Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Gość justyska23
spirala? ale jaka taka z miedżią czy wkładka mirena? Ja byłam u lekarza zaproponował mi tą wkładkę ale dopiero 6 miesięcy po cesarce no i przepisał mi cerazette ale leżą bo nie wiem co mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to łykaj narazie cerrazette a potem załoz spiralke ale ja bym narazie prezerwatywy i tabletki na twoim miejscu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutystysia23
też tak myślę że nie można im tak zaufac do końca. A Ty jak się zabezpieczasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore novynette i tylko to :) bo karmiłam tylko 2msc takze seksu nie było:)a potem kilka razy prezerwatywa i teraz tabletki..zastanawiam sie nad mirena ale nie wiem jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez po porodzie brałam te cerazzette ale i tak nie miałam pewności chyba kazdy lekarz je przepisuje matkom karmiacym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez karmiłam 3miesiące tylko ale jak już zaczełam brac cerazzette to i tak na dodatek p rezerwatywy uzywalismy.moje dziecko juz spi czas na sprzatanie i gotowanie,okropnie mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia23
Teraz spróbuję brac te tabletki jak je przyjmę to przez 3 miesiące będę brała bo mąż przyjedzie tylko na 3 miesiące i znowu jedzie za granicę. A póżniej chciałabym tą mirenę ale szczerze powiedziawszy trochę się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia23
a moje właśnie wstało,ma dwa miesiące a w dzień śpi bo 10, 20 minut czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze sie nie najada i dlaatego ci tak wstaje?mojej bratowej mala tak samo sie budzila co pareminut a jak ja potrzymala przy piersi dluzej i lepiej sie najadla to dluzej spala,ale kazde dziecko jest inne,moj synek spal i spal jak sie najadl nie bylo takich kilkuminutówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia23
wydajw mi się że tu nie chodzi o jedzenie bo jak zacznie jeśc to je długo,i tak co dwie godziny je. Wnocy śpi jak aniołek a w dzień tragedia codziennie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad wiesz moze jest głodne ,co ci szkodzi podac butelke z mlekiem ,niech sie naje do syta i wtedy pojdzie spac ,cos go wybudza ze snu.w nocy moze i spi bo to inaczej jakos moja tez spała w nocy ale w dzien nie i płakała bo głodna musiałam dokarmiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój potrafił jesc nawet przez 1.5godziny non stop:)moze i taki jego urok ze malo spi tyle mu starczy i juz,moze pozniej mu sie to zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też biore novynette, karmiłam tylko 2msc, takze seksu w tym czasie nie było :)Jeszcze jak poszłam po recepte,to doktorka ze zdziwieniem czemu małego odstawiłam od piersi,i wyszłam z poczuciem winy jaka to jestem zła matka. justysia23 moja córka tak miała ze spaniem,nawet w nocy,zaczełam ja dokarmiać i po problemie.Może faktycznie jest głodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie co ci szkodzi podac mu mleko z butelki a moze akurat sie nie najada,jak podasz mleko tobedziesz wiedziala czy to chodzi o to ze sie nienajada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia23
może faktycznie macie rację że poprostu się nie najada a może taki jego urok. Swojego pierwszego synka karmiłam 23 miesiące i w sumie z tym spaniem było trochę lepiej,wogle był grzeczniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiscie uwazam ze jesli dziecko ciagle płacze,jest marudne,nerwowe,nie chce jesc lub spac to jest cos nie tak..a jesli jest najedzone ma ciepło,sucho nic go nie boli to powinno byc jak aniołek :) no i oczywiscie powinno spac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do mleka NAN jest bardzo dobre ,próbowałam bebiko jest do bani pieni sie i wogole mała płakała i robiła kleksy (kupki)a po NAN wszytsko wporzadku nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się moje spało jadło i tak na zmiane do 3miesiaca nie wiedzialam czy mam dziecko poniewaz nie plakal wogole nie mial kolki kąpanie dla niego to byla przyjemnosc,po 3miesiacach dopiero zaczal poplakiwac ale tak delikatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was mamusie! Bylam wczoraj na usg-otoz z moimi jajnikami w porzadku, ciaza tez wykluczona. Teraz musze porobic te wszystkie badania hormonalne bo okresu jak nie bylo tak nie ma :( Przy okazji okazalo sie, ze moja wkladka sie przesunela i juz w zaden sposob mnie nie zabezpiecza :( Stad wlasnie te moje bole brzucha. Musze ja szybko usunac, tylko zastanawiam sie co dalej? Moze zdecyduje sie na tabletki dla karmiacych nim nie znajde jakiegos innego gina, bo temu jakos nie za bardzo ufam. Wtedy zapewne znow zaloze spirale. Zla jestem, zal mi tych 350zl wyrzuconych w bloto... oliwka, dopiero teraz doczytalam o przepuklinie Twojego maluszka. Napewno wszystko bedzie w porzadku, nie martw sie kochana na zapas 🌼 natada, moja mala tez sie czesto budzi po godzinie od zasniecia. Wtedy biore ja do nas do lozka i szybko zasypia wtulona w mamusie albo tatusia :) margaret,supermama,iva, gdzie sie podziewacie? chorowitki juz zdrowe? Mala spi, wiec uciekam robic obiad. U mnie dzis ziemniaki, z mielonym i do tego moze marchewka lub jakas surowka. Jeszcze nie wiem ;) A jak sie obudzi to moze na spacer wyjdziemy. Jest ladnie, slonecznie choc wietrznie. Milego dzionka Wam zycze kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ppppaauuula u mnie tez z miesiaczkami od kad pamietam mam nieregularnie co miesiac to inaczej .jak urodzilam malego to zaraz za 1.5miesiacz dostalam okres:(pozniej po kilku miesiacach nie mialam okresu 2.5miesiaca ,ale znow jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska997, a mnie sie wydaje, ze to kwestia temperamentu maluszka. Moja czasami ma tak, ze jest calkiem zdrowiutka,najedzona, napita, przewinieta, a i tak potrafi dac w kosc... Ogolnie to taki maly slodki urwisek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia23
ja też idę robic obiadek bo narazie leży brzdąc grzecznie więc pewnie pojadł :) A i też mam jakieś zapalenie nie wiem skąd się wzieło bo wcale przy sikaniu nie piecze i wogle mi nie dokucza a le ph mam okropne i lekarz przepisał mi 3 rodzaje czopków. Nie znoszę ich :/ ale cóż muszę wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia23
ja też już skończyłam obiad no i moi chłopcy śpią już ponad godzinkę więc mogę posiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a j awłaśnie wróciłam z małego spacerku z synkiem i jak zwykle zaczepiał wszystkich:)a teraz jeżdzi swoim autkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia23
dzieci tak mają że na ulicy wszystkich zaczepiają chociaż nie wszyscy. Mój ma teraz dokładnie 2 latka i 9 miesięcy strasznie tęskni za tatusiem :/ i ciągle się pyta :mamusiu kochasz mnie ? Może tak sto razy dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×