Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

🖐️ Dzieczyny prasuję ciuszki w szafkach-mega prasowanie wiec wpadłam i wypadam:P buziaki:) fluidki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziś od rana nie miałam czasu zajrzeć do was po śniadaniu stwierdziłam że przydałoby się trochę zmiany w naszym pokoju więc M zaczął przestawiać meble a dodam że mam wielką kanapę narożnikową no więc M z wielkim trudem przestawia i przestawia raz tak a raz tak i nic z tego inaczej niż jest nie pasuje kurde ale był zły bo musiał wszystko ustawić tak jak było ale miał chociaż trochę gimnastyki :):):p po południu byliśmy na spacerze bo u nas ciągle ładna pogoda dobra rozpisałam się a muszę Darię przy lekcjach dopilnować poklikam trochę później fluidki dla wszystkich chorowitków dziewczyny niech was chłopy grzeją :p u nas na razie nikt nie choruje odpukać🌼🌼 :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki..padam na pysk Kuba jak narazie spi i ja ide zrobić to samo...zaraźił się od nas tym cholernym przęziębieniem i oboje ledwo zyjemy..ide spać bo oczy same mi się zamykają a w piątek mam egz..oszaleje..potrzebuje klona..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudka kawka już zaparzona czeka a do niej ptasie mleczko 🌼 ja miałam kiepską noc, Kuba wczoraj wieczorem dostał gorączkę poszedł spać już o 19 całą noc marudził jestem padnięta. Więcej energii miałam jak szłam spać niż jak wstałam, mam nadzieję że to tylko zęby bo jak na razie nie kaszle i kataru też nie ma .U nas taki przymrozek że aż biało w domu zimno nie mam jak iść napalić w centralnym bo jestem sama .Muszę poczekać aż Kubuś się zdrzemnie na razie siedzi zafascynowany i ogląda swoje ulubione bajki :) W następnym miesiącu przeprowadza się mój brat z rodziną będą mieszkali niedaleko nas.I przybędzie mi trochę obowiązków bo mają bliźniaki i będę ich pilnować po południu jak wrócą z przedszkola.Będę miała gromadkę w domu ale cieszę się bo dzieci będą miały bliżej do siebie .Kurdę ale mi się nie chce nic robić :o jestem śpiąca Dobra spadam zająć się moim chorowitkiem a wy pić kawkę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja stawiam serniczek Dziś w szkole pani do nas się nie odzywa,Wczoraj dyrektor przeprowadził z nią rozmowę i wyszła z niej ze łzami w oczach.Zobaczymy jak będzie dalej ,jeżeli dzieciaki nadal będą się skarżyć będziemy to inaczej załatwiać. U nas słońce nie świeci ale jest ciepło.Jak mąż wróci z rechabilitacji jedziemy na cmentarz i zakupy.U mnie ze zdrowiem trochę lepiej,jestem na diecie,zobaczymy jak będzie dalej. Julka masz rację powinnam iść od razu na prawko,ale ja zawsze znajduję wymówki,może się zmobilizuję,jeszcze zobaczę. Sylwia dziękuję za życzenia i jak zdrówko? Dla wszystkich dzieciaczków i mam które chorują fluidki zdrowotne🌼🌼🌼 miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no ja tez pije kawke,a serniczek...mmmm,az mi slinka poszła:D :P U nas dzisiaj tez zimno,zaraz włacze centralne,jak dzieci wrócą ze szkoły żeby miały ciepło:) 🌼-dla chrowitków:) Luiza i bardzo dobrze tej babie,niech wie że mamy są za dziećmi :)moze wreszcie się uspokoi Wstawiłąm już ziemniaczki,jeszcze tylko jakaś suróweczka...nie wiem co zrobic:O....może zrobię z kapusty kiszonej..no lece bo już pranie mi się wyprało i musze rozwiesic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam💤 Ja jestem niewyspana:(, mała koncertuje ostatnio co noc:O ja niewiem juz czy przez zeby, czy co innego, juz od tygodnia nieprzespała spokojnie nocy, to znaczy mam na mysli spanie i budzenie sie tylko na piciu, tylko budzi sie w srodku nocy, albo zaraz po zasnieciu i placze, albo sie tak rozbudzi ze niechce spać, dzisiaj obudziła sie przed połnocą i niespala do 3 nad ranem 😭 Luiza to zostaje wam tylko czekać, ale moim zdaniem dyrektor powinien zmienić tą nauczycielke, i odesłać ja np do innej klasy. I idz na te prawojazdy jak najszybciej, a jak juz pojdziesz to daj znać to bede siedzieć w domu ;):D A co do diety to podeslij jakąś, bo mi sie ostatnio znowy przytylo zamiast schudnąć😭 i niewiem juz co mam robić:( Sylwuś a ty jak tam bidulko remontujesz sie dalej? życze szybkiego konca, i machnij choć łapką, ze jeszcze dychasz:P :) Sylwinka🌼 Pyśka ja tam piesek broi bardzo? Supermama no to bedziesz mieć domowe przedszkole:D życze wam dużo zdrowia, na te chorubsaka.......