Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

🖐️dziewczyny nareszcie mam prad,ale chyba niedługo bede musiała wyłaczyc kompa bo ogromna burza sie do nas zbliza,az sie boje.... julka heheheee,jestes druga w kolejce po ziecia do sylwi,ja juz zamówiłam jakis czas temu:D,ale na szczescie jest i Dominik i Dawidek to sie dogadamy:D sylwia fajne foty,malutki słodki,uwielbiam takie bobasy;-) gumis jak tam kolorek na scianie fajny wyszedł?byłam dzis w sklepie i ogladałam ta farbe,wyglada super,chyba jak bede malowała to sie skusze na ten kolor,ale połączę go chyba z takim o tonjaśniejszym,tak by u mnie pasowało bo mam skosy.Nie pamietam dokładnie nazwy,ale cos tam jarzębinowy,tez był fajny,no ale ten jagodowy ciekawy,napisz jak się prezentuje i czy nie jest ciemny... brylka haloooo,odezwij sie.... monika pozdrawiam i zyczę duzo zdrówka🌼 o zuzi to nie wspomnę,tak nas zaniedbuje,no ale wybaczam:D dobra narazie kończę,miłego popołudnia dziewczyny;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś fajne te dzieciaczki z blogu:D:D Kasbak 🖐️narazie mamy pomalowane ściany pod oknami w miejscu gdzie będą wisiały grzejniki. Troszkę sie obawiam czy nie będzie za ciemny w całości ,[mam jasne żarówki w razie czego,pozatym to b.słoneczny pokój]ale skoro Ty planujesz komponować z jaśniejszym to będzie ślicznie napewno. Ale kolor to mi się naprawde podoba. Luiza zdrowa już jesteś?? Brylka u mnie przeszła przed chwilą burza i popadało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,to znowu ja,widzę,że niewie;le się zmieniło podczas mojej nieobecności,cisza..... gumis tez myslę,że takie połaczenie byłoby fajne,skosy pomalowałabym na jaśniejszy,żeby tak nie zaciemnić pokoju.Aleto dopiero kiedy skończymy reszte mieszkania,więc narazie się jeszcze nie napalam,ale o kolorze będę pamiętać,bo superowy:D julka jak tam Jagódka?szaleje?bo moja Nadia ma tyle energii,że padam:p sylwus a Ty co tak milczysz po południu?pewnie u siorki siedzisz i maleństwa;-) całuski babki👄,skrobnijcie coś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam wieczorkiem🖐️ale na momencik,bo mecz ogladam:D:D Gumis no dzieciaczki z bloga extra:D:D,ale wyrazy wspolczucia tej kobiecie.......🌼no kobieta,to ma duzooo sily i cierpliwosci:)ja bym sie juz chyba pochlastala;) Kasbak :)bylam u siorki i malenstwa:D:D:D,ale krotko:Obo moj maly terrorysta nie dal nam posiedziec jak zwykle😭 Potem bylam z nim na spacerze:),a jeszcze potem M wrocil z pracy i kompa przeja i malym sie zajmowal,a ja poszlam nogi sobie ogolic,bo zaroslam jak dziki agrest na wiosne:D:DNo i jak sie wykapalam,to nakarmilam synka i poszlam go usypiac:)zasnal o 19.30,ale slyszalam wlasnie jak plakal oooo i juz cisza:)Ja juz bym do niego nie poszla,bo by mnie do 22 nie wypuscil:O No i tak to mi wszystko zlecialo,ze sie nieobejzalam jak bede musiala isc zaraz spac:D:D:D Tak mnie maly dzis wymeczyl:Obo nie spal od 13.30 i potem szalal na calego:Oja wlasnie patrze na jedno oko:Oi slysze,ze znowu sie maly rusza:(boszzzz nie mam sily juz do niego:O Zycze spokojnej i przespanej nocki..............🌼 Aaaaaaaaaaa i Gumis remoncik juz skonczylas???I jak tam sciana Ci wyszla??Chodzi o jagodki;) Fluidki sle chorowitkom.......................