Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Iwonka witaj:) nie denerwuj sie poprostu dziewczyny zniknely na chwilke z kafe, czasem nikt tu nie zagladał caly dzien choć ostatnio i tak ruch tu duży:) Sylwunia jak dobrze ze sie odezwałaś, kochana nawet nie mozesz tak myslec ze to swinstwo sie do was przyplatało:(ściskam cie mocno wirtualnie, i przesylam duuużo fluidków..............🌼❤️🌼 Dziewczyny, wiecie ja sie tez czesto kłuce z m, niestety zawsze chodzi o to samo ... o pieniadze, a raczej ich brak, no cóz takie zycie, ani ja ani on nie jestesmy ideałami, ale nigdy nie usłyszalam od niego ze ja nic nie robie w domu,nawet jak nie raz był bałagan, wydaje mi sie ze on widzi jak sie staram,mimo tego ze mi o tym nie mowi otwarcie. Jak ide do pracy to wie ile trzeba trudu zeby zajac sie dwulatkiem który np choruje juz miesiac i nie moze wyjsc na dwór nawet, i zdaje sobie z tego sprawe ze ja jeszcze potrafie naprawde wiele rzeczy przy małej zrobic, kiedy on nieraz nie ma czasu nawet zjesc:O A dzis akurat d pracy nie ide, ale na spacer to sie chyba nie wybierzemy, bo leje od rana:O. U mnie na obiad rosołek:D Jagodka bardzo lubi, wiec jak wstanie to będzie obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:)moj syn wstal wlasnie godz temu i nie jest w najlepszym humorze oj ciezko bedzie do wieczora:(ajtam tylko placz placz i placz i zlosc w tej chwili u niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie "stare" i "nowe" mamusie! Niestety nie zagladalam tu kilka dni, gdyz wyjechalismy do naszych przyjaciol, a u nich net troszke zawodzi. Nasi faceci maja wspolny interes i wyjechali do holandii a ja siedze z Maja u przyjacoilki juz czwarty dzien. Myslalam, ze beda z mala problemy-nowe otoczenie i ludzie, ktorych dotad widywala gora dwa razy w miesiacu, ale na szczescie jest ok. Biega po domku w chodaczku z nadzieja, ze w koncu uda jej sie dopasc malego ratlerka naszych przyjaciol. Biedna psinka-tylko na dworzu ma chwile spokoju. Maja jest wrecz zafascynowana zwierzaczkiam. A ja wreszcie wyrwalam sie na troche z domu. Naprawde dobrze mi zrobila chwilowa zmiana otoczenia. Wczoraj bylysmy na zakupach i kupilam malej buciki, takie zeby nauczyla sie chodzic, bo teraz tylko to jej w glowie. Takie sztywne i za kostke chyba beda odpowiednie, jak myslicie? Obu sylwiom przesylam serdeczne zyczenia-spoznione ale szczere :) A ten przepis na ciasto z nutella wyprobujemy juz dzis. Moja przyjaciolka uwielbia kucharzyc. Wlasnie pojechala do sklepu po skladniki, a ja wykorzystalam moment, ze internet zaskoczyl i postanowilam sie odezwac. Aaaaaa, bylabym zapomniala-mam problem niestety. Okres mi sie spoznia i ogolnie to nie najlepiej sie czuje, a bardzo nie chcialabym byc znowu w ciazy. Pocieszam sie tym, ze przeciez zawsze mialam nieregularny, mam spirale ktorej tak naprawde nigdy tak "do konca" nie wyprobowalam. Niby prawdopodobienstwo wpadki bardzo, bardzo male, a jednak sie boje... Pozdrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja wlasnie napalilam wkoncu w centralnym bratowa zabrala blizniaki w domu cisza nawet telewizor wylaczony bo Kuba ma kare za to ze nie zjadl obiadu nie bedzie ogladal bajki ale zajal sie kredkami :):) Paula fajnie masz z tym wyjazdem ja tez bym gdzies sie wyrwala poza dom tak na kilka dni ale pociesza mnie to ze moze w tym tygodniu odwiedzi mnie moja siostra :):):)dobrze ze corcia tak sie zaklimatyzowala ja jak gdzies pojade to moje dzieci tez sa grzeczne jak ostatnio bylam u mijej