Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Kasbak kazdy zapracowany;) Ja tez zycze mimo wszystko spokojnej i przespanej nocki:)🌼👄 A Gumis❤️jak zyjesz??Odezwij sie do mnie:)🌼👄 Julka,to ty sernik mialas i kolezankom nie dalas:Pooooooooo nieeeeee FOCH!!!!! Maly moj zasnal 20.20 ja sie umylam i teraz juz odpoczywam;)M ma jechac po piffko chyba;)i wroci nie tylko z piffkiem,ale i ze szwagierka:D:D:DDobre co??:D:D:D Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie🖐️🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasbak no nie wygadałaś sie z sernikiem a myślałam ze dla mnie będzie cały :D:D:D:D:D ;););) żartuje oczywiście serniczek na zimno jest i sie stygnie w lodóweczce..... a raczej sie topi :D :D:D bo M co chwila chodzi i sprawdza czy juz dobry:D:D:D i do jutra pewnie wyparuje :D:D:D więc stawiam po dużym kawałku dla każdej, a nawet po dwa :) [] [] [] [] [] [] [] [] [] :) bylam z niunią na rowerku oczywiście, bo pogoda ładna:) a potem szalała w piasku i wcierała sobie we włosy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie do d....jakby kto pytał :(:(:( Wczoraj złamał mi się ząb,górna dwójka i wyglądam teraz jak jakaś menelówa....tylko sie nie śmiać bo uduszę!!!! Jestem tak zła ze bym najchętniej pobluźniła tu na los,ale i tak mnie moderacja wygwiazkuje;) W dodatku mąz mnie wczoraj wybitnie działał na nerwa,ciasto dwa razy robiłam ,wyszło za drugim razem :) Odezwe się jak będe w lepszym humorze.🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Gumis kochana moja menelowko;):Dnie moglam sie powstrzymac od smiechu;)sorki,ale smiesznie,to napisalas:DKochana,a tak na serio,to Ci wspolczuje:(🌼A jak chces sobie Gumisiu poklac,to klnij kochana,klnij,to Ci ulzy;)3maj sie sloneczko i sie nie martw tym zabkiem;)poprawisz sobie i bedziesz wygladala super:)Sle fluidki Tobie na dobre samopoczucie.................🌼Pozdrawiam serdecznie i czekam na Ciebie jak juz nie bedziesz taka zla;)👄 Stawiam kawusie:)...........c.............smacznego:) Ide nastawic rosolek:)zajrze potem do Was buziaczki👄👄👄 Zycze oczywiscie milego dnia:).................🌼 Fluidki sle dla wszystkich potrzebujacych..................🌼 🖐️Kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny🖐️ oj oj Gumiś kochana,biedaczko,wybacz ale nie potrafiłam się nie śmiać:D Mimo to współczuję Ci bardzo,a boli Cię ten ząb teraz?trzymam kciuki aby Ci dorobili ładny nowy ząbek,a raczej pół ząbka:D sylwuś jak tam popifffkowałaś wczoraj? julka dzięki za serniczek:D mniam mniam:D Ja dziś od rana zapierdzielałam w kuchni.Zrobiłam dwie sałatki,kiełbaskęna grilla przygotowałam,naczynia juz sobie tez naszykowałam,oprócz tego obiad zrobiłam,uffff.Całe szczęście moja teściowa sie domysliła,że mam duzo roboty i mi ziemniaczki obrane przyniosła,no i UWAGA!!!ciasto mi upiekła,żebym miała dla gości.Wczoraj jej mówiłam,że dam suche ciastka,bo mi się nie chce piec,a ona proszę,taka niespodzianka,upiekła:D:D:DTak sobie myślę,że ja to naprawdę nie mam złej teściowej i grzeszę jak na nią narzekam:p a teraz umyłam podłogę i bedę się do kościoła szykowac,bo Nadia śpi. a wczoraj to szaleństwo na basenie było,że ho!!polecam wszystkim basen!!dzieci taką radochę mają.Nasza Nadia to nie chce w brodziku dla dzieci tylko ciągle w tym głebokim.Oj chyba pływaczka nam rośnie;-) pozdrawiam i zyczę miłej niedzieli:D a jeszcze napiszę,że mój M. bardzo zadowolony z prezentu:Djuż otwarł piwko i łyka spróbował,Reszta na wieczór:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak Wszystkiego naj dla meza:)🌼👄Super,ze prezent mu sie podobal)Bawcie sie dobrze dzisiaj:) Kasbak:)tak pifkowalismy wczoraj;)UWAGA!!!do 1.30 w nocy:D:Dwstalam rano jak by nigdy nic:D:D:Dnawet glowa mnie nie bolala:)ale co