Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Julka może wyrób małej paszport zanim M pojedzie bo przy składaniu wniosku musi być oboje rodziców U mnie dzisiaj na obiad makaron z truskawkami ( musiałam rozmrozić bo mam jeszcze z tamtego roku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Ola popłakała się dzisiaj jak dowiedziała się że do szkoły nie może chodzić bo ona chce i lubi ja do niej dziecko w przyszłości to ty będziesz marzyła o wolnym od szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dzisiaj zapowiada się ładna pogoda i nie wiem jak mam utrzymać dzieciaki w domu jak będzie bez wiatru to pewnie na chwilę pozwolę im wyjść pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ Brylka zdrówka zycze dzieciakom a Tobie mnóstwoooooooooo cierpliwości :) Sylwuś jak Dawidek sie dzisiaj czuje? Kasbak i JUlka pozdrawiam serdecznie. Luiza jak często chodzisz na areobik? i jak mama sobie radzi na zajęciach? Zuziu i Manika❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U nas nadal zimno i pochmurno, ale wyjdę trochę z małą na spacer. Gumisia, dziękuję za wczorajszy wieczór 😘 Brylka, zdrówka życzę Twoim pociechom. Sylwia, co z synkiem? Przepraszam, ale czegoś nie doczytałam. O co chodzi z tym zostawianiem Dawidka z mamą, czyżbyś zostawiała go na trochę w Polsce? Mnie też czeka wakacyjne rozstanie z Paulinką 😭 Będę ją musiałą na trochę odwieźć do moich rodziców, bo przedszkole zamykają, a ja nie chcę jej stresować innym. Pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️kobitki:) Zuziu na poczatku chcialam przeslac Wam megaaa fluidki dla coreczki,boszzz wspolczuje Ci bardzo z ta jelitowka:(biedactwo tyle sie nacierpi:(,a i Ty pewno ledwo lazisz:(Tobie Zuziu zycze duzooo sili i cierpliwosci kochana👄..............🌼mam nadzieje,ze z M wszystko sie ulozy:)bo przeciez nie ma tego zlegoco by na dobre nie wyszlo:)3maj sie cieplo❤️🌼 Aaaaaaaa Zuziu my do Pl lecimy 26 maja na 10 dni,a po tem Dawidek moj zostaje na wakacjach u moich rodzicow,na ktore juz nie moze sie doczekac Dawidek:)gorzej ze mna,bo jak ja wytrzymam tak dlugo bez niego😭pocieszam sie tym,ze Dawidek bedzie mial tam kupe atrakcji i nie bedzie mial czasu na nude:)Juz tam moi rodzice przyszykowali dla niego kupe rzeczy do zrobienia na dzialce,bo Dawidek uwielbia majsterkowac itp:)maja mu kroliczka kupic i rowerek,a Dawidek juz co raz sie pyta kiedy bedzie ten poniedzialek,to ja mu tlumacze,ze juz za kilka dni,a ten w niebo wziety:)Nie wiem jak dlugo wytrzyma on bez nas😭,bo ostatnio siadl i plakal:(pytam sie:co sie stalo syneczku???,a on ze jeszcze mamusiu nie zostalem na wakacjach,a juz tesknie mocno za wami boszzz az sie poplakalam😭i mu mowie,ze wrazie bedziesz mocno tesknil i chcial do domku,to tatus przyleci po ciebie,to sie wkoncu uspokoil:OTak,ze daje jakis mu mies.i dluzej pewnie nie wytrzyma😭zobaczymy jak bedzie,mam tylko nadzieje,ze sie nie rozchoruje z tesknoty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka kochana🖐️Ty to tez sie masz wiesz:(wspolczuje Ci tych chorob🌼Brylka megaaa,megaaa fluidki rowniez dla Was sle..........🌼,a tobie zycze duzoooo cierpliwosci .......