Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

dziewczyny ja tylko na chwilkę bo do niedzieli mnie nie będzie muszę wywieść dzieci bo nie mają gdzie się bawić :( dopóki podwórko nie będzie posprzątane dobrze że jest deszcz to szybciej pójdzie będę u brata pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!:)🌼🌼🌼 Brylka to do niedzieli:Dmiłego wypoczynku:Podpoczniesz sobie trochę u brata:) Luziza napisz jak tam z twoją kuzynką,co z dzidzią??mam nadzieje że wszystko bedzie dobrze:)biedna jak jauż raz poroniła,to jest straszne :(........ Iza pisz nam co powiedział ginio bo widzisz ze jestesmy bardzo ciekawe..:P Sylwus a ty się nie martw bo jeszcze nic tez nie wiadomo:)🌼 Dziewczyny ja dzisiaj sobie spie,otwieram jedno oko a tu za 30 min powinnam byc w pracy!!!Dzieci ogladały bajki ,cisza w domu...no co może byc lepszego...tylko spac:P :P Latałam pózniej tak szybko że nawet nie wypiłam kawki :P..jutro nastawie budzik :P Lece robić obiadek..dzisiaj mam rybke..:Pmniam :) Kasbak napisz co tam u ciebie:) Monika a co u ciebie???nic nie piszesz juz długi czas,napisz jak tam u twoich rozrabiaków :P gumijagoda a ty jeszce chrapiesz/??:P jak zapomniałam o kimś to kwiatuszek dla niego :P 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,ja tylko na momencik,bo mam zalatany dzień:D wczoraj tez cały dzień coś się działo,więc na nic nie mam czasu,a do tego gości miałam.A dziś na 18 jadę do fryzjera,więc pomału muszę się szykować i Nadię,bo zostawie ją u rodziców. sylwus jestem caaaałym ❤️ z Toba ,i nawet jeśli jutro dostaniesz @ to będę trzymać kciuki nadal:D pyska,julka,brylka,gumis,monika,luiza buxki dla Was👄,a jeszcze dla Anet też👄 brylka ale masz jazdę z tym szambem,masakra izabela pisz co u gina,bo jestem ciekawa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mam fasolke:) ale na usg musze poczekac do 8-22.9 bo lekarz ma urlop;) moj mati mowi ze chce brata ize bedzie z nim rysowal i da mu kredki. ale chce tez duze, czerwone auto zeby jezdzic za wozkiem;) pozdroofki-boli mnie strasznie glowa i mi troszku niedobrze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam na momencik i co widze:)huraaaaaaaaa same dobre wiesci:) Iza serdecznie gratuluje Ci tej cudownej fasolki:)huraaaaaaaaaaa bardzo sie ciesze:Dconajmniej jak bym ja byla wciazyD:D:D:D:DIza gratuluje z calego❤️-ca jeszcze raz:)🌼👄🌼👄🌼Uwazaj na siebie i duzooo odpoczywaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak :D:D:Ddziekuje Ci bardzo:)kochana jestes:)👄i mi humor poprawilas:)dziekuje Ci👄 Pozdrawiam serdecznie Wszystkie moje kolezanki:)🖐️)))👄 Fluidki sle potrzebujacym...............🌼 Zycze spokojnej i przespanej nocki:)🖐️ Ja ide sie polozyc,bo padam na twarz:Omaly meczyl mnie od 10.45 do 19:( 3majcie sie cieplo👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza wieeeeelkie gratulacje trzymam kciuki zeby wszystko bylo oki. 👄 Sylwunia, i za ciebie, też trzymam kciuki, i powiem ci, ze jak moj mały rozumek to masz bardzo duzo tych ciązowych obiawow:), a jak sie niemyle, to chce zostać forumową mamą chrzestną:D:D:D;););P Trzymaj sie kochana, wiem że będzie dobrze.👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza gratulacje Ja od rana w szpitalu.Zadzwoniła do mnie koleżanka i pojechałam.Na usg wyszło że poroniła w nocy i razem z nią czekałam na zabieg.Przyszedł jej mąż więc chciałam iść ale ona prosiła abym została,Więc byłam w szpitalu do 15.Potem pojechałam do domu.Nadal nie moge się otrząsnąć,nawet mój mąż to bardzo przeżył.Popołudniu wyszłam na plac zabaw z Kubą a Julka z tatą pojechała na basen.Teraz mam chwilkę więc piszę,ale mam zamiar iść się wykąpać i spać.To tyle na dziś o de mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luiza ło matko:( szkoda dziciątka i szkoda mamusi, ktora to na pewno bardzo przeżywa, ,,,,,,dla dzidziusia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza też mi bardzo przykro:( i to jeszcze drugi raz...:(-->🌼 iza dużo zdrówka dla ciebie i dla dzidzi:D 🌼tera nogi do góry i duzo odpoczywaj!