Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Bradzo dziekuje za miłe powitanie;):):) Mój 6-letni synek ma na Imię Norbercik a drugi będzie miała na imię chyba Marcel,pisze chyba bo coś marudzi ze może damy inaczej..:) No mam juz 27 lat :) czyli rok starsza niż w nicku:) w ciazy etraz przytyłam az uwaga30kg! z pierwszym tylko 12 kg. rzuciłam fajki dokładnie 9 miesięcy (mies. przed ciążą) i normalnie w miesiącu utyłam 13kg. potem ciąża i wyszło razem 30kg nadwagi:( czy mi sie uda to zrzucić..nie wiem...:( boje sie ze taka zostanę już...a nie chce😭 No tyle o mnie...:) teraz poczytam sobie o was troszkę..:) Pozdrawiam jeszcze raz i dziękuje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia no ja sie 😠 na brata,tylko oni maja trudna sytuacje,bo sie tu buduja,a konca jeszcze nie widac i jemu na kasie zalezy.ale on nie może zrozumieć ,że chwile z maluszkiem są bezcenne.mam nadzieje,ze zrozumie jak malenstwo sie urodzi.mogliby byc tam,ale bratowa uparła soie,ze nie chce rodzić w Irl. nadiya26l ślicznie Marcel,bardzo ładnie,wiesz zadne imie dla chłopca mi sie tak nie podoba,aż w szoku jestem ,zachwyciłaś mnie pomysłem:Dserio. gumis co tak milczysz? julka nie wkurzaj sie na tą babę,szkoda nerwów,lepiej wieczorkiem pifffko se golnij za jej głupotę:Dhehhheeee ja sie umówiłam na zakupy z kuzynka.pojade,jak nadia wstanie,bo własnie ja usypiam.musze M. cos kupic,bo ma imieniny w niedziele.hehhe,chyba mu skarpetki sprezentuje,bo innego pomysłu nie mam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedewszystkim witam nową mame 🖐️ :) Dziewczyny kochane jestescie❤️ co ja bym bez was zrobiła👄 Sylwia a mnie dom chyba zacałuje , a w stopy to w szczegolności bo zaraz jak tylko obiadek zrobie to sie za sprzątanie generalne biore. M w domu to sie dzieckiem zajmie....chyba :P a to babsko normalnie mnie dzisiaj już z rownowagi chyba bardziej wytrącic nie moze bo i tak chodze od rana 😠. Niech widzi że sprzatac prac i gotowac powinno sie w dzien i mozna to zrobic jak sie dobrze cas rozplanuje, a nietylko siedziec i plotkować z sąsiadkami a wieczorem jak dziecko spi zabierac sie za odkurzanie, bo cyt. \"taka jestem zapracowana czasu niemam na nic, wsztstko mnie boli , itd itp \" sory że wam to pisze ale komu sie mam wygadać... niechce M zadręczać bo on wie dokładnie jak jest i też sie ciągle z nią kłóci... ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisz julka ,pisz jak sie wygadasz i złośc wyrzucisz to az lepiej Ci będzie:D moja teściowa tez narzeka,że ja wszystko boli,ale nie moge narzekać,bo małą mi sie zajmie kiedy tylko poproszę.A Nadka taka głupia za nią,że jak tylko powiem,że idziemy do babci,to juz przy drzwiach stoi i papa robi:D:p teraz usnęła własnie,to mam czasu trochę dla siebie,tez musiałabym posprzątać,ale normalnie mi sie nie chce,bo nic tylko pranie,sprzatanie ,gotowaniepierdzielę,pojadę sobie lepiej na zakupy.;;:classic_cool: dziewczyny mam takie zapytanie,a własciwie problem.Bo wybieramy sie nad morze w lipcu,chcemy jechac w nocy,bo to długa droga,koło 7-8 godzin.mam nadzieję,że Nadia będzie spała,tylko kurczę te fotelik w aucie(mam taki do 25kg)nie jest zbyt wygodny.No to jak ona wytrzyma tyle godzin,kręgosłup