🌼 Margaret, a co u ciebie slychać? jak dziewczynki sie maja? Mama kubusia dla was też fluidki przesylam......🌼 ide zrobić druga kawe, o prosze dla chetnych.........C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a co tu nik juz niezagląda...:( no strzelam focha a co !!! :P AAAAA Sylwia kazala wam pomachac to uwaga machhhhham...🖐️.... już;) i przeprasza ze sie nieodzywa, ale u niej nadal remont, i zle sie czuje:( Sylwia fluidki mega sle.................................👄 Ide kompać małą, jak usnie to sie odezwe. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭😭 gdzie jestescie:( Połozylam małą spać, spi słodko a ja ide zrobic sobie herbatki i bede film oglądać jak was niema :P a film \"Nico\" stary ale niezły;) ze Seegalem ;) Jakbym sie nieodezwala, to życze miłych snow.......🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka gratulacje z okazji zdanego prawka ja zdałam za drugim razem ale to było 14 lat temu i nie słusznie facet mnie oblał a jak zdawałam drugi raz to zdałam a nie powinnam bo z nerwów robiłam straszne błędy dziewczyny ostatnie tygodnie mieliśmy dość ciężkie miałam w rodzinie pogrzeb Przemek miał ciężką anginę i nie mieliśmy zabiegu usunięcia migdałków następny termin 20.10 będziemy tam co najmniej 3 doby bo jeszcze będą usuwane migdałki podniebienne Ola ma strasznie dużo lekcji do odrabiania w domu i początki były trudne teraz już się wprawiła i zajmuje nam to coraz mniej czasu chłopcy uczą się głoskować wyrazy i UWAGA Marcin zaczął mówić K i G Luiza ja naprawdę współczuję wam takiej pani w szkole bo chłopcy są szkołą zachwyceni i bardzo lubią chodzić Marcin jest strasznie nieśmiały i chodzi na dodatkowe zajęcia ( fachowa nazwa zajęcia korekcyjno - kompensacyjne) odnośnie karmienia psa to ja karmię go przed naszymi posiłkami żeby później nie stał nam przy stole i nie prosił u nas też dzisiaj w nocy był duży przymrozek ale poszłam do lasu sprawdzić czy grzybów nie zmroziło i znalazłam nowe miejsce nakosiłam wiaderko i pełną bluzę ( ogólnie 2 wiadra) podgrzybków i już nie mogę się doczekać jutra żeby zebrać resztę bo mi się wszystko nie zmieściło pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo Julka ja jestem:P Cos dzisiaj taka cisza,dziewczyny co z wami,pomachajcie chociaz łapka:) Ja jestem dzisiaj padnieta,naszykowałam na jutro juz sobie obiadek.....piatek juz blisko i cały czas sie denerwuje ta oiperacją:( Piesek super,ale rozrabiaka z niego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka długo nie pisałaś:) Słuchaj tak jak pisałam mój Adas tez bedzie miał operacje migdałków i jeszcze w nosku....:(mam nadzieje że minom pózniej juz te anginy i te inne sprawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przypominam tabelkę MARGARET777.28. Izabela 01.08.03, Aleksandra 02.02.05 małopolskie Sylwinka25.25. Magdalena 24.02.2005 wielkopolskie Brylka 31 Ola 20.06.2001 Marcin i Przemek25.11.2002 Elbląg suuupermama 29 Daria08.12.00 i Kuba12.10.06 pomorskie Luiza 30 Jakub 17.05.02,Julia 19.02.07 małopolskie julka 25 Jagoda 20.06.2007 podkarpackie Pyskaa 27,kuba i Adas-2001-2003 dolnosl.