Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Dziewczynki co sie z Wami dzieje ostatnio???? Takie tu pustki,ze hej.:) Moj ❤️Dominis juz zasna,Dawidek❤️tez juz poszedl spac ja zaraz tez zmykam bo co tu sama bede siedziec:( Dobranoc laseczki kolorowych snow zycze i moc caluskow dla dzieciaczkow🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie kochani ja sie chyba starzeje:) Wszystko mnie boli,a najbardziej kregoslup i nerka ojjjj nie dobrze cos ostatnio ze mna,a tu jeszcze tyle sprzatania przedemna:( Jutro zaczynam sprzatac mam nadzieje,ze przed Swietami sie wyrobie:) Dobra juz ide spac,a raczej odpoczywac bo spi sie we dwoje:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja babeczki:) gumisiu, ja się dziś biorę za kuchnię, ale wczoraj wysprzątałam nasz i majki pokój, i też nie mogłam uwierzyć ile człowiek potrafi nie potrzebnych rzeczy zgromadzic w ciągu roku;) a jaki luz mi sie w szafkach zrobił. taka z siebie byłam dumna, i dziś mam zapał powyrzucać co nie co z kuchni:D fajnie, ze ci syncio pomaga, majkę na razie miętoszenie ciasta nie interesuje:( sylwunia, ja podobnie jak ty siedzę na sylwka w domu, i podobnie jak ty po cichu liczyłam na to że mama sie zajmie moją pociechą,a my wyjdziemy sobie do lokalu, ale nic z tych rzeczy:O moi rodzice od dwóch lat wychodzą i baluja w lokalach:O no cóż, jak się ma dzieci to się siedzi z dupskiem w domu:( anet, zdjęcia super, ale od razu pomyslałam, jak typowa kura domowa: ile sprzątania!!!! ale zabawa przednia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups i znowu babok, jednak sie nie wyspałam:D ale kawa zaraz pomoże:D sylwunia tak czytałam wstecz i cieszę się że z twoją siostrą wszystko dobrze i jej dzieciątkiem też:) moja siostra ma 30 lat i mniej szczęścia, kiedy zaszła w pierwszą ciąże pomyslałam no nareszcie, ale radość była krótka, bo płód obumarł w 9 tygodniu, druga ciąża to samo, teraz się leczy. Cały czas mam nadzieje że będzie jeszcze matką i wszystko się dobrze ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja znów cała w stresie, bo śniegu napadało mnóstwo i na drodze wielkie zwały błota pośniegowego, zamarzającego....a ja dziś kierowczynią jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Dziewczynki Manika77 wspolczuje ci z ta siostro i trzymam za nia kciuki napewno wszystko sie ulozy🌼.Wyobrazam sobie co twoja siostra przeszla matko kochana,nie zyczyla bym zadnej tego,az mi ciarki przechodza jak sobie pomysle.to dla siostry🌼🌼🌼 🖐️Gumis mi sie cos pomylilo z tymi puzlami :D:D:D,ja ostatnio jakas zarkecona,a to dlatego,ze za duzo mam na glowie i o wszystkim musze pamietac:( 🖐️Zuzia uwazaj tam na drodze na siebie i sie tak nie stresoj mocno bo nam osiwiejesz,aaaaaaaa i pamietaj wiecej jak 50 km/h nie jezdzij;) 🖐️Cygaro nic nie mow na temat wypadow na sylwka bo mnie juz szlag trafia z tym wszystkim.Co to za dziadkowie,zeby nie mogli zostac jedna noc z wnukami ojjjj zeczywiscie stalo by sie co!!!A tak to takich dziadkow ukochanych rznal myslal by kto😠a jak cos nam trzeba to ich nie ma:(Moi mogli by zostac wiedza,ze ja juz ze 3 lata nie bylam nigdzie albo i wiecej,a bedac za granica samej komu miala bym zostawic dzieci????Tym bardziej,ze moi rodzice wracaja do domu 7 sty. no i nie wiem kiedy sie zobaczymy.AAAAAAAAAaaaaa nie wiem w lutym na siostry weselu,a potem w maju na brata weselu,no a juz potem to ja nie mampojecia kiedy ja tam polece???Bo samej z dziecmi to mi sie nie usmiecha zeby latac,a maz nie zawsze moze wziasc sobie urlop:(:( I co ja biedna moge nic kompletnie nic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika77 sliczna masz pannice w domu🌼 Ja tez chce,ja tez chce miec pannice w domu ale cos nam nie udalo sie ustrzelic za 2 razem:( Bede jeszcze raz probowac moze sie uda:) Moze Wy mi doradzicie jak corcie ustrzelic:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczynki ja koncze narazie ide sprzatac bo ja z tym jeszcz w lesie:):) Jak mi sie uda to zajze do was potem. Zycze udanego piatku bez nerwow,stresow i bez zadnych przykrych niespodzianek🌼🌼Duzo zdrowka dla wszystkich mam i ich pociech👄👄 Aaaaaaaaaaa i ostroznosci na drodze i gumowych slupow jak to sie mowi!! 3majcie sie cieplo laseczki🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Anet dzięki za zdjęcia.Rysunki piękne. Ggumijagoda narobiłaś mi smaka na pierniki.Co do puzzli zaczęłam grać znowu.Jestem na 78 poziomie z 18 życiami Zuzia będzie dobrze tylko nie panikuj za każdym razem.Mów sobie,że jesteś dobrym kierowcą i ostrożnym.Podbuduj swoje ego.Mniej przejmowania i więcej wiary. Manika córcia słodka Sylwunia mój mąż bardzo mi pomaga.Zdarza się,jak to facet,że nie raz nie ma ochoty,ale od dłuższego czasu wszystko jest jak najlepiej.W sobotę wolę żeby był z dziećmi bo ostatnio wracał póżno z pracy i nie miał czasu dla nich.Na pewno upnie fieranki i zasłony oraz odkurzy.Co do okien myłam nie dawno więc są tylko do przetarcia.Tak patrząc to nawet nie mam tak dużo do sprzątania. Co do sylwestra to spędzimy go w domu ,w tym roku nie mamy ochoty nigdzie iść.Może Kubę damy do teściów i będzie trochę spokoju.Ja nie mam problemu z dziećmi gdybyśmy chcieli iść na sylwestra chętnie zajmą się nimi teściowie. Ja znowu prasowałam,ale tylko parę ciuszków.Powygłupiałyśmy się z Julką a teraz poszła do dziadków pokoju i im broi.Mama cały czas ją upomina a ona nic sobie z tego nie robi. Zdrówka dla dzieci i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia oto przepis na corke ;) plemniki męskie jako bardziej ruchliwe szybciej tracą żywotność natomiast plemniki żeńskie są wolniejsze ale dłużej żyją w sprzyjającym środowisku rodzice pragnący syna powinni współżyć zaraz po owulacji istnieje wtedy największe prawdopodobieństwo że do komórki jajowej pierwsze dotrą szybkie plemniki męskie szansa na posiadanie dziewczynki są największe gdy do stosunku doszło na 2-3 dni przed owulacją w takiej sytuacji komórka jajowa zostaje zapłodniona przez żyjące dłużej i wytrzymalsze plemniki żeńskie manika faktycznie sprzatania bylo co niemiara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!! ja dzis robie pierogi i nie moge skonczyc;-) na sylwestra wybieramy sie na\"bal\" tesciowa zostaje z maluchami:D ja tez niby moglabym zostac w domu, ale wiem ze tego wieczoru zalowalabym tej decyzji, bo juz nie raz tak bylo.. mam nadzieje ze bedzie przynajmniej fajnie.. ide uspic maluszka. miłego dnia babeczki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki poszla bym na sylwka cholender ale sama niewiem jak się mam normalnie chyba mam depresję jesienną . wczoraj bylam u dentysty z synem i okazalo się że już w stałych jedynkach są dziurki szok i w szóstkach zalecila stosować żel elmex . co do planowania dziewczynki to sprawdza się to co napisala koleżanka ja zaplanowalam syna i mam ... kuzynka miala 4 synow zastosowala sie do zalecenia lekarza i ma teraz 2 dziewczynki czyli dziala ... sylwia do roboty ...ja też bym chciala córę ale po moich przejściach mąż tak się wystraszyl że niechce nawet słyszeć .. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popijam w samotności kawusie...bo mój mąz poszedł na imprezkę zakładową.Któraś dołączy do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis bidulko potem sie z toba napije,teraz niestety musze sie zbierac bo maz zaraz wroci z pracy i mamy jechac po zakupy na caly tydz.No chyba,ze ktos znowu nas w domu nawiedzi to nie bede mogla usiasc😠 Ale co tam usiade chociaz na chwilke:):) Anet.d no no moze i prawda zastosuje sie przynajmnie sie postaram bo ja mam teraz tak cykl rozrelugowany czy jak to sie pisze:)a przez te moje odchudzanie i branie tych wspomagaczy to ja nie wiem co by z tego wyszlo,a iw tym roku i tak bym sie nie wyrobila:D:D:D:D:D Gumis kochana potem zajze do Ciebie masz na pocieszenie🌼🌼🌼👄👄👄 Dobra lece narazie papapa. 