Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

U mnie od rana był upał a teraz zbiera sie na burze :O moja niunia też śpi. Miałam iść z małą popołudniu do znajomej bo ma dziecko w wieku Jagody, Jestem ciekawa na reakcje mojej co powie na rowiesniczke:) fajnie by bylo jakby miała kontakt z innymi dziecmi. ale jak bedzie lać to nie pojde 😭 i znowu bede siedziec w domu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. U mnie niedziela spędzona miło.Mąż wie że zawalił i cały czas się stara.Wczoraj miałam śniadanie do łózka. Dziś u nas pogoda zmienna.Rano upalnie a teraz po grzmiało ale deszczu nie widać.Plac zabaw mamy już dziś zaliczony,za chwilę wyjdziemy znowu. Manika super że prace z domem idą do przodu.Mówi się że wybudować dom jest łatwo gorzej ze środkiem.Najwięcej pracy w to idzie a nie macie dużo czasu.Mam nadzieję,że do przeprowadzki zrobicie to co najważniejsze. Sylwia moja córcia reaguje podobnie .Kiedy trzymam dziecko małe na rękach to na początku ją to bawi.Przychodzi przytula się do dzidziusia,przynosi zabawki,mówi a potem pcha się na ręce a jak jej nie wezmę to histeria.Jest zazdrosna. Muszę kończyć bo teraz płacze.Stoi prze de mną z kubkiem i woła pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ratuuunku!!!!!!!!!!padam.... rano zadzwonił znajomy,który pracuje u mojego wujka na tartaku i powiedział,że jak chce to mogę przyjechac sobie po korę do ogrodu,bo mają sporo.pojechalismy z M.,musiałam zgrabiać z placu,a mój ładował na przyczepe.No i załadowaliśmy całą,w domu juz połowę rozłożylismy pod drzewka,upał niemiłosierny,masakra.Padam.jeszcze druga częśc,ale to wieczorem.byłam zakurzona calutka.buuuuu.Wykąpałam sie i zbieram siły na wieczór,choć przy Nadii ciężko o odpoczynek:-( ale warto,bo już ładnie sie robi w ogrodzie:-) Manika witaj:Dsuper,żę domek ku końcowi Wam idzie,trzymam kciuki,żebyście najważniejsze zrobili do wrzesnia,a reszta potem na spokojnie:DAle będziesz sobie ładnie mieszkać w nowym,suuuper:-) sylwia Ty pewnie u siorki jeszcze??Jak tam Conor??ok?oby kolki go nie dopadły...tfu,tfu... julka była burza u Was??u nas duchota totalna,ale burzy pewnie nie będzie,bo nas zawsze mija deszcz bokiem:-( pozdrawiam.. trzymajcie babki za mnie kciuki,co by Wam koleżanka przy przyczepie nie padła dzisiaj:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz bede ukladala synka spac,a potem postaram sie napisac co nie co;)ide skoncze kolacje robic,a potem synka klade i bede miala sama luzik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie u mnie jest wszystko w jak najlepszym porzadku ksaweremu podoba sie tu tak bardzo ze nie chce wracac do polski postaram sie was troche poczytac i nadrobic zaleglosci poznac nowe mamy bo widze duzo nowych nickow kasbak kladlam sie po 7 dlatego ze u mnie bylo po 24 ... (a teraz ide obiad gotowac).... :) a to dlatego ze od dwoch miesiecy pomieszkuje za oceanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich manika 3 mam kciuki za szybkie skończenie budowy anet zaglądaj do nas częściej w sobotę mieliśmy gości pogrillowaliśmy sobie to nie miałam jak zajrzeć w niedzielę byliśmy u mojego brata na imieninach to też czas super nam minął dzisiaj byłam na zakupach z dzieciakami a po południu zbierałam truskawki ale na szczęście przerabiać nie musiałam bo wrzuciłam do zamrażarki a jutro jadę z dziećmi na 3 dni do UWAGA do teściowej zadzwoniła dzisiaj że nas zaprasza . Mój M jeździ raz w roku ze swoim ojcem i kuzynami do wujka w Gdyni na karty. Ja cieszę się bardzo bo mieszka tam moja dobra koleżanka i akurat ma urlop to sobie poplotkujemy a dzieci zostaną z teściową lub szwagierką. Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniet.d witaj 🖐️ u ciebie pewnie środek nocy :) Jeśli sie niemyle to jest jakieś 6 godzin różnicy w czsie? A napisz w jakim mieście jestes. Pozdrawiam :) Brylka 🌼 to ty masz jeszcze truskawki ??? U mnie już nic niema tylko liście na krzakach, ale zato zaczą sie sezon na czeswone czereśnie mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️wieczorkiem:) Niunio moj juz spi:)M niet na chacie,a ja mam wolne sama dla siebie:) Glowa mi peka boszzz,az musialam okulary zalozyc:Oniunio daje mi popalic,a i M zycia mi nie ulatwia:O:( Anet:)🖐️ciesze sie bardzo,ze u Ciebie jest wszystko git;)Czesto myslalam o Tobie jak Ci sie tam zyje i ogole co u Ciebie??:)Ciesze sie,ze nie zapomnialas o nas:)🌼Jak tam synek nie choruje Ci??Napisz cos wiecej co tam u Was??:)Pozdrawiam serdecznie 🖐️👄 Brylka 🖐️sloneczko:)fajnie,ze jedziesz do T.przynajmniej troche odsapniesz;)baw sie dobrze:)🌼buziaczki dla Ciebie👄👄👄 Gumis moja kochana❤️jak tam zabek??:Opewnie sie meczysz z nim:(jak tam minal Ci dzien??🌼 Luiza:)tak,to z facetami jest;)jak cos zbroja,to staraja sie ,to jakos nadrobic;)chociaz ja Ci powiem,ze moj M,to calkiem inny typ:(szkoda gadac buuuuuuuuuu:(fajnie Ci tak dostawac sniadania do lozka:)ja nie pamietam kiedy cos takiego mnie zaszczycilo:Onie bede o tym pisala,bo mi smutno:O Luiza co do dzieci,to nie da sie wytlumaczyc kazdego zachowania,bo i kazde dziecko inaczej reaguje;)moj Dawidek nie jest zazdrosny i dzieki Bogu,a myslalam,ze bedzie duzoo gorzej jak sie Dominik urodzil:O,a tu taka niespodzianka z jego strony:)no chlopczyk bomba❤️Jak tam ucho Luiza juz lepiej??🌼3maj sie cieplo👄 Kasbak u siorki bylam ,ale jakies 30 min.:)niunio jest superasny i taki maly slodziak:)siostra juz czuje sie duzo lepiej,ale jeszcze ja boli brzuch:(widzialam szrame po szwie ooo losie masakra:Oi nie dziwne,ze ja to boli:( Dzien mi jakos minal w miare spokojnie:)tylko teraz wkurzylam sie na M ,bo pojechal samochod zobaczyc,bo bedziemy zmieniac:)i mial przyjsc mi pomodz z wozkiem na gore zaniesc i tak zrobil,ze ja musialam wszystko sama zrobic,a on jak zwykle sie zawinal i mial wszystko gdzie??Wiecie gdzie;) Zycze spokojnej i przespanej nocki:) Fluidki sle potrzebujacym.................🌼 Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamy🖐️[kwiatek👄 Do jutra🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milo sobie z Wami znowu popisac julka u nas jest teraz 17.50 a wiec 7 godzin do tylu w stosunku do czasu polskiego mieszkam w deerfield jest to calkiem przyjemne miasteczko niedaleko chicago myslalam ze bede tesknila za polska ale jak narazie jest ok moze dlatego w kazdej chwili moge spakowac walizki i wrocic do kraju mam tu tesciow szwagierke z mezem i dzieciakami mnostwo znajomych ukochanego meza i synka ksawery czuje sie tu wysmienicie wiec czego chciec wiecej :D maz pracuje na kontrakcie a ja jak juz pisalam jestem (niedzielna) kelnerka :D (w pelnym tego slowa znaczeniu) dla mnie to czarna magia nigdy nie obslugiwalam kasy fiskalnej nie kasowalam kart...ale na szczescie pracuje z kolezanka wiec ona mi duzo pomogla w pierwszych dniach ksawery jest zdrowy ale na samym poczatku wszyscy odchorowalismy zmiane