Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Zeżarło :( mój wpis Byłam z dziewczynkami do kontroli-lepiej, dopisała syrop(flegaminę), stwierdziła, żedziś jest odpowiednia pogoda na spacer, ale ona sama niewie czy dla nich to nie zawcześnie:O Mamuśka jak do nas trafiłaś to już pożegnaj się z nudą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. nikus tak sobie. dostal antybiotyk, ale w nocy dalej gorączkuje.i wogóle jest nie za bardzo.. a miloszka chyba znów bierze katar😭 luiza, ja odchudzania zaprzestalam juz dawno. porostu stres zerzarł mi zbędne kilogramy i nie tylkoo:-( mamuska, witaj. ja sobie wlasnie nie radze z rezygnacxja i zmeczeniem ,wiec jestesmy podobne;-) gumisia pozazdroscila sylwii, i naczaskala postów:D buzki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
🖐️Mamuska witamy w topiku wpadaj czesciej i pisz co tam u Ciebie???🌼Pisalas,ze mieszkasz poza Olsztynem i masz wszedzie daleko to pociesz sie tym,ze ja jestem 3tys.km od was i tez mam wszedzie daleko:D Nie smuc sie jutro bedzie lepiej. Ja na nude zawsze sobie cos wymyslam najczesciej wydurniam sie z Dawidkiem bo Dominis jeszcze nie chodzi.❤️Dawidek ma 5 lat❤️Dominis 8 mies.❤️Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz WITAMY!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
Gumijagoda wlasnie mnie rozbawilas tymi postami.Dzieki Ci za to humor mi poprawilas🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
Monika🖐️Margaret🖐️ dziewczynki co wam moge poradzic na przeziebienia co ja stosowalam niedawno jak chcecie to zrobcie tak: na kaszel najlepszy syrop z cebuli i kwiat lipy z lyzka stolowa miodu prawdziwego,moczenie nozek w wodzie z sola woda nie moze byc za goraca ani za zimna.I co ja jeszcze robilam dzieciom to wzielem troche smalcu i wycisnelam do niego 2 zabki czosnku wymieszalam razem i tym na noc posmarowalam klatke piersiowa Dawidkowi i Dominikowi dwa dni dziewczyny i przeszlo przeziebienie,a i jeszcze Dominisiowi mascia majerankowa smarowalam pod nosek lepiej mu sie oddychalo wyprubojcie same moim to pomoglo.👄dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
💤 gdzie Wy wszystkie sie podziewacie???🖐️Zuzia31 jak tam w pracy??🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamuśkę. Przykro mi, nie pomogę Ci, jakoś ostatnio nie mam czasu na nudę;) Ale pisz z nami, to też miłe zajęcie:D Sylwia, w pracy spoko. Ja bardzo lubie całą tą administrację, więc pomimo różnych nieprzyjemności, w papierkach zawsze się odnajduję....zwłaszcza, że po niedawnym zwolnieniu mam trochę względów ... u kierownictwa :P Gumisia ❤️ Dla wszystkich koleżanek 😘 Potwornie boli mnie głowa .... muszę tylko o 19 przywieźć męża z pracy i mykam do łóżeczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
🌼WSZYSTKIM KOLEZANKOM🌼 Dobranoc mamuskom zycze spokojnej i przespanej nocy wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za ciepłe przyjęcie, nawet nie wiedziałam, że pisanie może sprawiać taką frajdę. Abyście nie myślały, że jestem smutasem kilka słów o mnie. Mieszkam tu od 4 lat, sąsiadów będę miała dopiero od grudnia. Poza tym przez ten czas ciągle jestem w ciąży lub karmię piersią i dlatego moje znajomości są praktycznie zerowe. I zawsze mam ogonek, bez znaczenia: zakupy, spacer, makijaż, książka, kawa, nawet 5 min. dla siebie nie miałam. Ja kocham moje maluszki, ale zeczęłam lekko fiksować. Odbyłam sama ze sobą poważną rozmowę i ... wzięłam się do roboty. Najpierw zakupy ciuchowe, bo 4 lata w dresach to odrobinkę za długo brrrrr, potem fryzjer (opłacało się, ale jak powiedział 270 zł o mało nie zeszłam na zawał, choć mój mąż miał dużo ciekawszą minę :) I wiedziałam, że muszę pokonać mój strach, aby być niezależną-PROWADZENIE AUTA. Muszę tu dodać, że mamy kombiaka-długi, szeroki-KROWA!!! Postanowiłam byle KROWA mnie nie pokona, nawet jeśli ma napęd na cztery:) I tak o to śmigam jak stara, z zawrotną prędkością 50 km/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że inni kierowcy mnie uwielbiają. Pokazują mi różne gesty, choć z przesyłaniem buziaczków ma to niewiele wspólnego... ale tak serio jeżdżę