Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D: Jestem przeszczesliwa z malenstwem jest wszystko wporzadu i nic mu nie grozi jest zdrowe Dzieki BOGU potem napisze wiecej narazie nie mam jak.DZIEWCZYNKI TO DLA WAS ZA WSPARCIE 👄👄👄👄👄👄👄🌼🌼🌼🌼🌼❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo gumisiu... dzięki za gratulacje hahaha troche mi glupio taka cała czarna jestem .... sylwia co z siostrą?? anet..grunt to dobra zabawa haha nieważne że syn nie domyty.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to dobrze że wszystko w pożądku z siostrą ... ale strachu się najadła rany wspólczuję jej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mielismy wlasnie walke na kulki z masy solnej teraz to mamy istny sajgon w domu ale wszyscy sie niezle bawilismy :D sylwia to super ze u siostry jest wszystko dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia najwazniejsze że z siostrą wszystko w porządku:) Monika zdrówka dla Nikosia i buziaki dla MIłoszka od ciotki👄 Anet ja w tym roku chce sie pokusić na pierniczki bo w zeszłym roku przerabiałam zabawe z masą solna:) A dzisiaj 3,5godziny naprawialiśmy nasze nieszczęsne drzwi...ale efekt jest:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Major Skin Head

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Znikam pracować, może potem więcej napiszę. Uściski dla Was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Dziewczynki nawet nie wiecie jak sie ciesze,ze nic z moja siostra skie nie stalo ani z malenstwem,a takie glupie mysli mi do glowy przychodzily Boze kochany uchron.Dzis siostra idzie na badania i bedzie miala znowu USG robione i doktorka mowila,ze da jej zdjecie ale super wkoncu i ja zobacze malenstwo.Dziewczynki ja narazie zmykam ide uspac ❤️Dominisia i musze sie przebrac bo zmoklam.Jedyny minus co mi sie w Irlandii nie podoba to,ze czesto pada i wieje wiatr silny,a no i to ze sniegu tu nie ma 😠 Pozdrawiam serdecznie Wszystkie kolezanki z topiku zycze Wam duzo zdrowka i udanego dnia.Jeszcze raz dziewczynki dziekuje za wsparcie👄👄👄👄🌼🌼🌼 No i jak bym mogla zapomniec oczywiscie duzo zdrowka dla Waszych pociech ukochanych.❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia cieszę się że u siostry wszystko w porządku. Ja właśnie wróciłam od lekarza.Z nogami lepiej,ale przepisał mi jeszcze 30 zastrzyków.Jak to usłyszałam to mnie wcieło.No cóż muszę sie nacierpieć.Julka teraz śpi.Odsypia noc bo ostatnio szaleje ale tylko z tatą.Ja biore się za prasowanie,ale jak patrzę ile tego jest to odechciewa mi się. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Luiza o matko kochana jeszcze tyle zastrzykow???Wspolczuje Ci naprawde pewnie caly brzuch masz obolaly???Ja sie zbieram i ide po Dawidka musze wyjsc wczesniej bo mi tak Dominis marudzi,ze ja juz nie wiem o co mu chodzi Boze kochany czasami to jestem taka bezradna i bezsilna,ze glowa mala.Zdrowka zycze duzo,duzo potem sie odezwe 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany kobiety czy wasze dzieci też tak mało jedzą czy tylko ja mam taki problem ???? mój syn to chucherko najmniejszy z klasy ....a jak sie urodzil to warzył 4.400 dziwne nie ??...zjadl 3 łyżki obiadu i stwierdzil że już niemoże taaaaki pojedzony grożbami prosbami karą krzykiem nic niewskurałam ...poddaję się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Anianiania u mnie to samo mi juz glowa usycha od gotowania.Dawidek to by tylko kluski jadl pod kazda postacia,zadnej zupy nie chce jesc,ani miesa,a tak naprawde to ja nie wiem czym on zyje.Ooooooooooo wlasnie sobie zazyczyl kluski slaskie matko kochana tylko kluski i kluski,a o ❤️Dominisiu sie jeszcze nie wypowiadam chociaz tez wybredny sie robi cwaniaczek maly.Ide zrobie te kluski,uspie malego i zajze do Was narazie pa🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie warto wmuszać, może rób to co lubi? Moja młoda też tylko kluchami się opycha, kluchy na śniadanie, obiad i kolację. Staram się jej te kluchy urozmaicać, to z mięsem i sosem to z serem to z czymś tam i zawsze zje, ale za ziemniakami nie przepada, teraz postaram się zmieszać kluski i ryż, może coś z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schizofreniczka i tak robie i powiedzialam,ze nie bede go zmuszala do jedzenia.Zle nie wyglada i nie wiem czy to normalne zeby 5 latek wazyl 25kg?? I wcale po nim nie widac,ze tyle wazy.Wlasnie zjadl 10 klusek z maselkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anet.d ciesze sie,ze juz Ci lepiej i dobrze sie czujesz po tych kuracjach,a co do masy solnej wspolczuje sprzatania ale co tam wazne,ze dobrze sie bawiliscie.🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Macham Zuzi biedna zapracowana nie ma czasu na nic pewnie???Co u Ciebie slychac???🌼🌼 Ja tak pisze sobie sama ale potem nie wiem czy znajde czas zeby usiasc do kompa,bo moj mezulek cos tam zmienia w nim i pewnie nie da mi poklikac😠Pozdrawiam serdecznie 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jak,o ktorejs zapomnialam to przepraszam🌼🌼 U mnie tak:❤️dominis zasnal,❤️Dawidek oglada jak sie robi motory bardzo dziwne,bo on przeciez tylko bajki ogladal i nic wiecej:DMnie cos nerka boli,a raczej piecze nie wiem o co kaman??Dawidek ma miec w szkole jaselka 19 o 13.45 zaproszenie juz dostalam.Jak bede miala jakies zdjecia to wam pokaze.Moj tato przylatuje 18 gr. to sie zalapie na przedstawienie do wnuczka.Wkurzam sie troche bo znajac mojego tate to bedzie tak:a po co,a na co wam to,a dlaczego tak itp. koszmar bede miala ojjjj az nie chce mi sie o tym myslec wrrrrrr.tylko bede sie wkurzala i tyle,a wraca razem z mamusia 7 sty. Ja najbardziej sie ciesze,ze w Polsce bede pod koniec sty. ale tylko na 5 dni😠moj maz wiecej urlopu nie dostanie.Lecimy na slub mojej siostry,ktore ma byc 2 lutego juz sie doczekac nie moge:D:D:D:D,a potem polecimy w maju na slub mojego brata i tez sie juz nie moge doczekac:D:D:D:DWesele za weselem ale super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą:) Sylwia ale Ci się trafiło,2 wesela ,łał:) Jakoś nie mam weny do pisania:( ciągle jakieś problemy z JUlką...achhh Trzymcie sie kobitki. Widzę ,ze topiki sie mieszają Schizofreniczka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no mieszaja się :D gumisiu;) witam szanowne babeczki:) ja buszuje w chałupie i wpadłam w szał porządków, ale za to ile miejsca mi sie w szafach zrobiło:D wpadłam w manie wyrzucania, ile człowiek rupieci potrafi nazbierać:P moje dzieci po antybiotyku wychodzą na prostą:D mam pytanko do wszystkich, a do Luizy w szczególności, bo czytałam że robisz inhalacje:) kupiłam sobie inhalator, i teraz co podawać dziecku w nim ??? jak zaczyna się katar????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko od piątku łyka antybiotyk, wczoraj była zmiana i jak na razie nie widać większej poprawy, poza tym skarży mi się na ból \"kości\". Może jakieś zapalenie stawów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na inhalatorach sie nie znam. U mnie zdrowie dopisuje:)JUlka ma dobry wynik hormonu tarczycy a ja mam super 1grupe z cytologii:)Teściu wraca do sił ,jest coraz lepiej. Wspóczuję wszystkim mamom chorusków:( Czy margarett już wróciła z tego szpitala uzdrowiskowego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kurde nie mam zacięcia do porządków przedświątecznych:(ino okna umyłam.... Ale możeeeeeeeeeeeeeeeee jutro zrobię pierniczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowa pora jestem tak juz padnieta,ze nie mam sily na nic,wlasnie kolysze Dominisia jak zasnie sama sie umyje i poloze bom lece na twarz.Jutro napisze co nie co DOBRANOC Wszystkim zycze spokojnej i przespanej nocki🌼🌼Zdrowka oczywiscie dzieciom i moc 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane!!!! Ja też padam na pysk, ale niestety musiałam uruchomić jakoś tego złoma (czyt. kompa), bo pilnie potrzebowałam coś w necie poszukać (dobrze, że działa), więc przy okazji do Was zajrzałam :) Jutro mam urlop, ale nie odpocznę, bo mam wyjazd \"w interesach\". A w piątek mamy \"wesołe spotkanie przy choince\" w przedszkolu. Strasznie się cieszę, ale jednocześnie jestem zaintrygowana, co to będzie. Oczywiście opowiem Wam ze szczegółami i zdjęcia pokażę, jak coś pstryknę. Wasze wypowiedzi staram się czytać na bieżąco, ale wybaczcie, że nie zawsze do nich nawiązuję...po prostu w pracy ciągle ktoś się kręci i co chwila muszę wyłączać neta :( Luiza, współczuję tych zastrzyków. Anet, zazdroszczę solnego szaleństwa. Gumisia, życzę powodzenia w pieczeniu :) Anianiania, jeśli Twój synek nie ma anemii to po prostu taki jego urok, nie wmuszaj w niego jedzenia. Sylwia, fajnie, że tak dużo piszesz, dzięki temu topik nie upada. A tak na marginesie, masz jeszcze trochę tych klusków??? ;) Manika, tylko przemyśl to wyrzucanie, bo potem może się okazać, ze coś jednak było potrzebne ;) Monika 🖐️ A gdzie to nasze pozostałe koleżanki??? Zielna, Stokrotka, Brylka, Mamuśka....i pewnie jeszcze kilka innych...... Macie już dziewczyny plany na Sylwestra? Bo nas mąż zapisał na prawdziwy bal !!! Ale jakoś nie mam ochoty... Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×