Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

🖐️🖐️🖐️ Jak główki,bolą???:P:P:P Zuziu jak wieczorek się udał? Sylwia dzisiaj pierogi na obiad?;) KUrde znowu leje,wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Główka nie boli,ale pogoda mnie dobija.Znowu szaro ,brzydko i pochmurnie.Mężuś wrócił póżno,ale o tej godzinie co go prosiłam.Teraz kończymy śniadanko i zastanawiamy się co będziemy dziś robić.Tak prawdę mówiąc to nic nam się nie chce Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Gumis glowka nie boli;),a na obiad nie wiem co jeszcze bede robic:( Napisze potem,bo ide jesc Dawidkowi zrobic i chce zeby na dwor poszedl sie pobawil,a ja posprzatam w kuchni,bo lekki balagan:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle napisałam i Julka ruszyła i przycisnęła myszkę i wszystko się skasowało.Cały czas pada,mąż odsypia imprezę,wszyscy senni oprócz Julki.Energia ją rozpiera.Mamy plany na wieczór z mężem że urządzimy sobie seans filmowy tylko zastanawiam się czy to wypali.Cały czas bawię się z dzieciaczkami. Gumijagoda na razie w tej nowej grze cały czas rozbudowuję miasto,teraz zaczęłam handlować,ale nie wiem czy dobrze to robię.Zobaczymy. Muszę kończyć bo drugie danie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie poklucilam sie z M😭😭😭z tym facetem nie da sie normalnie zyc😡Ide poplakac sobie moze mi ulzy😭😭😭ojj szkoda gadac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia❤️🌼płacz podobno pomaga,ale musisz z nim w końcu pogadać. Julka ma gorączkę i nie ma zamiaru spać.Jak smarowałam jej dziąsła okazało się,że przebiła się jej czwórka.Biedula cierpi.Kuba ogląda bajkę,mam nadzieję,że przynajmniej on pójdzie wcześniej spać.A tak przy okazji to ja już po dwóch lampkach likierku. Może któraś się dołączy mam jeszcze gruszkówkę,śliwowicę,winko i likierek.Do wyboru do koloru Miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Luiza ja juz nie mam slow do niego:(😠 Dzis juz jest lepiej,ale ja i tak rozmawiam z nim sluzbowo:(ojj nie bede smecic,jutro juz bedzie lepiej;)Luiza mega fluidki dla corci..........🌼,a jak ona dzis sie czuje???:)👄 Rosolek konczy sie gotowac:)wlasnie synka lulam,a potem zrobie kotlety i bede obiadek miala z glowy:) My dzis chyba pojedziemy do takiego parku gdzie sa drzewa z calego swiata:)ale to sie jeszcze okaze,bo zalezy wszystko od pogody:(jak narazie jest zimno i ponuro:(jak to nie wypali,to pojedziemy na plac zabaw zakryty zeby Dawidek sie wyszalal:) Zycze milego dnia i udanych spacerkow:) Fluidki sle potrzebujacym............🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis:)🖐️,a Ty co tak sie rozpisalas,aaaaa???:P Co tam u Ciebie slychac???🌼 Pozdrawiam serdecznie wszystkie kobitki🖐️🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastroje nawet dobre.Julka poszła spać o 22 a wstała o 5 rano razem z Kubą.Dziś spała 2 godziny,więc nie jest żle.Moi mężczyżni pojechali do sklepu i prędko nie wrócą.Ja siedzę z Julką i na razie szalejemy. Muszę kończyć bo woła jeść i ide jej coś dać U nas też brzydko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sa znajomi,a raczej u meza,bo ja siedze i synka usypiam;) Zaraz bede ogladala bb,a potem lulu spac:D:D Spokojnej i przespanej nocki zycze:)👄🌼 Manika przytulam z calej sily wirtualnie,bo inaczej sie nie da:(👄🌼❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia , a co to jest to bb ? Milosz dostal antybiotyk, infekcja gardla.. Z Nikusiem nie bylam, bo czuje sie dobrze.narazie.. pozdrawiam🖐️ Dobranoc🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BB to pewnie Big Brader;) Monika zdrówka zyczę MIłoszkowi👄 Gozści miałam to nie było czasu na neta. Dobrej nocki życzę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu🖐️👄 BB tak