jej pęknie:-( jak Wy przewozicie maluszki?no bo na siedzeniu bez fotelika to niebezpiecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak no nic nie mow:Okurcze szkoda,ze bratowa sie uparla w Pl rodzic:(tutaj matki maja bardzo dobrze i duzo kasy biara na dzieci:)ale co zrobic jak nie chce,to nie:( Nadiya:)nie lam sie ;)napewno zgubisz kg.po 2 ciazy:)jestes w moim wieku:)i mamy tez po dwoje chlopcow:D:D:DImiona bardzo ladne:)Ja tez myslalam o Marcelu:)ale wyszedl Dominik,a z kolei Dominik mial byc Olivia:D:D:D Ja mam juz poodkurzane:)deszcz dalej pada:Okolega ma wpasc potem i mnie zawiesc zaplacic za mieszkanie achhh jak super:)nie musze isc i moknac;) Kasbak udanych zakupow;),a prezent dla M wysmienity;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak:)ja z Dominikiem jeszcze w tak daleka wycieczke sie nie wybieralam;)ale z Dawidkiem jak jezdzilismy:)i marudzil,bo bylo mu za dlugo:Oto bralam go na rece:)troche go potrzymalam,on sie odprezyl:)i po jakims czasie znowu go wkladalam do fotelika;)albo jezdzil ze mna na rekach przez jakies 3km i jak gdzies policja stala,to dopiero go wsadzalam:Dale,to i tak troche niebezpiecznie tak jezdzic z dzieckiem na rekach:OKasbak jak bedzie marudzila,to wes ja normalnie na rece niech sie odprezy,rozprost*je i dopiero ja znowu wsac;)Nie wiem co mam Ci jeszcze doradzic:O,a moze akurat bedzie grzeczna i jazda bedzie jej sluzyla;)tego Ci zycze:)🌼 Jakos tak dziwnie troche opisalam chyba:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka:D:D:D mnie juz dywany po stopach calowaly;):D:Djeszcze tylko lazienka mi zostala,ale to potem jak niunio zasnie,bo teraz nie da mi sie ruszyc:OJulka ale my mamy calusne domy nie;):D:D:D:D A tesciowa sie nie przejm*j,bo to i tak nic nie da:Oja nie zmienisz i nic na to nie poradzisz:(No kurcze,czy sa jeszcze na tym swiecie normalne tesciowe:Oja sie pytam???Julka nie daj sie;)🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwuś oj uparła sie uparła,twierdzi,że tam opieka szpitalna jest masakryczna.Ja nie wiem,bo nigdy tam nie byłam:o jak masz ochotę wpadnij do mnie poodkurzać,no i podłogi umyc by sie przydało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz sylwia,ja mam nadzieję,że Nadia będzie spała w nocy jak pojedziemy,bo ona nie lubi gdzies dalej autem jeździc i marudzi. No ja tez czasami biorę ją na ręce,ale jak będzie spała,to nie wiem,myslę,że wygodniej byłoby jej gdyby na płasko się połozyła i tak myslałam,żeby jej zrobić posłanie na tylnym siedzeniu.tylko to bardzo niebezpieczne..a mój M na pewno szybko pojedzie,bo ruch w nocy mniejszy,och kurcze aż się boję tej podróży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak nie masz sie co bac:)wszystko bedzie dobrze zobaczysz:) A co do opieki jest roznie;)ale ja na opieke podczas ciazy nie moge narzekac:)az nad to byla ta opieka:Ojak nie szpital,to lekarz,jak nie lekarz,to polozna i tak 9mies:O Kasbak wpadne jak u siebie podlogi umyje,bo wlasnie sie do mnie mop usmiechal;):D:D:D:D Ide klasc synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ucho już mniej boli ale nadal mi w nim szumi i piszczy.Chodzę teraz po lekarzach i robię badania.W czwartek mam ostatnie i w piątek za