klimatu i czasu na szczescie wszystko wrocilo do normy teraz czekam na meza jak przyjedzie z pracy to chce go wyciagnac na jakies zakupy i nad jezioro bo u nas dzisiaj upalny dzien pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAski myślicie,że jak wakacje to będziecie spać do oporu????????:P:P:P POBUDKAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!! Sprawa mojego zęba powoli się wyjasnia,najważniejsze że nie będzie mnie to tak strasznie kosztować. Uczestniczę w pewnym projekcie dlatego nie mam czasu na kompa.pozdrawiam Was serdecznie wszystkie bez wyjątku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Wszystkim:) Kawusia juz do Was leci...c......smacznego:) Gumis ciesze sie,ze mocno Ci po kieszeni nie poleci za tego zeba;)ja Ciebie rowniez pozdrawiam i sle👄3maj sie cieplo:) Pozdrawiam Wszystkich🖐️🌼 Zycze milego dnia:) Anet:)ciesze sie,ze uklada Ci sie tami ze jeszczes szczesliwa:)🌼buziaczki dla Ksawerego i dla Ciebie rowniez.👄👄👄 Lece na Nk narazie🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ladnie:Dilez mozna spac??Wstawac spiochyyyyyyyyyyyy!!!!:) Pogoda u mnie do duszy:Otak wieje,ze ja nie wiem czy ja gdzies wyjde z malym:(teraz chodzi niunio i tant tant robi,bo mu vive wlaczylam:)ja mam posprzatane,obiadzik tez mam :)wiec ja dzis sie bycze na calego:D W ten czwartek ide z Dominisiem na szczepienie,az sie boje tego placzu i pisku:Oale ,to chyba bedzie ostatnie szczepienie hmmm nie wiem sama musze zobaczyc w ksiazeczce:) Tak,to u mnie nic wiecej sie nie dzieje:)rutyna i nic wiecej:( Dobra lece dalej narazie🖐️ Fluidki sle chorowitkom.............🌼 Anet:)macie zamiar tam na stale zostac??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej 🖐️ Jestem :) Gumiś, jak twoj ząbek :), boli jeszcze ? A co to za tajny projekt robisz ? napisz co więcej jak mozesz , chyba ze to taka wielka tajemnica ;) Sylwia no to narobiłas wczoraj;);), kasbak sie nieodzywa to pewnie na zawał zeszla na bank :D:D:D:D:D Anet.d 🖐️ 🌼 Monika a co u ciebie słychać, napisz co u was, jak sie czują chłopcy, i jak idzie pisanie pracy. To dla Ciebie :) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka 🖐️pewnie tak;):D:D:D:D:D:D:D:D Dziekuje dziewczynki za komentarzyki na NK:)🌼👄🌼👄 Macie zobaczcie sobie to:) tu sa kabarety paranienormalnych:Dzobaczcie sobie Jolke i Wampira:D:D:D:D http://www.youtube.com/watch?v=fwkRUxUn7BM&feature=related Zreszta tam jest ich sporo,to sobie poogladajcie;) Ja wczoraj z wampira boki zrywalam:D:D:D Moj niunio spi,ja wlasnie zjadlam obiad:)dzis gulasz do kaszy jeczmiennej i ogoreczek kiszony mmmmmmm pycha:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak jaka ona sliczna:)piekne zdjecie,to co mala trzymasz:)boskie!!! Wszystkie zdjecia sa sliczne:)!!! Kasbak,to idz tam do fotografa,to i moze Ci jeszcze zgra te zdjecia;)moze jeszcze nic straconego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,jestem nie zejdę sylwia,jakwczorajsza kora do ogrodu mnie nie zabiła,to juz nic mni enie pobije.....a i tak jeszcze nie raz skradnę Ci nową stronkę,hehehe:D jak wczoraj Wam pisałam ,wieczorem miałam powtórkę w ogrodzie,narobiłam się,że szok,ale teraz mamy fajnie,pod drzewkami korą wyłożone,skończyliśmy o 20 i jeszcze z małą na spacer rowerami pojechaliśmy.No więc dzisiaj wszystkie mięsnie mnie bolą sylwia fajnie,że Ci sie foty podobają:D,ale juz nie chce mi sie tam jechac,bo to z 10 kilosów ode mnie a juz w związku