🌼 👄🖐️do jutra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia fajna z Ciebie koleżanka aż 2x dyscyplinarka to chyba o 2 za dużo :) we wtorek błam z dzieciakami u logopedy i na zakupach i tak mnie wqrwi..li że jak przyjechaliśmy do domu zostawiłam ich mężowi a sama poszłam do koleżanki na plotki Przemek nie może wytrzymać jak czegoś nie popsuje normalnie tak go korci Ola podpuszcza chłopaków co można zbroić a Marcin wiecznie się kłóci wczoraj urządziliśmy sobie piknik poszliśmy do lasu na poziomki i pół dnia nas nie było ale dzieciaki wymęczyły się i wieczorem mogłam wreszcie kwiatki powsadzać do ogródka bo moja babcia głowę mi suszyła że przez cały następny tydzień nie wolno sadzić to wczoraj musiałam a nie chciało mi się strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumijagoda czasami przy malowaniu pokoju ciemniejszym kolorem ścianę okienna można pomalować jaśniejszym wtedy pokój wydaje się większy ja pomalowałam cały na zielono ale następnym razem 1 ścianę zrobie jaśniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Brylka no gdziez tak glosno krzyczec,az mnie obudzilas:D:D:D:D:D:D No kolezanko dostalas dyscyplinarke za to,ze nie meldowalas sie ostatnio wcale:Pnawet kolezankom nie pomachalas,ze zyjesz:D:D:D Jesli masz cos na swoje usprawiedliwienie,to slucham bardzo:) Zycze Wszystkim milego dnia:) Fluidki sle chorowitkom..................🌼 Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamy🖐️i sle buziaczki dla Waszych pociech👄👄👄👄👄 Stawiam kawke Wszystkim:)............c..............i zmykam sie ubrac;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamuśki 🖐️ :) Kasbak maja mała też tak szaleje cały dzień. A wczoraj jej sie coś tak poprzestawiało że poszła spać po 22 znowu a w dzien tez z wielkim hukiem szła spać. Dzisiaj jej nie popuszcze. Gumijagoda co do imienia małej to niewiedzielismy jakie wybrac podobało nam sie kilka np Weronika czy Emilka Julia nam sie też podobało ale wkoło same Julki no dosłownie u nas chyba 70% dziewczynek tak teraz ma na imie :) i kiedyś sie spytalam M czy Jagoda mu sie podoba on powiedział ze ok i tak zostało :) a poza tym do konca niewiedzielismy płci dziecka, wiec jakby był chłopak to byłby albo Kacper albo Szymon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwus kawa pycha mniam :) u nas od rana pogoda paskudna zimno i wieje i słońce gdzieś daleko za chmurami:( nawet na rowerku z małą nie byłam dziś, ale jak sie obudzi to ją wezmę choć na chwilke chyba że będzie lać. Mięsko juz sie piecze, ide jeszcze jakąś sałatkę zrobie do obiadku, i gary pomyje bo sterta ich leży... a może ktoraś ma ochote to podrzucę :P ........Sylwia :) moje szklanki świetnie całują :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wkoncu troche posprzatalam:)mam juz bigosik ugotowany:)i mleczko dla malego tez juz mam naszykowane:)Teraz wlasnie zasnal,a ja lece skonczyc na gorze sprzatac:),a potem lece siorce pomodz,bo biedna nie moze sie przemeczac:(szwy ma te straszne i nic nie moze dzwigac:(wiec jak niunio wstanie,to lece jej pomodz:),a zreszta wisze jej to;)i musze sie odwdzieczyc jej za pomoc jaka mialam przy Dawidku:) Dobra lece dalej do swoich zajec;) Aaaaa Julka:D:D:D:D:D:D,a widzisz jakie masz kochane szklanki;)kurcze fajnie Ci,ze Ciebie tak uwielbiaja;)Mnie,to dzis dywany beda calowac po stopach:D:D:Dbo juz pisaly do mnie sms-a :Dzeby je poodkurzac:D:Dwiec nie moge im tego zrobic;)i po poludniu je poodkurzam:D:D:DAlez bede dzis wycalowana,ze hoo hooo:D:D:D Narazie kobitki🖐️Zycze udanego popoludnia🌼 Zajrze potem do Was papapapapa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie:Dco by czasami sylwuśka mi dyscyplinarki nie nałożyła:D u nas też pogoda paskudna,wieje strasznie,choc zimno nie jest. ja na obiad dzis pizze robie,a Nadisi rosólek ugotowałam:-)i z głowy obiad. potem jade do kolezanki i jej synka,my poplotkujemy a dzieciaczki sie pobawią,bo jej Wiktorek jest młodszy od Nadii o 4 miesiące. hmmm,mój braciszek zlądował w nocy z Irl. ale ma tyle spraw ,że nie wiem kiedy się z nim zobaczę,a juz tak sie steskniłam... no to miłego dnia życzę...