Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

mamuśki ale długo nie zaglądałam do was dzisiaj pustki gdzie wszystkie wywiało kto się ze mną kawy napije :) nie miałam czasu zajrzeć bo najpierw Kuba chorował potem ja teraz już jest lepiej ale Kubuś ma jeszcze katar .W środę byliśmy na zakupach kupiliśmy Dari buty na jesień trafiliśmy na kiermasz buty były takie tanie że kupiliśmy jej 3pary ale sie cieszyła :)teraz codziennie do szkoły zakłada inne .Kubie to musiałam zamawiać w sklepie bo on ma problem z tą nóżką jedną ma trochę mniejszą jak tak sie patrzy to nie widać ale musimy mu kupować dwa rozmiary w jednej parze to znaczy jeden bucik ma rozm.22a drugi 21 .Dobrze że znaleźliśmy taki sklep że fajna babka jest i zawsze sie stara żeby dzwonić do producenta obuwia które nam sie spodoba i zamawia trochę drogo wychodzi ale i tak taniej niż jak bym miała kupić dwie pary butów jedne mniejsze a drugie większe . Pyśka cieszę się że synek czuje się już lepiej całuski dla niego od wirtualnej ciotki👄👄 Brylka dla ciebie mega fluidki żeby Przemek się nie rozchorował i żebyście już jak najszybciej mieli to za sobą nie martw się będzie dobrze my wszystkie trzymamy kciuki będzie ok 🌼 mamakubusia gratuluje egzaminów i też stawiam szampana a co tam egzaminy trzeba opić :p:) Sylwuś a ty bidulo trzymaj się bo widzę że twój mały terrorysta dalej cię męczy dla ciebie też ślę mega fluidki 🌼:):) julka a jak Jagoda lepiej już śpi przeszło jej?🌼:) pozdrowienia dla reszty mam których nie wymieniłam dziewczyny życzę wam udanego weekendu lecę sprzątać i coś na obiad szykować dziś pulpeciki ,ziemniaczki surówka zjadłabym jakiegoś ciacha dobrego może któraś poczęstuje.... dobra lecę bo Fiona zaczęła szczekać i obudziła mi Kubę postaram się odezwać jeszcze dziś pa :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na chwilę potem po odpisuję wczoraj mieliśmy znowu rozmowę z dyrektorem nie mam już siły słuchać w kółko tego samego,zobaczymy co będzie we wtorek na zebraniu ja dom posprzątałam rosołek pyrka na małym ogniu a za chwilę idę do fryzjera bo tak zarosłam że szok to by było na tyle,napiszę coś więcej wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️daje znak,ze zyje:( Dziewczyny😠zrobili nas w konia😡mieli wstawiac okna od czwartku i co??i nic😡byl facet i mowil,ze sa nie gotowe jeszcze okna😭na darmo maz wolne wzial:(😭teraz jak przyjada na poczatku tyg.wstawiac okna,to ja bede sama w domu bez pomocy😭ojsss wszystko mnie wkurza i nic mi sie nie chce:(zalamka normalnie dziewczyny:( Przepraszam,ze sie nie udzielam na forum,ale nie mam kompletnie teraz czasu😭jak,to Wszystko sie skonczy,to postaram sie byc czesciej;) Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie🌼👄 Zycze milego weekendu...............🌼 Fluidki sle potrzebujacym.......................................🌼 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja przepraszam, ze teraz rzadko do was zaglądam, ale jakos nie mam nawet sil:(, ale co wam bede gledzic :D Jagodce przeszło, i przesypia nam ślicznie cale nocki, uffff na szczescie wszystko wrocilo do normy:), idzie spac ok 20 potem budzi sie ok 2 w nocy na piciu i wstaje o 7 rano :), W srode dostanie 2 dawke leku i powinno juz byc dobrze:) Brylka, mega fluidki dla was, na chorubska i bede trzymac kciuki ...... daj znac jak bedziecie po wszystkim👄 Kasbak dzisiaj odpisalam sobie przepis na tego placka, co dałas i wyglada przepysznie, a maz juz sie dopytywal kiedy bede piec:D Jak Nadisia, co tam u was słychać🌼 Pyska, to super ze u was wszystko wrociło do normy po tym zabiegu :), oby tak dalej, a i napisz jak sie piesek sprawuje;) Luiza, pokazesz sie nam w nowej fryzurce co nie ;) A ten wasz dyrektor to tez jakis chyba gapa, ze sie ta nauczycielka jeszcze nie zają :O Sylwuś, a dla ciebie mega sily, na ten remont.....