ja tam wypilam 3 tylko:D:D Ja siedze sama teraz,synek zasnal o 12.15 i to jest ostatnia jego drzemka:),bo nastepne spanie o 19:)chce dzis w calosci mecz zobaczyc,bo to final:)graja Niemcy z Hiszpania:)ale bedzie sie dzialo dzisiaj:D:Dja to pewnie bede miala zlot kibicow na chacie:D:Dmam nadzieje,ze niedziela uplynie mi milo:)czego i Wam zycze:)🌼 M w pracy,ale zaraz ma wrocic;)I tyle co narazie u mnie:),aaa i wyszlo u mnie sloneczko:)no,to narazie🖐️ Zycze udanych imprezek:)bawcie sie dobrze🖐️ Ja sie pytam gdzie jest??? Brylka?? Luiza?? Zuzia?? Monika?? Co jak co:(ale byscie chociaz pomachaly kolezankom:) Papapapa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje:)jestem zla na maxa i wogole jest wszystko beeeeeeee:(M mnie wnerwia i jak mu dzis zarabie,to sie nogami nakryje;) Ogladam mecz:)niunio spi juz i tyle co u mnie:) Zycze spokojnej nocki buziaki 🖐️ Fluidki sle chorowitkom i tym co zabka kawalek stracili;).............🌼 Do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika kochana ❤️ napisz coś proszę,często o Tobie myśle. Dziewczyny miałyście się nie śmiać ze mnie 😤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dawno do Was nie zagladalam u mnie tyle sie dzieje ze trudno byloby to wszystko opisac moze sprobuje cos jutro wiecej napisac bo dzisiaj jestem juz zmeczona i mykam spac teraz napisze Wam tylko tyle ze znalazlam sobie prace co prawda narazie tylko na niedziele ale od czegos trzeba zaczac ..... jestem kelnarka w restauracji :))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️kochane moje:) Stawiam kawusie i ciasteczka maslane:).....c.......000000000.........:)smacznego!! Gumis:)jak sie czujesz??🌼 Manika🖐️❤️co u Ciebie slychac??Jak tam domek juz gotowy na wprowadzenie sie??:)pozdrawiam serdecznie🖐️👄napisz do nas jak bedziesz mogla:) No Anet.d:)🖐️Witamy chlebem i sola:DCo u Ciebie slychac???Napisz jak znajdziesz czas:)👄🌼 Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamy🖐️🌼:) Zycze Wszystkim udanego tygodnia:)..............🌼 Fluidki sle chorowitkom.........🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,witam:D co tak długo spicie dzisiaj?taka cisza:-( ja wstałam koło 8,mój M tez tak długo spał dzis,ma lekkiego kaca po wczorajszej imprezie;-)Super było.Nadia szalała,szła spać o 22.30. Jak Wy babki spędziłyście niedzielę?pewnie aktywnie,bo wczoraj pustawo tu było:D sylwia zadowolona z wyniku???Bo ja baaaaaardzo!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwuś kawka pyszna:DA ciasteczka rewelacja:D Anet Ty to jestes tu rzadko,więc nie bardzo Cie znam,i troszke mnie zdziwiło,że o 7.12 kładziesz sie spać??????????????:ppozdrawiam,napisz cos wiecej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak:)z wyniku jestem zadowolona BARDZO:D Ja nie spie od 7:Oniunio wlasnie chodzi i buty rozwala:D,ja dzis nic nie robie,tylko bede sie lenila,a co;):DPotem jak niunio sie przespi:)to ide do mojej siorki i niunia mojego kochanego:) O pogodzie sie nie wypowiadam jaka u mnie jest:O Z M wczoraj sie troche poklucilam o caloksztalt:(wkurzyl sie na mnie,a co tam prawde mu tylko powiedzialam od co:D:D,aaa i powiedzial,ze zadzwoni zeby nam internet wylaczyli:O,a ja do niego :mi na zlosc nie zrobisz,tylko sobie:Dpyta sie czego:a ja,bo potem bedziesz musial placic drugie tyle zeby znowu nam podlaczyli:D:Di nic sie juz nie odzywal;),ale jak bym nie pisala:Otzn;)wylaczyli nam internet:( Kasbak :)jak tam imprezka sie wczoraj udala:)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak:)ja wczoraj bylam w kosciele na 15.30,potem bylismy u kolegi na kawie:)a potem przyszlismy do domu i ja szykowalam niunia spac:)i jak zasnal,to ogladalismy mecz:)i tak mi niedziela zleciala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj niunio chodzi i juz sie przewraca:Ozaraz bede musiala go spac polozyc:)i bede miala czas na ubranie sie i w pokoju u niego zabawki poskladac:)ogolnie dzisiejszy dzien zapowiada sie nudnie i tyle:(Nawet jak do siostry wyjde,to dlugo u niej nie zabawie,bo mi moj ukochany synio nie da posiedziec:( Do Conora zaglada,trzesie lozeczkiem:Owklada mu wszystko co ma w raczkach i do tego smieje sie glosno:D,a najlepiej jest wtedy jak ja trzymam niunia,a ten mowi dajjj:D:D,albo odciaga moja reke i chce na rece wejsc:Dno mexyk mam z nim:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwuś on poprostu jest zazdrosny o to że inne dzidzi na rękach trzymasz:) A ja właśnie uspałam niunie i ide obiadek robić i sie za kuchnie wezme, bo sterta garow sie przewala :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:Dale cyrki:D:D:D:D:Dczysty przypadek naprawde:Dteraz,to Kasbak na zawal zejdzie jak to zobaczy;):D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedziela była ładna więc leniuchowaliśmy z M wyjątkowo był w domu a nie w pracy :) Poszliśmy do kościoła na 11 i wzięliśmy niunie a potem obiadek, a popołudniu pojechalismy na cmentarze, na groby swojch dziadków, bo już dawno niebyliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki:) wróciłam do sieci:) poczytałam parę stronek wstecz i dziękuję Wam za pamięć o mnie👄 Gumisiu❤️ za Twoje myśli🌻 Sylwuś❤️ za Twoje fluidki od całej mojej rodzinki🌻 przydały się bardzo:) u mnie... przede wszystkim czasu brakuje. Pracuję nadal. Nawet uczę się na nockach jeździć wózkiem widłowym, bo nie zamierzam wiecznie się prosić żeby mi ktoś odwiózł lub coś przywiózł. Wiele bym chciała napisać, ale nie mam zbytnio czasu... Dzieci ok. Maja od kwietnia pożegnała pampersa, sama się rozbiera i ubiera, dużo mówi, ale jest cholernie krnąbrna. Trochę miała lejce popuszczone. Po śmierci brata trochę się już pozbierałam i biore się za nią, trochę trzeba dyscypliny wprowadzić, bo synuś też mi się rozpuścił. Teraz korzysta z wakacji i za dziewczynami biega. Budowa, okna wstawione, tynki na dole zrobione wewnętrzne, teraz robi się poddasze, ale mąz z bratem robi sam więc się to ciągnie niemiłosiernie. Do końca września musimy się wyprowadzić z mieszkania które obecnie wynajmujemy, bo dostaliśmy wymówienie, więc pili nas niemiłosiernie:( obiecuję odzywać się regularnie:D pozdrawiam i całuję Was wszystkie🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika❤️👄🌼Ciesze sie bardzo,ze wrcasz do nas:) Gratki dla malej za samodzielczosc:).............🌼 Manika,a jak Ty myslalas,ze synus za chlopakami bedzie sie uganial;)??:D:D:D:DCiesze sie ogromnie,ze wrocilas do sieci👄 Moj lobuz jak sie obudzi,to ide do siorki:)pranie juz nastawilam,ubralam sie i wkoncu podmalowalam:) Manika nie wiem czy wiesz:)ale moja siorka urodzila:)ma chlopczyka i nazywa sie Conor,Patryk:)Kilka stronek wczesniej wkleilam zdjecia,to sobie zobacz:) Manika fluidki sle nadal na dobre samopoczucie............🌼3maj sie cieplo👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika witaj:) Gratulacje dla coreczki za postępy, moja Jagoda ma roczek i też sie sama rozbiera szczegolnie ze skarpetek i butow :D:D A i widze że masz syna w wieku mojego brata :) Jego też rodzice w domu nieutrzymają na minute bo zaraz gdzieś leci :) niby do kolegi :D:D Buziaki dla ciebie :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu takie puchy,aaaaaaaa???:Oco porabiacie??:)pewnie na dworze siedzicie,bo upal macie;)ja,to o upalach moge sobie tylko pomarzyc:O Chociaz i tak dzis lepiej jest niz wczoraj:) Niunio moj spi,a jak wstanie,to ide z nim na dwor,bo sloneczko wychodzi:) Zycze udanego popoludnia:)🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×