z tymi fotami byłam tam 3 razy😡 ja dzis chyba do rodziców pojadę po obiedzie,bo mój braciszek wylatuje w nocy do Irl. :-( musimy się pożegnac,a najgorsze to,że teraz nie wiem kiedy znowu go zobaczę,może dopiero za rok,bo im sie plany trochę pozmieniały:-( Nadia teraz spi,a ja leniuchuję,a co ,dom niech bałaganem zarośnie,ja dziś nic nie robie!!!całuski babeczki kochane👄 gumiś kiedy Ci wstawią ząbek?i co to za projekt?? anet super Ci tam:Dja zawsze marzyłam,żeby za ocean polecieć:p🌼 brylka,julka,luiza,manika.monika,zuzia 🌼🌼🌼🌼 dla Was:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa co tu takie puchyyyy,aaaaa???:(pewnie na dworze sie byczycie;),a ja musze w domu siedziec przez ta pogode 😠 Czekam na M i jade do sklepu:)potem bede niunia kapala tak gdzies o 18:),a potem sama sie wykapie i bede sobie lezala i odpoczywala:) Glowa boli mnie strasznie:(i brzuch jakos tak dziwnie dolem:O Dobra nie ma nikogo,to i ja zmykam:)Zycze Wszystkim udanego popoludnia:)🌼 Dziekuje jeszcze raz dziewczynki za komentarze na NK:)🌼👄 Do wieczorka🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry!!! 🌼 u mnie w porządku, tylko nie mam ani minuty czasu dla siebie.teraz pisze bo milosz spi, a ja korzystając z okazji jem obiad. Nikus zdrowy, straszny łobuz sie z niego robi.. Milosz jak zwykle ma infekcje, ale tym razem bez antybiotyku. własciwie nie przestaje kaszlec odkąd mial angine chyba z dwa miesiace temu.. ale pozatym w porzadku. ja mam teraz egzaminy, wiec regularnie postaram sie pisac po 20lipca.. kasbak, sliczne zdjęcia, fajną masz fryzurke, śliczną córeczke i przystojnego męża :D jestem troche opózniona w czytaniu, ale pozdrawiam was wszystkie bardzo serde3cznie 🖐️ i dziękuje ze o mnie pamiętacie❤️ ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu dobrej nocki❤️🌼 Sle Wam fluidki zdrowotne.............🌼3maj sie cieplo Monisiu👄🖐️ Ja tez juz zaraz ide spac,bo padam na pysk:Ojutro postaram sie odpisac:) Zycze Wszystkim spokojnej i przespanej nocki...........🌼do jutra🖐️kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tuż przed północą :D Dziewczyny kochane pozdrawiam serdecznie 🖐️ Uczestniczę w projekcie \"KOŁDERKA ZA JEDEN UŚMIECH\" ,adres w mojej stopce ,poczytajcie i obejrzyjcie galerię. I tu słówko do MOniki👄, zajrzyj na tę stronkę i najliepiej jakbyś wysłała zgłoszenie dla MIłoszka :) ,mogłabym mieć wkład własny w prezent dla niego :D:D:D ,pomysl o tym ❤️ Zmykam do wyrka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudka spiochy, gdzie sie podziewacie ???? :):):) Sylwia🌼, Monika🌼, kasbak🌼, anet.d🌼, gumisia🌼👄, Manika🌼 , Brylka🌼 potem napisze co u mnie narazie sie witam i stawiam kawe........c(__).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć U nas takie upały że nie ma nas w domu.Przychodzimy tylko na obiad i cały czas polko.Julka kąpie się w dmuchanym baseniku,Kuba szaleje na placu zabaw.Wkurzyłam się tylko na jedno.Po mimo że smaruje ich kremem z dużym filtrem to i tak ich opaliło.Dziś powtórka z wczoraj tylko najpierw muszę poprać Kasbak śliczne zdjęcia Gumijagoda jak ząb,dentysta zaliczony a o tych kołderkach to czytałam artykuł w gazecie.Te panie są naprawdę uzdolnione i robią to z własnej nie przymusowej woli.Szacunek dla nich.A prezent Gumijagoda byłby fajny Monika powodzenia na egzaminach i zdrówka dla Miłoszka Sylwia przesyłam fluidki zdrowotne i dla Ciebie🌼👄🌼 Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×