Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Iwonka gratulacje z okazji rocznicy ! Milego wieczoru zycze. Tylko pozazdroscic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:) ja juz po przeprowadzce :) to byla tragedia cale szczescie ze juz koniec:)moja cora nareszcie ma swoj pokoj wczesniej mialam kawalerke :( jest nim zachwycona ma tapety w motylki i inne robaczki caly czas tam siedzi i dotyka je tak jej sie podobaja:)a najlepsz jest to ze od kiedy ma swoj pokoj spi w dzien 3 godziny :) a mama ma chwile dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas piekna pogoda choć rano był przymrozek.Mąż rano zrobił mi niespodziankę i powiedział że dzieciaki idą do dziadków na weekend,a ja mam spakować ciuchy dla mnie i dla niego bo jedziemy na weekend.Gdzie?Nie wiem ale to nie ważne.Cieszę się że spędzimy te dni bez dzieci.To jest mój prezent urodzinowy. Iwonka wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu.A wiesz że 24 listopada ja mam urodziny,więc zrobimy na kafe podwójną imprezę Anna 19810 dla Ciebie przepis na bananowca 2 banany 2 jajka 2 szklanki mąki 1 szklanka cukru 1 łyżeczka sody 1\2 szklanki oleju cukier waniliowy bakalie,suszone pomarańcze,orzechy -----banany,jajka i cukier miksujemy.Następnie dodajemy pozostałe składniki.Pieczemy 30-40 minut w temperaturze 180 stopni SMACZNEGO Dobra kończę bo dziadkowie przyjeżdżają po dzieciaki za 2 godziny a ja muszę dokończyć ich pakowanie Miłego weekendu i zdrówka dla dzieciaczków i mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWONKA>>uziemiona bo nie można to inaczej nazwac,mieszkam na wsi wprawdzie z rodzicami ale oni nie mają dla mnie czasu a ja sama z dwójką dzieci non stop tylko w domu,nie mam prawka,mam samochód ale co z tego. Jeżeli już muszę to rodzice mnie gdzieś zawiozą do lekarza albo na zakupy...ale strasznei się z tym czuję bo tak po za tym nigdzie nie wychodzę...nie mam chwili dla siebie,żeby wyjśc do kogoś porozmawiac...ehh straszne to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWONKA>>jestem uziemiona,nie mogę sie ruszyc,wprawdzie mieszkam z rodzicami ale oni nie mają dla mnie czasu,mieszkamy na wsi. Ja tylko z dziecmi siedzę nie mam prawka,więc dla mnie każdy dzień to szara codziennośc. Rodzice mnie tylko zawiozą do lekarza i na zakupy. Nie mam chwili dla siebie,nie mogę wyjśc do kogoś porozmawiac,trochę odetchnąc....a więc widzisz dlatego nazwałam to uziemieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! tala, wreszcie sie odezwalas :) supermamo, Ty to sie dopiero rozpisalas ;) justysia, ja tez mieszkam na wsi, prawka nie mam i w sumie to tez zazwyczaj siedze sama w domu z Majuska. Ale do mnie bardzo czesto ktos wpada, praktycznie nie ma dnia zeby mnie ktos nie odwiedzil. Nie masz tam jakiejs kumpeli, z ktora moglabys czasem poplotkowac? Ja dzis wykorzystalam pogode i pomylam wreszcie wszystkie okna, zmienilam firanki a te co zdjelam od razu upralam, zmienilam i wywietrzylam posciel, zrobilam pranie,pograbilam liscie, a teraz uspilam bobasa i odpoczywam. Maja w tym czasie zajmowali sie pradziadkowie :) Niestety nie bylysmy na spacerku, bo mala miala stan podgoraczkowy i byla troche marudna. To chyba od zabkow, bo wychodza jej dolne dwojki i jedna gorna. Mam nadzieje, ze nic jej nie bierze-ale profilaktycznie nie wychodzilam z nia na dwor. Mniam, kolejny przepis na ciasto! Szkoda tylko, ze ja nie potrafie robic ciast 😠 Jak dotad wyszedl mi tylko sernik na zimno :) Aaaa i chyba tez zdecyduje sie na te