Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

HEJ dziewczyny normalnie mam urwanie głowy z tymi grzybami uwielbiam je zbierać a ostatnio był taki wysyp że ja ciągle w lesie już cała rodzina i znajomi obdzieleni a jak zabieram dzieci ze sobą to są szczęśliwi bo robimy sobie piknik. Julka mój Przemek jak był mniejszy często budził się w nocy z płaczem a ja nie wiedziałam co mu jest i moja mam powiedziała mi żemoże mieć robaki kiedyś dzieci odrobaczało się co najmniej raz w roku a jak poprosisz lekarkę to wypisze Ci syrop dla dzieci a Ty możesz dać go kotu lub psu ( jak pies jest większy to lepiej kupić tabletki 3 tabletki 5 zł a u weterynarza drożej) PYŚKA dużo zdrowia dla Adasia 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Wg zumi to ja do Krakowa nie mam aż tak daleko bo tylko 625km w 10ipól godz będę na miejscu :) :) :) :) :) :) :) :) Margaret dużo zdrowia dla wszystkich 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 i już wcześniej chciałam się Ciebie zapytać jak tam Twoje wyniki kiedyś wspominałaś że cytologia nie była w porządku JA TEŻ CHCĘ GRAĆ W BRZYDULI !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super musisz być dumna z córki. A mężowie nie muszą wiedzieć o rolach granych w filmie:D:D:D:D Sylwunia jak mogłaś oszukać kolegę najpierw obiecałaś że pojedziesz z nim do Anglii a teraz Ty masz pracę a on nie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja już w skrócie bo tyle się napisałam a Julka skasowała.Uwielbia ostatnio siedzieć przed komputerem i pisać na klawiaturze oraz bawić się myszką.A więc weekend spokojny i nudny.Natomiast poniedziałek...W szkole z nowu awantura,poszło o fortepian który spadł w klasie a pani sobie wyszła.Całe szczęście że nic nikomu się nie stało.Nie przyjęła od dzieci kwiatów z okazji dnia nauczyciela ,wzięła tylko od dwóch uczniów,czyli pupilków.Poszłyśmy do dyrektora i złożyłyśmy skargę.Mamy zebranie 21 pażdziernika z dyrektorem więc zobaczymy.Jak nie będzie poprawy idziemy do kuratorium Julka współczuję Ci nie przespanych nocy.Moja sąsiadka miała podobnie.Lekarka przepisała jej jakieś lekarstwo i teraz ma spokój.Mówiła że zdarza się u dzieci że wstają w nocy wypoczęte i chętne do zabawy,po prostu dzień pomyliły z nocą,więc się nie przejmuj.Co do odrobaczenia psa to idż do weterynarza i kup tabletkę-koszt 5 zł.Ja moją psinkę odrobaczam 3 razy do roku ze względu na dzieci.Tabletkę możesz dać w kiełbasie albo z ciastkiem jak nie będzie teściowej,więc się nie dowie. Dla dziewczyn które mają chore dzieciaczki fluidki zdrowotne. Sylwia Ty to robisz karierę :)Pozazdrościć Przepraszam że więcej nie napiszę ale Julka wyje bo chce pić więc miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby kwiatków nie przyjąć od dzieci to trzeba być dopiero jędzą tej nauczycielce to tylko doniczką w głowę dać a nie kwiatka że takie nauczycielki pracują w szkołach aż wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś z Izunią u lekarza- ma chore gardełko, dostała Bioparox i syropki. W mojej poprzedniej wypowiedzi o nauczycielce- było skierowane do Luizy a nie Brylki( ale napewno się domyśliłyścię:) ) Kasbak jak tam z Nadją już O.k? julka-mogę się podpisać pod wypowiedziami koleżanek Suuupermama-brawa dla Darii🌻 i gratulacje dla Ciebie, ty siedziałaś z nią godzinami i wreszcie owoc, oby na jednym się nie skończyło:) Brylka- ja miałam złą kolposkopię, ale na szczęście cytologia nie najgorsza była w styczniu. W sumie powinnam ją powtórzyć. To jak masz nie daleko do Kraka to zapraszamy:) Ja na temat nauczycielki nie puszczę dużego komentarza- strasznie baba się zawzięła i nawet sobie sprawy nie zdaje, że to pójdzie na jej niekorzyść. Życzę miłego dnia- u nas słoneczko.