Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

witaj agi:) iwonka pisz skoro masz taką potrzebę,moim zdaniem nie ma w tym nic głupiego:) a ja tak z innej beczki pytanie.Bo jutro idziemy na wesele,mam sukienkę popielatą,taką z gniecionego-błyszczącego materiału,białą marynarkę,czarno srebrne buty(może głupio brzmi,ale wszystko dośc fajnie pasuje:)).tylko jakie rajstopy>poradźcie mi proszę,opalone czy jakieś szare,popielate?:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasbak ja ubralabym opalone , wydaje mi sie ze szare lub popielate to czyste samobojstwo :) zycze wspanialej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasbak-opalone paula-to nic glupiego prowadzic pamietnik,ja mam 27 lat i tez to robie tyle ze zaczelam odkad odeszlam od k ,pisze dla synka,aby w przyszlosci mu go dac.dzieki takiemu pisaniu,lepiej sie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie pamiętnik to jest super sprawa.A ja dodatkowo prowadzę kronikę od kilku lat i wklejam pamiątki z wyjazdów i je opisuję itd.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️👄🌼 Fluidki sle potrzebujacym............❤️❤️❤️ U mnie po staremu:(:(:( Pozdrawiam serdecznie Wsie👄 Zycze spokojnej i przespanej nocki🖐️))) Ps.Luiza dziekuje;)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps.dziewczynki dziekuje za fluidki❤️👄 Moj maly juz lepiej sie czuje uff,ale apetytu brak i jest st.oslabiony:(:(:(:( Supermama:(tutaj ze zwykla grypa jak pojdziesz,to Oni twerdza,ze to swinska,bo sa strasznie przestraszeni😡Ja do siebie tego nie dopuszczam!!!!!!!!!!!!!!!Zwykla grypa mu sie przypaletala,tak samo jak zaatakowala moja rodzinke i nie tylko😭mam nadzieje,ze szybko nas opusci,bo mam jej juz dosc😠😭 Lece laski sie polozyc,bom padnieta jestem:( Narunia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) Kawka z rana dla śpiochów a dla brzuszków herbata malinowa:) Iwonka a czemu głupi pomysł , jesli ma ci to w czyms pomóc to jak najbardziej dobry pomysł:) Kasbak kochana ty wiesz ze zartowałam;) z ciebie zawsze jest super laska🌼 i dołanczam sie do opini dziewczyn na temat rajstop, wydaje mi sie ze takie opalone będą w sam raz. Syllwunia🌼 agi506 taka kronika to mmusi byc na prawde super rzecz, gratuluje pomysłu:) co do chodzików, to Jagoda miała, była sadzana w nim sredni 1 dziennie czasem 2 na najwyzej godzinke w sumie. zaczeła raczkowac w wieku 8,5 mies. tydzien póżniej sama staneła na nogi przy łuzeczku, ale sama chodzic zaczeła w wieku14 mies. Ja uciekam sniadanko zrobic , i pralke puszcze, bo zaraz wyjeżdzamy z domu mamy troche zalatwien, moze uda nam sie działki poogladac w koncu. miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja rowniez uwazam ze opalone rajstopy sa idealne do stroju popielate zlewaly by sie z sukienka,milej zabawy:)))pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! My juz bylismy na zakupach,poczcie i w bibliotece,malego polozylam i zabieram sie za obiad.Dzis ryz,piersi z kurczaka w sosie smietanowo grzybowym knora (ze sloika) ,do tego chinskie warzywa i surowka z pekinskiej i marchwi. Aaa i zamowilam tort na za tydzien na malego ur:) super samochodzik :) O 16 przychodzi tatus... Zaczynam sie martwic bo wyslalam kilka dni temu kase lasce za kombinezon a ona nic nieodpisuje ze kase dostala...dodam,ze ma same dobre komentarze i wydaje sie bardzo rzetelna,kurcze,oby bylo dobrze...' milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mamusiek chlopcow!!! moj maly na jaderkach ma dwie czerwone plamki jedna w ksztalcie gwiazdki , plamki te staja sie caoraz wieksze. Macie moze pomysla co to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Oliwwka ja nie mam pojecia co,to moze byc,bo moi chlopcy czegos takiego nie mieli:Oja na Twoim miejscu posza bym do lekarza zbadac tym bardziej,ze to sie powieksza:O:( Co do chodzikow,to moj maly tez w tym smigal i wsio bylo git;)zaczal sam chodzic jak skonczyl14 mies.:) Ooo i bym zapomniala;)ta kronika,to super sprawa:)gratki za pomysl i wytrwalosc;)🌼 Fluidki sle potrzebujacym.....................