siostry na kilka dni to Kuba nie chcial do domu wracac :):):):):):):):):)a z tym okresem to pewnie falszywy alarm nie martw sie pewnie na dniach sie pojawi :):) Sylwunia ale jak to podejzewali ta swinska grype i co ?to straszne ale skoro puscili was do domu to pewnie nic powaznego co napisz jak bedziesz miala chwilke co z malutkim mega fluidki dla was 🌻:) julka u nas jest tak samo klucimy sie czasami zeby nie brak kasy nie byloby tylu nieporozumien :)moj M tez wie ile w domu trzeba zrobic bo byl czas ze nie pracowal i tez musial sie zajmowac domem i dziecmi i wie ile teraz mam obowiazkow na glowie tymbardziej ze teraz zajmuje sie wszystkim sama :) zmykam bo Kuba juz mi po glowie chodzi :) do wieczora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaa82- to smutne co napisalas,jedyne co moge doradzic to szczerze z nim porozmawiac,nie odkladac na pozniej ani nie rozmawiac ' polebkach' bo z tego co piszesz to troche przegina.Zamiast docenic,ze po pierwsze ma wspaniala,sliczna zone,dwojke cudownych zdrowych dzieci,wspolny dom,po drugie ze czekasz na niego z takim utesknieniem i starasz sie zeby bylo wszystko fajnie jak on wraca i po trzecie ze nie podziekuje za chociazby 'wyprawke' jak wyjezdza.Moze wkradla sie w Wasze malzenstwo monotonia?ale w sumie i tak go czesto w domu nie ma,wiec nie wiem....Ile dokladnie to juz trwa? czy cos inego zauwazylas w jego zachowaniu???? Glowa do gory,na pewno wszystko sie ulozy-zawsze jakos sie uklada-znam to z wlasnego doswiadczenia.I na koniec: zapamietaj,ze dzieci zawsze i tylk one daja najwiecej motywacji do zycia :) IWONKA-witaj moja imienniczko :) Moj synek tez ma imie na "M" i za niecale 2 tyg konczy 2 latka :) Sylwunia-nawet nie mysl o tej swinskiej grypie!!! zycze bardzo duzo zdrowka dla calutkiej rodzinki!! paulaaa23-kochana Ty chyba nie widzialas biednego psa hehehe,moj to jest dopiero biedny,tamten o ktorym pisalas to tylko musial pewnie uciekac,a moj musi znosic wszystko co wyczynia z nim Marcelek czyli m.in siada i kladzie sie na niego ,ciagnie za uszy,ogon,zdarza sie mocniej poklepac,a nawet wlozyl mu pol kredki do nosa ;/ szok aaaa i jeszcze wyjmuje mu jedzenie z miski i kladzie sie w jego kojcu,albo razem z nim albo sam,a pies co na to ??? kompletnie NIC jedynie jak cos mu nie pasuje to mruknie i odejdzie :) Uwazam,ze buciki bardzo dobre kupilas,typowe do nauki chodzenia. Z brakiem okresu sie nie stresuj,sama mowisz ze masz nieregularne itd a ile dni sie spoznia??? kasbak-no wiedzialam!wiedzialam,ze pierwsze zdanie bedzie na temat tego ze nie wiem jakie to sa pierogi :) ale mimo strachu zapytalam zeby juz wiedziec hehehe Jak napisalas jakie to sa przypomnialo mi sie ze kiedys kupilam takie i byly nawet dobre :) U mnie przewazania kluski ziemniaczane z twarogiem albo kapusta -pycha tala24-Ty nie mnie strasz,bo ja cale zycie odkad pamietam mam BARDZO bolesne miesiaczki i dlatego biore juz od 2lat tabletki antykoncepcyjne bo tylko one mi pomagaja.Dodam,ze u mnie rodzinne tak bardzo bolesne miesiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dzis pogoda ladna wiec wyszlam z malym na spacer.Poszlam na swoje mieszkanie sprawdzic poczte i zaczynam juz sie troche obawiac jak bede sobie radzic gdy sie wyprowadze.Tutaj gdzie mieszkam z rodzicami mam wszystko co potrzebuje,a kiedy sie wyprowadze bedzie mi o wele trudniej,ciezej,wszystko zupelnie sama bede musiala robic a najbardziej przeraza mnie wstawanie o 4 .... zrywanie malego w pol snie i biegiem zaprowadzic go do