Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

🖐️:D:D:D:D:D Dla Dawidka 👄❤️🌻 i Marcelka 👄❤️🌻 Sylwunia ale masz szczęście do stronki Gratulacje :D:D:D:D dużo zdrówka dla Was 🌻 Anna Gratuluję ja też brałam na podtrzymanie ciąży od 5 tyg luteinę a później przeszłam na duphaston i brałam go do 20 tyg ciąży :) nie martw się będzie dobrze :D Agaa dla Was też dużo zdrówka 🌻 Paulaaa lepiej wybierz się do lekarza bo może przez stres sie spóźnia lub jakieś zaburzenie hormonalne :) ja u Madzi ząbki myłam samą wodą :)a na odparzenia stosowałam nivea baby a teraz mam Alantan :) tala mam nadzieję że dobrze się będzie mieszkać na nowym miejscu :) Luiza dla Julci 👄 niech szybko wyzdrowieje 🌻 Kasbak czytałam że na mdłości najlepszy jest imbir lub coca cola :) supermama duzo zdrówka dla dzieci 👄 Natada Witaj 🖐️ Kasbak tylko nie zapomnij nas poczęstować :D Julka dużo zdrówka dl Was 👄 Margaret niech dziewczynki szybko wracają do zdrowia 👄 ivette ja też miałam leczonego zęba kanałowo myślałam że bardziej to boli nawet byłam przygotowana do ucieczki:P:Pi z fotela ale przeżyłam :D Iva 👄 oliwka takie maleństwa a ile sie na cierpią trzymam kciuki żeby było dobrze 🌻❤️ Aniu lepiej nie wiedzieć o płci moja koleżanka miała mówione do końca że będzie dziewczynka i pojechała na porodówkę i co okazało się że to chłopiec a już miała nakupowane sukienek :O jedna kobieta kiedyś powiedziała że najlepsze usg jest na porodówce :D u mnie na szczęście chorób brak mała ma już 2 miesiące jak zobaczy znajome twarze to macha rączkami i nóżkami i się śmieje gada już po swojemu :D 22 listopada mamy spotkanie z księdzem a 28 listopada mamy chrzciny imprezę robię w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ WLASNIE WROCILAM DO DOMKU OD MAMY.WSZEDZIE DOBRZE ALE W DOMU NAJLEPIEJ.WYSLALAM NIUNI MOJEJ ZDJECIA DO GALERI TWARZY I WYBRALI GO CHCIELI ZROBIC Z NIM SESJE ZDJEC NAPISALI ZE ZADKO TRAFIA SIE TAK FOTOGENICZNE DZIECKO ITD .CENTRUM FILMOWE JEST W LODZI AJA NIESTETY NIE MAM SAMOCHODU I NIE MOGLAM TAM JECHAC((((((((((POZA TYM KOBITKA DZWONILA DO MNIE W CZWARTEK ATAM TRZEBA BYC BYLO W PIATEK SZKODA((((((((((((MI TROCHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Ja odprawiłam męża do pracy,córke do szkoły i zostałam z Dawidkiem sama. W sumie to bez męża do piątku z dziećmi sama.Mąż jest kierowcą i jest w domu zazwyczaj od piątku do poniedziałku rano w domu.Dawidek idzie za chwile do spania,a ja musze zrobić pranie. Jestem z woj.małopolskiego. Staram się czytać wstecz wszystkie posty,żeby was troche poznać,i musze przyznać że troche to czasu zajmuje. Wszystkim chorującym mamom i ich dzieciom życze szybkiego powrotu do zdrowia🌻🌻 Ja też dzieciom za każdym razem kiedy chorowały stawiałam bańki. iwonka faktycznie szkoda,że nie udało wam się tam pojawić,ale może będziecie mieć jeszcze okazje wziąść udział w takiej sesji,żeby wam dali tylko wcześniej znać a nie dzień przed sesja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK MASZ RACJĘ DOWIEDZIAŁAM SIĘ W OSTATNIEJ CHWILI(DUZO ZDRÓWKA DLA MAM I DZIECI KTÓRE CHORUJĄ))))))MOJ LOBUZIAK JUZ SPI MAM CHWILE DLA SIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) iwonka nie wkręcaj sie za bardzo w ta galerie twarzy,też w niej byłam z Nadią,nawet w stopce mam link do strony z jej twarzą.Sesja kosztowała nas ok 100zł,nie pamietam dokładnie,i nic z tego nie wynikło.tez mówili,że jest wyjątkowo fotogeniczna:)Myslę,że to naciąganie na kasę,bo skończyło się to tylko tym,że przysyłali mi na maila informacje o różnorakich castingach,nie ważne ,że dla dorosłych....:/ sylwia placek smaczny,choc troszkę za syty i zapychający jak dla mnie.Miałam dużo gości w weekend i wszyscy się nim zachwycali:) a na mdłości wiem,że pomaga imbir,tylko ,że mój problem w tym,że nie potrafie nic wypić tylko kompot,co innego od razu powoduje u mnie wymioty:(więc nie ma mowy o jakichkolwiek herbatach,od 3 miesięcy żyję na kompotach:) nie miałam za bradzo czasu Was poczytać,wpadłam na momencik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm,własnie sprawdziłam tą galerie twarzy,i juz nie ma w niej Nadii,minął rok i zlikwidowali jej stroneszkoda na to pieniędzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASBAK CZEMU TAK UWAZASZ ZE SZKODA PIENIEDZY?JA WYSLALAM MALEGO ZDJ I CHCIELI Z NIM PODPISAC UMOWE......