tydzień do laryngologa z wszystkimi wynikami.Kuba ostatni dziś dzień w przedszkolu,Julce wyszedł w końcu ząb -dolna czwórka.Mąż ma wolne bo poszedł na pogrzeb.Zmarł kolega który miał 29 lat ,nie obudził się po operacji.Mąż bardzo to przeżywa bo to był jego dobry kolega.Auto jeszcze w naprawie,mechanik czeka na turbinę i auto będzie gotowe ale dopiero na przyszły tydzień. Gumijagoda ja takie burze hormonalne mam co miesiąc przez tydzień i wszyscy schodzą mi wtedy z drogi Julka gratuluję zrzucenia tylu kilogramów.Córki zdjęcia śliczne Kasbak jazda w foteliku nie powinna jej zaszkodzić.My mamy taką funkcję,że mogę trochę ten fotelik rozłożyć,ale i tak nie wytrzymuje długiej jazdy.Jazda nocą jest dobra,bo dziecko śpi,ale może wam spłatać figla i wydzierać sięjak to było w przypadku mojej koleżanki.To tylko zależy od dziecka i jego humorków. Sylwia zdjęcia Twojego siostrzeńca są śliczne a synuś Twój to się nie opędzi od kobietek,uważaj na niego Witam nową mamę. Zuzia zdjęcia też sliczne a córa cudna Jeżeli kogoś pominęłam to przepraszam.Teraz będę pisać już na bieżąco.A tak przy okazji może któraś wpadnie do mnie i posprząta mi mieszkanie bo ja mam lenia Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza🖐️:)fluidki juz posylam na to ucho co by szybko przestalo bolec:O..................🌼,a z tym M kolega boszzzzzz tragedia:(dla niego no kurcze co za zycie😡nie sprawiedliwe i tyle!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza bede uwazala na niego;)ojj i drzwi nie beda sie zamykaly;):D:D:D dzieki za komplementa;)🌼,a z tym autem Twoim,to ooo losie nie dosyc,ze tyle trzeba bulic,to jeszcze tak dlugo czekac:Owspolczuje Wam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak,to sie usmialam z Ciebie bez kitu:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Co tak latwo sie poddalas co?????;):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HURARARARARA udalo mi sie jupiiiii:D:D:D:D:D:D:DKasbak;)ty to teraz na mnie 😡jestes co???:P:D:D:D Niunio moj spi od 11:)ja sobie wlasnie zjadlam grzanki z dzemem UWAGA:Dtruskawkowym:)i z nutella:D:Dladnie sie odchudzam co;)???:D:D:D Ide lazienke posprzatam,bo juz dawno nie byla calowana przez nia;)Julka,a Ciebie juz cala wycalowali;)???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam już kuchnie posprzątaną, jeszcze podłogi w pokoju pomyć musze i łazienka i chyba tyle, łooo matko do wieczora sie nie wyrobie :P Luiza dawaj to sprzątanie hurtem wezme :D:D Sylwia tos mi humort poprawiła ta stronką :D:D a tyle sie kasbak nałapała :D:D\\ Kasbak fajnie Wam z tym morzem :). A z jazdą zrob tak jak Ci sylwia radzi wyciągaj ją na chwilke żeby sie troche rozprostowała to niepowinna ci marudzić, wkońcu 8 godz jazdy to i dla dorosłego męka. Moi znajomi z dzieckiem 5 miesięcznym byli nad morzem i to fiatem 126p czujesz to? a od nas jest jakieś 14 godzin jazdy :O I dziecko przespało całą droge, też jechali większość w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia masz racje powinna brać, ale nie bierze, a ja mam taki charakterek też troche pyskaty ;) więc w kasze sobie nie dam dmuchać, choć dużo potrafie przemilczec. A co do zostawiania jej dziecka to niezostawiam i już, wole wozić