❤️❤️❤️ Zycze udanej soboty👄 Zmykam,bo zaraz bede miala gosci;) 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jak tam mija weekend?u mnie ok maly spi maz spi bo na noc do pracy(a ja obiadzik robie atak poza tym to nuuuuuuuuuuda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) czesc iwinka:) a ja sobie własnie kawke popijam, małą tez połozyłam spać, a mąż w pracy, obiad w zasadzie mam gotowy, Jagoda jadła już rosołek, jak wstanie a m wróci z pracy zjemy drugie danie i zabierzemy ją do fikolandu, to taka sala zabaw w naszym miescie.a potem ogladac działke. Ogladalismy wczoraj 2 działki, jedna nam sie spodobala, ale dzis jedziemy ogladac jeszcze jedna, troche blizej miasta, i tańszą. miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po obiadku:)moj mniejszy mezczyzna jeszcze spi aja ogladam zdjecia na naszej klasie.milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iva juz pisze :) tak, tak - dostalam mieszkanie socjalne :) w aplikacji napisalam, ze mieszkamy razem, ale nie jestesmy razem, ze probowal mnie wyrzucac z domu no i po 2 tygodniach dostalam. zanim sie tam przeproadzimy, musze je wyremontowac, mam nadzieje, ze do stycznia jakos sie z tym uwine :) metraz okolo 85 m kw na 1 pietrze, balkon, 2 sypialnie, salon, kuchnia, lzienka, wc, przedpokoj. z winda, w bloku, blisko do centrum, na 3 pietrze mieszka moja kumpela :D :D :D wiec bedziemy miec blisko, ma 2letnia corcie, wiec Ania ma towarzystwo do zabaw :) jeszcze mieszkamy razem, ale juz przyjal do wiadomosci, ze ja nie chce z nim byc. az bylam w szoku, ze tak latwo poszlo... co do zabiegu to bardziej mnie moja mama namowila :D no ale wazne, ze juz po. jutro rano idziemy z Ania na angielski, potem musze isc do przychodzni umowic sie na zdejmowanie szwow i zadzwonic sie dopytac co z moim dodatkiem ;) slad bede miec blizne 4cm dlugosci, ale podobno ma byc niewidoczna, w koncu plastyczni mnie operowali, wiec mam nadzieje, ze ok. no i w sumie lepiej zawsze wyglada blizna niz takie brzydkie cos, no i Ania nie bedzie mnie za to ciagac i moge zaczac nosic pierscionki, bo nie bede juz o nic zahaczac sobie :) pojde jutro sie zapytam, czy sa juz wyniki biopsji, nawet nie wiem, co to bylo, wycieli cale i wyslali na badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zaintrygował mnie temat ponieważ też jestem mamą,,siędzącą" w domu. Przeglądnęłam wpisy z grubsza i stwierdziłam że to jest to :-) Bardzo ciekawe tematy, fajne porady i duzo humoru czyli wszystko to co potrzebne młodym mamom aby umilić trochę ten czas spędzany w domu. Coś o mnie? :-)Mam synka 2 letniego i spodziewam się właśnie drugiej dzidzi, jestem w 3 miesiącu ciąży. Do tej pory nie podjęłam pracy nigdzie ponieważ sytuacja finansowa pozwoliła nam w miarę odpuścić to sobie i mogę poświęcić się małemu a nie długo dwójce:-)Chociaż osobiście nie lubie słowa ,,poświęcic" bo nikt mnie do niczego nie zmuszał.Oprócz tego studiuję zaocznie.Pozdrawiam wszystkie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC JA JUZ NA NOGACH