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie życie- jedno przybędzie :) drugie odeszło :( Luiza bardzo mi przykro z powodu kuzynki.... Izabelaaa bardzo Ci gratuluje i życzę bezproblemowej ciąży:) Sylwuś Tobie też dobrze zycze kochana. Brylka Pyśka Julka Monika Kasbak pozdrawiam Otrzymałam dziś wiadmość że zmarła teściowa mojej przyjaciółki i jakoś tak nie mogę przestąc o tym mysleć,znałam kobiete.... Dobrej nocki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. no mam nadzieje, ze moja 2a ciaza bedzie bezproblemowa, 1a nie byla:/ ech,przykro sie robi jak sie slyszy o smierci innych. baardzo przykro,bo teraz np. uswiadomilam sobie, ze moi rodzicetez kiedys odejda, moja babcia 1a czy 2a maja swoje lata:( a ja dla nich czasem taka niemila jestesm, ale one tez, ech...tyle rzeczy zaluje.. no ale takie zycie;( ide spac bo hormony mi wariuja i sie rozklejam;( dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babki... izabela gratuluję Ci bardzo!!!cieszę się ogromnie z Twojego szczęścia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam ogromnego doła:-( normalnie mam dość,M mnie tak ostatnio dobija ,że masakra... a najgorsze jest to,że nie mam z im sobie o tym pogadać,no bo z rodicami beznadziejnie,a koleżanki nie sa na tyle bliskie,wszyscy dookoła myslą,że między nami jest superowo:-(A tak n aprawde,to mam wrażenie ,ze wszysko się sypie....juz nie pamietam kiedy mnie przytulił,powiedział tak bez powodu miłe słowo:-(non stop jakieś docinki,pretensje...wiecznie czepianie sie o głupoty,a ja sie staram....:-(po ostatnich cichych dniach miałam do niego ogromny żal,ale on jak mu przeszło zaczął się zachowywac normalnie,więc po prostu dałam spokój i juz nic nie wspominałam o tym co mnie boli,.BYło dobrze parę dni,a wczoraj znów nie wiadomo dlaczego zaczął się czepiac,że byłam długo u rodziców(wiecznie ma problemy jeśli chodzi o moich rodziców),no a kiedy mu powiedziałam,że mam dośc,że odkąd wróciłam to słyszę pretensje,że byłam u rodziców to przestał sie odzywac...:-(połozyliśmy sie spać i pytam o co mu chodzi,a on na to DOBRANOC :-(normalnie chce mi sie ryczęc non stop,mam dość:-( sorki,że Wam tu przynudzam,ale naprawdę nie mam komu sie zwierzyc,a mi tak ciężko ,łzy non stop mi lecą,tak się na nim ostatnio zawodzę>>>:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babki... izabela gratuluję Ci bardzo!!!cieszę się ogromnie z Twojego szczęścia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbka mogę CIę tylko wirtualnie przytulić bo mądrych słów pisać nie umiem :( Przykro mi że przechodzisz ze swoim M.takie niemiłe chwile...szkoda życia,młodości....głupi on ze chce to zmarnować:( Mam nadzeije,że wreszcie się opamięta i zrozumie ,że CIę rani. OBy wszystko się jakoś ułozyło❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sorki ,drugi raz tego samego posta Nadka mi wysłała... tak sobie myślę,że jak mozna kogos,kogo sie kocha ranić świadomie,bo przecież widzi jak mi jest źle>....widocznie już mnie nie kocha:-( no i żal ,że blizsze mi sa forumowe koleżanki niż mąż...:-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Luiza bardzo mi przykro z powodu dzidzi😭boszzz jakie zycie jest niesprawiedliwe😭fluidki zdrowotne sle dla kuzynki.....................🌼i dla malego aniolka😭...................:( Kasbak boszzz biedactwo Ty moje:(wspolczuje Ci twgo ciaglego docinania itp:(kochana przytulam Cie mocno wirtualnie(................................)3maj sie kochana nie zawsze tak bedzie:(kazdy z nas przechodzil takie chwile jak Ty:(nie zalamuj sie wszystko bedzie dobrze:)nie mozna przeciez zyc tak ciagle:Oi wierze,ze i u Ciebie sie poprawi:)🌼👄Kasbak glowa do gory nie lam sie badz:classic_cool:na pocieszenie przesylam Ci moc buziaczkow👄👄👄👄,a M troche olewaj,to sie zmieni napewno;) Zycze Wszystkim milego dnia🖐️))) Pozdrawiams erdecznie Wsie👄 Fluidki sle potrzebujacym...................🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo Izka wiesz zcego mi trzeba bylo;)dzieki🌼 Iza jak sie czujesz i jakie mialas objawy zanim sie dowiedzialas,ze jestes wciazy:)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maly spi od 10:)ja nastawilam pranie i siedze sobie leniac sie narazie;)potem pranie rozwiesze i pojde z malym na spacer,bo pogoda sie wyrabia:)M dzis wraca wczesniej z pracy,jutro zreszta tez,bo malo pracy maja:)i mamy szukac mieszkania:)musimy zmienic mieszkanie,bo na ogrzewanie nie wyrobimy:(:(:(moje mieszkanie jest bardzo zimne,bo szyby mam pojedyncze i wieje jak diabli:Onie mam zamiaru zeby moje dzieci marzly!!!Wiec po poludniu mnie nie bedzie:) Zycze udanego popoludnia i spokojnej nocki🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsiem wszystkim🖐️ Kasbak wysłałam ci wiadomość na gg ja bede ok 20 to mozemy poklikać, niemartw sie, bedzie dobrze, moj M tez mnie ciagle wpienia, chodz teraz trochu mniej jak poszłam do pracy i musi codziennie wstać do małej i przez poł dnia z nia być to wydaje mi sie ze zrozumiał co nieco i nawet gary mu sie zdarza pomyć, albo poodkurzac, Przytulam cie wirtualnie👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×