Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Dziewczyny co Wy jakis strajk urzadzacie??:Ogdzie Wy sie wszystkie powynosilyscie??:( Luiza co u Ciebie slychac??🌼 Julka👄 Kasbak zyjesz??🌼 Nie ma nikogo,to i ja spadam:(🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamcie wreszcie jestem i dziś stawiam pyszną kawkę ale ja się za wami stęskniłam :)nawet nie miałam czasu was poczytać więc jestem w plecy nie wie co się u was dzieje ale teraz postaram się częściej zaglądać. Pilnuję cały czas dzieci mojego brata więc mam teraz czwórkę na głowie w święta siedzieliśmy w domu bo ja byłam chora ale było miło dzieci dostały mnustwo prezentów były przeszczęśliwe ,nowy rok też w domu świętowaliśmy bez żadnych atrakcji.Wczoraj się właśnie dowiedziałam że jednak nie wrócę do pracy po wychowawczym także od 1 marca jestem bezrobotna masakra bo z kasą u nas teraz krucho M też szuka pracy załamka :( :( ale pocieszam się że jakoś to będzie Narazie spadam bo Kuba wstał życzę miłego dnia i całuję wszystkie mamcie i pociechy👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja melduję,że żyję,alem mam zrąbanego kompa i źle się na nim pisze,więc w weekend jak będzie już dobry to coś skrobnę:) pozdrawiam kochane❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki:D Stawiam kawke,rodzinka juz poleciała i jestem :P :P Stawiam pyszną kawke...i dużego paczką dla każdej:P a co tam nalezy się nam:):P Brylka ja tez ci życze wszystkiegio najlepszego,nie było mnie w tym czasie na forum:) duże bzuiakiiiiiii:D Lece do pracy....na raie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babeczki ja się chętnie skuszę na kawkę właśnie posprzątalam i mam trochę luzu ,Kuba ogląda bajki w domu cisza za dwiegodzinki idę po chłopaków do przedszkola i wtedy się zacznie sajgon do wieczora buuuuu:(:( ale chociaż nie mam czasu sie nudzić :P u nas piękna zimowa pogoda ale w nocy taki mróz że szok dobra lecę robić kawkę pozdrawiam wsie mamy 🌼🌼 kobiety i tak na marginesie to chyba topik nam pada bo lista obecności prawie pusta meldowaćsiętu zaraz wszystkie :P:P:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny coś tutaj baaardzo cicho:O, piszcie co tam u was...troche podczytałam...Julka naprawde nie ma słów na takie traktowanie....trzymam mocno kciuki żeby mąz znalazł jakąs prace i ty tak samo,pózniej może cś znajdziecie dla siebie...:)wieze że Wam się uda,jeste scie przeziez jeszcze młodzi i wszystko przed wami:) a pamietaj co się zle zaczyna to dobrze się kończy...może juz niedługo się wszystko zmnieni na lepsze 👄 ❤️ Biorę się zaraz za sprzatanie,bo niby święta a po swoiętach i nowym roku taaaki bałagan:P Patrzyłam juz na bilety do Polski:)w tym roku pewnie polecimy dopiero w lipcu,dzieci muszą chodzić już do końca roku szkolnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć melduję się ale na chwilę,mąż chory od poniedziałku ,cały czas leży ,mnie i Julkę złapało w środę.Julka na antybiotyku ja na szczęście nie,ale muszę leżeć.Jednak nie stosuję się do tego bo nie ma kto Kuby zaprowadzać do szkoły,więc 2 razy na dzień wychodzę.Jutro Kuba idzie do teściów,ale dopiero po zabawie karnawałowej-odrabiają w szkole 2 styczeń.Tak więc u nas nie ciekawie.Muszę kończyć bo czas się położyć.Napiszę więcej jak będę zdrowa A co do męża to widzę poprawę z czego jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) A co tu takie puchy ,aaaa??:O:( Udanego weekendu zycze i duzooooo zdrowka dla Wszystkich:)!!!🌼 Zmykam do siorki papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpiochy wstawać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D Pobudka nie ma co leniuchowac w lózku tylko wstawać i brać się do roboty:P :P :P Kawka prosze bardzo i meldować sie bo jak nie to nasz topik upadnie całkiem:) :P Dzsiaj po południu jedziemy robic nowe okulary,piesek przygryzł kawałek zausznika i niestety nic nie da sie juz z tym zrobić:O😡,myslałam ze udusze tego psa.....zobaczymy ile tutaj mnie wyniosa....mam nadzieję że nie tak strasznie dużo.... Zajze po pracy...dziewczyny odezwijcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:)u mnie rutyna i weny na pisanie brak:( Pozdrawiam Wsie🌼 Pyska ja na nogach od 6.50:P Zycze udanego tygodnia:) Dluidki sle potrzebujacym...................