Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Witam Jestem mama dwójki dzieci.Kamil ma 9 lat a Oliwia 4 latka.Tez od dawna siedze w domu.Czasami troche brakuje tego codziennego kontaktu z ludźmi ale nie narzekam.Mam kolezanki,sasiadki z którymi czasami sie spotykamy:) Czy moge dolączyć do Waszego szacownego grona???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową mamę w naszym szanownym gronie:) Dzisiaj miałam straszny sen,że mój kuzyn zginął w wypadku samochodowym,strasznie krzyczałam ,nie mogłam uwierzyć a jego mama była taka spokojna,dodam jedynie ,że zanim poszłam spać zadzwoniła ciotka,ale chyba przez pomyłke bo słyszałam ją w tle rozmawiającą a do mnie nic nie mówiła.Kuzyn ma jechać w wekeend po samochód do Niemiec dla mnie i sie boję:(żeby to nie oznaczało czegoś złego:(.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Manika ja daję do gorącej wody 1 łyżkę kopiatą soli morskiej.Kuba wdycha 10 minut.Przy czym robimy przerwy bo katar mu leci z nosa. Gumijagada jeżeli chodzi o sny,to trzeba czasem interpretować je z przymrużeniem oka. Co do jedzenia dzieci to nie narzekam.Julka cały czas mieli buzią i woła am,am.Wczoraj nalałam sobie 3 chochle zupy z czego ja zjadłam tylko 3 łyżki,resztę ona.Kuba też je dużo choć są dni ,że powie nie i już.Ja nie zmuszam do jedzenia.Zgłodnieje to sam poprosi. A ja odpoczywam,bolą mnie nogi.Wczoraj cały dzień prasowałam ,czułam,że nogi puchną,ale chciałam skończyć.No i mam.Jestem już po zastrzyku więc powinno przejść.Ja wielkie porządki robię w sobotę.Mąż zajmie się dziećmi a ja umyję okna i wysprzątam na błysk wszystko,aby pózniej miec spokój.Na aerobik nie mogę chodzić,więc trochę ruchu mi nie zaszkodzi. Kończę,bo mam zaległą prasę do czytania. Zdrówka dla dzieci i mam. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak leci????? witamy nową koleżankę 🌼tak sie do was przyzwyczailam że weszlo mi w krew i musze do was co dzień zagladac uzależnilam się hahaha rany jak ja lubie wesela normalnie zazdroszcze ci sylwia apropo dzieci to muj ma 8 lat i warzy 25kg wiatr go kiedy porwie hahah manika ... też jestem zainteresowana tymi inchalacjami na katar ja robilam inchalacje synowi na suchy kaszel zapalenie krtani lub tchawicy i pomagalo woda sól i soda i parę z garnuszka wdychal .... ale podobno nie na wszystkie dzieci dziala gumisiu ..moja mama wieży w sny ale trzeba je umieć zinterpretować a jej jak sie uda to coś przewidzi hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Wszystkim. Ja dopiero wrocilam ze szkoly i usypiam malutkiego.O matko jak u nas wieje halny w porownaniu co tu sie dzieje to pikus!!! Tak sie zgrzalam pchajac wozek,ze jak wrocilam do domu musialam zmienic bluzke cala mokra byla bosz.Jak bym wazyla z 50 kg.wiatr by mnie porwal jak ten balonik do gory:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda nie przejmoj sie tym snem zobaczsz wszystko bedzie ok. 🖐️Witam nowa kolezanke napisz cos wiecej o sobie i o dzieciaczkach🌼pozdrawiam serdecznie. Anianiania tez sie ciesze na te wesela chociaz bede miala okazje Polske odwiedzic:D:Dukochana. No na siostre to juz dawno pora hahahakiedys myslalam,ze to ona pierwsza wyjdzie za maz,a tu ja ja wyprzedzilam:D:D i wcale mi sie nie spieszylo.Ja juz 9 lat po slubie,a wsumie 12 lat razem oooo matko kochana jak to szybko zlecialo i to z jednym chlopem:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz ciszej stukac w klawisze bo malenstwo usnelo,a ile pzry tym sie naspiewal mmmmyyy,ajjjaaajj,dadadada,uuuu,lululu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Luiza o matko kochana Ty sie zapracujesz bidulko.Ty sie troche oszczedzaj,a nie nogi chore,a Ty stoisz pol dnia i prasujesz,a jeszcze zeby bylo malo bedziesz skakac po krzeslach i okna myla ojjj zebys nie przedobrzyla!!! A i szeszcze mam pytanie czy maz nie moze Ci troche pomodz w tym wszystkim??? Zdrowka zycze tobie i Twoim dzieciaczkom🌼 I pamietaj nie forsoj sie tak bo klapsa dostaniesz przed Swietami:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Zuzia ooooooooo nastepna pracocholiczka!!!Ja nie wiem kiedy Ty odpoczywasz???? Bosz ja mialam zaczac sprzatac ale jakos weny nie mam i nie mam nikogo do pomocy,a dom pietrowy i jest co sprzatac matko kochana ja sie zapiluje tym sprzataniem. Mialam dzis okna umyc no ale tak wieje,ze dam dzisiaj sobie spokoj z tymi oknami napewno bym sie przeziebila mur beton.Ale zreszta tak mnie dzis nerka znowu boli,a raczej piecze,ze ludzie ratunku!!!! Ja wezme mezowi powiem niech on te okna umyje napewno sie zgodzi nie raz juz myl to i teraz moze umyc,a jestem pewna jak bym powiedziala zostan z dziecmi ja pojde umyc to juz slysze ta odpowiedz:nie,nie ty zostam ja juz umyje te okna to jez lobuz dopiero:D:D:D Zuziu,a kluski juz wczoraj poszly ❤️Dawidek zjadl ich chyba ze 20 o ludzie ten to czasami potrafi😠ale tylko kluski tak jesc,ale jak mu smakoja to niech je sloneczko moje.