Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

🖐️:) Boszzz,a wczoraj caly dzien o tym myslalam,ale nie mialam jak napisac przez ten brak int.:( Kasbak:)dla Nadii spoznione ale szczere zyczenia imieninowe:)100 lat i wszystkiego najjjj ,najlepszego:)niech Ci zdrowo rosnie🌼🌼🌼🌼 Julka dziekuje za kawusie:)🌼 Jestem nie wyspana💤:( Zycze Wszystkim milego dnia...🌼fluidki sle potrzebujacym.........🌼Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie topikowe🖐️)))👄 Dziekuje b.za komentarzyki na nk:)🌼👄 Lece nastawic ammmmmmmmm:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam;-) dzięki dziewczyny za życzenia w imieniu Nadii:D julka kawka pyszna:-) kamiszka troszkę kilometrów nas dzieli,ja jestem z samego dołu Wielkopolski:-)bliżej mi do Wrocławia niż do Poznania:-(ale bywam czasami w stolicy Wielkopolski... dziewczyny jak tak mówicie o bobasach,to ja tez napiszę,że bardzo bym chciała drugie,tylko na razie warunki mieszkaniowe mi nie pozwalają,ale tak za dwa-trzy latka,czemu nie...?macierzyństwo to najlepsze co mi się w życiu przytrafiło❤️ syluśka jaka ty romantyczka na nk;-)fajne foty,takie z weną.... miłej soboty życzę,u nas od rana pada,ale do wieczora może sie rozpogodzi na jakieś grille więc wszystkim udanych imprezek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyyeeyeee
do pracy baby boprzez wasze siedzenie w domu rosnie armia bezrobotnych pewnie jestscie w Urzedzie Pracy zarejestrowane z mopsu korzystacie a poza tym przez was emerytur dla ludzi ktorzy musza na was harowac nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dyyeeyeee :)my siedzimy i wychowujemy dzieci zeby mial,kto na te emerytury pracowac:P:D:Dwogole,to nie wiem co Ciebie to interere co my robimy:PI wlasnie przez takie jak ''Wy''nie ma kto pracowac:Pbo siedzicie i wtracacie sie w zycie innych:PZycze milego i pracowitego dnia:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyyeeyeee
jasne ja tez siedzialam w domu ale na macierzynskim a wiekszosc kobiet siedzi non stop w domu, rejestruje sie jako bezrobotna, do pracy nie ma zamiaru pojsc i korzysta z opieki spolecznej banda beznadziejnych i zalosnych istot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyyeeyeee czy ty masz pojęcie co to urlop wychowawczy???chyba zbyt mały poziom inteligencji nam się wkradł na topik,buuu......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym,może co niektóre mają bardzo zaradnych mężów i radzą sobie bez pracy i rejestracji w urzędzie pracy......żal mi Cię .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiszka25
witam dziewczynki🖐️!! odemnie tez zyczonka dla corunki!oby byla zdrowiutka,bo to najwazniejsze!!ja tez bym chciala jeszcze kidys miec coreczke...moze sie uda...a jak nie to bede miala dwoch silnych synow do obrony....ugotowalam obiadek.tesciowa jest bo dzis mam wolne!lece na panienski wieczor....Antka zostawiam z tata i babcia,bo on dzis bedzie nas obwozil. a nie zostawie w nocy Malego samego ani na minute!dobrze,ze sa babcie! ja tez dziekuje za kawusie!i zapraszam na drineczka,wieczorkim!! trzymajcie sie mamuski!!🌼 pozdeawiam!milego wekeendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny!:) Ale się rozpisałyscie :P Kasbak duuuuzo zdrówka dla córeczki i wszystkiego dobrego!!!!aniech rosnie zdrowa!!👄👄👄🌼🌼🌼 Kasbak ja mieszkam tez niedaleko wrocławia jak wróce do Polski to możemy spodkac się na kawkę??:P:D Dziewczyny ja tylko wpadam bo wiecie że dzisiaj pracuje :) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:D stawiam kawusię i życzę udanej niedzieli...............................c[ ]:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasbak dzieki za kawusie odrazu stawia na nogi:) Moja niunia już spi, wstała wczesnie, M w pracy, a ja siedze sama i pije kawusie od Kasbak:) Wczoraj była unas wieczorem burza, a dzis troche duszno i pochmurno na polu. Ninia moja dzis dostała ostatnią dawke antybiotyku, juz niekaszle, i z katrem tez lepiej, no i musze ją pochwalic, bo niebudzi sie juz w nocy do jedzenia, tylko najwyżej pic jej dam jak jest gorąco, a od kilku dni sama chodzi i nawet jak sie przewroci , to zaraz wstaje na nożki :) TO chyba tyle u mnie z nowości Kasbak ja do twojej Kawy stawiam szarlotke ... o prosze jak któraś ma ochote. Zycze udanej niedzieli pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania srania
tez wam zycze udanej niedzieli nieroby do roboty zakaly narodu bo bez sensu pierdoly tu wypisujecie zaradni mezozie? Oni sie ciesza ze maja takie tluste i obmierzle kuchty w chacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️pisac mi sie odechcialo przez ta pomaranczke:( U mnie wszystko ok:)ide obiad gotowac:) Zycze udanej niedzieli..................🌼 🖐️)))🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinnnniiia
jasne kury domowe podajcie piwko po obiadku mezowi bo mu sie nalezy a wy sie sprowadzcie do roli kucharek i sprzataczek za kilka lat bedziecie sie dziwily ze tak macie przesrane przeciez tyle sie poswiecalyscie dla rodziny a facet was kopnal w dupe bo go sex z ta kuchara nie rajcuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo ale pozne:) Mamzamiar miec 2ego dzidziusia i tez sie nie zabezpieczam i zobaczymy co wyjdzie,bo na razie nic:/ ale troche denerwujace jest to ze nie wiem czy moge jesc to i owo pic nie wiedzac czy jestem czy tez nie w ciazy:( no ale jednak zwykle na poczatku i tak o tym niewiadomo:) a jest ktos z was z sosnowca albo z katowic? pozdrowionki i dobranocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabela witaj:) gratuluje decyzji poinformuj forumowe koleżanki o wynikach:) Kobietki jak wam mineła niedziela? u nas nudy poszalelismy troche z niunią, bo w tygodniu żadkomamy taką okazje pobyc razem, a teraz ona słodko śpi a rodzice poszaleją razem ze sobą:D:D:D:D a jutro przed 5 trzeba wstać, więc życze wszystkim miłych snow. PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpiochy wstawać!!:D Kawka już stygnie :P Izabela trzymam kciuki za dzidzie,na pewno sie uda,tylko cierpliwości:) Dziewczyny która ma jakies ciasteczka...mmmm zjadło by się cś do kawki :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nei mam ciasteczek,a tez chce:(! na obiad moj pierwszy w zyciu zurek:P robie teraz bo musze potem jechac do UM i na uczelnie w koncu moge dyplom odebrac, bo choc obronilam sie rok temu dopiero teraz sieznalazl:/najpierw nie podbity,wiec go odsylano a potem moja foilia zmienila budynek i nie umieli go znalezc,ech...no ale juz jest:) a jutro mam rozmowe kwalifikacyjna do STERII:/ jakos marnie to widze,ale nadzieje mam, jak zawsze:)) buziaczki i moge wam postawic power\'a z biedronki, bo za kawa nie przepadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Czasu brak mi na pisanie narazie:(musze chatke uprzatnac po weekendzie:O Z nowinek,to powiem Wam:)ze mojemu bratu ciotecznemu urodzila sie coreczka i wazy :)UWAGA!!!!5600:) Zycze milego dnia dla Wszystkich🌼🖐️))) Fluidki sle potrzebujacym.................🌼Pozdrawiams erdecznie Wszystkie mamcie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw do tych pustych pomarańczków,które nie mają odwagi sie na \'czarno\' przerobić:o: Po pierwsze ,to że kobieta siedzi w domu,nie oznacza,że jest kucharą,bo skoro ma zaradnego męża(nie tak jak Wy)to stać ją na kosmetyczkę,spa,zakupy i wiele innych rozrywek.Niestety,co Wy o tym możecie wiedzieć:p Po drugie,niektóre z nas mają więcej niż jedno dziecko,więc pracy w domu nie brakuje... A po trzecie trzeba mózgu nie mieć,żeby obrażać kogoś,kogo się nie zna i nie ma pojęcia o jego sytuacji,więc współczuję Waszym dzieciom takich matek:o.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jak juz napisałam co myslę,mogę Wami babeczki troszkę popisać:D izabela super,że masz chęci na kolejnego bobaska,powodzenia;-) julka gratki dla jagody za pierwsze pewne kroki:D sylwus to Wam się 'byczysko' w rodzinie urodziło:DWspółczuje tego porodu,duuuzy bobas... Pyśkaa jak zlądujesz do kraju,skroimy jakiegoś wspólnego drinka:D gumiś,haaaloooo:D ja wczoraj byłam na zakupach we Wrocku,obkupiłam Nadkę w ciuchy,mój M został z nią w domu,więc miałam dzień dla siebie....oczywyście siebie tez nie pominęłam przy zakupach:Dkupiłam sobie spódniczkę,spodnie,bluzkę:D a dziewczynki zapraszam Was wszystkie na moją wisnióweczkę,bo pysznaa,i wiśnie z niej też:D buźki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu taka ciszaa???? sylwus na nk siedzisz,a tu??dzięki za komentarze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak jakos weny do pisania mi brak:(zle sie czuje,bola mnie cycole i chce mi sie spac ciagle chodze i 💤bylam z synkeim na spacerze,ale wrocilam i siedze w domu bo sie chmurzy strasznie:OCzekam na M i wyciagne go do siostry:)tak,to wsio ok;) Ide sie polozyc narazie🖐️Postaram sie odezwac wieczorkiem:),ale nie obiecuje,bo M moze kompa przejac,bo ma system znowu zmieniac:Oznowu:O Buziole Wsiem👄👄👄 fluidki sle potrzebujacym.............🌼Pozdrawiam Wszystkie mamcie🌼3majcie sie cieplo:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwuś, jesteś senna...? bolą cie piersi...? :) czyżby...?:) (chyba wiesz co mam na myśli:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×