🌼 a co do imion to rzeczywiście julek dużo teraz,nam sie bardzo Maja podobało,ale u nas też mnóstwo Majek,potem była wersja,że Agata,no ale została Nadia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki u Was sezon truskawek;)wiec com mam dla Was na weekendowe wieczory;):D:D:D:D KRUSZON Z OWOCAMI:) 500g. truskawek lub malin;) 1 kieliszek spirytusu 1 butelka bialego wina deserowego lub pol deserowego;) 2 szklanki wody sodowej lub wody mineralnej gazowanej:) WYKONANIE:) Umyte,wypuszkowane i osuszone owoce skropic spirytusem. Pozostawic na noc:) Nastepnego dnia zalac owoce winem. Przed podaniem uzupelnic napoj woda sodowa lub woda mineralna o przyjemnym smaku:) Kruszon podac w duzych kieliszkach z grubego szkla. IPic przez slomke;) SMACZNEGO:)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak sliczną masz córcię{usta]👄👄 Sylwuś ja mnóstwo dzieci w młodości wybawiłam a teraz nikt mi nie chce sie odwdzięczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasbak śliczna twoja niunia :) a oczka to ma nieziemskie :) a ja pije druga kawe może sie ktoś przyłączy :) c. My już po obiadku i wysłałam M z niunią na spacer niech sie wykaze :) dopadł mnie jkaiś len niesamowity, nic mi sie nie chce chyba przez tą pogode. Słonce wyszło ale sie zrobiło strasznie parno i duszno na polu, na wieczor zapowiadają burze u nas. Musze sie wam pochwalic ze dokładnie w rok po urodzeniu malej pozbyłam się wszystkich pociążowych kilogramow :), ale niestety musze powalczyc jeszcze zkilkoma przedciążowymi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak ona jest przsliczna:)ja ja dzis zabieram do siebie do domu koniec i kropka:D,a i Julki mala tez zabieram,aaa cooo:D:DNormalnie Kasbak zakochalam sie w jej oczkach:)Bardzo ladnie wygladacie na tym zdjeciu razem:)no miod malina:D:D:D Kasbak nagany Ci nie wlepie;)spoko loko:D:D:Dzameldowalas sie wiec wsio gra;):D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis❤️Ty moje:)wiem jak,to jest:(,ale nie lam sie zaraz wpadne,to Ci sie odwdziecze za Wszystkich;)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maly spi od 11 i tylko jak wstanie,to ide w rejs:D:D:D Monisiu🖐️buziaczki dla Ciebiei Twoich pociech👄👄👄 Wiem,ze nie masz czasu:(ale pomachaj chociaz kolezankom,ze zyjesz;)🌼Zycze duzzooo zdrowka i dobrego samopoczucia.................🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczynki,Nadisia ma oczy po mamusi:D julka gratki ,brawo,ale odchudzasz się non stop?? wiesz ja wogóle sie nie odchudzałam,a przed ukończeniem przez Nadię roczku wazyłam mniej niz przed ciążą.to dzięki temu,że karmiłam małą 10 miesięcy piersią,kg same leciały w dół:D no a Ciebie podziwiam,bo ja nigdy nie potrafiłam sie odchudzać,brak mi silnej woli:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzięki :) to naprawde dla mnie dużo wyżeczeń i pracy ,ale niestety przydaloby sie zrzucić jeszcze... no przyznam sie bez bicia... ze 20 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumiś gratki za stronkę,pewnie polowałaś na nią od rana,hahhahahaaa czaiłaś się cichaczem i nagle haps:D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka no co ty nie przesadzaj,20kg? daj se spokój,co to za zycie non stop na diecie,buuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×