ostrożnie, bo aura nie sprzyja i umiejętności świeżutkie. Poza tym złożyłam dok. na studia i dostałam się. Co prawda mam teraz więcej obowiązków, ale nareszcie robię coś dla siebie. A dziś, kolejny sukces!! Zapakowałam szkrabiki do KROWY i pojechałam z nimi SAMA - to ważne słowo:) do sklepu. Dziś pisałam o nudzie, ale tak naprawdę to chyba chodzi o rutynę, ale jak widzicie zaczęłam z nią walkę. I teraz jeszcze WAS odkryłam, bardzo mnie cieszy ta nowa , zbiorowa (można rzec) znajomość. Dam radę!! Popisałam sobie troszeczkę :) Mam nadzieję, że macie kolorowe sny. Ja życzę WAM pysznej, porannej kawki i jako pierwsz mówię: DZIEŃ DOBRY !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBRY WSZYSTKIM!!!!!! mamuska,Tak trzymaj!!! widze ze mamy wiele wspólnego, ja tez studiuje, i napewno w duzej mierze dlatego jeszcze nie zfiksow, bo choc jest ciezko to zawsze to odmiana. pozatym 17GRUDNIA mam egzamin na prawko! mam nadzieje ze zdam, ale tez boje sie pózniejszej jazdy samej czy z dziecmi... wiec gratuluje odwagi!! ja dzisiaj mam tyle sprzatania ze glowa boli.. dziewczynky trzymajcie sie.🖐️ miłego dnia😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
🌼DZIEN DOBRY WSZYSTKIM🌼 Ja mam dzis dzien nie zbyt dobry :[ mam jakiegos dola i nie mam checi na nic.Chyba depresja mnie dopadla ciagle bym 😭 co za dzien!!!! Mam nadzieje,ze u was lepiej niz u mnie???Pozdrawiam wszystkie i sle 👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! my dzisiaj troche dluzej sobie pospalismy wstalismy 10.30 :D ja prawo jazdy zrobilam kilka miesiecy przed tym jak zaszlam w ciaze zbajerowalam tak pana egzaminatora ze zdalam za pierwszym razem :D co prawda tor przeszlam bez przeszkod :D ale na miescie bylo juz gorzej natomiast pan ktory mnie egzaminowal powiedzial z usmiechem a niech pani bedzie !!! jezdzilam do czwartego miesiaca ciazy ale bylo to dla mnie stresujace przezycie wiec od tej pory wozi mnie maz a ze mojmezulek zrobil sobie kiedys kurs instruktora jazdy to usilnie namawia mnie do odswiezenia umiejetnosci tylko jak on mnie probuje czegos nauczys to konczy sie to klutnia wiec wole nie ryzykowac wczoraj chcialam kupis do domu garnki i kubki przeszlam cale miasto i wszystko jest chinskie albo polskie ale wyprodukowane i chinach wszystko doslownie wszystko!!! zaczyna mnie to juz wkurzac staram sie chociaz zeby ksawery mial polskie ubranka i zeby rzeczy przeznaczone do produktow spozywczych byly polskie niby mozna sporadycznie spotkac polskie rzeczy ale tez nie mam 100% pewnosci ze ta fabryka nie znajduje sie w chinach :O jutro sa mojej mamy urodziny wiec ide po prezent milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
🖐️Anet.d co sie stalo??? Ja narazie uciekam Dominis sie obudzil musze go nakarmic i zabrac sie za obiad potem jeszcze zajze do Was narazie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia a jak zadajesz pytanie synkowi, dlaczego niejadł w szkole, to co ci odpowiada? może on siedzi z niejadkiem i tak mu dotrzymuje toważystwa? lub czegoś się wstydzi? a tak wogóle to jak on się zaklimatyzował w szkole? A co chodzi o choroby to moje z kataru czy przeziębienia, a nawet bez tego( Iza ma alergię) mają oskrzela lub płuca, zawsze zanim udam się do lekarza prubuję sama walczyć . W spirzrni mam soki własnej roboty, wszelakiego rodzaju- malinowe, z czerwonej i czarnej porzeczki, ostrężyn(jeżyny), agrestowe, truskawkowe, aronia itd. Już kiedyś wymieniałam różnorodność jadłospisu i ograniczam puste kalorie, witaminy, bebilon, itd. Piją actimela, jogurty, kefity, orzechy, pestki(różne), itd. ostatnio zaczeły kaszleć, to smarowałam im szyję- nalewką z bursztynu, Citrosept, syrop z cebuli, mleko zmiodem i czosnkiem, nawet 1/2 czosnku z kanapką zjadały, sok malinowy, herbatka z lipy, od 07.11 tran, nacierałam maścią rozgrzewającą(po której Iza dostała napadu duszności, bo jest astmatykiem). Takrze jak twoim dzieciom pomagają takie delikatne rzeczy to podziękój za to Bogu, bo na moje to już część antybiotyków niedziała:( Jedna z moich koleżanek ma 3l. dziewczynkę to jak już jest chora to do 2 dni, spotykamy się pare razy w roku, i przy ostatniej rozmowie telfonicznej , powiedziała mi że moje to chyba chore są , bo sa wychuchane, wydmuchane i przecackane i dała przepis na zdrowe dziecko: -\"byle co daj jeść, nawet kiełbase wiejską i niech siedzą na polu, żeby się wychurały(ona mówi gwarą), jeszcze jakieś dziwne sposoby na zachartowanie, a na końcu ją zgasiłam słowami-\" że jedne dzieci się zachartuje, a drugie można zabić, to samo na nich stosując. Mamuśka- Ty masz pawera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