3majcie sie cieplo Wszystkie kolezanki z topik🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anianiania kochana musze schudnac ze 25kg.zeby zajsc w ciaze:D:D:D:D Nie chce wazyc 100:):):):):) Napewno jak bede w ciazy to dam znac:):) Pogadamy potem Wy to super babony jestescie🌼🌼👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze do Luizy slowko. Ciesze sie,ze chociaz tobie maz pomaga super Ci:) Bo moj to szkoda gadac czasami i az smutno mi czasami sie robi i 😭 mi sie chce. Luiza postaram sie potem wiecej napisac,ale nie obiecuje:) Aaaaaaaaaaaa i jeszcze Zuzia jak tam dzisiejsza jazda Ci poszla daj znac jak bedziesz mogla kochana🌼 🖐️🖐️ Jak bym sie nie dostala na caffe to zycze udanego piatku i duzo zdrowka dla Was Wszystkich👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę poprasowałam i układałam pościel do pawlacza a mój kochany synuś mówi:\"Mamusia uważaj bo spadniesz:)\" kochany brzdąc czasami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze u was przedswiateczne porzadki ja nic nie robie nie chce mi sie jakos :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Dziewczynki nie mam sil na pisanie dzisiaj:( Jestem padnieta jutro wiecej napisze bede miala wiecej czasu bo strajkoje ze sprzataniem itp. jutro napisze o co mi chodzi z tym strajkiem. Zycze wszystkim udanego i spokojnego weekendu w zdrowiu i spokoju🖐️🖐️ Zdrowka dla Dzieci i duzo 👄👄👄 Do jutra papapap kobitki kolorowych snow:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :) Dziękuję, że mnie wspieracie 😘 Sylwia, spokojnie nie osiwieję :P Wczoraj było ślisko, ale jakoś dałam radę, oczywiście jeżdżę wolniutko. Niestety z tych nerwów strasznie wieczorem bolał mnie żołądek. Położyłam się wcześniej spać. Dziś nadal pada..... W przedszkolu było fajnie, sympatycznie, choć dzieci były chyba za bardzo podekscytowane sytuacją, i nie za bardzo słuchały poleceń pani. Zdjęć z przedszkola narazie nie mogę wgrać :( Ale zobaczcie, jakie moja Paula ma pomysły przy jedzeniu :D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bcdaaefbfc25ec82.html Widzę, że u Was porządki przedświateczne w toku. Ja chyba sobie daruję. Tzn. raz już posprzątałam, ale teściowa swoimi remontami narobiła bałaganu i już nie mam sił znów sprzątać. No i niezbyt mam czas...Teraz np. też siedzę w pracy (odrabiamy Wigilię, na szczęście kierowniczka okazała ludzkie uczucia!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Zuzia31 paluszki kluseczki mniam mniam:)widac,ze jej smakowalo:) Dziewczynki moj Dawidus juz nakarmil braciszka:),a ja go teraz klade spac i troche sobie odpoczne.Taki kochany moj Dawidus wszystko mi pomaga ostatnio podloge zamiatal i naczynia myl:)Pomocnik moj kochany❤️bedzie miala z niego zona pozytek i dobrze. Chcialam wczoraj wejsc na caffe i mi sie nie udalo😠,w wczesniej jak posty pisalam to mi ciagle je wywalalo:(wkoncu sie wkurzylami neta wylaczylam i poszlam lulu spac:) Pozdrawiam serdecznie🌼🌼Dla Wszystkich i duzo zdrowka dla potrzebojacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja sie chyba zalamie czeka mnie przeprowadzka:(Dodam,ze 10 w zyciu:( Matko kochana ja nie wiem czy ja wkoncu gdzies osiade na stale:) Jutro jedziemy zobaczyc mieszkanie,ma byc blizej centrum i wieksze niz to co mamy teraz. Tam ma byc 4 pokoje 2 salony 2 lazienki garaz ogrod kuchnia duza Jak jutro to zabacze to Wam opisze wiecej.:) Jutro w kosciele ma byc mikolaj ❤️Dawidek juz nie moze sie doczekac:)ciagle pyta sie noooo kiedy ta niedziela bedzie??? Mnie juz od tego ciaglego pytania o jedno i to samo glowa rozbolala:( ale jak to dziecko nie rozumie jeszcze wszystkiego. Dobra dziewczynki lece pranie rozwiesic i troche w domciu posprzatam.Pote zajze do Was narazie papapa udanego dnia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×