Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

hej🖐️ kasbak niema za co :P moj m tez czesto kompa czyści, i mi kontakty wcina, tylko ja teraz eksportuje je na serwer i mozna je potem latwo odzyskać. Pyśka duuuzo fluidkow teraz dla synka, zeby szybko wrocil do zdrowia.......🌼 suupermama dla was też moc fluidkow, na te choroby.........🌼 Sylwia no ladnie lekarz mial niezły ubaw z was:D jak tam remont, kiedy ci te okna wstawią w koncu? Acha no i autograf od Ciebie chyba tez dostane;) Brylka a co u was? ja chlopaki/ wy sie pewnie denerwujecie tym zabiegiem👄 No i pisalaś kiedyś ze synek zrobil postepy w wymawianiu , no to wielkie gratulacjie i oby tak dalej :) Pozdrawiam🌼 Monika a co u ciebie jak Nikuś i Miłoszek? pomachaj czasem do nas łapką:)🖐️ Sylwinka🌼 to sie twoja Madzia wyszaleje z dzidziem;) moja Jagoda też za dziadkami przepada, a najbardziej za moim tesciem, jak go widzi to na krok go nieodstepuje, chodzi za nim i sie wyglupia:D Luiza jak bylam z małą na ost szczepieniu jakieś dwa mies temu to doktorka ja zbadala i mowi, że ta dwojka jest j uz pod wierzczem i na dniach wyjdzie, a tu nic:( , no ale rzeczywiscie roznie dzieciom zeby wychodza, wiec narazie sie martwić niebede:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echh przepraszam że pogubilam literkiw wyrazach ale to z niewyspania:( Dziewczyny, doradzcie mi prosze, czy ktorejs sie tak zdażyło, bo moja Jagoda, od ponad dwoch tygodni nieprzespała prawie żednej nocy spokojnie,:( Tzn, nie mowie o budzeniu sie na piciu, tylko budzi sie w środku nocy, czasem z płaczem, a czasem tak poprostu wstaje w łuzeczku i wyspana, chce sie bawić, ja juz niemam sił😭 Wczoraj w nocy obudziła sie o 1 i niespała do 4.30, przy czym wrzeszczala, śmiała sie i płakała wszystko na raz:( a dzisiaj niespala od 24 i usneła przed 2:( Ona zawsze miała lekki sen w nocy, od małego sie tak budziła, ale raz, gora dwa w tygodniu, a czasem sie zdarzyło, ze caly miesiac spokojnie było, ale teraz to już przesada. Ja już niewiem czy to od tych zebow czy co:( postanowilam że jak sie jeszcze dziś sytuacja powtorzy, to pojde do lekarki jutro, sie dopytać, moze ona co doradzi:( Dodam, że Jagoda wstaje rano ok 7 i potem idzie spać tylko raz ok12 i śpi ok 2 do 3 godz a wieczorem ok 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia to kocha mojego ojca i mamę i za nimi tęskni bo mieszkają od Jarocina 55 km i jak tylko przyjadą to rozrabia mała z nimi a z teściami to mieszkam na jednym podwórku ale mamy osobne domy jak już mówiłam teściową mam super i Madzia tą babcię też uwielbia ale z teściem nie gadam za dużo przykrych słów usłyszałam i Madzia też go nie lubi jeszcze nigdy małej nie wziął na ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och julka nie wiem normalnie co z tym spaniem Jagody.Wiesz,ja myślałam,że tood ząbków,bo Nadia też się nieraz budzi z płaczem.Ala na moment i zasypia.No a Ty piszesz,że Jagoda czasami do zabawy...:o może dawaj jej meliskę przed spaniem,albo ja daję Nadii Ibum czasami,jak widzę ,że ją ząbki drażnią i wtedy spi twardo i spokojnie.Tylko,że Nadka od początku miała twardy nocny sen,jak była malusia to nam całe noce przesypiała,a teraz większa i głód ja raz budzi. sylwinka no pogoda piękna rzeczywiście,my bylismy w kosciele,a po obiedzie na spacerze,az zal w domu siedziec:D sylwuś ja też,ja też!!! chcę autograf,taka okazja:P no własnie Monika pomachaj choćtroche koleżnakom. no i iza tez coś milczy:( a gumiś to już na