Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Julka,a tescicha co ma za pretensje do Ciebie???:(Dlaczego wszystkie tesciowie sa walnieci???No prawie wszyscy;),bo wyjatki sie zdazaja:D 3majcie sie cieplo🖐️ Fluidki przesylam potrzebujacym....................🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,witam i o zdrowko pytam:)??? 🖐️ wsiem babencjom:) Zycze milego dnia.................🌼zbieram sie do szkoly potem zajze buziaczki 🖐️🖐️🖐️ Fluidkow moc przesylam potrzebujacym................🌼 👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki:) Napiszę to dużymi literami, żeby wszyscy widzieli: ZACZĘŁAM DŁUUUUUGI ŁYKEND!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A co .... Zdenerwowałam się wczoraj w pracy, ze zdrówkiem nadal kiepsko, więc pomyślałam, że jedno samotne przedpołudnie w domu dobrze mi zrobi :D Może wreszcie bez nerwów skończę prywatne zlecenie, posprzątam trochę, bo przyjeżdża do mnie mama, no i sobie spokojnie w necie posiedzę ;) Luiza dla aniołeczka. Wiem, co czujesz. Ja powinnam być teraz w 9 m-cu ciąży, ale niestety Bóg chciał inaczej 😭 Brylka, wiem, że w blond włosach mi ładniej, ale nie wyszły mi ostatnio najlepiej, a szłam na wesele, więc musiałam szybko coś zrobić i przemalowałam na ciemno, bo to gwarantowało pokrycie wszystkich niedoskonałości. Ale może za kilka tygodni znów będę blondynką ;) Jeśli chodzi o weekend, to nigdzie nie wyjeżdżamy, przyjedzie do mnie mama z siostrą, to sobie razem posiedzimy, pospacerujemy, może wyskoczymy do pobliskiego miasta. Sylwia, kolejny raz zazdroszczę Ci tego morza... Julka, mam nadzieję, że dziś masz już lepszy nastrój :) Kasbak, właśnie doczytałam o alergii Twojej małej. Kurczę, ja walczę z ciągłym katerem u Pauli już od prawie 2 lat :( Leki na alergię czasem działają, czasem nie :( Wczoraj wreszcie zrobiliśmy testy....okazało się, że mała jest uczulona na jajka, truskawki, pleśnie i żyto :( Na szczęście w bardzo małym stopniu. Dostała leki, zobaczymy, jak to będzie. Monika 🖐️ Manika, napisz jak w pracy. Basiu, kochana...kiedy ja się z Tobą na dłużej spotkam na gg. Ja siedzę rano, ty wieczorem. Może dziś, jak wrócę wcześniej (bo znów mam \"wychodne\") i bedę widziała jeszcze kompa ;) to usiądę. A teraz 😘 dla Ciebie. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babeczki👄 troszkę Was poczytałam, ale ciężko się odnieść do każdej z was z osobna... Luiza...dla ciebie ogromny buziak👄 o jak bardzo dobrze rozumiem twoją stratę, dla aniołka Gumisiu kochana, dzięki za troskę... mamy serce jest ok, myślałam że będzie gorzej, w dzień w miarę sobie radzi, wróciła już do pracy, po południu grzebie w ogródku, tylko w nocy ma napady płaczu, a mnie wtedy przy niej nie ma:( ale chyba powinna wypłakać swój ból, w końcu straciła najmłodsze dziecko:( sama jeszcze często płaczę... do pracy idę od 5 maja, trzy zmiany w fabryce resorów, będę operatorem walcarki, to taka maszyneria sterowana komputerem, wpisywanie programów, ale też i troszkę brudnej roboty w smarach. Z Mają zostanie moja bratowa, mała strasznie do niej przylgnęła, kiedy ja pracowałam w lesie, a po tej tragedii, obiecała zastąpić Majce chrzestnego, bo Grzesiu był Majki chrzestnym....tak króciutko:( Dobra nie zasmęcam, bo struję topik... Dziś kończą kłaść dachówkę na moim domku, opijamy po południu. Robię grilla, bo muszę zaległą wiechę postawić majstrom. Miała być 12 kwietnia, ale wyskoczył nam pogrzeb...więc stawiam na koniec. Jutro wam wkleję zdjęcia z budowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda piękna, a zapowiadają deszcze, więc pędzę z Mają na spacer, niech dziecko korzysta do bólu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika witaj kochana👄❤️Teraz,to ty babka majster bedziesz:)superrr:)Ciesze sie,ze pomalu wracasz do nas:)smutno tu bylo bez Ciebie:(Udanego dachowania zycze i oby dobrze wszystko zrobili :).