Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Gość sylwunia27
Gumijagoda sorki wiem,ze sie dziewczyn nie pyta o wiek ale ja nie jestem chlopcem hihihi zartowalam,,a tak naprawde dala bym Ci jakies 27 lat 28 cos w podobnym wieku do mnie.Moze sie myle???🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia odmłodziłaś mnie ,dzięki Ci za to:D Niestety ja już po tej drugiej stronie:(po 30......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
Dziewczynki co jak co ale ja juz ide spuniu bo ledwo siedze postaram sie jutro zajzec do Was narazie papapa pozdrawiam wszystki i przesylam 👄👄👄 DOBRANOC MAMUSKI🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,🖐️ przeczytalam zaległosci, niezle jestesmy do przodu ze stronami,choc ja akurat sie do tego nie przyczyniam niestety, za co bardzo przepraszam... miłej nocki, postaram odezwac sie jutro. buzki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w piąteczek:) Rano gołabek mnie os...ł,znajoma poradziła wysłać totka z tej okazji:) zobaczymy czy ta ptasia kupa przyniesie mi szczęscie:) MIłego dnia babeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumisiu:D no to masz \'kupę\' szczęścia:D Luiza, oświeć mnie ciemną co to jest penna z mięsnym sosem, bom ciekawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
🖐️ babeczki co tam u Was???Ja ledwo zyje wyobrascie sobie,ze przytachalam pod wozkiem 10kg.udek na jutro rece mnie tak od tego bola,ze hej.Tort tez juz zamowilam sama sie sobie dziwie,ze sobie poradzilam bo moj angielski nie jest za dobry:D:D ❤️Dawidek 15.11.02 ❤️ 🌼Dominik4.03.07🌼 Jak ktoras jest niech sie odezwie mam chwilke :D:D Milego dnia wszystkim MAMUSKOM🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
🖐️ babeczki co tam u Was???Ja ledwo zyje wyobrascie sobie,ze przytachalam pod wozkiem 10kg.udek na jutro rece mnie tak od tego bola,ze hej.Tort tez juz zamowilam sama sie sobie dziwie,ze sobie poradzilam bo moj angielski nie jest za dobry:D:D ❤️Dawidek 15.11.02 ❤️ 🌼Dominik4.03.07🌼 Jak ktoras jest niech sie odezwie mam chwilke :D:D Milego dnia wszystkim MAMUSKOM🌼🌼 ZNOWU MI SIE COS ZAWIESZA 😠😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, sylwunia!🌼 ja jestem.własnie bede gotowac obiadek. Nikus dzis nie poszedl do przedszkola, bo znów straszny ma katar, kaszle i oczy mu cos czerwienieja, pewnie bedzie mial jak Milus zapalenie spojówek:-( zimno i śniegu w cholere, ja nie cierpie zimy.. niezły z ciebie Pudzian, jak takie cięzary dzwigasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna.33/Małgosia-31.05.2002, Ala--09.11.2005.........../ pomorskie Gumijagoda.29/Julka-5.12.2000,Bartuś-15.09.2005......./ Dolny Śląsk Luiza....28.../Jakub-17.05.2002,Julia19.02.2007......... /Krakowskie Monika....../Nikodem--15.08.2003; Miłosz-17.07.2006..../małopolska Brylka.30 /Ola-20.06.2001, Marcin i Przemek 25.11.2002/ Elbląg MARGARET777..26/ Iza 01.08.2003, Ola 02.02.05........../małopolskie Zuzia 30/Paulinka 23.03.2005................................../.lubelskie Marteczka77./Kamilek-16.09.2003, Damianek-10.04.2006.. /Lublin Mama_zuzi-26/ Zuzia- 07.05.2002 - 4 l......................../ Göteborg Kala23 - Jakub 29.09.2003, Oliwia 15.05.2006............../Płock Izuniaz Alex 09.08.2005 Londyn............................../Irlandia pł. Manika74/ Kamil13.03.95,Maja26.03.06................../zachodniopom anet d /Ksawery 26.03.2004...................../ lubelskie Agusia77/Maja 17.03.2005.........................../łódzkie stokrotkapolna/Jakub 25.01.2003 ,Weronika 29.12.2004/ Dolny Śląsk sylwunia27/Dawidek15.11.2002, Dominik4.03.2007 /Irlandia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwusia jak się pojawiłaś to chyba nienadąże czytać, nieraz jedna srona szła ponad tydzień, a dziś otwieram i omało z wrażenia ze stołka niespadłam TYYYYYYYLE stron, a tu nam się tak pięknie nasza nowa koleżanka sklonowała:D Najlepsze życzenia dla synka i bukiet niebieskich kwiatów🌻🌻 🌻[kwiat🌻😘 No i reszta też nieźle pokserowana:) To jest malowniczo, jedna ma może na samochodzie a druga bajeczny blok, wszystko fajnie lub znośnie . A u mnie: Byłam z dziewczynkami u lekarza i znów antybiotyk:O Mój jak był mały i chorował, to przyjechał 2 razy pielęgniarz zasadził szczyponkę i od tego czasu spokuj, a teraz:( ANTYBIOTYK i tak wkółko, a to jest błędne koło. Czy nie ma w trzecim tysiącleciu jakiś bardziej racjonalnych rozwiązań?????????????? żygać się chce, a żyć wcale:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SYLWUNIA, NAJLEPSZE CHOC TROSZKE SPÓZNIONE ZYCZENIA DLA SYNUSIA 🌼 przedewszystkim duzo zdrówka, bo jek widac, jest ono teraz szczegolnie pottrzene wszystkim dzieciaczkom ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam dzis babeczki robicie na obiad? ja chyba zupe i nalesniki, bo szybko..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
Kochane dziewczeta ja narazie uciekam obowiazki wzywaja dnia codziennego:D:D postaram sie jeszcze odezwa dzisiaj narazie Wam wszystkim 🖐️ i moc 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
😠😡 zaraz ten komputer rozwale nic nie moge wyslac! U was tez tak sie dzieje?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
😠😡 zaraz ten komputer rozwale nic nie moge wyslac! U was tez tak sie dzieje?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
😠😡 zaraz ten komputer rozwale nic nie moge wyslac! U was tez tak sie dzieje?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Manika -penna z mięsnym sosem to makaron rurki z mięsem mielonym.Bardzo łatwy przepis i szybko się robi. Monika ja dziś robię zupę grochową i rybkę z ziemniakami . Gumijagoda wysyłaj totka a może gołąbek szczęście przyniesie A ja od samego rana nic nie słyszę tylko płacz Julki.Ona sama nie wie czego chce.Płacze za chwilę się śmieje znowu płacze.Dom wariatów.Kuba mnie woła bo coś chce .Nie wiem gdzie ręce włożyć.Teraz jak siedzimy w domu przez chorobę to wyprałam wszystkie kurtki zimowe,poprasowałam zaległe pranie,ale zostały jeszcze moje rzeczy -jak zwykle.Obiad prawie się kończy i nawet dom posprzątałam.A za mną chodziła Julka i wyła.Nie wiem czy nie wyjdzie jej ząb,bo znowu się ślini. A w sprawie wypadku mąż dzwonił na policję i pyta się czy gościa namierzyli to oni powiedzieli,że dobrze by było jak by on go poszukał.Mąż zrobił im awanturę.Ma zgłosić się do nich w poniedziałek może go znajdą.Ale mąż zdał już sobie sprawę że dla nich najlepiej by było gdybysmy sami znależli tego faceta.To jest nasza kochana policja. Będę konczyć bo Julka się na mnie wiesza i płacze mi do ucha.Mam dość.Zaraz ją uśpię i będzie chwila spokoju. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny🌻 coś ta kafeteria szwankuje , zwariować mozna:O Luiza, podaj mi ten prosty przepis, czy to sie razem z makaronem gotuje? fakt, że nazwa jest kosmiczna:D A co do łapania sprawców wypadków, to znam to z autopsji:( Brat kiedyś podchodził do wyprzedzania samochodu z przyczepką (która nie była przepisowo oświetlona) oczywiście robił to przepisowo. Kiedy był na drugim pasie, na wysokości tej przyczepki, facet zjechał na niego, praktycznie spychając go z jezdni> Zeby nie uderzyć w przyczepkę brat musiał zjechać na pobocze, a pech chciał, nie udało mu się wycelować między drzewa i walnął w drzewo. Miał nie zapięty pas, więc głową wybił szybę, oczywiście raniąc się w czoło, wycieło mu trochę włosów, które zostały na szybie szwagierka miała zapięty pas, więc nic jej się nie stało. Gościu pojechał sobie dalej, nie zatrzymując się. Samochód brata się zapalił. Ludzie którzy jechali za nim zatrzymywali się i pomagali gasić, nie którzy widzieli co się stało. Rejestracji nikt nie pamiętał. Policja oglądała, słuchała świadków i wpisała - sprawca nieznany. Brat odmówił pogotowie i czekał na autoholowanie, kiedy zobaczył, ten sam samochód z przyczepką wracajacy tą samą drogą. Ponieważ ojciec przyjechał na miejsce wypadku swoim samochodem, brat szybko wsiadł w jego samochód i gonił faceta. Kiedy go zatrzymał, tamten się wyparł, twierdził, że nic nie widział. Brat spisał numery rejestracyjne i dane z dowodu gościa. Podał je na policji. Minęło od tego czasu 1,5 roku, miała być sprawa i nic się nie dzieje. Samochód