zawsze nas opuściła:(zapomniała całkiem o koleżankach:( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczorka u nas dziś była paskudna pogoda i Kuba jeszcze chory to nigdzie nie byłam tylko M z Darią w sklepie był .Julka a może twoja mała w dzień za długo śpi bo ty piszesz że ona budzi się nieraz do zabawy może w dzień się wysypia i dlatego ma tyle energii w nocy ,ja bym spróbowała na twoim miejscu w dzień kłaść ją na krócej spać może jak będzie bardziej zmęczona to przestanie się budzić. Pyśka na szczęście już po wszystkim teraz malutki już szybko dojdzie do siebie zobaczysz fluidki dla was 🌼 Sylwinka fajnie że twoja mała tak przepada za dziadkiem pewnie dziadek jest super dlatego :):) moje dzieci mają dziadka ale nie mają z nim takiego kontaktu to jest drugi mąż mojej mamy a ich prawdziwego dziadka nawet nie znają choć mieszka zaledwie 20km od nas nie utrzymuje z nami żadnego kontaktu to smutne no ale takie jest życie dziadek od strony mojego M już niestety nie żyje także muszą się zadowolić tym co mają dobra idę szykować dzieci do spania bo już sama też jestem padnięta życzę wszystkim spokojnej nocy do jutra fluidki dla potrzebujących ślę 🌼🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️dziewczyny:) Reszta jutro:D:D:D:D Spokojnej i przespanej nocki zycze...............🌼fluidki sle potrzebujacym..............🌼 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaa i dodam jeszcze dziewczyny,ze autografy beda;):D:D:D:D:D:Dale wszystko w swoim czasie;):D:D:D:D:Di info dla Sylwinki;)jaka chcesz grac role??:D:D:D:D:D;)postaram sie cos zalatwic;):D:D:D:D 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny:( Powiem wam że przezyłam dzisija chwile stachu,Adas siedział i jak nagle poszła mu krew z nosa,nie moglismy zatrzymać,leciała i leciała,mieliośmy dzwonic albo jechać na pogotowie....ale po pewnym czasie przeszło!:(to było straszne:(tu dziecko płacze bo gardeło boli a tu nagle ta krew...:( mam nadzieję że to z wyczerpania....:( teraz juz spi ale nie pozwalam mu teraz wstawac...:(oj żeby wszystko było dobrze:(...................... pa do jutra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę sprzątać w biurze Twojego szefa ;):):):) Pyśkaa na pewno to z wyczerpania mega fluidki dla synka..........................................................................................🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musialam jeszcze zajrzec,bo bylam ciekawa jaka role chce grac Sylwinka:D:D:D:DI wiesz co??:D:D:DTy mojego szefa zostaw w spokoju i jego biuro co;):D:D:D Pyska mega fluidki dla Was..............🌼boszzzz wiem co przezywalas,bo ja tak mialam ostatnio zDawidkiem:(tylko on plul krwia😭i ja myslalam,ze to z pluc😭a co sie okazalo,to byla krew z nosa:OPyska napewno,to bylo z wyczerpania:(uwazaj na niego i nie daj mu sie wsciekac!!!Jeszcze raz sle fluidki dla Was................🌼 Boszzzzz ja mam powtorke z rozrywki:OMoj Dawidek nie chce znowu zasnac sam😭i musze przy nim posiedziec:(ja juz nie mam sily do tego usypiania jego😭taki duzy chlopczyk,a ja dalej musze siedziec przy nim😭kiedy,to sie skonczy???