🌼3maj sie cieplo👄 Zuziu wpadaj do mnie,to razem wyskoczymy nad morze:) Ide cos zjesc i posprzatam,a potem postaram sie wkleic zdjecia na fotosik i Wam pokaze:) 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!! kurczę julka11Twoje samopoczucie dzis przeniosło sie chyba na mnie chodze od rana bez humoru,mój m. mnie wkurza,Nadia szaleje,chyba zwariuje.zaliczyłam spacer,ale nie bardzo pomógł:-( no nic zmykam,obiad jakis trzeba gotowac. pozdrawiam i całuski na cały ten pochmurny dzionek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwunia27 super foteczki!!!kurczę jestem tu od niedawna,i nie wiem skąd jestes...:-( gdzież to takie piękne widoczki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny 🖐️ sylwia dzieki :) dzisiaj wstal zeczywiscie nowy piekniejszy dzien.troche inaczej sie patrzy na wczorajsze sprawy.A tesciowa wszystkim wkolo muwi ze ona sie nigdy nie wtraca ale to tylko muwi.. ech.. zuziu duzo zdrowka dla ciebie 🌼 manika a tobie duuzo sil zycze i radosci kasbak a gdzie ty dzisiaj jestes ? pewnie szalejesz z mala na polu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas pogoda lekko się spsuła:(mam nadzieję,że sie jednak wyklaruje na następne dni. Pozdrawiam i dobrego humoru życze laski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja mala juz od 8 szalala z tata na polu. A potem oczywiscie nie zasnela o swojej godz. tylko az po 12 wiec chyba juz jej ne bede klasc popoludniu. Zreszta potem musze isc na zakupy bo w ludowce pustki. ;) a moj pojechal juz do pracy. nakrzyczalam na niego dzisiaj sama nie wiem czemu ale przyja to o dziwo lagodnie bo na pozegnanie SAM przyszedl i bylo buzi buzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ,jestem julka. byłam na spacerku,a teraz mała chrapie😴 z tymi teściowymi to tak jest,moja mnie wkurza nawet jak sie nie odzywa{zły].Nie stresuj sie nią,nie warto.🌼 gumijagoda u mnie tez pogoda do bani.oby było lepiej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasbak urocza ta twoja mala po mamie oczywiscie :) gumijagoda witaj 🌼 A do mnie przyszedl wlasnie kolega i wypilismy kawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz ide do garow bo sie sterta uzbierala 👄 dla wszystkich i sloneczka zycze zajrze wieczorkiem pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak🖐️ja mieszkam w Irlandii:)dzis dla Ciebie na polepszenie nastroju masz tu ode mnie 🌼🌼🌼🌼ki:) Sliczna masz coreczke:)wczesniej widzialam ja,bo masz ja w stopce tylko zapomnialam Ci napisac:(ona jest super i morzesz byc dumna z takiej coreczki:)🌼 Julka🖐️a nie mowilam:Dglowa do gory jutro bedzie jeszcze lepiej;) Gumis tos sie rozpisala wiesz:(Foch!!!:P Ide przebrac Dawidka,dac mu jesc i bede sobie odpoczywala puki malu spi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwunia 27 dzięki za komplementy,ja tez myslę,że moja córka śliczniutka,no ale ja nie jestem obiektywna;-) w Irlandiii jak mój brat,on w Cork.tam chyba pogody nieco gorsze,ale za to te widoczki,klify,fajna sprawa... byłam z mała na spacerze po raz drugi,troszke nastrój sie poprawił,chyba jeszcze wieczorkiem golnę piwko to będzie już w ogóle ok:-) a tak wracając do irlandii,to sylwunia zazdroszczę Ci możliwości zakupów tych super ciuszków dla dzieciaczków,bo u nas w Polsce to lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Wczoraj się już nie odezwałam,bo długo byliśmy na placu zabaw a jak wróciłam to poszłam na aerobik.Od przyszłego tygodnia ma ze mną chodzić mama.Jak wróciłam z aerobiku to dzieciaczki już spały.Mąż się spisał na medal.Dziś rano znowu załatwianie spraw z pogrzebem sąsiadki.Niby końcowe,ale mnie już wykańczają.Co do długiego weekendu to nie zaczynam najlepiej-pogrzeb mam jutro a w piątek jak będzie ładnie chcemy jechać do zoo.Dziś byłam tylko na chwilę z dzieciakami na placu