OD 6(MOJ MALY NIE NALEZY DO SPIOCHÓW...KAWKE WYPIŁAM MĄŻ ŚPI PO NOCCE,A JA NO COŻ ZAJRZAŁAM NA STRONKE,DZIS CZEKA MNIE W MIARE SPOKOJNY DZIEN MUSZE OBCIAC WLOSKI SYNKOWI NO TO AKURAT BEDZIE PROBLEM NO BO TEGO NIE LUBI(POTEM ZAKUPY OBIAD SPRZATANIE ITD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny bardzo dziękuję za porady,nie wiem co mi strzeliło do głowy w sklepie,że zwątpiłam jakie rajstopy kupić.Kupiłam i opalone i szare,ale założyłam opalone:):):) wesele było udane,Nadia była królową parkietu:)Wszyscy sie nią zachwycali,była jedynym małym dzieckiem na weselu:)Ona bawiła sie super,nie marudziła,a w nocy grzecznie spala u babci:)Pierwszy raz bez nas cała noc:) anna witaj:)bardzo się ucieszyłam,jak zobaczyłam Twój wpis.Ja tez jestem w 3 mies ciąży,a mam juz 2,5 letnią córkę:)Mamy wiele wspólnego:) ivette z tego co rozumiem,będziesz mieszkała sama w tym mieszkanku?Bez partnera?Zyczę powodzenia,musisz byz silna,ale dasz radę:) julka jak tam zabawa w fikolandzie?jagoda pewnie przeszczęśliwa:D iva nie denerwuj sie,nie zawsze sprzedawcy allegrowi piszą o przelanej kasie,po prostu wysyłaja towar i juz.Na pewno paczka niedługo do Ciebie dotrze:) muszę kończyć,Nadi mnie woła na przytulanki:D to pappapa,miłego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Witaj aniu :) My wczoraj wieczorem wrocilismy od przyjaciol po tygodniowej nieobecnosci w domciu. Alez mielismy zimno w domciu... brrr.... Teraz mala spi a ja korzystajac z chwili zajrzalam tutaj a zaraz zabieram sie do pisania kolejnego rozdzialu pracy licencjackiej. Troche to zaniedbalam, moj promotor sie juz upominal o ciag dalszy a ja stanelam w miejscu. Chcialabym sie wreszcie obronic i isc na magisterke, bo boje sie ze jak jeszcze bardziej to odloze to juz nigdy tych studiow nie skoncze. A szkoda by bylo :( W srode mam mamuski imieniny. Kupilam jej perfumy-jej ulubiony zapach. Zastanawiam sie czy jeszcze cos do tego dolaczyc. Maz przywiozl z holandii bardzo fajne lampe, ale kusi mnie by ja sobie sobie zostawic. Naprawde jest swietna-nie wiedzialam, ze maz ma taki niezly gust. A tam mozna za grosze kupic bardzo fajne rzeczy do wyposazenia domu. Tak sobie ostatnio o swietach myslalam i przyznam sie , ze chyba pierwszy raz w zyciu nie moge sie ich doczekac. To bedzie pierwsza gwiazdka z nasza Majuska :) Dobra zabieram sie za moja zintegrowana komunikacje marketingowa bo znow sie rozmarzylam. Pogoda dzis fatalna, raczej nigdzie nie wyjdziemy. Nie wiem tylko co tu na obiad zrobic, hmmm... Potrzebny mi pomysl. Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, Jak to zwykle ze mna, nie odzywalam sie w weekend bo nawet nie bylo czasu wlaczyc kompa. Moj maz przyjechal w sobote po poludniu. Wczesniej zakupy, obiadek itp. (same wiecie). Musze Wam powiedziec ze chyba go otrzezwil troche moj ostatni mail do niego. Gdyz weekend nalezal do wyjatkowo udanych, jakby za dawnych dobrych czasow :) Mam nadzieje ze to nie jednorazowe. Przyjedzie we wtorek poznym wieczorem bo w srode swieto. Ze mna dzisiaj gorzej - bo wstalam ogolnie rozbita, bol glowy, gardla, karku, normalnie wszystko mnie boli i na nic nie mam sily. Masakra. Zwleklam sie z lozka i zawiozlam mala do zlobka, bo juz calkiem by mnie wykonczyla. Takze zaraz wskakuje pod koc. Szkoda tylko ze nie ma kto sie mna zajac :( Takie sytuacje sa najgorsze :( No nic koniec narzekania. Pozdrawiam Was cieplutko i uciekam sie kurowac. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURDE CO ZA BEZNADZIEJNY DZIEN(SIEDZE SAMA ZA OKNEM DESZCZ TAKZE NIE BEDZIE SPACERU,CHLOPAKI MOJE SPIA A JA SIE NUDZE ((((((KAZDY MOJ DZIEN JEST PRAWIE TAKI SAM,PRANIE SPRZATANIE GOTOWANIE NO I OPIEKA NAD SYNKIEM .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC🖐️ Juz kilka dni nie zagladalam bo komputer mi wysiadl:( W sobote byla u mnie suuupermama i bylo bardzo milo.Wieczorem z moim M poszlismy sie troche rozerwac, a w niedziele odpoczynek.Wiec weekend zaliczony do udanych. Pogoda u nas fatalna, od samego rana pada, wiec spacer dzisiaj odpada. Blazej sie wlasnie zainteresowal wycinaniem roznych artykułów z gazet(reklam) i przyklejaniem ich na kartke.Zaczelismy tez lepic z plasteliny i powiem Wam ze to frajda dla dziecka:):) i dla mnie tez bo widze ze sprawia mu to radosc.:)🌼 No nic, trzeba sie zabrac za obiad.... Milego dnia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps.Sylwunia nie ma za co i życzę zdrówka dla Ciebie i rodzinki Zapraszam na ciasto bananowiec,kawkę soczek i herbatke Kasbak zazdroszczę Ci weseliska już tak dawno nie byłam. A co u nas.Kończymy kosztorys domu.Końcem miesiąca będziemy składać wniosek o kredyt.W sobotę Kuba miał wykład na uniwersytecie o dinozaurach-był bardzo szczęśliwy bo to jego ulubiony temat.Popołudniu mąż pojechał z dzieciakami do kina na bajkę-Odlot,a ja wziełam się za zaległe prasowanie i miałam czas dla siebie.W niedzielę dzień jak zwykle u teściów.Dziś u nas brzydko bo leje,ale basen po szkole zaliczylismy,Julce pływanie coraz lepiej idzie. Co do chodzików to ja nie używałam,dzieciaki zaczęły szybko chodzić-10 i 11 miesięcy. Dobra kończę bo Kuba za nie długo ma angielski.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie. cieszę się dziewczyny że opowiedziałyście na mój wpis.Dotej pory raczej nie korzystałam z forum i tym badzej się cieszę że tu można z kimś życzliwym pogadać a szczególnie jak się ma wspólne tematy już na wstępie i widzę że można liczyć na fajne rady, a będę ich potrzebowała wiele hihi. Odnośnie pisania prac dyplomowych to własnie jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej. Licencjacką mam już tym samym za Tobą ale wiem jak ciężko się za to zabrać, szczególnie jak się ma dziecko.Od mojego promotora też ostatnio dostałam burę za brak postępów w pisaniu i co by nie powiedzieć o nim to jednak prawda.Zacinka na maksa i brak weny. Mam prośbę czy któraś z Was mogłaby mi napisać jak to mniej więcej napisać jak sie robi takie buźki, jak się zmienia czcionkę bo szczerze mówiąc czytam i czytam Wasze wpisy i nie mam kiedy pogrzebać w takich szczegółach.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luiza ale zazdroszczę basenu:(Ja znowu mam troszkę katar i nasz planowany wyjazd na basen sie opóźni:(A poza tym ja muszę jechac jakies 70km na fajny basen.Bo taki najbliżej jest we Wrocławiu,ale tam Nadia się porządnie wyszaleje,tyle jest atrakcji:) manska plastelina to niezła zabawa,ale wypróbuj ciastolinę,najlepiej Playdohha,jest mięciutka i dziecku łatwiej się klei:) paula ja też juz sie nie moge doczekac świąt:)u Was te pierwsze święta z dzieciątkiem będą na pewno magiczne:) aga cieszę się,że lepiej u Ciebie z M.trzymam kciuki,żeby tak juz pozostało:) a Ty sie kuruj,weź sobie perełki czosnkowe zaaplikuj,to mój najlepszy wypróbowany sposób na choroby:) aaa,i dziękuję za gratulacje:D iwonka nie jestes sama,u mnie tez dzień każdy podobny do siebie:)Po to mamy kafeterię,żeby sobie pogadać i się nie nudzić:) a co dzis u Was na obiadek?U mnie ogórkowa,a na drugie frytki ze świeżonką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×