😭 Dobrej nocki zycze i bez zadnych nie milych niespodzianek:O Reszte odp.jutro,bo dzis juz ledwo na oczy patrze:( 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ja wolę Was oglądać :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a dziewczyny bo Sylwunia Wam nie powiedziała kiedy można oglądać serial Brzydula to jest od poniedziałku do piątku na tvn o 17 55 i tam gra nasza koleżanka ale Ci reklamę zrobiłam :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pyszna kawka już czeka jak ktoś nie lubi to do wyboru soczek lub pyszna herbatka owocowa(..)już 🌼 Pyśka jak synek dziś się czuje mam nadzieję że już lepiej uważaj na niego żeby nie szalał fluidki dla niego 🌼🌼🌼 Sylwinka a ty na bezsenność cierpisz:):):):):) buziaki dla całej reszty ekipy 👄🌼 lecę sprzątać bo mam mega sajgon w domu ale najpierw kawka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za herbatkę owocową ja to jak lunatyk budzę się i od razu zaglądam Tu:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a tak na poważnie to mój mąż jechał w trasę i musiałam mu zrobić śniadanie oraz kanapki i herbatę do pracy no i zajrzałam na topik czy koleżanka załatwi mi pracę w filmie a ona mi nie chce szefa oddać :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce prace w filmie:P u mnie masakra, mati nei umie spac w nowym pokoju:(budzi sie czesto i chce do mnie,wstaje tez wczesnie;(zabije sie,z zadnej pracy sie nei odezwali;(siedze w domu i wysiadam.mam depreche...chociaz w filmie dajcie pograc;) buziaki, pomaranczka i fluidki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny:) dzięki za fluidki.:D 🌼❤️ Był rano u mnie lekarz w domu,poogladał Adasia i powiedział że wszystko jest ok a ta krew z nosa to rzecz normalna przy takiej operacji....:) Całe szczęscie ze jest ok..idziemy po mału do przodu...:) Dziewczyny a o co tu chodzi z tym filmem?chyba tez sie zapisze na listę oczekujących:P Zarza lece do szkoły powiedziec Pani że dziecko do końca tygodnia nie przyjdzie...wstawiam na jakąs zupke...taka z warzywami...trzeba teraz dzecko zwitaminować:) :P Nie poodpisuje wam teraz bo nie jestem za bardzo w temacie..poczytam was pózniej...buziaki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyśkaa bo nasza Sylwunia gra w Brzyduli bo się przyznała :D:D:D:D Sylwunia jak będzie ranking najlepszych aktorek to dla mnie jesteś numer 1 i zagłosuje na Ciebie :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️dziewczynki:) Sylwinka:D:D:D:D:D:D:Ddzieki za reklame;):D:D:DWlasnie lecie w tv,kto chetny moze sobie popatrzec;):D:D:D:D Wiesz co Sylwinka??:D:Dmozesz sprzatac jak chcesz;)ale wara od mojego szefa!!!:D:D:D:D:D Mialam cos Wam jeszcze napisac,ale wlasnie slysze placz z gory😭jestem zalamana:(moj synio spal 30 min.:(boszzz nawet sobie nie odpoczelam:(buuuuuuuuuuuu. Zycze Wszystkim milego dnia:)🌼Fluidki sle potrzebujacym..............🌼postaram sie wpasc potem;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:DSylwinka dziekuje bardzo w przyszlosci za oddane na mnie glosy:D:D:D:D:D👄🌼ale sie usmialam:D:D:D:D:Dpapa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze udanego lapania stronki;)ja juz nie bede probowala,bo mnie Julka zaraz smiechem zje:D:D:D:DJulka👄🌼 Narazie dziewczynki🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :( Ja jestem ale niemam coś nastroju do pisania:( Dziewczyny dzieki za rady, zwiazane z Jagodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś z nią u lekarki i stwierdzila że mała może mieć robaki :O jestem przerazona, i wk na T bo ona sie pyta co małej wiec ja jej mowie że mala prawdopodobnie ma robaki a ona do mnie no to skąd? a ja jej mowie że moze od psa lub kota złapała, a ta do mnie że jej pies jest czysty żebyśmy sie od niego odczepili. I powedziela mojemu mezowi zeby nawet niekupował nic psu na odrobaczanie bo ona sie