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOZE I RACJA ZE NACIAGAJA .ALE W TYM MAILU KTORY DOSTALAM NIC NIE BYLO ZE JA ZA COS TAM PLACE ITD.ONI NAPISALI ILE PLACA ZA ZDJ KTORE ZROBIA MATEUSZKOWI.NO NIC TERAZ TO I TAK ZAPOZNO.A CO DO WYMIOTOWANIA W CIAZY TO JA PRZEZ PIERWSZE5MIESIECY WYMIOTOWALAM NAWET PO ZWYKLEJ WODZIE((((((AZ LEKARZ PRZEPISAL MI TABLETKI BO MALO WAZYLAM....ALE WARTO BYLO TAK SIE MECZYC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonka myslę,ze to strata pieniędzy,bo my mieliśmy właśnie podpisana umowę,z której nie bylo żadnych korzyści,Ich pomoc polega na wysłaniu informacji o zbliżającym sie castingu,a obiecywali "zlote góry"...no i niestety okazało sie,ze za sesję musieliśmy zapłacić,niby ta symboliczną kwotę,ale dla mnie 100zl to nie była symboliczna kwota.Wiesz,ja tez się strasznie wtedy na to nakręciłam,która mama nie byłaby dumna z dziecka,ale po czasie uważam,że byłam naiwna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Alez przyjemnie minal mi tan weekend. I w sobote i w niedziele mialam gosci, a do tego dopisala pogoda-wreszcie moglismy sobie wszyscy pospacerowac, bo w tygodniu maz nie ma czasu. A w sobote pozwolilam sobie na kilka lykow redsa :) Nie pilam juz 19miesiecy i mialam straszna ochote na piwo. A pozniej oczywiscie przezywalam jak mala na nie zareaguje, mimo iz karmilam ja dopiero jakis 7 godzin po jego wypiciu. Moja Majunia konczy dzis 10miesiecy :) Jejq, jak ten czas leci... :) Wlasnie zasnela, ale co chwile sprawdzam czy wszystko ok, bo tuz przed snem cos polkela. Nie wiem tylko co to moglo byc bo odkurzalam z samego rana, no i caly czas mialam ja na oku. Wykorzystala chyba moment, gdy podnosilam rolety. Spryciula mala... A odparzenia juz zeszly na szczescie :) iwonka, faktycznie troche szkoda, ale moze nie wszystko stracone? U mnie w rodzinie jest taka mala modeleczka, bierze udzial w zajeciach tanecznych i aktorskich, i coraz czesciej w roznych castingach. Ma 13 lat. Dziewczyny jak udaly sie urodzinowe imprezki? Chorowitki nasze jak sie czujecie? Mam nadzieje, ze lepiej? 🌼 Ja okresu wciaz nie mam, a lekarz dopiero w czwartek. Uciekam narazie, biore sie za pisanie pracy. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonka, zapomnialam spytac. Z woj. lodzkiego jestes? Ja mieszkam miedzi lodzia a wawa, ale blizej mi do lodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i masz racje,ale ta babka co dzwonila w czwartek chciala zebysmy przyjechali w piatek ,aja bylam u mamy na wsi a po drugie nie mam samochodu wiec i tak nic z tego nie wyszlo,trudno ja i tak mam przystojniaka w domku:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne,że masz przystojniaka:D,wcale w to nie wątpię Iwonka,tak po koleżeńsku chciałam Cię ostrzec,bo ja się dałam złapac:) witaj paulinka:) własnie staram się wyciągnąć Nadię na spacer,ale coś ostatnio niechetnie wychodzi z domu...tylko,że jak już wyjdzie,to znowu tak jej sie podoba na podwórku,że nie chce wracac....ojej,ile to trzeba cierpliwości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka997
Hej tez jestem mama mam córke 11 msc .Jestem tu nowa na tym forum .Mała własnie sobie spi a ja mam troche czasu dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasbak, nic nie szkodzi. Na imie mam wlasnie paulina, ale wszyscy na mnie paula mowia. Jakos nie moge sie dzis zabrac do pisania, cos mnie ciagle rozprasza i co chwile tu do Was zagladam :) Przyjaciolka wkrecila mi juz temat sylwestra i tak siedze i mysle jak go spedzic w tym roku. Ona namawia nas na wspolny wyjazd do rowow na jakas impreze hawajska, ale trudno mi to sobie wyobrazic z moja malutka. Chyba w tym roku posiedzimy jednak w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Dziekuje wszystkim za zyczenia zdrowka i