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zwykle na momencik Kasbak Margaret ma racje, daj małej Lakcid, możesz jej to dawać nawet do 3 razy dziennie, jest naprawde bezpieczny, ja daje to nawet, Jagodzie jak zazywa antybiotyk tak profilaktycznie A teraz Uwaga! bo niewiem juz sama co myśleć Jagoda przespała całą noc spokojnie, obudzila sie tylko raz ok 1 wypila troszke wody i poszła spać dalej. A wczoraj jak jej podalam ten lek na robaki to po ok 2 godz. zrobila bardzo śmierdzącą kupke. I dodam że wieczorem po kąpieli jak zwylke poszla spać ok 20 wiec naprawde niewiem sama:( zobaczymy dzisiaj, jak przespi spokojnie noc, to bede miec pewnosc ze to przez te robaki Brylka my tez zarzylismy tabletki, wszyscy, oczywiscie pies jeszcze wczoraj dostał dawke leku, przy wielkich pretensjach T, że sie na nią i na psa uwzielismy i wszystko zle to on😡 Pozdrawiam was wszystkie wieczorem poodpisuje, a teraz poki mala śpi to ide pranie rozwiesić, bo słoneczko na polu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć🖐️ julka dałam Nadii lacidofill,ja tez przy antybiotyku zawsze daję profilaktycznie.Ale ta jej biegunka to taka jednorazowa,już jest ok.Dzisiaj byłam w laboratorium ,pobrali Nadii próbki na wymaz,a pielęgniarka powiedziała ,że tak grzecznego dziecka jak Nadka to ze swieczką szukac.Taka była grzeczna,a ja jaka dumna z niej:D luiza no brak mi słów na tą babę,co za małpa uparta😠 sylwinka a Ty może postaw jakies ciacho popołudniowe:D,zawsze takimi smakołykami częstujesz:D brylka to podeślij troche grzybków bo ja w tym roku nie byłam ani razu.No ale w sumie w spiżarni jeszcze zeszloroczne mam:P margaret fluidki dla Izuni.................................🌼 julka oby Jagoda juz przesypiała Wam tenoce,i jęśli to są te robaki,to żeby biedactwo szybko sie wyleczyło👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Ja tylko na momencik,wczoraj Adas miał taką goraczkę zę kazali mi jechać do szpitala:(znowu dziecko kłuli i robili badania,wrócilismy do domu o trzeciej rano:( Dzisiaj juz jest o ciutke lepiej,zjadł więcej niż wczoraj....oby juz było ok:( dzięki dziewczyny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:)ja tylko na momencik:(brak mi jest czasu,a i maly mi dzis nie chcial spac😭teraz chodzi i marudzi,a mi glowa peka😭oby do wieczora:( Dziewczynki,a jaka role chcialy byscie grac;)??powybierajcie sobie postacie,a ja Wam juz reszte zalatwie;):D:D:D:D Pyska:(boszzz matko kochana megaaaaaaaaaaa fluidki dla Was sle,,,,,,,,,,,,,,🌼 Fluidki sle ogolnie Wszystkim potrzebujacym............🌼 Luiza :(taka baba nie powinna w szkole dzieci uczyc:O!!! Lece z Dawidkiem lekcie odrabiac,a potem pobawic sie z nimi pojde:) Zycze Wszystkim udanego popoludnia:) Aaaa dzis mi pralke nowke sztuke przywiezli i to za free huraaaa:):):):)wkoncu bede mogla sobie poprac;),a jest tego troche:O Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie🖐️))) Aaa i Sylwinka:D:D:Dczasami tak bywa;):D:D:D:D 👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zmianka w stopce:)jesli chcecie,to sobie zobaczcie;) 👄🖐️))) Julka nie lam sie jutro bedzie lepiej👄,a T sie nie martw;)jeszcze bedzie tego zalowala;)badz :classic_cool: lece papa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a słyszałam że u Was modelek brakuje:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ale wczoraj pyszne pierogi zrobiłaś aż poczułam zapach przez ekran :):) ja myślałam nad rolą i chce być projektantką mody w firmie Febo&Dobrzański:D:D:D:D:D:D:D:D załatwisz mi Pyśkaa mega fluidki ........................................................................🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam mnie do brzyduli nie chcecie,to Barwy szczęścia sobie oglądam,i czekam na m jak miłość.No to dobrej nocki wszystkim życze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej śpiochy!!!:DWstawac,dzisiaj kawka,cherbatka lub soczek-co kto woli i jeszcze stawiam paczki!!:D Mój Adas dzisiaj wstał i pierwsze co powiedział to tak\"jestem juz zdrowy\"!!!:D Zaczoł juz krzyczeć na Kube-wstał zjadł danonka -i to sam-wczoraj w niego wmuszałam. Dzięki Bogu,mam nadzieję że juz teraz bedzie szło ku dobremu:D Dzisiaj cosczuje że zjemy jakiś dobry obiadek-tak się ucieszyłam ze zrobię cos dobrego :P No to pijcie sobie co chcecie i wcinajcie te pzczki a ja ubieram Kube do szkoły..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ herbatka (_) i kawka (_) słodkiego brak Kasbak ja lubię oglądać M jak miłość i Na Wspólnej :):) no i Brzydule Pyśkaa jak Adaś mega fluidki ....................................................🌻 Julka jak tam Jagoda spała w nocy 🌻 i reszta meldować się Tu a gdzie się podziały nowe mamy i mamakubusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś wcale nie chciało mi się wstać.W szkole rano pojawił się dyrektor,sprawdzał naszą nauczycielkę.Teraz biorę się za obiad i prasowanie,potem szybki spacerek Ja stawiam ptasie mleczko z galaretką na biszkopcie-teściowa robiła Dziś też jest dzień aniołka-osób które straciły dzieci. Więc dla mojego aniołka i Sylwi zapalam Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny:) Dzis dzien przygnebiajacy:(mam dola megaaaaaaaaa dola:(buuuuuuuuu poklucialam sie wczoraj strasznie z M i nie chce o tym nawet pisac:( Wlasnie mozecie mnie i siebie ogladac na tvn:D:DRole modelek sa rozpatrywane;)Brylka mozesz tez grac i Kasbak w brzyduli;)tylko powiedzcie mi w jakiej roli chcecie grac;):D:Dcos zalatwie:D:D Dzis ten dzien jak pislala Luiza😭wiec i ja zapalam dla swojego Aniolka❤️i dla Luizy i Sylwinki❤️❤️ :(😭 Myslalam,ze cos popisze:(ale maly moj znowu malo spal:(lece do niego i biore sie za obiad:(dzis pomidorowa,pieczone udka surowka i ziemniaczki zapiekane hmmmmm mniam:) Zycze milego dnia🌼 Fluidkow moc przesylam potrzebujacym...................🌼 Pyska gratki za stonke;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pyska ,a Sylwinka gratki za stronke:D:D:Djestem taka rostrzepana,ze juz mi sie w oczach mieni:O Macie pozdrowienia od Gumisi🌼👄 Aaa czekam na okna maja przywiesc,a jutro i czwartek maja wstawiac:Oboszzzz,ale bedzie zimno😭:( 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Sylwinka gratki za stronke:D Pyśka to super że Adaś wraca do sił:) jeszcze troche fluidkow od wirtualnych ciotek......🌼 Sylwuś przytulam cie bardzo mocno (...❤️...) Luiza i dobrze, może w koncu coś ten dyrektor poradzi na tą nauczycielke:O, bo to co piszesz o niej to brak slow poprostu:O Brylka a ty pewnie grzybki marynujesz;) podeslij troche prawdziwkow to sobie ususze do barszczyku na wigilie;) Margaret jak Iza? lepiej sie miewa? ffluidki tez dla niej....🌼 Iza a co u ciebie jak poszukiwania pracy? Gumijagoda...🌼❤️🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Jagoda dzisiaj była wniebo wzięta:) znalazla sobie kałuze i w gumiaczkach robila ciap, ciap :D:D:D a teraz śpi, ptem obiadek i pojdziemy jeszcze na pole bo sie zaczyna chmurzyć i od jutra ma byc deszc 😠 A dzisiaj w nocy obudziła sie tylko raz, ale z wielkim płaczem i bardzo rozrzalona:( ale poprzytulalam ją i w koncu usnęła, chyba jej sie coś przyśniło:(, mam nadzieje ze bedzie w koncu przesypiac spokojnie noce. Dziewczyny dla waszych Aniołków...[ ' ]..[ ' ]..[ ' ]..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×