🌼 Trzymaj sie kochana i sie nie daj ❤️ Wszystkie mamusie bez wyjątku pozdrawiam, aaaa i niewiem czy sie bede miec jak odezwać dzis bo...... uwaga ide do pracy :D niejest to niewiadomo co, bo w pizzeri i na weekendy ale dla nas zawsze to jakis zastrzyk kasy ;) 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kochane:D ja tak na momencik,bo nadia wstała i muszę ją ubierać,jedziemy na imieniny do babci:D julka zrób ten placek,naprawdę jest przepyszny,a i łatwy do zrobienia;-) cieszę się bardzo,że z Jagódką juz ok i ,że przesypia noce🌼 sylwus nie dołuj się,dasz radę w tych remontach,dzielna babka jesteś🌼 muszę już zmykać,udanej soboty zyczę kochane:D:D:D:):):) a napisze tylko,że Nadka znowu jest przeziębiona,ma okropny katar.Juz sił mi do tego brakuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kochane:D ja tak na momencik,bo nadia wstała i muszę ją ubierać,jedziemy na imieniny do babci:D julka zrób ten placek,naprawdę jest przepyszny,a i łatwy do zrobienia;-) cieszę się bardzo,że z Jagódką juz ok i ,że przesypia noce🌼 sylwus nie dołuj się,dasz radę w tych remontach,dzielna babka jesteś🌼 muszę już zmykać,udanej soboty zyczę kochane:D:D:D:):):) a napisze tylko,że Nadka znowu jest przeziębiona,ma okropny katar.Juz sił mi do tego brakuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kasbak postaw małej bańki daj jej eurespal i euphorbium do nosa posmaruj pulmex plecki i będzie dobrze.Bańki będzie ciężko posgtawić i będzie trochę płaczu ale szybciej pomogą. mamakubusia gratuluję zdania egzaminu Sylwia to masz z tym remontem i oknami,ale pomyśl jak póżniej będziesz mieć ciepło i ładnie w domu. Brylka zdrówka dla synka ,mam nadzieję że jutro będzie miał zabieg,bo takie przekładanie to tylko nerwy i nie potrzebny stres dla małego. A my wczoraj byliśmy w parku i zbieraliśmy liście,teraz się suszą.Kuba potrzebuje je do szkoły.Mąż załapał grypę jelitową i bierze go normalne przeziębienie,normalnie koszmar mieć chłopa chorego,zachowuje się gorzej niż małe dziecko.Dziś idziemy do teściów na obiad i cały dzień.Więc zyczę wam miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubusiak
Witam wszystkie mamy siedzące w domu z dzieciaczkami... Przypadkowo trafiłam na tą stronkę - trochę cienka jestem w te klocki (nigdy nie brałam udziału w żadnym forum) ale mam nadzieję że jakoś to wszystko połapię i chętnie napiję się z kimś kawki - samej tak nudno codziennie :-). Ponad siedem lat jestem w domku. Zosia we wrześniu skończyła 7 lat a Hanulka w grudniu skończy 5 lat. Narazie tyle - po cichutku liczę że przyjmiecie mnie do swego grona. Pozdrawiam wszystkie Mamuśki :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubusiak
:-) :-) :-) Nie wiem co chciałybyście wiedzieć... Mam 33 lata, przed pierwszą ciąża pracowałam w hurtowni farnaceutycznej - niestety zlkwidowała się podczas mojego wychowawczego. Teraz po wychowawczym jestem osobą poszukująca pracy - narazie bezskutecznie :-(. Studiowałam już z Zosią - mąż dowoził mi ją na uczelnie i karmiłam w samochodzie na przerwach :-). Licencjat broniłam w ósmym miesiącu z Hanusią (i wymysliłam sobie, że jak nie będę znała odpowiedzi na jakieś pytanie to powiem że mi wody odeszły - na szczęście obyło się bez kombinowania). Rok przerwy w nauce i magisterka z dwoma skarbami. Zdarzyło sie, że na ustny wchodziłam z córkami. Miałam jednak bardzo wyrozumiałych wykładowców i egzaminatorów, którzy przychylnym okiem na nas patrzyli. Poza tym? Mąż ciągle ten sam - i mam nadzieję że to sie nie zmieni!!!! W maju komunia dziewczynek a potem czas na trzeciego SKARBA. Marzę o bliźniakach - kto wie? choć przyzwyczajam się do myśli, że nie zawsze mamy to czego chcemy :-). Jeżeli jeszcze coś chcecie wiedzieć to pytajcie :-) Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nową mamusie i życzę udanej niedzieli my dziś kisimy się w domku obiadek już dochodzi więc zaraz włączymy jakiś film i będziemy się lenić :p:p:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luiza zrobiłam dokładnie to co piszesz,daję jej od wczoraj eurespal,euphorbium,pulmex też mamy:D,tylko z bańkami problem.Nie wiem kto u nas stawia w okolicy,nigdy nie słyszałam,no i nie wyobrażam sobie,żeby Nadka uleżała parę minut w jednym miejscy:O witam nową mamusię🖐️,przeboje niezłe mialas,ale wytrwała byłaś,super,studia juz za Tobą a i dzieciaczki odchowane:) suuupermama miłego popołudnia przy filmie👄 i wszystkim udanej niedzieli życzę:D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:Daaa i zycze udanej lapanki na stronke;):D Fluidki sle potrzebujacym..................................🌼 Ide ogladac taniec z gwiazdami:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubusiak
Witam w słoneczny poniedziałkowy poranek :-) O 5,30 wyprawiłam męża do pracy, potem czas dla sibie i pobudka dziewczynek - oj tu zawsze jest ciężko. Dziś i tak pospały dłużej bo mąż zostawił mi samochód więc szybciutko załatwiłam przedszkole i szkołę. Niestety zauważyłam że nie działa kierunkowskaz i będę musiała za chwilkę zajrzeć do auta, mam nadzieję że to tylko przepalona żaróweczka... Teraz kawusia - może się któraś mama przyłączy? następnie codzienna krzątanina w domku :-) Mam prośbę: czy mogłybyście napisać parę słów o sobie - jeżeli to nie problem - łatwiej mi bedzie wpaść w rytm :-) :-) :-) O 14 alergolog, postaram się jednak zaglądać tu w miarę regularnie :-). Pozdrawiam wszystkie mamusie i życzę miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny juz za godzinę jadę do tego szpitala mamy być tam po południu zrobią wszystkie badania i rano zabieg. Ja nie denerwuję się samym zabiegiem i wiem że będzie wszystko dobrze tylko mam złe wspomnienia szpitalne ( w przeszłości często leżałam z dziećmi) Wczoraj jak się pakowaliśmy Przemek pakował sobie zabawki a Marcin pyta mamo czy ja też mogę spakować swój plecak pytam się po co a on żeby Przemkowi było raźniej :) witam nową mamę ja mam bliźniaki i uwierz mi najgorszemu wrogowi nie życzę bliźniaków bo jest strasznie ciężko (moje miały kolki i ciągle chorowały) po prostu nie ma czasu żeby nacieszyć się dzieckiem wszystko robiło się taśmowo - bynajmniej u mnie tak było . Za to teraz jak są odchowani to super dzieci i kocham je ogromnie mocno. POZDROWIENIA dla WSZYSTKICH będę w środę lub czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam sie przywitac🖐️ i spadam chatke troche ogarnac i obiadzik nastawiac poki maly spi:) Brylka kochana 3mam za Was mocno kciuki..... bedzie wszystko dobrze:)czekamy na wiesci jak wrocisz do domu:)uwazajcie na siebie👄🌼 Pyska:D:Dja do Ciebie wpadne na pomidorowke;)a Ty do mnie wpadnij na udka pieczone z zapiekanymi ziemniaczkami mmmmmm pycha:D Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie🖐️🌼 Do nowej mamy:)🌼hmmmmmm coz mam Ci napisa o sobie:Dmam 28 lat mieszkam za granica czyli w Irlandii od 3 lat mam dwoje dzieci:)zreszta mam ich zdjecia w stopce,to mozesz sobie zobaczyc;)Jestem zywa osoba i zwariowana mama:D:D:D:Dco poniektore mnie znaja wiec opinje moga wystawic;):D:D:D:DCoz wiecej o mnie:)siedze w domu z dziecmi,bo jak narazie nie mam wyjscia:(ale jak dzieciaczki podchowam jak pojde w tany,to ola Boga swiat sie smieje:D:D:Djesli masz jakies pytania do mnie,to pytaj:)ja postaram sie Ci odp;) Zycze Wszystkim milego dnia🌼👄 Fluidki sle potrzebujacym.................................🌼 Luiza i Jula co u Was??:)👄 Aaaa i jak tam chcecie jeszcze grac u mnie w serialu??:D:D:D 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubusiak
:-) :-) :-) Ja nie jestem alergikiem... moja młodsza córka jest uczulona na kurz i roztocza (w listopadzie będzie miała robione szczegółowe testy a od stycznia zaczynamy odczulanie). Hania ma poważną astmę atopową :-(. Dziś biorę je obie do alergologa bo jeżeli będą jakieś podejrzenia co do Zosi to testy będą miały obie robione. Czy wszystkie mamy mieszkają za granicą? Ja jestem z Katowic :-). Pozdrowienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D Brylka trzymam kciuki wszystko będzie ok 🌻 Sylwunia Ty miałaś taki sam obiad jak ja :) a ja już gram w Brzyduli pracuję w bufecie w waszej firmie:D:D:D:D:D:D Witam nową mamę 🖐️ Ja za tydzień kończę 25 lat mieszkam w Jarocinie mam 3,5 letnią córkę Magdalenę nie pracuję zajmuję się domem i córką a męża nie ma często w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ Witam nową mamusie:) zaglądaj do nas częsciej, bo przecież w kupie rażniej :D a propo kupy, to zaraz wracam bo coś mi tu śmierdzi:O :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem sytuacja opanowana :D:D:D Sylwuś, no ja sie ciągle pisze na jakąś pomoc w serialu;) 🌼 Brylka, trzymam kciuki...... bedzie dobrze, musi być:) daj znac jak bedziecie po wszystkim, acha no i pogratulować synkowi, ze tak dba o brata👄 Kasbak a gdzie ty jesteś...🌼 jak nadkasie czuje, przeszły jej te choroby? Dajesz jej te witaminy o ktorych rozmawiałysmy? fluidki dla niej......:):):) Luiza, i co z ta nauczycielką, ruszylo cos w koncu?🌼 Sylwinka🖐️ podeslij troche pomidorowej mniam:) chyba jutro zrobie na obiad;) A co u mnie... hmm po staremu:(, byłam na wekend w tej pracy, trzeba zasować, bo ruch niesamowity, i cały czas na nogach, ale jest ok:) ludzie mili i uprzejmi:) Po za tym nadal poszukuje jakiegoś zajecia w tygodniu a z tym ciężko. Margaret a co u ciebie długo milczysz...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ,witam:D jestem julka,jak moge to zaglądam,ale czasu brak. Nadka już zdrowa,jeszcze troche katar jej schodzi,ale ok ogólnie:D ja jestem zła ,bo kupiłam tel,i u nas w mieście nigdzie mi nie chcą simlocka ściągnąć,bo taki dziwny model:oM juz się ze mnie śmieje,że sobie podzwonię,że hoho:( brylka trzymam za was kciuki,będzie dobrze,na pewno:D🌼 sylwinka Ty juz fuche w serialu podłapałaś,a my?? sylwuś wstawiają Ci dziś te okna? pyśka jak tam Wasz Max??ucieche pewnie z niego macie:) izabella,mamakubusia ,supermama ,margarett halo!!!! julka fajnie,że załapałaś sie do tej pracy,zawsze to coś:) Bubusiak ja mam 25 lat,mieszkam na samym dole Wielkopolski:),mam córeczkę Nadię,ma 17mies.,kochamy ją ponad wszystko z M.,wiec nasze życie kręci sie wokół niej:DPozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Jagódka śpi, a ja zaraz zrobie sobie herbatki i pooglądam jakieś filmy:) kto ma ochote na herbatke, malinowa z jabłkkiem ...c(____).... o prsze ;) A i musze sie wam pochwalic że dzisiaj odebralam prawko;) i sama wrocilam do domu;) m tylko powiedział: \'wiem, wiem bede tego żałował\" i dał mi kluczyki :D:D:D:D, a jak ruszylismy to mowi do mnie, zebym jechala ostrożnie, i sie niedenerwowala bo zapomiał z domu dokumentow:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Brylka trzymam kciuki za jutrzejszy dzień Julka no to miałaś fajną pierwszą jazdę:)ale najważniejsze jest to że mąż tak chętnie dał Ci kluczyki Bubusiak no to mieszkamy prawie koło siebie .Prawie - to godzina jazdy,jestem z Chrzanowa.Za miesiąc kończę 30 lat.Jestem mamą dwójki dzieci.Syn Kuba chodzi do zerówki a córka Julia ma 20 miesięcy.Też nie pracuję,ale mam nadzieję że to w nie długim czasie się skończy Dziś miałam zakręcony dzień,wszędzie w biegu.popołudniu Kuba był pierwszy raz na lekcji tańca.Poprosił mnie abym go zapisała.Kurs tańca mu się spodobał i będzie chodził.Jest mu rażniej bo chodzi jego kolega.Jak my zaliczaliśmy tańce mąż z Julką był na basenie .Mówi że mała zaczyna uwielbiać taplać się w wodzie.To się chwali. Jutro też uewanie głowy.Idę z Kubą do poradni psychologicznej na badania a popołudniu zebranie w szkole,wtedy powinno się wszystko wyjaśnić.Na razie dla mnie ta cała sytuacja jest jak cisza przed burzą.Napiszę wieczorem jak zdąże bo nie wiem kiedy wrócę a chcę zaliczyć wieczorem aerobik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×