mamy...Mysle,ze to kwestia przyzwyczajenia i dobrej organizacji czasu,no i pocieszam sie ze kazdego dnia bede konczyc o 15,kazdy wekeend wolny,i praktycznie cale wakacje tez. Tatus ostatnio znowu probuje sie 'bardzo starac' o mnie i przez to maci mi w glowie... Jestem zadowolona bo wczoraj kupilam na allegro kombinezon zimowy dla malego.Nie dosc ze bardzo mi sie podoba bo szukalam takiej kolorystyki to cena przystepna,nie wiem ja u Was ale u mnie za 100 nie dostalabym nigdzie nowego ladnego dobrego kombinezonu,bo nie mowie o tych cienkich i na jeden raz.Jednak to prawda,ze przez allegro mozna kupic duzo taniej. Dzis "Londynczycy" :) Jakie ogladacie seriale???? u mnie nr jeden jest 'M jak milosc" :) papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Wasze dzieci zachowuja sie kiedy je ubieracie np wychodzac na dwor lub po kapieli ???? (mam na mysli te mlodsze ok 2lat) Moj roznie ,dzis uciekal po calym domu a pozniej kladl sie na podlodze,myslalam ze mnie szlak trafi.A w sklepie zdjal czapke i rzucil,nawet niezauwazylam kiedy to zrobil i gdzie jest.Szukalam po calym sklepie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, sylwinka kurczę,ten placek musi być fantastyczny:)mniam!!!Ale nie wiem czy mogę sobie pozwolic,juz julka mnie karci,że się roztyję:P sylwia mam nadzieję,że to jednak zwykła grypa:(,z dwojga złego lepsza ta niz świńska:(.dużo zdrówka dla rodziny🌼,moc fluidków🌼 iva polecam, pierogi,nie są bardzo pracocholonne,a pyszne:)A te kluski to jak robisz z serem:)? Współczuję Ci juz na zapas tego wstawaniao 4,ale z drugiej strony,jeśli będziesz pracowac w przedszkolu,to tylko pozazdrościć:D aga bardzo mi przykro,że tak nieciekawie u Ciebie.Ja myślę,że w każdym malżeństwie są takie przykre momenty,nawet w najlepszym:(U mnie tez są i wzloty i upadki,i myślę,że te upadki są ostatnio coraz boleśniejsze:(ale po każdej burzy wychodzi słońce:)Musisz tylko porozmawiac baaardzo szczerze z mężem,powiedziec mu o swoich uczuciach,moze zrozumie:(choć czasami tylko czas jest lekarstwem na kryzys:(trzymaj sie kochana:) iva 100 to rzeczywiście fajna okazja.Ja w tym roku kupiłam Nadii kurtkę w komplecie ze spodniami ocieplanymi i zapłaciłam 250zł niestety😠cena mnie zagięła totalnie,ale nie znalazłam czegos równie fajnego a tańszego...A jeśli chodzi o ubieranie,to u nas zawsze jest hałas przy tym,gdyż tak się zdaża ,ze kiedy mamy wychodzic Nadia zaczyna sie bawić w najlepsze i nie ma najmniejszej ochoty na wyjście...Już mnie to denerwuje coraz bardziej,staram się jej przemówić tym,ze musi byc grzeczna bo dzidzia w brzuszku płacze jak mama sie denerwuje:)czasami dociera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonka witaj,fajnie,że do nas dołączyłaś:) iva ja tez oglądam M jak miłośc:) i Barwy szczęścia:) pyśka Ty się tak nie przepracowuj,skrobnij lepiej cos kolezankom:) julka oglądaliście te działki dzisiaj?jak Wam poszlo? dobra uciekam,poszperam jeszcze po allegro i obejrzę jakis filmik:) muszę wypoczywać,bo w sobotę idziemy na wesele,więc muszę mieć duuużo sił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ciasto z nutella - brzmi bardzo smakowicie. Taki ogrom kalorii przydalby mi sie na poprawe humoru :) Suuupermamo nie pisz mi o piecu i ciepelku, bo ja moj bym skopala gdybym potrafila tak wysoko kopac :) W nocy mi sie wylaczal i w ciagu dnia wlaczalam go z 20 razy. Sam sie wylacza... Dzwonilam dzisiaj po fachowcach i dopiero piaty powiedzial ze wpadnie zobaczyc czy cos sie da zrobic. Zaden nie