jedzenia.Iprzychodzi glodny do domu i nie wiem co ja mam z nim zrobic? Gumijagoda wiem,ze szaleje z tymi wiadomosciami pisalam wczesniej wam,ze mi sie cos int. zawiesza i nic na to nie poradze:D:D i pewnie bedzie nie raz tak jeszcze za co was wszystkie przepraszam 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
❤️❤️zapomnialam wam sie pochwalic o tym,ze moj ❤️Dominis mowi juz tak: Tata,Baba,Dada,Mami,hopa ho pa❤️potrafi jeszcze 🖐️przybic,czloka jezyczkiem,mruczy sobie do snu i uwielbia sie chlapac w wodzie.A najlepiej wychodzi mu krzyk jak mnie z oczu straci normalnie nie mozna sie ruszys. :D:DA jak tam wasze dzieciaczki co juz potrafia chodzi mi o te mlodsze bo te starsze to ja wiem co one potrafia sama ma starszego to wiem jakie dzieci moga byc:{

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko Sylwia:)nie mam nić naprzeciwko tylu postom;) Luiza ja doszłam tylko do 72 poziomu i już było ciężko a TY mi mówisz ,ze dalej jest jeszcze trudniej😭 Musze!!!!!!!!!!!!!!!wreszcie to pokonać,ciekawe czy w tym roku jeszcze mi sie to uda? Margarett i Monika jak Wasze dzieciaczki?Zdrowieją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
Dziewczyny co Wy porabiacie??????? Jakos malo nas dzisiaj na topiku.Ja za jakis czas musze isc po Dawidka do szkoly narazie czekam az Dominis wstanie spi juz 2.5godz.dziwne to u niego:D bo ostatnio w dzien spal po 20 min. 🌼🌼Margarett i Monika jak tam dzieciaczki Wasze lepiej juz????Zdrowka zycze dzieciaczkom,a mamusiom cierpliwosci i wytrwalosci pozdrawiam i sle 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć DZIEWCZYNY !!! Jestem nowa, mam nadzieję, że mogę do Was dołączyć? Mam dwóch chłopaków (rok i trzy latka). Dziś mam naprawdę trudny i okropny dzień. Smutno mi okrutnie. Mieszkam poza Olsztynem i z tego powodu wszędzie mam kawałek. I tak codziennie ja i moje chłopaki nudzimy się okropnie. Jesteśmy zrezygnowani i \"jesienni\". Jak sobie radzicie z nudą, zmęczeniem, rezygnacją..? Jak możecie dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×