🌼👄trzymaj sie jakos i nie daj sie zwariowac:(:O❤️ Gumis🖐️sloneczko:)Moj Dawidek ma sie nie za dobrze:(dzis mi znowu wymiotowal,bo zaczal kaszlac i flegma mu sie odrywala,a ze on czuly,to moment i zwraca:(chcial dzis rosolek rano wiec mu zrobilam i tylko co zjadl,to zwymiotowal😭potem juz nic nie chcial jesc i tak poszlismy do szkoly:(nie chcial siedziec w domu,tylko chcial isc do szkoly,bo mowil,ze tam koledzy na niego czekaja i on nie chce siedziec w domu:(Goraczki nie mial,tylko kaszle i dalam mu przed wyjsciem flegamine w syropie i mowil,ze juz lepiej sie czuje:)a wrazie by cos sie zlego dzialo,to zadzwonia ze szkoly zebym po niego przyszla:O Kasbak🖐️Dawidek sie niczym nie zatrul:(tylko ten kaszel go tak meczy:(i okropna flegma😭nic mi nie pozostalo tylko syrop mu dawac i wezme go dzis na noc natre mascia,bo i katar zlapal:(prosze tylko boze zeby sie nie rozchorowal na calego,bo masakra bedzie:Oi to jeszcze przed wylotem:O Julka🖐️zrob z tym paszpotrem jak Ci Brylka napisala,bo jak M wyjedzie,to nici z wyrobienia paszportu,bo tato musi podpisac zgode:)wiem,bo i ja robilam przed wyjazdem M paszport Dawidkowi;)Tak ze jak chcesz paszport,to sie nie zastanawiaj,tylko bierz M za fraki i do urzedu lec szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie pogoda jak narazie do bani:(jest pochmurno i chlodno:Omam nadzieje,ze do poludnia sie rozpogodzi;) Dominik spi,a ja ide sobie cos jesc zrobic i bede musiala w kuchni posprzatac,bo M przed wyjsciem do pracy balagan zostawil😠 U mnie z M spoko i oby tak dalej bylo:) Brylka obiad masz dzis super:)achhh ja tez bym chciala zjesc taki pyszny obiadzik,bo ja bardzo lubie truskawki:)ale najem sie ich w PL,bo tu sa b.drogie:O A u mnie na obiad kurczak w sosie po chinsku,zyz i mizeria do tego:) Moj Dominik chodzi juz sam,czasami tylko za reke sie lapie,a i na dworze musze trzymac,go za ubranie,bo sie wyrywa i chce sam chodzic,a nie jest jeszcze taki stabilny:Omusze mu szelki specjalne kupic do prowadzania dzieci i juz nie bede tak sie bala,ze upadnie i nosa rozwali,cze pozdziera sobie twarz:OJa na poczatku tak chodzilam z Dawidkiem do tad,az nie zaczat chodzic sam dobrze i stabilnie:) Kasbak ja dola zlapalam przez,to ze Dawidek zostanie na wakacjach,a ja chodze i przezywam jak,to bedzie itp.wiem,ze on bardzo chce tam zostac i nie moze sie juz doczekac,a mimo to przezywam wszystko😭musze jakos to przetrwac,bo widze jak Dawidek sie cieszy na te wakacje u dziadkow:),a pisalam juz,ze wrazie czego,to M poleci na weekendzie po niego i go zabierze:) zycze wszystkim milego dnia,pieknej pogody i dobrego samopoczucia dla Wszystkich..............🌼,a dla dzieci Waszych zycze duzooooo zdrowka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialo byc ryz,a nie zyz:D:D:D Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamy🖐️👄🌼 Ide zabrac smietnik,bo wlasnie zabierali smieci i biore sie za robote w kuchni im wczesnie zaczne,tym wczesniej bede miala wolne dla siebie:) 🌼🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć .U nas też brzydko i cały czas pada,więc siedzimy w domu.Kuba tą pogodą zadowolony bo na urodziny dostał lego lokomotywę z wagonami i teraz chce sie nią tylko bawić,nawet pole go nie interesuje,tylko prosi,aby jutro było zimno.Cwaniak. W niedzielę u teściów było tak sobie.Nie odzywali się a najbardziej dobili mnie prezentem dla Kuby.Dali mu pieniądze.Kuba nie był zadowolony,ale podziękował. Dziś znowu siedzenie w domu.Julka