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu zapomnialam.Udanej imprezki jutro w przedszkolu no czekamy na zdjecia. Ja tez bede miala u Dawidka przedstawienie w szkole,beda jaselka i moj ❤️Dawidek ma byc krolem ,ale juz wam to chyba pisalam.Jak bede miala zdjecia napewno wam pokaze. Dobra ide cosik zjem bo mi brzuch do kregoslupa przyrasta:D:D:D:D Udanego dnia zycze i duuuuzo,duuuuzo zdrowka🌼🌼Potem wpadne na troche zobaczyc co u was ciekawego????3majcie sie cieplo kobitki.👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! wczoraj robilam z ksawerym drzewko z rzezuchy oraz pajaki ze slomek i ciastoliny musze przyznac ze w tej ksiazce co mi mikolaj ;) przyniosl jest mnostwo fajnych pomyslow na speczanie czasu z dzieckiem gumijagoda snem sie nie przejmuj napewno podswiadomie myslisz o tym wyjezdzie martwisz sie i stad ten sen... do tego jeszcze wczorajszy telefon u nas tez strasznie wieje... dzisiaj ide po ozdoby choinkowe bo w tamtym roku nam sie troche wybilo witam nowa kolezanke milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do planow na sylwestra to odkad urodzil sie ksawery to spedzamy go w domu we trojke robimy sobie mini przyjecie a o polnocy oczywiscie szampan i sztuczne ognie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam napisac o tym sylwku.Pewnie yjdzie tak,ze bede w domu siedziec:(:( cos mama do brata mowila,ze jak tato przyjedzie to zeby zalatwil gdzies w lokalu miejscowke na sylwka,a myslalam,ze jak ona bedzie to powie zebym ja sobie gdzies wyszla z mezem na sylwestra,a ona zostanie z dziecmi,a tu lipa!!!😭😭ja to mam przerypane kurka. No nie wiem co i jak jeszcze bedzie dam wam znac bo do sylwka jeszcze troche czasu. Dominis sie obudzil spal dwie i pol godz.:) ide obiad skoncze robic i jak sie nieobejze,a bede musialapo dawidka isc do szkoly,a tak wieje,ze malo lba nie urwie:( Narazie pa dziewczynki🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam dziisaj piękną suknie i sie rozmarzyłam tak sylwestrowo.... A skończy się kameralnym wieczorkiem we dwoje,może we czworo jak dzieciaki nie usną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierniczki już upieczone:D całkiem fajnie nam poszło,większą pomoc w kuchni to mam od mojego dwuletniego synka niż od siedmioletniej córeczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj ksawery mial wielka frajde zwinelismy dywam w jego pokoju i zaczelismy tworzyc :D malowalismy obrazki farbami herbata kawa lnem przyprawami itp rzeczami mieszalismy farby zeby zobaczyc jaki nowy kolor powstanie przelewalismy wode z naczynia do naczynia... poprostu cuda teraz maluje z tata ale bedzie sprzatania zreszta zaraz wam pokaze wysle wam na maila zdjecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anet jesteś niesamowita z pomysłami zabaw dla Ksawerego:) Sylwia czyżby Dawidek miał chęć na kluchy?:D Dominik wyspał się?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis przeslala bys troche tych pierniczkow:) Super masz pomocnika;) Ja piernikow nie pieke bo nikt ich nie lubi:(ale kiedys zrobie moze smak im sie zmieni:) Dominis juz wstal wlasnie go karmie,a i Dawidek mnie meczy zeby dac mu laptopa bo chce bajke jakas obejzec,a niech mu tam bedzie.:) Jak bede miala mozliwosc to zajze do Was kobitki narazie 🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam w szał ..... porządków:P i wysprzątałam kuchnie na zicher:D jeszcze tylko jutro muszę nowy filtr do okapu wymienić i będzie git:) Dziewczyny nawet nie wiecie ile rzeczy niepotrzebnych wyrzuciłam,szok. Spokojnego wieczorku🖐️ pare dni byłam na odwyku od rzymskich puzzli,może dzisiaj zagram,należy mi sie chwila rozrywki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda brawoooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooo slyszysz te brawa????To za te puzle!🌼🌼 Moj maly jeszcze szaleje,mnie zaraz cos trafi:😠 A na dodatek kregoslup mi peknie tak mnie boli o Jezuniu ukochany. Gumis ja ze sprzataniem jestem jeszcze w lesie:( Musze narazie konczyc maz chce cos zobaczyc w necie,potem jeszcze zajze przed spaniem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×