Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

dziewczyny ja teraz jak dzieciaki mają wakacje to roboty mam duuuużo więcej i jak nie siedzę z nimi to robię przetwory albo coś dłubie w ogrodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mówiąc dokładnie nie wiemy,bo nie wiemy dokładnie kiedy M. będzie mógł jechac.Narazie orientowałam się w noclegach i pewnie gdzies w okolicach Kołobrzegu,znalazłam fajną ofertę w Dźwirzynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zaraz wam wkleje zdięcia Jagódki :) Aktualnych nie posiadam, bo nieściągęłam jeszcze z komorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bRYLKA MASZ JESZCZE TRUSKAWKI ? U MNIE JUż SAME RESZTKI ale w tamtym tyg. było bardzo dużo i 3 dni przerabiałam :) Kasbak no no prezent że ho ho :D przyznam siez że moj m na imieniny ostatnio dostał uwaga!... kalesonki na zime :D:D:D hmm hmm okazały się bardzo przydatne :D:D:D Sylwuś mieszkanie mnie dzisiaj wprost po stopach całowało tak wysprzątalam :), ale moja radość nietrwała długo bo weszła T i sie spytała.."a po co... bla bla bla " no to M jej powiedział kilka słow i sie zamknęła ;) A gumijagoda sie nieodzywa coś, pewnie siedzi i oczu niemoże oderwać od ślicznego koloru ścian :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaa Sylwia a na M sie niezłość, bo on może regeneruje siły na wieczór ;):D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ,a widzisz mala Ci padla,a Ty plakalas,ze bedzie szalala do 22:D:D:Dwlasnego dziecka nie znasz czy co;):D:D:Dpoprostu chciala Ci niespodzianke zrobic:) Aaaa i Julka:Dno te nasze mieszkania;)to powinny nas na rekach nosic,a nie tylko calowac nieee??;):D:D:D Brylka Witaj:)🖐️wspolczuje Ci roboty🌼kurcze skad Ty biezesz tyle sily kobito???🌼👄 Aaaa kurcze ,bo bym zapomniala:DTwoja mala urocza jest normalnie extra wyglada na tym nocniczku:)kiedy moj tak bedzie siedzial??:(I z tym wafelkiem,to tez super zdjecie:)widac,ze jej b.smakuje:)moj dominik ,to te wafle do lodow wcina ,ze az uszy mu sie trzesa:D:D:D3 zdjecia cos nie chcialo mi otworzyc:(A co do M Julka,to ja nie wiem moze i zbiera sily;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam napisac:( Ja juz leze w lozeczku i mam luzik :)synek padl mi o 19.15:)wykapany,nakarmiony i ululany:)Ja szybko poszlam sie umyc,zrobilam paste jajeczna i teraz juz sobie leze i odpoczywam:) Kasbak;)juz nie bede:)🌼przynajmniej sie postaram;) Gumis❤️jak sie miewasz???Sciany ogladasz??:D:D:D:DBuziaki dla Ciebie👄👄👄3maj sie cieplo🖐️ No julka Twoja T.to juz przebija sama siebie;):D:D:D Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamy🖐️👄 Kolorowych snow zycze i udanych imprezek dzisiejszych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankieta23
Drogie forumowiczki. Będe bardzo wdzięczna za wypełnienie ankiety która bedzie bardzo pomocna w napisaniu mojej pracy licencjackiej na temat for internetowych dotyczących ciąży i macierzyństwa. http://webankieta.pl/ankieta/w1hpq2oj6ctm/p dziękuje bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwuś a widziałaś datę na tym zdjęciu z nocniczkowania ;) :) bo musze pochwalic mają niunie ze sama tak siedzi odkąd skonczyła pol roku :) hej hej hop hop kasbak chciałaś zdięcia widzieć a teraz cie niema :( no normalie strzelam focha... a co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka Twoja mala,to spryciura;)moj ma poltora roku i o nocniku nie ma mowy narazie:( A tu jest porownanie Dawidka:) Kurcze czy ja sie spac poloze??:D:D:DM zaraz bedzie,to sie pewnie poloze;) 🖐️kobitki:) Julka dzieki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Wszystkim:) Kawusie stawiam,bo widze,ze jestem pierwsza:)...........c{_]................:)smacznego!!!! WSTAWAC SPIOCHYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D Zycze Wszystkim milego dnia:)🌼 Dziekuje bardzo za oddane glosy:)👄 Fluidki sle potrzebujacym..............................