marudna-idą Jej zęby i to dwa naraz.Nie chce jeść a jak już to wszystko musi być papkowate bo gryść nie che.Robi brzydkie kupy,ale to normalne przy zębach.Z mężem układa się na razie dobrze,tfu,tfu nie zapeszać gumijagoda na aerobik chodzę dwa razy w tygodniu(wtorki i czwartki)Mama daje sobie świetnie radę jak nie chce ćwiczyć to ją mobilizuję.Już schudła dwa kilo. Brylka,Zuzia dużo zdrówka dla dzieciaczków Muszę kończyć,bo pies skuczy i chce wyjść na spacer.Jak kogoś pominełam to przepraszam Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas świeci piękne słoneczko i jest cieplutko dzieciaki czują się już lepiej ale ciągle się kłócą oczywiście najbardziej Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki..👄 muszę się pochwalic,że dokładnie rok temu jeszcze męczyłam sie na porodówce:-)Nasza Nadisia ma dzisiaj roczek:-)urodziła sie o 13.05,więc za pół godzinki muszę ja mocno wycałowac,heheee u nas słonkogdzies tam się przebija zza chmur,ale mogłoby byc ładniej musze jechac do miasta zamówić Nadce tort na sobotę,więc mołoby byc ciepło.. sylwia ja nie wiem,ale czy Dominik będzie chodził z tymi szelkami? Nadia chodzi sama od kiedy skończyła 10miesięcy,bardzo szybko zaczęła,ale ona jest bardzo żywym dzieckiem i nie wyobrażam sobie,żeby chciała iśc trzymana za cokolwiek.. wszystkim chorym dzieciaczkom dużo zdrówka życzę{kwiatek]zmykam,musze obiad jakis grzebnąc póki Nadia spi.. pozdrawiam wszystkie mamuśki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Nadii od wirtualnej ciotki,wszystkiego najlepszego!!!!!🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki jestem padnieta 4 godz chodzilismy z M po miescie dzsiaj (zakupy,bank,poczta,itp) u mnie leje od rana i paskudnie zimno nawet chyba 10\'C niema:( Wpadlam do was na chwilke bo musze jeszcze jakies swoje papiery mejlem wyslac nie wiem po co ... w domu mam taki bałagan ze chyba przez tydz sie nie dosprzatam wszedzie leza ciuchy M i zabawki niuni. Kasbak dla twojej córeczki bo chyba dzis ma urodzinki duuuzo zdrowia moc usciskow i samych radosci niech ci rosnie zdrowo i zawsze sie usmiecha :) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ trzymajcie sie cieplo pozdrawiam i poczytam sobie wszystko potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak przekaż Nadusi ogromnego buziaka👄 Niech żyją majowe dzieciaczki:):):) Brylka ciesze sie ,że Twoje dzieci czują się już lepiej ,tylko nie zazdroszczę Ci tego rozgardiaszu kiedy wszystkie dzieci w domu. Zmykam na miasto 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego dla NAdji 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Gumijagoda moje dzieci tak zaczęły się kłócić że musiałam ich na dwór wygonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Nadii w dniu pierwszysz urodzin:) Wszystko co piekne i wymarzone Niech w Twym zyciu bedzie spelnione:) Niech zycie slodko plynie;) a wszystko,co zle niech szybko minie:) 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️[kwiatek🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z checia bym jeszcze popisala,ale maly chate mi demoluje:Oi przy tym dze sie jak by go ze skory obdzierali ooooo losieee:(glowa mi peka,ze hej i jestem jakas rozdrazniona:Ochyba bedzie mi sie @ konczyl,bo jakos dziwnie ogolnie sie czuje:(pewnie hormony szaleja:O