Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Cześć Dziś piękna pogoda mam nadzieję,że ona się utrzyma dłużej.Zaraz będę usypiać Julkę i postaram się aby mąż z Kubą poszedł na rower.Popołudniu idziemy do teściów na obiad,więc dopiero odezwę sie wieczorem. Wczoraj kupiłam sobie płaszczyk.W końcu,bo na mnie coś znaleść to trzeba się naprawdę namęczyć.A tu przymierzyłam i leży idealnie. Sylwia ja w puzzle grałam juz 3 razy one naprawdę wciągają.Mama dopiero 2.Robi to juz wieczorami jak mąż przychodzi z pracy i daje jej laptopa Muszę kończyć. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Babencje:) Luiza:)🖐️chodzilo mi,o to ze jest dziwna,bo zamiast pomodz Ci przy dzieciach to siedzi i gra:(,a moze sie myle,jak tak to przepraszam🌼 U mnie rosolek konczy sie gotowac:),a potem zrobie kluski slaskie i piersi z kurczaka,no a potem do kosciola i zabawa z dziecmi do wieczora:) Pozdrawiam serdecznie wszystkie nieobecne kolezanki:(zycze Wam milego dnia🖐️ Oczywiscie fluidki dla potrzebujacych wysylam w try miga:D............🌼 Buziaczkow garsc posylam :)👄👄👄 3majcie sie cieplo i odezwijcie sie co tam u Was slychowac???🌼👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych jubilatow;) 🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼 🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼 🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼 🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼 Aaaaa i jaka u Was jest pogoda??:),bo u mnie lezal rano snieg:(,ale juz pomalu znika:)Zajze wieczorkiem:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki meldowac sie i to szybko!!!!:) Ja juz obiadek mam zrobiony:)do kosciola ide z dziecmi na 15.30,a potem luzik:) Musze zmykac,bo Dominik rozrabia:( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ponurą niedziele:( Jakoś leci powoli... Obiad zrobiony i zjedzony tylko przez M. mi się nie chce ,dzieci też jaskieś niegłodne. Zaraz popołudniowa kawka i relaksik.:) Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. U mnie paaskudnaaaaaa pogoda😭 I chciał nie chciał musze iśc po dziecko odebrać ze szkoły... Manika:) pracujesz czyli las rośnie w siłe:) Luiza ostatnio byłam na 100poziomie na tych Perskich Puzzlach i straciłam ostatnie życie,cofnęło mnie do 91 tylko na szczęście.Wydaje mi sie że jest więcej niż 100 leveli bo zostały jeszcze możliwości do budowania. Sylwuś co tam w szerokim świecie słychac? Zuziu❤️ MOnika❤️ Brylka 👄 Anet Ty znowu na obczyzne... Anianiania 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja tylko na moment. Dziś mam zebranie popołudniu w przedszkolu,więc staram się jakoś wyrobić na czas ze wszystkim.Obiad prawie ugotowany,poprasowałam ,2 prania wyprane,w pralce pierze sie ostatnie na dziś.Pogoda nie zbyt przyjemna-deszcz,więc ze spacerku nici. gumijagoda nie am czasy na te drugie puzzle,ale widzę,że tobie świetnie idzie.Oby tak dalej. Sylwia moja mama pomaga mi na tyle ile może.To że ona siedzi z Julką to wszyscy uznają za sukces.Po prostu woli zajmować się starszymi. Dobra kończę bo sie dziś nie wyrobię. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Miałam bardzo udany weekend, a zwłaszcza jego zakończenie. Mąż bardzo się stęsknił przez te dwa dni ;) i wczoraj zabrał nas na pizzę, a potem ..... nareszcie jestem zaspokojona :P Luiza, też mam dziś zebranie w przedszkolu, zaraz po pracy i dodatkowo spotkanie z psychologiem dziecięcym :( Anet, no to musimy się jeszcze spotkać przed Twoim wyjazdem. Gumisia ❤️ Manika 🖐️ Brylka 🖐️ Sylwia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dzisiaj nie pada i świeci piękne słoneczko i calutki dzień pracowałam w ogrodzie. Jutro jedziemy z Olą do dentysty . Zapraszam na piwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! jestem, żyje :-) w weekend byłam na uczelni, dlatego nie pisalam. u nas chłopcy zdrowi, tfu, tfu... jutro mój mąz wyjezdza do pracy, bedzie przyjezdzal tylko na weekendy... odezwe sie jutro, mam nadzieje jak bede miec choc odrobine czasu.. pozdrawiam wszystkie kobitki 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Manika Szczecinianko co u Ciebie???Znowu natura wojowała w waszych stronach:( Jak tylko możesz to daj znać czy wszystko w porządku i co z budową? MOnika❤️jesteś niesamowicie dzielna ,czy ktoś Ci pomoże jak mąz będzie w pracy? Ciągle myślę jak Ty dajesz sobie rade ze wszystkim. Zuziu 🖐️ Sylwia czyżbyś miała awarie neta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry... Przesyłam słoneczko potrzebującym...mi niestety nie pomogło, mam zły humor już od rana 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️babencje moje:)❤️ Gumis kochana zgadlas mam awarie tylko,ze kompa😠wczoraj maz systemy zmienial,a potem do brata zawiosl laptopa,bo cos calkiem sie walil😠Ja nadaje z mojego szrota 2;)ale tak mnie ten komp wkurza,ze szkoda gadac:(zanim sie otworzy to 30 min. musze czekac😡i wole go wcale nie uruchamiac:(ale bylam ciekawa co tam slychac u Was wiec wlaczylam:)i tak czytam sobie:) Zuziu 🖐️przesylam Ci pozytywne fluidki na poprawe samopoczucia.................