chcial sie podjac roboty, a jeden przez telefon mi powiedzial zebym od razu kupila nowy (nawet go nie widzac). Super. Co do meza to staram sie z nim rozmawiac ale roznie to bywa. Dzisiaj do mnie dzwonil i przepraszam. Wczoraj mu powiedzialam ze jak tak maja wygladac nasze rozmowy, to zeby w ogole nie dzwonil i przemyslal swoje zachowanie. Znajac zycie tylko na krotko mete. Niestety nie uczy sie na bledach. A juz kiedys mial porzadna nauczke. Iva - poki co mam jedna corcie i chwilowo nie planuje powiekszenia rodziny ;) Ja tez mialam bardzo bolesne miesiaczki, nawet na tabletkach bedac. Ostatnio lekarka mi zmienila na Yasmin i po prostu nie wierze, bo funkcjonuje bez tabletek przeciwbolowych, co wczesniej nic mi nie pomagalo. Jak dla mnie te tabletki sa super. Z cena troche gorzej bo sa najnowszej generacji i z gornej polki ale cos za cos. Moze sprobuj zmienic. A co do seriali, to rowniez ogladam M jak M o Brzydule - nie wiem czemu mnie ten serial tak wciagnal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc wszystkim. Ja uciekam sie wykapac bo zasypiam przed monitorem :) Milej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agataa82- zle mnie chyba zrozumialas,ja nie musze zmieniac tabl bo te co biore (baaaardzo tanie) mi wystarczaja i pomagaja-dzieki Bogu bo inaczej nie bylabym wstanie zwlec sie z lozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasbak- kluski robie z ziemniakow,dodaje duzo maki i soli+przysmazana cebulka z boczkiem ,super smakuja z twarogiem lub kapusta. A te pierogi o ktorych pisalas to jak sie robi? (tylko sie nie smiej ze o to pytam :) ) ide spac dobranoc aha mam nadzieje,ze wiecej osob napisze mi jak radzi sobie z ubieraniem dzieci bo jak pomysle,ze jutro moze gdzies wyjdziemy i znowu to samo to krew mnie zalewa.Dodam,ze za kazdym razem tak nie jest ale czasami.Wiem,ze moj problem tkwi w tym,ze jestem straszny nerwus...pracuje nad tym ale to takie trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaret, nie to, ze mam zle doswiadczenia, ale tego sie po prostu nie robi :P supermama ja juz nie karmie w nocy od daaaaaawna :D tylko rano po wstaniu i czasem po drzemce :) chociaz rano coraz czesciej woli butle niz mojego cyca. moze sie sama odstawi? :D moja mama przywiozla dla Ani zestaw 2latka i Ani sie to bardzo podoba - kolorowanki, bajki czytane i potem opowiada nam co tam jest po swojemu - fajnie :D wstyd sie przyznac, ale Ania nie byla na basenie jeszcze... bo ja sie wybieram i wybrac sie nie moge. ale teraz, jak tylko mi sie rana po zabiegu zagoi to sie wybiore ^^ kasbak, ile Nadia ma? :) iva, Ani nie odstawilam jeszcze, ale wydaje mi sie, ze sama sie odstwia, bo coraz czesciej sie woli przytulic niz cyca dostac, wiec to juz duzy plus jest :) bylo 9 dzieci w wieku od 5 miesiecy do 5 lat :D :D :D bylo super - najwiecej zabawy bylo z rozrywaniem papieru i otwieraniem prezentow, rozwalaniem zabawk u Ani w pokoju itd :D :D :D ja Ani daje witaminki A, D i zelazo w syropku :) chyba sie nie da edytowac wieku, musisz nowego nicka zalozyc :/ z ubieraniem roznie. jak ma humor to sama sie ubiera :D czasem to troche trwa, no i teraz jeszcze jest moja mama, wiec to ja rozprasza, ale ogolnie mam bardzo grzeczne dziecko i nie mam na co narzekac :) tala jaki to bol? bo mnie tez boli tydzien przed okresem i tydzien po i nie wiem co. jak zwykle niby wszytsko jest ok, ale mnie to martwi, bo te bole coraz dluzej trwaja :( iwonka hej :) aga to moze na nastepny weekend nie rob mu nic? ma 2 