Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

🖐️lasencje:) Luiza dzieki🌼 U mnie nic ciekawego:( Jesli jest u nas Jagoda,to zycze jej wszystkiego najlepszego z okazji imien:)🌼👄🌼 Zycze wszystkim milego dnia:)🖐️ Fluidki sle potrzebujacym....................🌼 Julka kawusia pycha:)dzieki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne,ze jest Jagódka:)bo u Julki:) 🌼👄🌼👄🌼 Jagódko badz dobra dla ludzi,badz dobra dla matki:) A szczescie Ci samo zapuka do chatki:) 🌼👄🌼👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiuś w imieniu Jagódki bardzo dziękuje za życzenia i przesyłam ogromnego buziaka 👄 ❤️ Luiza moja mała jest bardzo wrażliwa na słonce i żadne kremy jej niepom,agały, dopiero znajoma pani w aptece zamowiła mi dla niej krem z firmy \' CHICCO\' od 0 m-cy+ z filtrem spf, uvb 50+ jest naprawde bardzo dobry, i bardzo wydajny tubka ma 75 ml i kosztuje ok 28 zl jesli twoje dzieci mają skłonnosci do uczuleń i wrażliwą skore to naprawde polecam :) 🌼 Kasbak super z was rodzinka, corcia prześliczniutka :) a mężuś :) hmmm :) jak ci sie znudzi to go podeślij do mnie :D:D:D ;););) Monika dla Cibie dużo cierpliwości życze i zdrowia dla Miłoszka 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej Jagodzie coś sie poprzestawiało i chodzi spać wieczorem po 22, normalnie niemam już sieł do niej 😭 mimo tego że w dzien spi tak jak do tej pory od 10 do 11.30 i od 14 do 15 chciałam ją dzisiaj położyc tylko raz ok 12, ale pare minut po dziesiatej zaczęła sie już sama układać na dywanie do spania . U nas upały juz teraz jest chyba z 30\' mam zamiar wyciągnąć małej basen na pole żeby sie popluskała troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga uwaga moje dziecko postewiło pierwsze kroki :) aż 3 :) A poza tym zaczęłam kąpać ją w łazience, narazie wkładam wanienke do wanny. Napoczątku sie troche bala, sama niewiem już czego podejrzewam że łazienki, ale na wannie postawiłam kilka zabawek do kąpieli i jej ulubione kaczuszki :) napoczątku kąpiel trwała dosłownie minute, zaraz chciała wychodzić z wody, a wczoraj siedziała w wodzie chyba z poł godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,wiatam dziewczyny,dziękuję ,za miłe słowa,ale nie przesadzajcie z tymi komplementami bo jeszcze mi się w głowie poprzewraca:D julka M bym Ci podesłała,jak mi się znudzi,będę pamiętać:p u nas upał niemiłosierny,własnie naszykowaliśmy Nadii basen,woda się juz grzeje,będzie miała frajdę:D a ja umieram dziś,dostałam @ i padam,a do tego ten upał,chodze od ściany do ściany tak mi słabo:-( Na dodatek wczoraj pożegnałam się z braciszkiem,i tak mi smutno,bo nie wiem kiedy go znowu zobaczę:-(:-(:-( julka dla Jagódki wszystkiego co najlepsze,dużo słonka i radości,miłości i obfitości:D🌼[kwiatek🌼 monisiu zdrówka MIłoszkowi życzę i dziękuję za miłe słowa:D kończę dziewczyny,położe się chwile bo M. zajął się Małą trochę ,to mam szanse odpocząc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka gradki dla Jagodzi za kroczki:)🌼ciesze sie bardzo,ze mala juz sie nie boi tak kapac:)no i wlasnie gradki za kapiele w lazience;)🌼 Fajnie Wam:)macie taka piekna pogode,a ja co ciagle ta sama😭 Prosze bardzo przeslijcie mi piekna pogode:),bo ja musze z niuniem isc jutro na szczepionke na pnełmo koki:),a do lekarza mam ze 3 kilometry:(,ale jak bedzie mocno lalo,to ja pikole jade taxi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak fluidki sle Ci na ten @ zeby Cie tak mocno nie meczylo:(...............🌼 Julka i cala reszta dziekuje bardzo za komentarzyki na NK:)kochane jestescie🌼👄 Ja juz niunia nakarmilam i gdzies po 11 go poloze:)wstalismy o dziwo 8 rano normalnie szok:D,ale sie wyspalam i sie calkiem inaczej czuje:) Zycze Wszystkim milego popoludnia .....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak dla ciebie 👄 żeby nie bolało. A mowią że jak sie urodzi dzidzi to już nieboli, a umnie też odwrotnie jak dostane@ to w pierwszy dzień jestem nieprzytomna:( kasbak dla ciebie tez buziak za życzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia a dla ciebie śle DUUUŻO SŁONECZKA ...............................🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka mi bol odszedl jak urodzilam Dominisia:),a tak wczesniej,to 1 dzien mialam wyjety z zyciorysu:O:(teraz,to nawet wiem kiedy dostane@zawsze dzien przed mam lekkie ukucie i wiem,ze na drugi dzien dostane@i sie zawsze sprawdza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achhh Julka dziekuje Ci bardzo👄🌼nawet nie wiesz jak ja bym bardzo chciala zeby wkoncu u mnie cieplo bylo:) Nie no maly juz sie przewraca i uklada na dywanie:(klade go spac,bo mi go szkoda:O Potem sie odezwe:) Gumis pomachaj kolezance co:):D:D:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To az nieprawdopodobne:Dpolozylam wlasnie niunia przed min.,a on juz spi:D:D,ale co sie dziwic jak on juz sam sie potykal o swoje nogi:D Pranie sie robi jedno,potem drugie:)tylko gdzie ja bede je suszyla,to ja nie mam pojecia:Obo jeszcze jedno pranie suszy sie z wczoraj:Okurcze,no ta pogoda wykonczy psychicznie mnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia właśnie obejrzałam kabaret z paranienormalnych \'mucha\' :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D powiem krótko THE BEST :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka pajak,jak pajak:D:DTy wes sobie zobacz ''wampir''z paranienorm.,a i Mariolke:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem zla,bo bylysmy z siostra w sklepie i nas kurna deszcz zastal:O,a i dodam,ze pieknie pranie na dworze mi sie suszy😡 Synka wlasnie uspalam:)ide cos zjesc,bo dzis zjadlam tylko zupke chinska:D Narazie babencje🖐️bawcie sie dobrze gdziekolwiek jestescie:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwuś bo pisałaś do julki,że dziękujesz za komentarze i chciałam ją u Ciebie znaleźc.Ja jej w znajomych na NK nie mam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi juz trochę minęło,fluidki od sylwi pomogły:D a jeszcze odnośnie bólu,to ja zawsze przy @ miałam,ale po porodzie mam okropne bóle "z krzyża",takie też miałam przy porodzie:-( teraz czekam na koleżankę ,bo ma przyjechac ze swoją córeczką,to się małe razem popluskają w basenie,bo u nas upał okropny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszzzz jak wam fajnie macie upl:),a ja co garowac w domu musze buuuuuuuuu:(czekam na M i na nowa fure:DChodze senna i bez checi do czegokolwiek:O Kasbak ciesze sie,ze fluidki pomogly chociaz troche:),ale sle Ci nadal zeby calkiem Cie przestalo bolec...........🌼Kasbak walnij sobie piffko,albo i 2 to Ci przejdzie napewno;),a i szybciej @sie skonczy:)pprzynajmniej na mnie,to dzialalo;) Do wieczorka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle sie napisalam do Kasbak i wyslalam nie na tym topiku co trzeba:Ojestem 😡😠😡a pisalam kogo pamietam na Nk,a kogo nie czaje za bardzo:O,aaa zreszta nic takiego nie pisalam,co by moglo komus zaszkodzic:O Ale i tak jestem mega zla i 😡 Dominik mi lazi za plecami i ciagnie za wlosy:Oszlag mnie zaraz trafi😠Ide juz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny sylwia i kasbak , ja niejesten nawet zalogowana na NK wiec żednych komentaży niewysyłam. Może sie kiedyś zaloguje. dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ja sie pomylilam z tym:O i juz przepraszalam Was:)🌼tak,to jest:Djak sie za duzo ludzi zna;) Gumisiu kochana👄🌼❤️dziekuje bardzo:) Zycze spokojnej nocki🖐️ Fluidki sle chorowitkom....🌼 Zapraszam na piffko:)opijamy perzota 407:)z dachem panoramicznym:)miodzio fura:DPolecam ja!!! 🖐️:) Aaaa i prosze zamowic pogode dla mnie na jutro:)bo ide na szczepienie z Dominisiem:OZ gory dziekuje🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumikjagodA
Witam 🖐️ Mam dziisaj kilka spraw do załatwienia w urzędach ale sobie podaruję... zapowiadają 33st w +...Sylwuś weź sobie kobitko trochę tego upału.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Wszystkim:) Gumis dzieki za upal:)🌼.............................juz sobie wzielam;) Zbieram sie na szczepienie:Owiec narazie 🖐️potem napisze jak wroce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki :) Gumijagoda u nas tez ma być dzisiaj ponad 30\' już rano byłam z małą na rowerku a teraz kawe ide sobie zrobic. Musze sobie soikow naszykować, bo czereśnie dojrzałe z drzewa na mnie spoglądają :D Kasbak , a co tam u ciebie pewnie siedzisz na polu całymi dniami :), ja dzisiaj wyciągnelam małej basen to sie w nim potem popluska :) miłego dnia zycze wszystkim :) sylwia a dla ciebie duuuuuzo sloneczka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×