Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

supermamo ja mam juz trojke dzieci.jak mialam pierwsze to tez myslamam potem o drugim a po drugim myslalam o trzecim a teraz mam trojke a to jest w zupelnosci gromadka...a jak juz pisalam wczesniej nie przezyje kolejnego porodu:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem o co ci chodzi tylko chyba zle sie wyrazilam chodzilo mi ze wiem co przezywasz bo tez mialam takie obawy zanim zdecydowalismy sie na drogie dziecko nie wiem co ci poradzic w tej sprawie moze stosujcie kilka metod antykoncepcji na raz jak radzila ktoras z dziewczyn wtedy nie bedziesz sie tak bala ze zajdziesz w ciaze :)ale meza dalej namawiaj wkoncu moze sie zgodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie reszta pan jak ja dzis siedze to nikogo nie ma zaloze sie ze jak ja sie poloze to wy zaczniecie pisac no trudno nocne marki mnie przebijaja ja nie dalabym rady siedziec tak dlugo przed kompem pisalabym chyba po hebrajsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale naprodukowalyscie:D Dziewczyny przede wszystkim: nie reagujcie na wpisy delikatnie mowiac osob z niskim ilorazem inteligencji:P Dajecie im oooogromna satysfakcje odpowiedziami, a szczegolnie typu: "odpierdol sie" itp. kasbak... Czy ja mam 15 lat zeby za byle gowno sie gniewac?;) Nie przesadzajmy... Tak jak juz pisalam, ja jestem osoba zdystansowana. Nawet glupie posty typu jakiejs tam Agnes... mam w doopie:P Szkoda mi klawiatury strzepic na taka istote. Im o to chodzi, zeby reagowac. Co do zabezpieczen, to nie rozumiem tej dyskusji... Nikt nikomu nie usunie macicy bo tak chce z powodu strachu przed ciaza. No blagam Was... Chyba nie zdajecie sobie sprawy z tego jak bardzo powazna jest to operacja, jak przebiega rekonwalescencja, jakie sa powiklania, itd. Mozna np. zrobic podwiazanie jajnikow, ale pod warunkiem, ze maz wyrazi na to zgode. A przeciez wystarczy wybrac dobr metode hormonalna z lekarzem, i bezblednie ja stosowac a wtedy nie ma szansy na ciaze. Jakos ja stosuje od ladnych kilku lat;) i nie zaszlam w niepozadana ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zacznijmy od tego, ze nawet w przypadku nowotworu decyzje o histerektomii podejmuje 2-3 lekarzy. To nie jest zabieg kosmetyczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tala Ty tez uwazasz ze usuwanie macicy lekarze traktuja jak metode antykoncepcyjna????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agaagusia nie wierze, ze na Ciebie jako jedyna kobiete nie dzialaja zadne metody antykoncepcyjne. Ja mysle, ze to bardziej jest kwestia psychiki, nakrecasz sie niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem nie mialam nigdy doczynienia z takim zabiegiem i nikt z moich znajomych czy rodziny to jest operacja wiec wydaje mi sie ze zrobic ja na zyczenie bedzie trudno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak minal dzien? Bo mi sie katar dzis zaczal, mam nadzieje ze to bedzie tylko katar a nie jak najczesciej zapalenie zatok... Wrrrrrr...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa... Bym zapomniala. Dziewczyny dlaczego Wy podajecie swoje dane na forum???? No no no! Wy nierozwazne kobitki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet ok mala grzeczna byla bo jest teraz w okresie buntu testuje co jej wolno a co nie:) obiadek juz wczoraj zrobilam wiec bylysmy na dlugim spacerku:) katarek? polecam herbatke z soczkiem z malin mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, taka herbatka to jak umarlemu kadzidlo niestety... :( Nosa zapchanego nie mam, ale to jak leci z nosa to tez niefajne. Moj sposob... zlozenie chusteczki higienicznej tak zeby wlozyc jedna do jednej dziurki, druga do drugiej i oddychanie buzia:) Hi:) Przynajmniej nie leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak otwiera szafki rusza to czego jej nie wolno i caly czas patrzy jak ja zareaguje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie prosciej zamontowac blokady na szafki? Gwarantuje Ci, ze da sobie spkoj co najwyzej po kilku probach otwierania:) Oczywiscie bedzie zlosc i tupanie nozkami:P ale jezeli nie zmiekniesz to sukces murowany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choc ja bym nie karala dziecka ktore np. rozsypalo make czy cukier z bardzo prostego powodu... Dziecko w ten sposob poznaje swiat, nie robi tego na zlosc, tylko z ludzkiej ciekawosci. Dlatego najlepiej jest zapobiegac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sie nad tym zastanawialam:)wszystko musi dotknac przestawic a jesli znajdzie cos na podlodze pn bucik ,krem lub pilota to za lozko chowa ma taka swoja skrytke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi hi:D Dobre, dobre... Za lozkiem ma skrytke:) Dzieci czasami sa rozbrajajace... Nie martw sie tala, to normalne w tym wieku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi udalo sie przetrwac buntowniczy okres dwulatka-bo pragne zaznaczyc, ze moj syn rozwija sie ksiazkowo, nie zwariowalam:P dzieki dwom rzeczom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konsekwencja i ksiazka p.Doroty Zawadzkiej, dzieki ktorej nie pogubilam sie w skomplikowanym swiecie dwulatka:D:D I w ogole jej porady. Uprzedze moze od razu posty typu "ksiazka, ksiazka, zycie jest zyciem" ktore na pewno sie pojawia: otoz zasada jest taka, ze trzeba umiec dostosowac metode do dziecka, do jego charakteru, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×