-hiszp. kasbak 25,Nadia 20.05.2007 wielkopolskie Sylwunia27,Dawidek15.11.02 i Dominik 04.03.07 Lubelskie-Irlandia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać śpiochy........... czas na kawkę(_) herbatkę(_) kakao(_) do wyboru Pyśkaa a ile Twój piesek ma ja mam suczkę która ma 6 miesięcy wabi się Tina jest na naszej klasie ja zawsze jak rano wstanę to daje jej karmę ale ona nie je tylko łyka a małe pieski to zawsze rozrabiają jak Tina była mała to brałam ja do domu to nie raz mi nasikała albo coś pogryzła teraz jest na dworze bo jest już duża to jak usłyszy że zamykam drzwi i idę do sklepu to jest już przy mnie no i skacze na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ:d Ja poproszę kawkę:) Sylwinka mój max ma 2 miesiące,tez rozrabia,ale dzisiaj pokazał mi że chce iść na dwór,poszłąm za nim a on pod drzwi poszłam z nim i się wysikał:)Trzymamay go w domu,jutro bedzie tydzierń jak jest z nami,sądze że i tak szybko nauczył sie załatwiać na dworze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o załapałaś nową stronę :) to kochany piesek że wysikał się na dworze młode pieski to zawsze rozrabiają :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!co tu taka cisza,sylwinka zostałyśmy same:O:P U nas dzisiaj chłodno,a nawet dosyć chłodno,zbiera się coś na deszczyk..... Czekam na telefon ze szpitala o której mamy sie jutro stawic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja padam na pysk:( Od rana sprzątam , obiad, juz 3 pranie robie, i miedzy czasie nosze Jagode na rekach bo taka marudna od rana, znowu sie zeby wyrzynają:(, maz niby sie nia troche zajmował zanim poszedl do pracy, a ja ją połozylam spaś i myslałam ze jak pospi to siade i kawe na spokojnie wypije i sobie podłogi pomyje, ale przyszła T zaczela sie z psem draznic,😡 i ten zacza szczekać a Jagoda na rowne nogi i w nosie ma spanie, spala 15 minut 😠 i jak jej zwrocilam uwage ze sie dziecko obudziło, to ona do mioe z tekstem ze po co dziecko w takiej ciszy spać uczyliśmy 😭😭😭 Ja niewyrabiam:( no i oczywiscie dziecko moje standardowo w nocy sie obudzilo:( niespała od 3,30 do 6 rano a potem na godz sie zdrzemneła. dajcie tą kawe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do mnie przylazła ta okropna @ i wszystko mnie boli Julka ale też masz teściową dziecko jak jest wybudzone ze snu to pózniej marudne u nas też zimno i pochmurno a reszta dziewczyn gdzie jest fluidki śle potrzebującym................................🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć A u nas słoneczko,ciepło-20 stopni na termometrze.w szkole spokój,choć my to nazywamy cisza przed burzą.Też piorę.Mam tyle prasowania ale jakoś nie mogę się zabrać.wieczorem aerobik,trzeba trochę się poruszać. Julka współczuję Ci z zębami.Tylko nasze córy tak to przechodzą.Ja mam na razie spokój i noce przespane.Tobie życzę cierpliwości 🌼🌼🌼.Co do teściowej to ustal z nią że jak mała spi to żeby nie przychodziła Pyska dla Ciebie🌼🌼🌼 A co z innymi dziewczynami?Meldować się Dla chorowitek przesyłam fluidki zdrowotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:D oj julcia Ty to masz przekichane,to pewnie ząbkowanie i dlatego Jagoda tak się budzi.Powiem Ci,że Nadisia też często teraz płacze w nocy,ale przez sen,a nawet jak sie obudzi tulę ją do siebie i zasypia.No ale niestety pół nocy przez to śpi z nami. sulwunia Ty zaczynasz mnie martwić.Bo ostatnio tylko takie buźki piszesz:-(.Gdzie jest ta nasza Sylwunia sprzed paru tygodni??buziaczki👄 i 🌼 dla Ciebie kochana.:D pyska powodzenia jutro.Będę o Was myśleć i trzymać kciuki.Na pewno będzie ok:-) brylka za was tez będę trzymac kciuki 20.10.:-) sylwinka fluidki dla Ciebie,oby przestało boleć.................🌼co do teściowej to ja muszę powiedzieć,że moja teściowa odkąd zajmuje się Nadką, gdy ja jestem w pracy,jeszcze ani razu mi nie podpadła.Normalnie wzorowa:DNadka ma u niej superowo,bawią się razem,gotują obiadki,i o wszystko się mnie pyta,nic nie robi na własną rękę,więc jestem spokojna.Po prostu dziadki z dołu za Nadką szaleją i robią wszystko żeby było jak najlepiej,jak spi to na palcach chodzą:-) a dziś wieczorem kochane zapraszam na pyszny placuszek ,właśnie kończę go robić,mam nowy przepis,rewelacja:D i winko jakieś też się znajdzie:DStawiam na pierwszą wypłatę:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny🌼 kasbak podaj ten przepis na placuszka,mmm zapachniało mi aż tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×