tabletki anty. We wtorek jade usunac spirale, wiec od razu poprosze o recepte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonka, najlepsze zyczenia z okazji rocznicy 🌼 luiza, wycieczka we dwoje? Super sprawa! Tez mi sie marzy taki wypad, ale poki co to tylko marzenie. Moja mala nie wytrzyma bez swojego cycusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Kilka razy zagladalam na forum ale za kazdym razem kiedy mialam zaczac pisac niepozwal mi na to czas bo predzej nic nienapisze zanim nie przeczytam Waszych wpisow :) Na poczatek BARDZO dziekujemy z Marcelkiem za zyczenia urodzinowe.Imprezka udana :) Witam NOWE mamy :) ivette-ogladalam Twoje mieszkanko,fajne chociaz na prawde potrzebuje duzego remontu,no ale i tak super,ze masz swoj kat,dlatego pytalam czy bedziecie ieszkac same czy z nim bo zastanawialo mnie dlaczego przyznali Ci mieszkanie z dwiema sypialniami?wkoncu bedziesz mieszkac tylko z jednym dzieckiem,stad moje pytanie bylo. oliwka-wspolczuje przepukliny (kiedy zabieg?) i naczyniaka-od czego sie zrobil??? justysia23-kiedy moj synek byl malutki to spal 3x dziennie TYLKO po rowniutenkie 30min mamuska23-nie do konca sie zgodze z tym co napisalas bo zapomnialas o tym,ze dziecko kiedy jest najedzone,ma sucho,jest zdrowe i nie spi to moze byc rowniez na podlozu psychicznym?moj synek wlasnie tak mial,wciaz plakal i to dlatego ze ja cala ciaze chodzilam nerwowa i bardzo wszystko przezywalam,ale z reguly tak powinno byc,chociaz moja pediatra miala zdrowego synka i tez wciaz plakal,i okazalo sie ze po prost taki jest-taki ma temperament. paula23-dobrze je jestes juz po usg,wiec sie uspokoilas co do braku @,ale doznalam szoku ze spirala sie przesunela!!!nie wiedzialam ze moze sie to zdarzyc. NATADA-ten list z allegro to fajna sprawa ale samemu mozna takie cos zrobic,tekst sciagniesz ,wybierzesz ladna kartke,ozdobisz itd ,szkoda kasy na zamowienie na moje luzia-moj maly na mikolja od babci i dziadka dostanie duze plastikowe klocki,bo te co ma to tragedia,ladnie wygladaja ale nienakladaja sie na siebie,a on lubi budowac domy :) Nawet nie masz pojecia jak bardzo zazdroszcze Ci tej niespodzianki-wyjazdu z mezem.Bawcie sie dobrze! kasbak-ja tez czytalam ze miod powinno sie dawac po ukonczeniu 3rż ale kiedy dziadek je zawsze na sniadanie z chlebem to maly musi kawalek ugryzc bo tak bardzo lubi,na poczatku bylam o to zla bo tata mnie nie sluchal ale pozniej machnelam na to reka,wkoncu jak troche zje to nic mu nie bedzie-i do dzis jest wszytsko ok. julka110bardzo wspolczuje grypy u Jagodki,zycze duzo zdrowka i szybkiego powrotu do ...brojenia :) Doskonale wiem co przechodzicie,synek jak mial trzydniowke tez mial 40 goraczki,tylko lezal nieruchomo taki smutny a mi pekalo serce,ale super ze ona zaczyna miec apetyt-to znak ze jest juz lepiej! IWONKA-kiedy Twoj maly budzi sie o 5 to Ty tez o tej godzinie juz wstajesz i normalnie funkcjonujesz???????? A co do pobodek to moj maly zasypia ok20-21 i budzi sie o 7,czasami przebudzi sie z placzem w nocy ale wtedy albo po chwili zasypia albo u siebie albo przychodzi do mnie. U nas dzis sloneczko bylo wiec zaliczylismy spacer,czego nie mozna powiedziec o wczorajszym dniu bo bardzo wialo i nie bylo sloneczka. Zmykam zapalic papieroska bo slyszalam ze maly sie obudzil (po 2,5h) ale poki co jest cicho wiec trzeba wykorzystac :) a Wy palicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska- piszac 'tak powinno byc' mialam na mysli ze dziecko powinno spac kiedy ma sucho,jest najedzone itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo, wreszcie sie ktos odezwal. Witaj iva :) Moze zle sie wyrazilam-ta spirala jest w szjce a nie w macicy, wiec wypadla a nie sie przesunela. Wydaje mi sie, ze ten gin mi ja zle zalozyl, dlatego wypadla. Odradzal mi te cerezetki, pewnie chcial zarobic-w koncu zarobil na mnie 350 zl +wizyta. A do fajek mnie bardzo ciagnie, ale karmie mala. Co prawda tylko 3-4 razy na dobe ale karmie. Mam straszna ochote na papieroska.... Oooo, moja kruszynka juz na mnie zerka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie palę i nigdy nie paliłam i przyznam się że nawet nigdy nie spróbowałam...ale nie żałuję bo jak patrzę na mojego męża i non stop opierdzielam go za to...ale cóż nałóg jest nałogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorami tu cisza bo większośc z mężusiami spędza czas. Ja niestety muszę jeszcze troszkę poczekac :( Mój Kubuś śpi już z dwie godzinki a Sebuś pije mleko i też pewnie zaśnie. IWONKA pewnie spędza miły rocznicowy wieczór he he A i jeszcze zaczynam się psychicznie nastawiac do tych tabletek cerazetek bo już w niedzielę wezmę pierszą, mam taki stres troszkę bo ja jeszcze w życiu hormonów nie brałam. Dobrej nocki życzę pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pytalam o palenie kobiet ciezarnych ani karmiacych-rzecz JASNA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i powiem ze zaluje ze znowu zaczelam nie palilam cala ciaze potem tez nie i zaczelam w te wakacje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie zaluje bo pale nie z nalogu tylko dlatego bo lubie.Tez cala ciaze nie palilam a kiedy przestalam karmic zaczelam ale jakos nad tym nieubolewam.A czemu Ty zaczelas??? jakas sytuacja stresowa do tego doprowadzila czy po prostu nie wytrzymlas mino tak dlugiej przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajomi rodzina wszyscy palili a mi dym nie przeszkadzal ciagnelo mnie :)i zaczelo sie jeden papierosek drugi oczywiscie nie pale w domu na balkonie zeby dziecko nie truc:)czy zima czy lato bede tam palic zeby dymu nie wdychala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja juz od 8 na nogach ,własnie mała konczy sniadanie :)o 10 standardowo idzie spac:) a jak u was zapowiada sie dzionek??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem po zakupach maly spi a ja robie golabki:)a co tam u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też robię bigosik i ciasteczko korę orzechową. Starszy synio śpi a młodszy nie może się ululac i nie da mi skończyc ciasteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niedługo rybe bede smazyc :) i czekam na mezulka :Pmoja córka bawi sie w kojcu i cos nie chce ej sie spac a juz powinna isc bo jeszcze spi po połodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki jest ten przepis na ta kore orzechowa?jakie pytanie mam dac odpowiedz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny tak się rozpisałyście że myslałam że to nie to forum:P :P :P:D Wiem że nie pisze duzo ale dwa razy latam do pracy-zresztą pisalam wam o tym i nawet nie mam kiedy cos skrobnac:(...obiecuje sie poprawic:D u n as ciepło i wszystko jest ok,pozdrawiam wszystkie dziewczyny,buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka ja ci nie odpowiem bo nie znam przepisu ale na pewno jest pysznnaa:P:) Jutro jedziemy z mezem nad może bo w tym tygodniu co bedzie mamy rocznice slubu,taki wypadzik i bez dzieci :P :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×