🖐️Margaret777 jak sie pytam czy jadl to mi odpowiada,ze jadl ale ja wiem,ze nie bo pytalam sie pani jego i kolega jego mowil nie raz,ze Dawidek nie je obiadow.A jak sie pytam co bylo na obiad to odpowiada zawsze,ze byl makaron z sosem albo kurczak z ryzem lub pizza wiem,ze mnie oklamuje bo ja czytam codziennie menu i jest zawsze co innego i maja tez fajne desery.Ostatnio pytam sie jego co bylo na deser to mowil mi,ze hamburger to mu wytlumaczylam,ze hamburger to nie deser to sie smial ze mnie i dalej twierdzil swoje.❤️Dawidek w szkole szybko sie odnalazl lubi chodzic do niej,a i bardzo szybko sie uczy az mi wstyd,ze on lepiej zna angielski niz ja.Wsumie gdzie ja sie mialam nauczyc jak tylko w domu siedze!! 🌼masz racje z tymi dziecmi i uodparnianiem i dobrze,ze ta babe zgasilas jestem za tym co jej powiedzialas.Ty naprawde masz problem z tymi alergiami i masz racje Dziekuje Bogu codziennie za to,ze moim szybko przechodza choroby i za to,ze nie sa alergikami.🌼Widze,ze nie tylko ja stosuje rozne domowe sposoby zanim odwiedzi sie lekarza i tak trzymac.Pozdrawiam serdecznie i sle 👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
🖐️Mamuska nie zla jestes!! Tak trzymac,a innymi kierowcami sie nie przejmuj wazne,ze Ty jezdzisz ostroznie bo jak wiesz za duzo piratow jest na Polskich drogach i ciesze sie,ze Ty do nich nie dolaczylas:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
🖐️Anet.d co ty taka uczulona na te chiny???:D Mnie tez maz uczyl jezdzic i nauczyl.Prawko robilam ale nie skonczylam:Ddluga historia i nie bede o tym pisac i tez moje nauki klutnia sie konczyly bo ten moj maz to bardzo ale to bardzo jest niecierpliwy.Ja ostatnio przez tydz. nie moge z nim sie dogadac 😠 narazie pa pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mamusi dzisiaj byłam :D a ona nieskomputeryzowna więc do Was nie zajrzałam.I pierwszy raz w życiu jadłam flaki:) Dziewczyny:)mój mąż pracuje w zakłAdzie gdzie produkuje się pewne rzeczy i na każdym produkcie pisze made in germany;) Wielkie ukłony za pozytywne nastawienie do zycia MAMUSIU:) Sylwia a dlaczego tylko mnie pytałaś o wiek??? Margarett 🖐️ Anet🖐️ Monika jak MIłoszek i NIkuś? Zuziu❤️ W piątek odbieram swoje prawko,b=ciekawe czy sie odważe przewieźć moje dzieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mamusi dzisiaj byłam :D a ona nieskomputeryzowna więc do Was nie zajrzałam.I pierwszy raz w życiu jadłam flaki:) Dziewczyny:)mój mąż pracuje w zakłAdzie gdzie produkuje się pewne rzeczy i na każdym produkcie pisze made in germany;) Wielkie ukłony za pozytywne nastawienie do zycia MAMUSIU:) Sylwia a dlaczego tylko mnie pytałaś o wiek??? Margarett 🖐️ Anet🖐️ Monika jak MIłoszek i NIkuś? Zuziu❤️ W piątek odbieram swoje prawko,b=ciekawe czy sie odważe przewieźć moje dzieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mamusi dzisiaj byłam :D a ona nieskomputeryzowna więc do Was nie zajrzałam.I pierwszy raz w życiu jadłam flaki:) Dziewczyny:)mój mąż pracuje w zakłAdzie gdzie produkuje się pewne rzeczy i na każdym produkcie pisze made in germany;) Wielkie ukłony za pozytywne nastawienie do zycia MAMUSIU:) Sylwia a dlaczego tylko mnie pytałaś o wiek??? Margarett 🖐️ Anet🖐️ Monika jak MIłoszek i NIkuś? Zuziu❤️ W piątek odbieram swoje prawko,b=ciekawe czy sie odważe przewieźć moje dzieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
🖐️ Gumijagoda to kafeteria szfankuje,a nie twoj komp u mnie jest to samo:D A co do wieku pytania sie to tak jakos samo wyszlo mam nadzieje,ze sie o to nie obrazilas???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×