Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Mój mąż Kubusia odstawił od mojej piersi :) i moim bohaterem na wieki pozostanie, że mu się to tak sprawnie udało. Ja wyjechałam z Mati do Mamy, a on sam z Kubuśkiem walczył. Pierwszej nocy Kubuś jak się obudził to przez 2 godz. płakał, a potem to już tylko kwilił. Przez 3 pierwsze noce często się budził, ale teraz jest już tylko lepiej. Kubusiek i tata są teraz najlepszymi kumplami, do dziś mąż do niego w nocy wstaje. Naprawdę mam super trzech facetów w domu i szczęściara ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
Mamuska u mnie jest dopiero 21.Dominis zasnal 19.40,a ❤️Dawidek jeszcze siedzi i oglada film z babcia.Meza jeszcze nie ma pojechal do Belfastu na lotnisko po kolege,a ja tak sobie siedze i pisze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zaopatrzona wybieraj kochana: cekolada, ptanie mleczko, chałwa i czekolada oczywiście. Co Pani podać? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja matka Polka karmiłam swoje pijawki po 17m-cy:) Odstawianie też gładko poszło,a obawiałam sie bardziej jak ja przeżyję to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz kochana ja alkoholu dawno nie piłam i o to skutki; zapomniałam, że Ty daleko od nas jesteś (choć mam wrażenie, że tak blisko, tuż obok) i język mi się plącze tzn. palce hi, hi co widać po ostatnim wpisie, ale czkaweczki jeszcze nie mam więc piszę i siorbię dalej. Jeśli ucichnę znaczyć to będzie, że leżę mordką na klawiaturze!! Oj, dziewczyny, ale ja się cudnie z Wami bawię. Może czekoladkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
Mamuska bede zaraz konczyc mezus moj wrocil wiec poswiece mu troche czasu bo ja dzis prawie sie z nim nie widzialam,tak ze ja uciekam do jutra kochane Mamuski 🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz pytanie za 100pkt: Jak sprawić żeby moje dzieci prędzej usypiały????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z Matim odstawianie bardzo przeżyłam, co się napłakałam to moje, a on jakby nie zauważył. Jednak Kubuś nieustannie ząbkuje, a smoka nie ciąga i cycek to był jego uspokajacz, to pogniewał się na mnie robaczek i jak wróciłam to pokazał co o mnie myśli :( było mi przykro, ale ja mam już sporą niedowagę i muszę o swoje zdrówko zadbać, cóż było robić jagódko, a może jednak czekoladkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
Mamuska rozbawilas mnie ostatnim postem jestes super babka i humor mi poprawilas dzieki Ci za to pa kochana 🌼👄Daj jutro znac jak zakonczylo sie Twoje piwkowanie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia kolorowych snów i jak jagódka słusznie zauważyła stosunkowej ups ;) stosunkowo udanej 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO nareszcie Bartek śpi:)Julka jeszcze buszuje,wrrrr... Mężuś sie nie doczekał i też poszedł spać a ja klikam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
Gumijagoda dzieki ja Tobie tez zycze spokojnej nocki i przespanej.A co do usypiania ja zawsze wsciekam sie z Dawidkiem albo maz i wtedy on szybciej pada bo nie ma sily juz na noc,albo mowimy ze Cyganie zaraz przyjda,a on jak poparzony leci na gore spac❤️Dominisia malo w dzien klade spac i tez go wymecze,wycaluje itp.Ale kazde dziecko ma inaczej i nie wiem co Ci poradzic.KOLOROWYCH SNOW🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumijagódka to gryź kochana na zdrowie, do piwa soczku jak sobie życzyłaś dolałam i słomeczka też jest oczywiście :) co do godz. zasypiania. Mogę Ci powiedzieć jak ja maluszki nauczyłam... miałam zawsze stałe pory na podstawowe czynności: zabawę, spacery, karmienie, usypianie itp. Wiadomo, że jak chłopaki rosną to to wszystko się zmienia. Mati np. je kolację ok. 19.15-19.30 myje ząbki ogląda Cliforda (uwielbia) i do łóżeczka (wtedy mu czytam lub opowiadam) i ok. 20.15-20.30 śpi. Wiadomo, że czasami jest trochę później, ale to na zasadzie nagrody: jak był wyjątkowo grzeczny, są goście itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
Mamuska Tobie tez zycze kolorowych snow🌼Biedny ten Twoj maz :D:D:Dsie nie doczekal.Dobra dziewczynki do jutra 🖐️👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było to zawsze proste, ale ja byłam bardzo konsekwentna. Nawet jak Mati był już starszy i chciał bawić się ja byłam stanowcza i brałam go do jego pokoju: czasami mu czytałam, czasami śpiewałam, a czasami po prostu czekałam aż zaśnie, a czasami trwało to nawet 2 godz. I po kilku takich próbach wiedział, że i tak nic nie wskóra czyli mama nie pęknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO niestety to moja z wielu porażek :( Mamu.śka dzięki za te słodkości:) Zmykam do wyrka 😴 Do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpoczywaj i nic się nie martw :) przyjdzie taki dzień, że same zrobią Ci niespodziankę ❤️ Dziękuję za super wieczór 🌼 do jutra, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejsze życznia urodzinowe są dla synków Brylki:) Marcina i Przemka👄👄niech Wam chłopcy dzieciństwo pływa beztrosko u boku kochających rodziców i siostry:) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ffxcghnnbvcghh to Kubusiek do Was klikał. Dla chłopaków najserdeczniwjsze życzenia i 🌼 🌼 jagódko i sylwunio głowa nie boli - prawie ;) pysznej kawki z rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla marcina i przemka 🌻 z okazji urodzin wczoraj wieczorem bylam na pogotowiu dostalam antybiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Impreza bardzo udana.Urządziliśmy sobie lata 80 -90.Śpiewaliśmy najlepsze przeboje z tych lat.Dziś wogule nie mogę mówić.Goście wyszli o 22 ze względu na Julkę .Ale było świetnie.Już wpraszają się za rok. Gumijagoda wódeczkę podałam wcześniej dla was,Ale zapraszam i teraz dołączam ciasto i sałatki. Anet widzę,że nie tylko ja odwiedzam lekarzy w weekend.Szybkiego powrotu do zdrowia. Co do usypiania dzieci to Kuba chodzi spać 20-20.30 tak jak syn mamuśki.Julka trochę wcześniej bo o 18.30.Teraz zdarza się że nie chce,ale powód to zęby.Idzie 2 dwójka na dole i 2 jedynki u góry.Ona i tak przechodzi jeszcze spokojnie,bo przy Kubie były nocki nie przespane.A ona je przesypia. Muszę kończyć,bo się własnie budzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×