zabaw bo zaczął padać deszcz.Dobrze że Kuba jak był w przedszkolu to byli na polu.Teraz siedzę ż dzieciaczkami i mężem w domu za chwilę póję kąpać Julkę a mąż pobawi się z Kubą.Na wieczór mamy plan-oglądnąć film.Zobaczymy czy się uda. Sylwia,Kasbak bardzo ładne zdjęcia Gumijagoda❤️🌼❤️gram na tej grze ikariam i nawet mi idzie,ale jeden facet sie na mnie uwziął i cały czas mnie atakuje.Muszę coć z tym zrobić.Spróbuj jeszcze raz w to zagrać.Jest bardzo długa ale fajna Manika gratuluję pracy i zazdroszczę Ci tych postępów w budowie domu.Mam nadzieję,że będziesz mi doradzać jak ja zacznę. Zuzia miłego łykendu!!!!!i wypoczynku z rodzinką.A co do koloru włosów to jako blondynka i brunetka wyglądałaś ładnie.I Bardzo podobało mi się zdjęcia rodzinne na NK Julka11🌼 Margaret.Aniania,anet,Kala,Brylka🌼❤️ Jeżeli pominęłam kogoś to przepraszam. A,teściowie zaprosili mnie z mężem w poniedziałek na kolację.Mamy przyjść bez dzieci.Nie wiemy o co chodzi.Jak pytaliśmy się to powiedzieli że dowiemy się dopiero jak będziemy.No i teraz z mężem zastanawiamy się o co biega.... Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam byc wieczorkiem i jestem :) Moja niunia spi juz od 18 byla taka marudna ze nie do zniesienia ale ja jakos przetrzymalam i o 19 zjadla kaszke a pul godz puzniej juz smacznie spala. A w dzien to spala mi b. malo bo tylko od 12 do 14 i potem bylysmy na prawie 2 godzinnym spacerku :classic_cool: a jak Wam dzionek mina? Luiza no to masz niezaciekawy poczatek wekendu nie zazdroszcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elewi
dziewczęta zapraszam na (www.kobieta.mojeforum.net) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze wam napisze... kupilam malej dzis sliczne pantofelki no niby jeszcze nie chodzi ale jak jej ubieram skarpetki to zaraz zdziera łobuz maly :) no wiec ubralam jej a ten potworek;) niewiem jakim cudem sciągna jednego i wrzucil do kaszki. no i bylo po buciku 😠 a terz sie suszy bo musialam wyprac! A wieczorkiem zaczela rozrabiac i sie chowac do szafki i przyciela sobie paluszki :(..... bylo troche placzu ale drugi raz do szafki juz nie podeszla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą:) Miałam pracowity dzień a to przecież jutro jest święto pracy:P Idę odpoczywać🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza🖐️no nie zazdroszcze Ci tych spraw wszystkich zwiazanych z pogrzebem:(i tak dzielna jestes:) masz tu ode mnie 🌼🌼🌼ki:)👄No,a M to ja Ci zazdroszcze:D Kasbak:)ja mam kolezanke w Cork:),a i co do tych ubran,to sa naprawde szalowe,ale musze Wam powiedziec,ze 100 razy sa fajniejsze ubranka dla dziewczynek,niz dla chlopcow:(Ja chce miec dziewczynke😭 Julka :)moj wlasnie pada,a i tez mi marudzil zreszta jak codziennie,bo malo spi po poludniu:(dzis spal tylko 40 min boszzz zalamka,ale zacisnelam zeby i go przetrzymalam:)za to teraz ja bede mogla sobie odpoczac:) M poszedl z Dawidkiem do kolegi papiery wypelnic na mieszkanie,a raczej na dotacje do mieszkania:)tak wiec siedze sama z malym:) Bylam dzis na solarium:)jeszcze 2 razy i bede wygladala jak czekoladka:D;) Gumis jak zwykle sie rozpisalas;):Pfoch!!!Nie gadam z Toba :D:D:P Brylka gdzie Ty sie podziewasz aaaa??🌼 I gdzie sa:???? anianiania:) anet.d:) Margaret:) ooooo cichooo walic prosze w klawisze,bo moje dziecie wlasnie zasnelo huraaaaa:D Fluidki przesylam potrzebujacym....................................🌼 Zycze udanego dlugiego weekendu dziewczynki:)bawcie sie dobrze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia milego odpoczywania zycze i wszystkim mamusiom tez :) ja sie tez poloze moj wroci z pracy dopiero po 2 w nocy wiec na pewno nie bede czekec :P a niunia cos poplakiwala mi wlasnie chyba brzuszek ale dostala espumisanku i teraz spi spokojnie milych snow zycze wszystkim pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×