fluidki. Pomogly bo juz wracam o zdrowia, zostal tylko okropny kaszel :( Dzisiaj jeszcze zostawilam Agatke w domku, chociaz i tak musimy podjechac do zlobka zeby zaplacic. Pozniej do lekarza po wyniki cytologii - mam nadzieje ze wszystko ok i wstapie do rodzicow - bo to niedaleko. Na razie to od rana sprzatam, piore, itd. Dopiero Agacia zechciala zjesc sniadanie - i jestem zadowolona bo zjadla 2 buly z maselkiem i dzemikiem, a to sporo. Ostatnio bardzo jej posmakowala herbatka malinowa z miodem i cytryna - sama sie o nia dopomina. A to samo zdrowko :) Natada, widze ze prowadzimy podobny zywot. Moj maz tez (jak nie ma dyzuru) to wraca w piatek wieczorem i wyjezdza w poniedzialek skoro swit. Mam nadzieje ze kiedys sie to skonczy i bedzie pracowal na miejscu. Najserdeczniejsze zyczonka dla chlopcow od cioci i Agatki! 🌼 Sto latek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dzieki za ostrzerzenie:)maly spi ja ogarnelam mieszkanko nakarmilam koty tesciowej pije kawke bo glowa boli(a wtygodnu niestety bede musiala isc do pracy podbic ubezpieczenie(a okropnie mi sie nie chce.....mezulek bedzie dopiero po 14 niewidzialam go caly tydzien stesknilam sie...moze chociaz on odpoczal(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM NOWA MAME:)MOJA POCIECHA TEŻ ŚPI BO DZIŚ ZROBIŁ POBUDKĘ O 5RANO((((((9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstąpiłam na chwilke, zobaczyć co nowego. Za 10 minut jade po Nati do szkoły,Dawidek śpi od 10 . Musze dziś zrobić z Natalią ozdoby na choinke do szkoły,takie z bibuły i papieru kolorowego ,a jestem lewa do robienia takich ozdób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz po spacerku, mala drzemie a ja znow tutaj :) Zrobilam pranie i obiad, zmienilam i przewietrzylam posciel a teraz odpoczywam i czekam na kolezanke-ma wpasc na ploty :P Maja tez sie ucieszy, bo to jej ulubiona ciocia. Stwierdzilam, ze nie bede czekala do czwartku na lekarza i zapisalam sie jutro na usg dopochwowe. Pewnie i tak bym musiala zrobic wiec nie bede juz z tym zwlekala, bo znow mialam te dziwne bole po lewej stronie brzucha. Troche to kosztuje, ale na zdrowiu nie bede oszczedzac... Natada, ja rowniez nie mam smykalki do takich rzeczy. Wstyd sie przyznac, ale w podstawowce to tata za mnie wszystko robil na plastyke i technike. Dostawal same 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka11 maly ma 6 tyg i ma na imie Kacper , operacje planujemy po Nowym Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja już niestety na nogach od piatej rano:(moj synek przestawił się ze spaniem:(po raz kolejny już,a do tego jego ukochany smoczek się urwał i spał bez niego ,nie było tak żle:).Kawę wypiłam jakoś trzeba było się obudzić wkońcu....Mąż się śmiał że tak rano wstał bo sam poszedł na 6do pracy to mu rażniej że ja też nieśpie.Oj co za ciężki dzień będzie dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez wstałam przed 8 wyprawiłam meza do pracy i siedze w domu z córka :)pogoda dzis niebardzo szaro buro u Was tez tak?? zaraz musze pozmywac gary pozniej wezme sie za obiad :)a jak u Was zapowiada sie dzionek :>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja uspałam Dawidka,Nati w szkole a ja sobie zrobiłam kawke i na kaffeterie.U nas też brzydka.O 14 jade odebrać rodziców z dworca,wracaja z sanatorium,a o 16 ide na wywiadówke,mam nadzieje że moja Nati nic nie nabroiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj diabełek też śpi ja posprzątałam pozmywałam poprałam przygotowałam do obiadu i teraz siadłam sobie wkońcu i pije 2kawę bo cos obudzic sie nie mogę.Moje dziecko usnęło 3raz bez smoczka wiec mysle ze tak juz zostanie.Pogoda brzydka szaro ciemno ....padal deszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska997
U nas co prawda nie pada ale buro ,ja z Lubuskiego jestem :) Moja córcia spi a ja zabieram sie za zmywanie i ogarniecie w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczescie juz ogarnelam mieszkanie nakarmilam koty i odpoczywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×