rece, niech sie wezmie do roboty :) paula, nie polecam chodzikow :/ no i zalezy tez na jaki okres czasu dzieciatko w nim przebywa i ile juz ma? ja juz po zabiegu - usuneli mi przerosniety pieprzyk z nad nosa - najbardziej bolalo znieczulenie i teraz mnie swedzi miejsce, gdzie mialam strzykawke ze znieczuleniem wbita i mam katar do tego, wiec kicham non stop :/ dostalam dzis klucze do mieszkania socjalnego, wymaga remontu, ale przynajmniej okna plastikowe sa :D umowe tez juz podpisalam, jutro zanosze papiery na dodatek mieszkaniowy i bedziemy czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z ranka,stawiam kawkę i herbatkę:) my juz po sniadanku,Nadia ogląda bajki,więc mam chwilkę wolną:) Ivette Nadia ma 2,5 roku prawie:) dlaczego nie popierasz chodzików?Moim zdaniem to świetna sprawa,tylko trzeba z niej korzystać rozsądnie i z umiarem.My Nadię wsadzaliśmy codziennie na troszkę,i myslę,ze dzięki temu szybko chodziła samodzielnie,bo mając 9,5 miesiąca. iva a te kluski to takie śląskie czy kopytka z tym twarogiem? aga upiecz sobie to ciasto i zjedz na osłodę,a co ,raz sie zyje:) sylwinka a w przepisie piszesz,że sloiczek nutelli.Ale jaki duzy?ten najmniejszy? a co dzis na obiadek robicie? ja chyba żurek,a Nadii racuszki z jabłkami:)Uwielbia je:) a po południu jadę do taty ,wczoraj miał imieniny,ale dlugo pracował,wiec dzisiaj dam mu prezent i złożę życzenia:)No i cały dzień zaplanowany jako tako,pogoda ładna,słonko od rana świeci,więc czeka nas długi spacer:) miłego dnia kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasbak bo wykrzywiaja nogi i ksztaltuja zle nawyki - dziecko po wyjeciu z chodzika bardzo czesto upada na buzie, nie wie jak chodzic bez niego, chodzi na palcach, cofa sie w efekcie do raczkowania. jasne, ze umiar we wszytskim to podstawa. pewnie jestem tak negatywnie nastawiona, bo tu, anielki to dzieci wsadzaja w chodziki od 3-4 miesiaca "zeby miec spokoj" :/ jasne, na pol godziny dziennie jest ok, ale to juz dopiero jak dziecko samo stoi i stawia samodzielnie kroczki, nie wczesniej - mam kumpla po pedagogice to sie znam :D :D :D mam klucze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Internet wreszcie normalnie zaczal dzialac wiec moge cos naskrobac. Maja spi a moja przyjaciolka jest w pracy(ma sklep z srodkami ochrony roslin, chemia itp). Ja ugotowalam juz obiadek i mam teraz czas dla siebie. Jak mala wstanie to pewnie pojdziemy na spacerek. Piekna dzis pogoda! Supermamo naprawde dobrze zrobil nam ten wyjazd, mala jest jakby spokojniejsza a i ja nie jestem wciaz sama. Z przyjaciolka zastanawialysmy sie czemu wczesniej na to nie wpadlysmy? Tez lubie jak zaglada do mnie siostra. Co prawda jest 10 lat mlodsza, ale dojrzala jak na swoj wiek i moge sobie z nia o wszystkim pogadac. Nooo, prawie o wszystkim :) Iva, to widze, ze masz malego urwisa w domu :) Cos czuje, ze Majka tez bedzie niezlym gagatkiem. Juz teraz mam z nia problem z ubraniem jej, wiec co bedzie jak podrosnie? Dlatego kazde wyjscie jest dla mnie stresujace. Zanim wyjdziemy ja jestem zla i spocona a ona zaplakana... Okres spoznia mi sie juz 4 dni, ale czekam cierpliwie, bo ostatnio spoznial mi sie prawie trzy tygodnie... A seriale to prawie wszystkie ogladam. Tzn nie codziennie, ale wiem mniej wiecej o co chodzi. kasbak, ja tez nie wiedzialam z czym sa te pierogi :) Pytalam meza a on odpowiedzial, ze z cala pewnoscia z miesem. I jaki dumny pozniej chodzil, ze on wiedzial a ja nie :) Ciekawe jaka bedzie mial minke jak mu