🌼 Monisiu 🖐️:)super,ze chlopcy zdrowi i oby tak zawsze bylo:)🌼👄 Manika🖐️kiedy Ty ten las skaczysz sadzic aaa??:DI jak tam Ci idzie w pracy??🌼👄 Luiza aha teraz to ja juz wszystko rozumiem;)🌼👄 Brylka,a co u Ciebie slychac??Jak dzieci sie miewaja??🌼❤️👄 Aaaaaaaaaa Gumis Ty farciaro z ta stronka:D:D U mnie swieci slonko,ale znajac ten klimat zaraz moze snieg padac,grat lub moj ulubiony deszcz:D;) Sle fluidki potrzebujacym i zycze duzoo zdrowka................🌼 Maly sie obudzil musze konczyc zajze potem jak znajde czas:)Buziaczki wielke👄👄👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dzisiaj pogoda straszna cały czas padał deszcz i trochę z Olą zmarzłyśmy . Ola była bardzo dzielna u dentysty za miesiąc lakowanie a ja miałam tylko przegląd bo na szczęście nic nie trzeba było robić. Kupiłam dzieciakom fajne polary w biedronce. Monika naprawdę dzielna z ciebie kobieta dzieci z mężem grają w pokera i ciągle się kłócą ( tylko wtedy jak Marcin przegrywa ) można się z nich pośmiać Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitkii :-) dzis poszlo mi dobrze. rehabilitacja, obiadek, kąpiel, i śpią. to oczywiscie w duzym skrócie. teraz tona prasowania... gumis, raczej nikt mi nie pomaga. wszystko robie sama, tylko jak jade na rehabilitacje to zaworze nikusia do mamy, albo ona go bierze z przedszkola.zeby go nie wiesc ze soba,. mam nadzieje ze jutro tez pójdzie mi dobrze, chociaz musze jechac do mechanika, zeby wymienil jakas rurke. niestety musze z Miloszkiem jechac, bo nie mam go gdzie zostawic. zreszta on by i tak z nikim nie został... a potem to jeszcze logopeda(będzie placz)... zycze dobrej nocki, i dziekuje za wszystkie dobre slowa:-) gumis❤️❤️ sylwia😘 brylka, manika,luiza, zuzia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Dobijam sie do Was godzine:(i juz mam tego dosyc wszystkiego boszzzz co za szrot:( Jestem mega 😡😠😡 z M nie rozmawiam wkurza mnie jego zachowanie i podejscie do nas:(nie bede dzis wiecej o tym pisala,bo jestem bardzoooo zmeczona:(Dominik tak mi daje popalic,ze ja czasami wysiadam:(😭😭😭Napisze wiecej jak bede miala laptopa:),bo na tym szrocie nie da sie pisac😠 Zycze spokojnej i przespanej nocki 🖐️ Monisiu 🌼❤️👄Jestes dla mnie wzorem:)Bardzooo Cie podziwiam🌼 Nie pamietam co jeszcze mialam komu odpisac :(do jutra kobitki,mam nadzieje,ze juz normalnego kompa bede miala w domu;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka dla coreczki,ze tak dzielnie zniosla wizyte:)🌼👄🌼,a i dla Ciebie rowniez 🌼👄🌼za to,ze nie mialas co robic;)👄 Ide spuniu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ Coś mi necik wczoraj świrował Sylwia musisz Ty tego swojego ślubnego do pionu ustawić bo za często Cię denerwuje. Monika chętnie bym Ci pomogła gdybym tylko mogła...Sama wiem ,że takie zdanie sie tylko na siebie kształtuje charakter.Ale mogłoby Ci wreszcie to życie trochę ulżyć❤️ Brylka zazdroszczę ,że masz taką dzielną córeczke,bo moja i dentystka to porażka:( Zuziu👄 Manika odezwij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 kwietnia br. około godziny 10.25 (czasu lokalnego) – 7.55 (czasu polskiego) - podczas patrolu rannych zostało dwóch polskich żołnierzy. St. szer. Grzegorz Politowski zmarł w szpitalu w wyniku odniesionych ran, kolejny żołnierz st. szer. Przemysław C. jest w stanie stabilnym. Do zdarzenia doszło w prowincji Ghazni, około 14 km na południowy zachód od bazy GHAZNI, gdy patrol z zespołu bojowego „A” udawał się do dystryktu Waghez. Celem sprawdzenia wykonania projektów pomocowych. W trakcie patrolu jeden z pojazdów typu HMMWV najechał na ładunek niewiadomego pochodzenia. Eksplozja ładunku raniła 2 polskich żołnierzy. Rannych żołnierzy, po udzieleniu pomocy na miejscu zdarzenia, przetransportowano do szpitala w miejscowości Orgun-e. Pomimo podjętych prób ratowania życia jeden z żołnierzy zmarł w szpitalu. Drugi z poszkodowanych, według opinii lekarzy, jest w stanie stabilnym, bez zagrożenia dla życia. Rodziny poległego i rannego żołnierza zostały powiadomione o zdarzeniu. ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ Starszy szeregowy Grzegorz Politowski zawodową służbę wojskową pełnił w 5 pułku inżynieryjnym – Szczecin Podjuchy. Służbę wojskową rozpoczął w 2002 roku, od 2005 r. był żołnierzem zawodowym na stanowisku kierowcy. Pozostawił żonę, miał 26 lat. To był mój kochany braciszek .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika nie wiem co Ci powiedzieć.Myślami jestem z Tobą❤️ [ * ] [ * ] [ * ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×