🌼 To narazie tyle:(🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też nic ciekawego.Kuba zdrowy,Julka jeszcze kaszle,ja nadal chora,ale ja nie mam czasu na leżenie bo nie ma kto się zająć dzieciakami.Mąż poszedł do pracy,relacje między nami są dobre i niech tak już zostanie A co do topiku faktycznie spadamy jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochane jak wy nic nie piszecie to ja tez nic:P miłych snów:) załatwiłam sprawe z okularami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny jaaakie pustki:( :( no wiecie co????napiszcie cos odezwijcie się!!!!!!!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudka stawiam kawkę z rana i zachęcam bo bardzo pyszna:) dziewczyny odezwijcie bo naprawdę pustki tu jak jeszcze nigdy u mnie nic ciekawego dalej pilnuję bratanków także więcej obowiązków ,martwię się bo Kuba zaczyna kaszleć a miałam iść na szczepienie i chyba będę musiała przesunąć :( ale nic żeby tylko się gorzej nie pochorował dziewczyny proszę o fluidki może to pomoże :) dobra kończę idę pić kawkę pozdrawiam was wszystkie i ściskam🌼 nie gniewajcie się że ja tylko tak o sobie a na wasze posty nic nie odpiszę ale zepsuła nam się klawiatura i piszę na ekranowej a to strasznie nie wygodne przesyłam fluidki dla potrzebujących{ bardzo dużo} :):):):) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D:D:D:D:D:D:D u mnie nic ciekawego Madzia zdrowa a dziewczyny trzymajcie kciuki bo @ powinnam dostać wczoraj a nie przyszła i mam nadzieje że nie przyjdzie że Madzia doczeka się rodzeństwa w końcu :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziendobry jestem w koncu ale widze że duzo sie u was niezmieniło. Luiza cieszy mnie że z mezem uklada ci sie lepiej, oby tak dalej:) Jak sie czujesz ty? zdrowiej szybko🌼 Sylwinka trzymam kciuki, żeby @ nie nadeszła. i zeby wszystko było dobrze:) Pyska ja widze ze ty podtrzymujesz topik. podtrzymuj kochana, żeby nam nieupadł. Margaret, Brylka, jak wasze dzieciaki, zdrowe? napiszcie co u was? Brylciu jak sie babcia czuje? dużo sił dla niej🌼 supermama🖐️ to masz teraz małe przedszkole w domu;) Dziewczyny ja przepraszam za błedy, ale niemam głowy sprawdzać co i jak pisze:O Teraz co u mnie... hmm szukamy dalej mieszkania, mielismy juz nawet jedno umowione bardzo tanio na 95% ale po wekendzie sie gość rozmyślił:( i dalej szukamy, ceny tutaj jak dla nas kosmiczne, a nas za bardzo nie stać, tescie sie do nas nie odzywają, zakomunikowali nam tylko zebysmy sobie poszukali mieszkania, bo dalej tu mieszkac nie możemy i nic ich nie obchodzi wiecej:( Jedno jest pewne, jesli sie z tad wyprowadzimy, a mamy czas do konca stycznia, to na pewno nie dowiedza sie dokąd, bo po co skoro mieszkamy teraz obok siebie i nic a nic ich nie obchodzi, to pozniej ma sie to zmienić:O o nie!! Ja koncze odezwe sie jak bede mogła. Duzo fluidków sle wszystkim potrzebjącym.....................🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny!!:) NO wreszcie się odezwałyście:D Dzisiaj jedziemy odebrać nowe okularki...szkoda tylko że tyleee kosztują:O teraz trzeba będzie lepiej pilnowac:O Sylwinka mocno trzymam kciuki,mam nadzieję że @ nie orzyjdzie,tylko napisz zaraz jak się dowiesz czegoś więcej..:D Julka ja tez trzymam kciuki za ciebie,daj wam Boże żebyś znalała to mieszkanie,ja na twoim miejscu tez bym nie podała adresu,jak tak postępuja ludzie którzy mają juz dobrych pare lat to szkoda słów....może przejżą na oczy co zrobili:O,to jrets bardzo smutne:(,buziaki JUlka ❤️ ylwunia a gdzie się ty podziewasz???zawsze cię tutaj widziałąm a ostatnio coś takie pustki???pomachaj chociaz:) supermama mega fludki,mam nadzieję że pomoga:) Luiza napisz jak się czujesz??jak choroba popuściła??:) Fluidki dla reszty dziewczyn........🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ale masz porąbanych teściów żeby Was wyrzucać z domu co to za ludzie dopiero zmądrzeją jak będą potrzebowali pomocy trzymam kciuki żeby Wam się wszystko ułożyło i żebyście jak najszybciej znaleźli mieszkanie Julka ❤️ Pyśkaa dam znać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyska na specjalne Twoje zyczenie macham:D:D:D:D:D:D:D🖐️🖐️🖐️ Co ja mialam pisac jak Was nie bylo:(ooooo raptem teraz cos sie ruszylo i juz placze za mna:P:D:D Jestem i Was podczytuje,ale czasami nie mam weny by cos napisac:(,ale co ja mam pisac??i z kim jak nikogo nie bylo:( Julka Ty,to sie masz:(😭przytulam Cie bardzooooooo mocnooooooooooo👄🌼i pamietaj;)szukajcie,a znajdziecie:)!!!Bedzie dobrze zobaczysz:)!!! Sylwinka kochana 3mam mocnoooooooooooo kciuki:)napewno sie uda:)!!!🌼 U mnie wsio ok;)prosze za mna nie plakac jak ,by mnie nie bylo jakis czas,bo ja nie mam czasu na nic ostatnio:O,a dzieciaki myslalam,ze rozniose😠 Dodalam zdjecie ze slubnym:)jak ktoras chetna zobaczyc,to zapraszam;) Zycze spokojnej nocki👄🌼 Fluidki sle potrzebujacym...............................🌼 Postaram sie zajrzec jutro;)🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć śpiochy :P Wstawać na kawkę:DDokładam pyszne babeczki,jedną juz wcisnełam:P :P :P Ivette zapraszamy,napisz pare słów o sobie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pora skńczyć tą ciąąągnącą się stronke i zaczynamy nową:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpiochy to meldować się tutaj zaraz:D :P .....wszystkie mamy wracamy na topik....bo jak nie- to ja uciekam!!😭:P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka mam nadzieję że szybko staniecie na nogi,znajdziecie mieszkanie,pracę i wszystko się ułoży.Co do teściów to oni jeszcze nie wiedzą co czeka ich na starość,mogą żałować tego co teraz wam robią,ale wtedy będzie już za późno.Trzymam kciuki za was,wierzę że wszystko będzie dobrze Pyśka ja chcę ciacho i nie obrażaj się na nas. Sylwia zdjęcie ze ślubnym śliczne.A mnie się wydaje że Ty coraz piękniejsza się robisz,taka promienna. U nas dobrze.Ja prawie zdrowa-mam jeszcze trochę kataru,natomiast Kubę coś bierze.Matka puściła chore dziecko do szkoły i tak zaraża grupę.Znowu padło nam auto,poszło sprzęgło.Jak się okazało kiedyś przy innej naprawie zostało naruszone.I znowu wydatek a już myślałam że wyszliśmy na prostą.Muszę kończyć bo pies chce wyjść na spacer.Dostaje leki i latam z nią na pole co godzinę,ale co robić Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️kobitki:) Pyska dziekuje za kawusie🌼 Luiza i cala reszta:)dziekuje bardzo za komentarzyk na nk:)👄Luiza,a wes przestan;)chyba masz jakies omamy co do mojej pieknosci:D:D:Dale dziekuje Ci bardzo👄milo mi,to bylo przeczytac:) U mnie nic ciekawego:(wiec nie pisze,bo co mam pisac??:Onic mi sie nie chce,chodze spiaca i jakas wymieta sie czuje:(chyba ta pogoda tak na mnie dziala:O Dzieciaki zdrowe i dzieki Bogu👄🌼rozrabiaja na calego i tyle:Dczaami tez sie pobija;)ale jak,to dzieci miedzy soba;):D:DMi glowa peka,az myslec nie moge:(tak wczoraj wiatr mi nawial w glowe,ze dzis zdycham Moj maly spi,ale tylko patrzec jak wstanie;) Ja jak narazie siedze i nie robie nic ooooooooooo:D:DNa obiad dzis robie placki ziemniaczane,bo mam 4 smietany w lodowce i nie wiem co z tym zrobic:O:D Zycze Wszystkim milego dnia..................🌼 Fluidki sle chorowitkom...................🌼 I sie pytam??Gdzie jest cala reszta bandy,aaaa??🌼 Narazie zmykam 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Sylwunia ślicznie razem wyglądacie :) ja trzymam kciuki żeby Wam się udało i żeby była córeczka :) 🌻 ja jestem smutna bo na dzisiaj miałam wyznaczony termin porodu ale niestety ciąża obumarła 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×