powiem, ze nie mial racji. Hehehe... ivette86- moja mala ma 9,5 miesiaca. Sama stoi, chodzi przy meblach a w chodaczku to tak gora godzinke dziennie. Jak gotuje czy zmywam to ja do niego wsadzam i mam ja na oku. Zycze Wam milego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D Paula jak tam ciasto wyszło :) a okres na pewno się pojawi nie martw się na zapas mi się kiedyś też spóźniał poszłam do lekarza już wyciągnął kółko żeby obliczyć mi termin porodu :P później zrobił usg i okazało sie że jakieś zaburzenie hormonalne nastąpiło ale w moim przypadku to norma z tym moim okresem ponieważ mam pco :) Iva moje ulubione programy to :"Na Wspólnej" "Brzydula" "jaka to melodia" "W-11 wydział śledczy" :D:D Kasbak duży słoik nutteli a o wagę sie nie martw przy dwójce dzieci raz dwa zgubisz :P co do chodzików moja Magda nie miała chodzika nie raczkowała tylko zaczęła od razu chodzić miała wtedy 15 miesięcy :) a i wczoraj byłam u ortopedy z Dominiką i powiedział żebym czasami w chodzik ją nie wsadzała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, niestety wczoraj ostatecznie nie mialysmy czasu na ciasto, ale dzis juz napewno je zrobimy. Tzn moja przyjaciolka bedzie robila a ja i Maja bedziemy jej pomagac :) . Jutro wracaja nasi mezczyzni-trzeba ich ugoscic. Chociaz mojemu mezowi to by sie jakas dietka bardziej przydala. Bardzo przytyl ostatnio. Dobrze go karmie :) Musze sie w takim razie czegos wiecej dowiedziec o tych chodzikach, chociez szczerze mowiac to nie wyobrazam sobie, ze moglybysmy obyc sie bez niego. Na czworaka to mala wszedzie wejdzie, a tak jest w pewien sposob ograniczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulaa ja mysle,że opinie negatywne o chodzikach często sa przesadne.I godzina dziennie dziecku nie zaszkodzi.Moja Nadia chodziła w chodziku,potem szybko sama zaczęła i ani nie upadała na buzię,ani nie ma krzywych nóg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ,DOPIERO OD WCZORAJ ZNALAZLAM CHWILE ZEBY TU ZAJRZEC.MALY WCZORAJ MIAL HUMOREK(A DZIS JUZ TEZ DAL SIE WE ZNAKI POZA TYM MAZ POSZEDL DO PRACY A JA SIEDZE SAMA I ROZMAWIAM Z SYNKIEM NO COZ ROZUMIEC ZADUZU NIE ROZUMIE A JA MAM DO KOGO POGADAC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, śliczna pogoda dzisiaj az sie lepiej czlowiekowi od razu robi :) Ja tez dopiero zdazylam usiasc bo od rana zaganiana. Mała do złobka, pozniej zakupy, kupic olej do samochodu. Zdazylam wrocic i przyjechal fachowiec do pieca - powiedzial ze najlepiej wymienic.... A ja juz lece bo nie mam na co pieniedzy wydawac :) A tak serio to mam nadzieje ze jeszce troche pociagnie bo to nie nasze mieszkanie i nie chce w nie inwestowac niewiadomo ile kasy. Pozniej sie jeszcze na pewno odezwe bo teraz musze chwilke odpoczac bo strasznie boli mnie glowa, a za godzinke jade odbieram corcie. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivette86- gratuluje kluczy i mieszkanka! napisz cos o nim wiecej,jaki metraz,jaka okolica,i wogolnie jakie jest.Jesli moge spytac,jak przyznali Ci to mieszkanko,czy to oznacza ze jednak odeszlas od ojca Ani?jak jest miedzy Wami? Moj maly tez nie byl jeszcze nie basenie,wszystko przeze mnie,ze wciaz wymyslam,ze musze kupic kostium jednoczesciowy i schudnac;/ na to drugie bede musiala machnac reka bo bym czekala niewiadomo jak dlugo .. Gratuluje odwagi,dzieki ktorej zdecydowalas sie na zabieg.Jesli swedzi to dobrze-to jest znak,ze sie goi.Bedzie jakis slad?mala blizna? kasbak-to nie sa ani slaskie ani kopytka :) paula-jakbym widziala siebie przed wyjsciem,moja mama mowila,ze kazda matka to przechodzi albo 3/4 wiec nie jestesmy same.Wczoraj wpadlam na pomysl aby w momencie kiedy on ucieka lub nie chce sie ubrac odejsc,wyjsc do drugiego pokoju i po chwili wrocic,dzis juz 2x pomoglo -na szczescie. 