niezgadza, bo sie uwzielismy na niego :O 😡 no niemam sił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwuś ale to było naprawde nieplanowane, jak babcie kocham :D:D:D:D hehe az mi sie humor poprawił:) Pyśka dla was duzo zdrowia, życze odpoczywajcie sobie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia właśnie oglądałam cię na tvn i znowu szefowi tyłek uratowałaś :):):):):):)tak sobie myślę może dla mnie też coś by się znalazło :):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki ja normalnie wysiadam:(wróciłam z pracy pózniej troszkę,bo roboty full,a tu Nadka do przebrania z kupą po pachy,jakieś rozwolnienie dostała,i tak sie zastanawiam, czy to może od soczku z kartonika ,bo wczoraj ze słomeczki wypiła cały.Na dodatek mój M już na obiad czeka,a Nadka chce,żeby ją połozyć spać.a i pranie mam do wstawieniaNormalnie padnę zaraz. narazie spadam do tych obowiązków,a potem coś wam skrobnę,buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za nieobecność, ale przechodziliśmy grypę żołądkową, jak doszłam do siebie to myłam okna i prałam firanki i zasłony itd. następnie Ola miała brzydki katar, Izie w gardle drapie a ponad to rośnie jej już stały ząb, szóstka(Bardzo wcześnie ona ma dopiero 5l.) przez weecend pracowałam. Brylka- trzymam kciuki żeby zabieg zakończył się pomyślnie. I cieszę się że synek wymawia K,G pogratuluj mu od wirtualnej ciotki😘. Napewno jesteś dumna, twoje dzieci są szczęśliwe, że mają taką super mamę🌻 Któraś nowa mama pytała , kto jest z okolic Krakowa- więc się melduję na tabelce masz wpisane dziewczyny i miejscowości w których mieszkają. Pyśka- życzę twojemu synkowi szybkiego powrotu do formy😘 Kazbak-przepis na ciasto przepisałam , coś czuję że to będzie moje ulubione ciasto. Jeszcze jakbyś podrzuciła takie upieczone to byłoby rewe:D Jak masz w domu lacidofil lub inny probiotyk , to daj Nadii dwa, to powinno pomóc na rozwolnienie. Najlepiej gdyby teraz piła herbatkę z suszonych borówek( kupić można w aptece lub w zielarskim) julka- ale żeby stwierdzić czy Jagoda ma robaki, to trzeba wykonać jakieś badania, i jak się potwierdzi podejrzenie to domowym zwierzakom też i wszyscy do wyeliminowania robaków, a jk teściowa będzie miała jakieś migawki to zrób jej rozróbę. Tu chodzi o zdrowie twojej córki, działaj ps. ja najpierw wyeliminowałabym teściową. a.mor zagranicą wycofali BUCCALINE ze sprzedaży bo ma bardzo dużo skutków ubocznych Brylka- ta nauczycielka po reprymędzie od dyrektora może się zmieni. Podejżewm, że teraz najczęściej przez Ciebie kupowaną prasą- będzie \"Gazeta Krakowska\" izabela- nie dołój się, tylko rusz w drogę. Nie czekaj jak góra przyjdzie do ciebie(chodzi o pracę) A Matjemu może trzeba jakąś lampkę na noc, albo nową przytulankę dla dużych chłopców co śpią bez mamy. Sylwinka 25- ty nie licz na Sylwunie, ona i tak p zdobyciu tak ogromnej popularności wystawi na nas cztery litery:P :D . Za to W M-jak miłość Paweł będzie zatrudniał nową barmankę bo pozostałe są zapłodnione przez niego i wykorzystane psychicznie i fizycznie. supermama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margarett rzeczywiście Ty masz rację z tym probiotykiem,dzięki:Djak tylko Nadia wstanie to jej podam:D julka tak ciągle myslę o tym spaniu Jagody,nawet z M o tym rozmawiałam,i on stwierdził,że ona za szybko idzie spać,koło tej 19.I budzi się w nocy do zabawy,bo juz jest wyspana.Nasza Nadka chodzi spać o 21-22,ale spi super,dziś do 6.30,obudziła sięna butlę, i usnęła znowu,spała do 8.A w dzień ją kładę koło 14 na 2-3 godziny.Może spróbuj tak Jagodę przestawić.A z tymi robakami,to tez jakieś dziwne mi sie wydaje,żeby tak bez badań stwierdzić. sylwuś to mi też może załatw jakąś fuchę,ja tam zaraz grać nie muszę,mogę kamerę potrzymac:P Pyśkaa fluidki dla synka.......