do mojej mamy 20 km dalej. Echhh... nic już iepisze bo sie znowu zdenerwuje :(. Kawke dopiłam i zmykam dalej sprzątać. M wziąl niunie na spacer :) A ja potem głowe umyje i na kurs prawka ide :) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ja sie powaznie martwie teraz o stanzdrowia Kasbak:)bo jak ona,to zobaczy,to na zawal zejdzie;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa co tu takie puchy:(????Ja narazie musze dojsc do siebie:O,bo mnie maly z rownowagi wyprowadzil:(😡Potem zajrze🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia!!!!!!!!!!!!!!!!!😡nie wytrzymam!złapałas strone,nie no😠 a tak serio to sie usmiałam z tego,że na zawał zejde:D ja juz wróciłam z zakupów,umeczyłam sie nieźle,ciezary dzwigałam w markecie.Ale kupiłam wszystko co potrzeba,bo w niedziele robimy grilla i bedzie 10 osób no tpo troche musiałam zarcia kupic.nie wspomne ile sie narobie przy robieniu sałatek w niedzielę Uwaga Uwaga!!!Sylwia kupiłam mojemu 2 pary skarpetek i piwo w takiej fajnej butelce,Grolsh sie nazywa,nie wiem czy dobre ale fajnie wygląda:D no i prezent jak się patrzy:D:D:D luiza coś Ci sie pomieszało chyba,to ja dawałam fotki mojej Nadii,a nie julka Jagódki.no a swoją drogą to julka mogłaby zapodac jakieś foty:D nie wiem co z ta jazdą nad morze,mam straszne obawy,mój fotelik też się rozkłada,ale tylko na pół leżąco,więc niezbyt wygodnie.. dobra zmykam narazie bo Nadka śpi to cos posprzątam a dodam tylko,że na mieście byłam z kuzynką i wrąbałyśmy w ogródku piwnym po wieeeeeelkim pucharze lodów ze śmietaną i owocami:D a co tam....:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak:D:D:D:D,a ja tak naprawde sie balam,ze na zawal zejdziesz;):D:D:D:D Mi glowa zaraz peknie:Omaly tak mnie dzisiaj wnerwia,ze szkoda gadac:Odobrze,ze juz nie dlugo spac go bede kladla,bo tak jeszcze ze 4 godz.:Oi ja bym na zawal zeszla:O:D:D:D:D Kasbak nooo prezent wysmienity;):D:D:D:Dw sam raz dla faceta;):Djestem ciekawa jaka bedzie mial mine jak zobaczy prezent;):DDasz znac;)Fajnie Wam bedziecie grillowac:)achh ja juz nie pamietam kiedy ja na grillu bylam:Ono ale co zrobic jak mam taka pogode:( Ja bede kapala synka o 18:),a potem jesc,paciorek siusiu i spac:D:D:D Moj M co robi??No co robi??? Aaaaaaaaaa SPI:D:D:Dno i wes tu czlowieku na zawal nie zejdz;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia nie stresuj się tak. Ty masz dobrze,żę zaraz małego spać kładziesz.Moja Nadia usnęła jakieś 1,5 godziny temu.Pewnie teraz się obudzi i bedzie szalec do 22.Ale ona tak spi zawsze.przynajmniej poimprezowac możemy ,bo dziecko późno chodzi na noc spać,to może z nami jeździć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj walczyłam z truskawkami i wreszcie przerobiłam następna partia w poniedziałek Kabask jak Ola miała 3 latka byliśmy z nią na Litwie i droga była długa ok7 godz jechaliśmy w dzień i jakoś przetrwaliśmy możesz pójść do lekarza i poradzić się czy dać małej jakiś syrop ( np Diphergan on działa uspokajająco dziecko może lepiej spać a w ulotce napisano że także w chorobie lokomocyjnej zapobiega i leczy tylko zapytaj lekarza bo on jest na receptę ale w podróży przydatny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×