4 dni to nie katastrofa,jestem pewna,ze niedlugo dostaniesz @ Ja tez myslalam,ze te pierogi sa z miesem :) Agaa-tacy wlasnie sa 'fachowcy',jak tylko cos jest nie po ich mysli,to od razu mowia ze do wymiany.Ja tez na Twoim miejscu nie inwestowalabym w to skoro to nie Twoje mieszkanie.Sprobuj znalezc innego fachowca,chociaz z tym to chyba bardzo ciezko.powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat 'chodzik' jest dlugiii,tyle ile osob,tyle opini.Moj Marcel ani razu na oczy nie widzial chodzika i zaczac sam ladnie chodzic jak skonczyl 10 miesiecy i 2 tyg (prawdopodobnie po tacie bo on zaczal jak mial 9mies.).Ogolnie wychodze z zalozenia aby nie wypowiadac sie na tematy o ktorych nie mam pojecia,ale wydaje mi sie,ze jesli dziecko jest w nim w normalnych godzinach to nie stanie mu sie zadna krzywda,a dzieki temu mama moze spokojnie zajac sie swoimi obowiazkami,bo i tez po to jest ten chodzik. A ja dzis chodze wnerwiona bo jestem przed @ ,juz bym mogla dostac wtedy jestem oaza spokoju :) Rodzice wyjechali na wekeend wiec ciszej w domu,dobrze,ze psa zabrali przynajmniej odpocznie od malego :) Ja nie wiem skad u Marcela pomysl najezdzania na psa jezdzikiem-ma swietny ubaw z tego,pomimo moich zakazow,kar,zawsze reaguje a on raz slucha 5 razy nie ;/ Dzis bede robic paste pieczarkowa na chleb-pychotka.Fakt,ze ladnie nie wyglada ale jest smaczna. Nie wiem co dzis na obiad zrobic ;/ Musze isc do biblioteki wypozyczyc jakies ksiazki o dwulatkach,mam nadzieje,ze pomoga. Maly teraz spi,jak wstanie mam pomysl bawic sie masa solna,ciekawe czy mu sie spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bylo mnie u Was przez jakis czas i widze ze troszke stronek przybylo :) U mnie troszke zmian , znalazlam sobie nianie do dziecka , ktora dodatkowo sprzeta nam w domu . Mam teraz czas dla siebie i jestem szczesliwsza . paula fajnie jest wyrwac sie z domu :) sylwinka ale to ciasto musi byc pyszneee ...mniam agaa musisz porozmawiac z mezem , a kanapeczki to niech sam sobie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Jestem tu nowa.Też siedzę w domu z dzieckiem.Z moim mężem się kłócę i mieszkamy daleko od siebie.Mam nadzieję że nie skończy się rozwodem.Mój Miłoszek ma 9mc i jest cudownym dzieckiem.A chodzika nie kupuję wogle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzalam tylko na chwilke, by potwierdzic, ze ciasto jest pyszne! Rewelacja! Po powrocie do domu podrzuce przepis mojej mamie- w przyszlym tygodniu ma imieniny, bedzie jak znalazl. Jedyny minus to taki, ze jest nieco zbyt pracochlonne(jak dla mnie-swierzaka w tym temacie), ale naprawde warto! Witaj agi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to ja moj maly spi aja od wczoraj nie mam czasu zeby tu pogadac(mateusz tez nie mial chodzika,najpier nauczyl sie chodzic a potem raczkowac.mam jszcze pytanie czy to nie jest glupi pomysl zeby w wieku 24lat pisac cos w rodzaju pamietnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aggi witaj :) jaki jest powod Waszego mieszkania zdala od siebie ? iwonka wydaje mi sie ze taki pamietnik to swietna sprawa , jezeli masz potrzebe przelania swoich mysliu na papier to czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×