niestety nadawał się do kasacji , bo mimo lekkich stłuczeń, został przesunięty, bo uderzył podłużnicą, czy jakoś tak. Więc morał z tego taki, że policji trzeba sprawców zanosić w zębach:O bo sami nie mogą sobie poradzić:( zdrowia dla chorujących dzieciaczków życzę❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, ale policja nie omieszkała, na miejscu wypadku, wlepić bratu mandat za niezapiete pasy, w tym to są naprawdę dobrzy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza, ales mi narobila ochoty na rybkę!!! a ja tu przypalam nalesniki...niestety w domu nie mam rybki, a nosa nie zamierzam wystawiac na ta pogode..brr... dziewczyny, tak to jest z policja, jak mój mąz zauwazył w lecie pożar i szybko alarmował sasiadów(tylko dzieki temu stodoła nie poszla z dymem) to jak go przesłuchiwali, to mozna bylo odnmiesc wrazenie, ze jest głównym podejrzanym... policja wiecej szkodzi niz pomaga.. nbiestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
🖐️ dziewczeta ledwo zyje nie dosyc,ze musialam cale mieszkanie posprzatac to na dodatek lamie mnie przeziebienie 😠.Ja dzis na obiad robilm pomysl na kurczaka z pieczarkami w sosie smietankowo ziolowym do ryzu to robilam.A z policja szkoda gadac co sie z nimi dzieje.Moj maz wlasnie z pracy wrocil ❤️ zaraz jedziemy na zakupy,bo jutro rano musze wstac wczesnie i zaczynac szykowac Dawidkowi przyjecie.Impreza ma byc na 17 mam nadzieje,ze sie wyrobie z tym wszystkim,a i jeszcze dzisiaj chce poprzyczepiac balony zeby mniej mi na jutro zostalo.Kochane dziewczynki ja narazie zmykam ide sie zbierac do sklepu,a wam przesylam moc 👄👄 zdrowka wszystkim zycze 🖐️🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A ja dziś leniuchuję.Dziećmi zajmuje się mąż,cały dzień dla siebie.Super!!! Manika podaję przepis Penne z mięsnym sosem -makaron ,krótkie,grube rurki 30 dag -sól pieprz -1 cebula -3 papryki kolorowe,ale może być też 1 -olej do smażenia -2 łyzki koncentratu pomidorowego -200 ml bulionu drobiowego(może być z kostki),albo pomidory krojone w puszce -tymianek -40-50 dag mięsa mielonego(może być mieszane) Makaron ugotować w osolonej wodzie Cebulę obrać,posiekać.Papryki oczyścić z pestek,pokroić na kawałeczki. Na patelni rozgrzać olej,zeszklić cebulę i paprykę.Włożyć mielone mięso.Całość podsmażyć na silnym ogniu.Dodać przecier pomidorowy,wlać bulion.Zamiast bulionu mozna dodać pomidory krojone w puszcze.Całość gotować 5-8 minut. Makaron odcedzić,przełożyć na patelnię z mięsem,chwilę razem podgrzać. Smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wczoraj mąż wreszcie wziął się za naprawę kompa i mam nadzieję, że już nie będę warczeć przy klikaniu ;) Basiu, chociaż to niezbyt przyjemne, ja zawsze słyszałam, że taka kupa to szczęście przynosi;) Sylwia, spóźnione, ale najgorętsze życzenia dla Dawidka 🌻 i udanej imprezki:) Wspomniałaś, że jest u Ciebie mama, więc wykorzystaj ten czas na trochę odpoczynku, włącz ją w porządki, czy opiekę nad dziećmi. Zdrówka Ci życzę. Manika, nie wiem, jak robi to Luzia, ale ja gotuję makaron oddzielnie, a mięso mielone duszę oddzielnie (jak mam czas dodaję do niego różne dodatki: pieczarki, pomidory, groszek zielony). Potem jeszcze posypuję całość żółtym serem. Monika, witaj w klubie .....ja też nie cierpię zimy !!!!!!!! Ja na dziś zaplanowałam porządki, bo w poniedziałek wracam już do pracy i znów na wszystko będzie brakować czasu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ! a moj mnie tym razem namawia na wyjazd do meksyku ( ja chyba zwarjuje) sylwia zycze udanego przyjecia urodzinowego ! sciskam wszystkie bardzo mocno 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pustki.... pierwszy tej zimy balwan ulepiony! trudno bylo go zrobic bo snieg sie rozsypywal ale udalo sie wysle wam zdjecie ksawerego i balwana na @ pozdrawiam i milego wieczoru zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie już po śniegu. Dzisiaj szalejemy i sprzątamy:) Anet co ten Twój chłop tak Cię po świecie chce ciągać?:) Swoją drogą Meksyk............ach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×