Dawidek dobrze sie czuje jak narazie:)poszedl wlasnie na rowerek z kolega:)Ja pewnie wieczorem nie bede miala jak zajzec,no chyba ze M mi da kompa na momencik;)Pogoda paskudna,bo wieje chlodny wiatr wrrrrrrrrr i wylazic mi sie juz nie chce na dwor,a zreszta ja juz dzis zaliczylam dlugi spacer z dziecmi i wystarczy,bo nawet maly mi w rece zmarzl:( Musze konczyc,bo co tu u mnie sie dzieje,to normalnie sajgon:O Postaram sie zajzec jak bede synka usypiala:) Buziaczki dla Wszystkich kobitek i dla Waszych pociech kochanych👄👄👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaa i Gumis tak myslalam o Tonie,ze stronke zlapiesz i mialam,to nawet napisac,ale zapomnialam :D:D:D:D:DPozdrawiam serdecznie 🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo juz wszystko gra:) Moj najmlodszy spi od 19.40,a jak on dal mi w kosc to moje:( Dawidek je kolacje,bo przeciez nie mial czasu zjesc wczesniej:(i tylko jak zje ide go polozyc i bede sobie juz odpoczywala:) Aaaaaaaaaa tak wogole,to Wy spicie juz????Pewnie i tak,bo u Was juz ciemno dawno co???U mnie widno jeszcze i nadal zimno buuuuuuuuu:(az musialam piec dzis wlanczac,tak zimno bylo:( Dobra ja koncze na dzis;)Zycze spokojnej i przespanej nocki🌼 Fluidki sle chorowitkom ...............🌼do jutra kobitki:) 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kobitki:) Wpadlam na momencik zyczyc Wam milego dnia:)🌼 Zbieram sie do szkoly,a na dworze wieje i jest pochmurno:( Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamy i pociechy Wasze🖐️ Fluidki sle potrzebujacym................🌼I zmykam narazie 🖐️Wszystkim:)👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć U nas brzydko tylko teraz przestało padać,więc zrobiłam 3 prania i suszą się na balkonie.Ja przez tą pogodę jestem śpiąca i nic mi się nie chce.Właśnie skończyłam sprzątać mieszkanie teraz odpoczywam i zaraz pójdę zjeść coś bo jestem głodna.Wczoraj pokłóciłam się z mężem o wczasy bo on stwierdził,że ja sama powinnam gdzieś jechać a nie z nimi.Normalnie wyszłam z siebie.Powiedziałam mu co o tym myślę i jak nie ma ochoty na wczasy to mam go w d......i połozyłam się spać.Na razie nie dzwoni a ja tego na pewno nie zrobie.Dobra kończę bo Julka stoi i wyje Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas paskudna pogoda:(:(:(Do południa przynajmniej nie padało tylko się chmurzyło więc dzieci pojechały na wycieczkę do gospodarstwa agro:) JUlka wróciła bardzo zadowolona :D Jakiś czas temu wyskoczył mi jakiś \"syfek\" na nodze i zaczyna mi się to paprać,boli mnie to :( Luiza jakos się dogadcie:) Sylwuś 🖐️ Zuziu ❤️ Brylka jak dzieciaki dziisaj? Kasbak i JUlka śpicie jeszcze? Monika ❤️ Manika ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis kochana nie lekcewaz tego syfka na nodze bardzo Cie prosze,a bron Boze nie wyciskaj tego:(Mojej mamy kolezanka miala podobnie i wziela,to wydusiala boszzzz tragedia sprzeciwilo sie jej to😭koniec byl tego taki,ze musieli jej noge uciac,bo juz nie dalo sie jej uratowac:(gangrena sie wdarla😭Wiec Gumis idz do lekarza i nie lekcewaz tego prosze Cie:) Musze isc juz po Dawidka narazie 🖐️Wszystkim:) Luiza na poprawe nastroju masz tu ode mnie 🌼🌼[kwiatekki:)z M napewno dojdziecie do porozumienia:)3maj sie cieplo 👄 Zajrze potem do Was 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×