jak Gumis zgadla:P,to jest Wielki brat:D:D:D:D:D:D Dalej ogladamgo,Dominis spi juz dawno,a Dawidek z nami siedzi i oglada,bo za chiny go nie moge zagonic spac😭 Jutro napisze 🖐️babonki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki :) Widzę, że się rozpisałyście przez weekend ;) Ale to fajnie :D Wieczór panieński udał się wyśmienicie :D Poszalałyśmy prawie do 2 w nocy!!! Było nas 11 dziewczyn, \"panna młoda\" dostała od nas seksowną koszulkę nocną i od razu ją w nią przebrałyśmy, a potem także same poprzebierałyśmy się w koszulki :D Niestety nie było striptizera :( Całą sobotę też byłam poza domem. Pojechałam na zakupy - kupiłam sobie sukienkę na wesele, bordową z cekinkami. Przy okazji odwiedziłam też szwagierkę (poobgadywałyśmy teściową :P ). A wczoraj z kolei odsypiałam :) Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia hej:)super,ze sie wybawilas:)fajnie Ci:)ja sama bym poszla na taka imprezke:) Gumis spisz???:Ppomachala bys kolezankom:D Manka❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika- moc pozdrowień dla Ciebie i chłopców😍 Sylwia- wg. zdrowyego trybu odżywiania -parówek niepowinno podawać się dzieciom bo zawierają dużo fosforanów, które blokują wchłanianie wapnia, a poza tym jak wiemy jest to mielonka mało wartościowych odcinków mjęsa(i innych żeczy) z ulepszaczami. Ale jak podstawię moim dzieciom najbardziej wyszukaną i zdrową potrawę, a makją świadomość że dla taty w lodówce parówki czekają, to się dopominają, z tego co wiem to dużo dzieci je lubi także czasami im podaję, ale staram się żeby były dobrego gatunku( np. cielęce) Masz dzieciaki poddatne na infekcje to uważaj na kryte place zabaw(wszelkiego rodzaju fikolandy) tam jest masa wirusów i bakterji. Dziś z maużonkiem mamy 5 rocznicę ślubu. W czwartek dziewczynki mają termin na komisję orzekającą o niepełnosprawności. Za miesiąc 21 mają jadę z córkami do tego szpoitala uzdrowiskowego , co byłam w gródniu. Obecnie jestem osobą bezrobotną(umowa o pracę wy gasła w lutym) z zasiłkiem. Do nowego domku jeszcze przez przynajmniej 2 lata się niewprowadzimy, w miare możliwości po maleńku będziemy sobie go wykańczać, bo na kredyt się nieodważymy. Po innych topikach nie krążę, jak już zaglądam na Kafe to tylko do was, jak ta sronka utrzyma się jeszcze pare lat , to może stanę się codziennym uczestnikiem jak nabędziemy kąpa z podłączem, narazie jest nam to użądzenie zbyteczne, ale jak pierworodna zacznie edukację to pomyślimy:) 🌻😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret W 5 rocznicę ślubu ,życzę Wam, aby płomień Waszej miłości nigdy nie słabnął,a Wasze dzieci chowały się szczęśliwie w jego cieple i blasku.🌼❤️👄Pisz częściej Monika zdrówka. Manika❤️ Gumijagoda🌼 Zuzia super że imprezka się udała A ja od rana płacz,histeria.Julka wstała o 6 rano a poszła spać znowu o 22.Jest nie wyspana.Je tylko zupy i dużo pije nic innego nie tknie.Niech te zęby w końcu sie przebiją bo oszaleję.Wczoraj na dodatek przeprowadziłam z mężem rozmowę za co się obraził.Rozmawiamy służbowo choć jak zadzwonił dziś z pracy to przeprosił.Siedzimy w domu choć na polu słonko świeci.Z nerwów poprasowałam i posprzątałam w szafkach,wysprzątałam tak dom,że mama jak przyszła z miasta to nie mogła się nachwalić.Muszę kończyć bo panna znowu wyje Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika zdróka Ci życzę kochana❤️ Margarett wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu🌻czy Twoje córeczki ze względu na alergiee dostaną te orzeczenia?Zaglądaj do nas w miare możliwosci. Sylwia🖐️jeszcze raz:) Zuziu 👄 Luiza trzymaj się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda dla męża wszystkiego najlepszego i miłego świętowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×