🌼 sylwinka a Ty to zamiast po nocach na kafe siedzieć brykaj do łózka się wyspać:o:D iza nie poddawaj się,musi się cos w końcu znaleźć dla Ciebie,powodzenia👄 buziaki dla wszystkich mamusiek👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę na casting do m jak miłość może zostanę barmanką i będę zapłodniona przez Pawła :D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D jest ktoś chętny to go zabiorę ze sobą :D:D:D:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwile Margaret witaj :) Kasbak wczoraj ją wlasnie przetrzymalismy i polożyliśmy spać o 21,30 ale to na nic, obudziła sie ok 12 w nocy i było po spaniu 2 godz. :( Lekarka powiedziała, że dzieci tak czsem mają, właśnie takie objawy, a skoro ona ma kontakt z dziećmi w wieku przedszkolnym, a w przedszkolach to roznie bywa, no i pies jest w domu, 😡 to niezaszkodzi. Ja juz sama nie wiem:( Co do tesciowej to ja sie juz niebede wypowiadac, na jej teat szkoda słow:( ona mi dzisiaj powiedziala ze pies jest dla niej najwazniejszy:O wiec skoro ona uwaza ze pies jest wazniejszy od dziecka, to przepraszam, ale ja z takim czlowiekiem niechce miec nic wspolnego😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyn y widzę że tu same talenty telewizyjne wszystkie chętne do roli i to do jakich a ciekawa jestem co mężowie na to :p:p:):):):):):):):):)a swoją drogą to Paweł niezły jest ale ja się zapładniać nie dam :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):): wiecie co mój Kuba uzależnił się od jednej bajki :)i teraz chodzi i męczy nas że chce traktor tom masakra .Daria dziś szczęśliwa ze szkoły przyszła bo w piątek miała dyktando i dziś pani oddała okazało się że dostała znakomicie a przypomnę że ostatnio miała tyle błędów że aż czerwono jestem dumna z córci:):).Dziś z niczym nie mogę nadążyć od rana sprzątałam potem wpadła moja mama zasiedziałam się z nią na nk i obiad zaczęłam robić przed 15 potem wyszliśmy z Kubusiem żeby się przewietrzył po chorobie i niedawno wróciliśmy a w domu sajgon bo co zbiorę to z powrotem pełno zabawek wszędzie,oszaleć można .dobra spadam bo M wrucił i mnie sprawdza co tu piszę :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka a co do psa twojej T to weź go sama odrobacz wsadź mu tabletkę do ciastka lub jakiegoś smakołyku i daj T nie musi przecież wiedzieć .Swoją drogą to niezła jest pies ważniejszy od dziecka masz rację szkoda gadać z takim człowiekiem bo i tak nic nie wskórasz musisz załatwić to sama a odrobaczanie psu nie zaszkodzi (jeśli w domu jest dziecko to psa powinno odrobaczać się co pół roku) Izabela margaret dobrze mówi kup małemu lampkę i niech się pali nawet całą noc w końcu przywyknie na początku będzie wracał do was ja tak miałam z Darią też w nocy chodziła i nie mogła zasnąć my puszczaliśmy jej bajkę do snu na kompie w trakcie oglądania zasypiała ale dzieci muszą się przyzwyczaić do nowego miejsca musisz być cierpliwa fluidki dla ciebie ................................🌼🌼 idę robić sałatkę z pekinki i kurczaka zapraszam jak ktoś ma ochotę jest naprawdę pycha mnnniaaammmmm:) buziaki dla całej reszty mam 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×