🌼 Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamy🖐️I czekam na meldunki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Julka dzięki za posprzatanie mi mieszkanka 🌼🌼 stawiam winko wieczorem. Ja dziś mam zamiar umyć okna.Muszę odreagować złość po wkurzył mnie mąż.Miałam z rodzicami jechać na duże zakupy.Mąż powiedział,że jedż .Kiedy byłam gotowa i chciałam wyjść to on spał.Gdy zaczęłam go budzić zaczął stroić fochy,krzyczeć.Więc zostałam,przecież dzieci w takiej sytuacji nie zostawię bez opieki,a jak on spi to nic nie słyszy,mogły by coś glupiego zrobić a on i tak by nie zareagował.Uśpiłam Julkę,Kuba bawi się w pokoju ,obiad prawie zrobiony-zupa szczawiowa.Idę brać się za robotę a do niego nie ode zwę się .Mam go w ....... Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się miało być:D huuurrrraaa,przypadek,ale mam stronkę:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hehe kasbak teraz to sylwia na zawał zejdzie jak zobaczy :D:D:D ;) kasbak mam prośbe możesz mi coś napisać na gg jak znajdziesz chwilke bo mi gdzieś wszystkie kontakty wcięło :( luiza na winko to ja sie zawsze pisze ;) A M sie nieprzejmoj. Masz tu odemnie 👄 na pocieszenie :) Brylka a ty pewnie biedaczko truskawki przerabiasz 🌼 A ja mam dzisiaj troche luzy :), obiadek zrobiony, pranie sie już suszy, domek posprzątałam wczoraj więc dzisiaj oddam się slodkiemu lenistwu ;):D:D Pogoda u nas ładna, świeci słoneczko ale upałow niema, a wczoraj przeszła burza u nas naszczescie łagodnie ale w oklicy ludziom na polach plony troche poniszczyło :( Monika 🌼 a co u ciebie? jak sie chlopcy miewają? A ja sie pytam gdzie jest gumisia hęęę...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,sylwus na NK sciemniasz,a tu sie obijasz,nieładnie ja dzisiaj jakos super sie wyrabiam,obiad zrobiony,posprzatane,pranie zrobione,huurrraa:D teraz tylko jakis placek szybki albo deser,bo po południu rodzice do mnie przyjadą na kawkę...może macie pomysły na szybki,prosty deser?? bo nie wiem co robic:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak kochana mam nalot na Nk:D i musze ludziom poodpisywac:)I wcale nie sciemniam;)ja przez to wszystko jeszcze nic nie jadlam:(mam taki nalot :Djak bym byla conajmniej Pania Prezydentowa:D:D:D:D No i KOCHANA GRATKI ZA STRONKE:D:D:D:D:Dno wkoncu Ci sie udalo;) Julka jeszcze zyje:D:D:D:D,aaa i ja Ci dam caly tatus:D:D:D:D:D;) Dobra potem zajrze narazie musze skonczyc ,co zaczelam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak:(grilluja,chodza po kolezankach;),a ja siedze sama i sie wkurzam:(bo pogoda do bani i musze w domu garowac:(,ale co tam moze jutro bedzie lepiej;) M jeszcze w pracy:)Dominis oglada bajeczki,ja juz mam wszystko zrobione wiec luzik:) M ma wrocic gdzies kolo 17:)wiec potem szlaban bede miala na kompa:O,ale i tak prawie caly dzien przy nim siedze;)wiec nic nie mam za przeciwko zeby i on sobie popatrzal;) Dziewczynki zycze udanych imprezek sobotnich:)🌼 fluidki sle jeszcze raz dla potrzebujacych.........................🌼 3majcie sie cieplo👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja właśnie usiadłam,rodzice byli,wypilismy kawkę i zjedliśmy moje ciasto:D no i pojechali.Nadia usnęła a ja mam labę:D tak sie zastanawiam,że chyba jak wstanie to skoczymy na basen.Ona tak uwielbia,a co ,niech dziecko ma jakąś rozrywkę;-) a Wy babki co tak milczycie?? luiza,brylka,gumijagoda!!!halo!!!!!!!!!!! nie wspomne o zuzi,monice,manice:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie!!,co to taka cisza???????????😡 przyjechalismy z basenu,siadam do kompa,żeby Was poczytać,a tu co????? foch....... Mimo wszystko dobrej nocki wszystkim życzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×