Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

manska....mam nadzieję że da sobie zajrzeć :) trzymamy z Mateuszkiem kciuki:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wkońcu mam chwile mały zasnął mąż śpi po nocy w pracy piję kawkę sobie na obiad dziś gołąbki:)dużo zdrowia dla chorujących maluchów:)moj na razie zdrowy,wczoraj w gazecie wyczytałam że w powiecie wyszkoskim sa dwie osoby zarazone swinska grypa i jak tu sie nie bac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 dag mielonego mięsa 1 jajko 1 cebulka bułka tarta sól i pieprz ok.2 łyżeczki przyprawy kebab(kebab-szaszłyki) Mielone mięso, jajko, drobno pokrojoną cebulkę mieszamy, dodajemy ok.1-2 łyżeczek przyprawy kebab, sól i pieprz(jak kto lubi)oraz tyle bułki tartej,zeby można było uformować ruloniki na długość palca.Smażymy na gorącym tłuszczu. Justysia to są ruloniki a wszystkie mięsa podawałam z ziemniakami sosem i surówki były do tego później było ciasto kawa herbata jak to chciał i potem były przekąski zimne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonka...to masz chwile dla siebie :) i dziekujemy za zdrówko......jeszcze troszke i bedzie w 100% :) sylwinka...te ruloniki są odmianą kotlecików:)...zrobie je jutro na obiadek...zobacze co dzieciaczki powiedzą...znając ich to się ucieszą bo uwielbiają mięsko mielone w różnych postaciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak a potem jak mąz wstanie musze isc na zakupy a okropnie mi sie nie chce bo zimno tylko dwa stopnie ale za to slońce świecia te ruloniki to i ja wypróbuje bbo m też lubi mielone mięsko wiec zje je pod każdą postacią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty na zakupy a ja...po najmłodszego do przedszkola na 12..... Mateuszek znów sam na jakiś czas zostanie....obiecał mi że tym razem nie beędzie oglądał bajek tylko narysuje mi coś :) 0 13 bedę już miała całą 3 w domku...i się zacznie szaleństwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze podziwialam mamy ktore maja wiecej niz jedno dziecko bedac na urodzinach ubratowej byla tez druga z dwojka dzieci 3.5 roku i 17miesiecy matko jak ona musiala miec oczy wszedzie byl taki halas ze oj mateuszek moj tez jest szalony ale mam tylko jego a ona przy tej dwojce nawet 3minut nie posiedziala podziwiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz moje dzieciaczki sa na ogól grzeczne...czasami tylko takie diabołki z małymi różkami :) staram sie im dac jakies zajecie.....uwielbiaja pracowac w swoich podręcznikach,...dzis beda obydwa smyki nadrabiać bo maja troszke zaległosci,a potem dojdzie córa i musze się nia zająć sprawdzic co było w szkole...jak jej pisownia wychodzi( pani do konca listopada pisała im wszystko na tablicy a od grudnia wszystko dyktuje)...a znowu smykom dac inne zajecie:) korzystam ze 100pomysłów na zabawę...albo słucham jakie oni maja propozycję a wtedy zabawa na całego:) zmykam po maluszka:) do pózniej......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo 78 ja też prosze ota stronke to moj email iwa1985@o2.pl z gory dziekuje. justysia23 czy moglabys napisac mi przpis na ciasto harataniec,dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Agatka pojechała na zabawe choinkowa a ja jestem sama w domku. Ma coprawda katarek ale poki co nic wiecej na szczescie sie nie dzieje. Zreszta, jak zobaczyla rano swoja kreacje na zabawe, to juz nie bylo przepros :) Na wesele mojego brata miala kupiona sliwkowa sliczna sukieneczke z tafty, 3-warstwowa z tiulem i plisowaniami i jak ja tylko zobaczy to wariuje i kreci sie w kolko :) Takze dzisiaj boje sie ze nie wyciagne jej ze zlobka - tance, zabawy z mikolajem, a pozniej rodzice moga porobic zdjecia. Oj rano u nas bylo zimno - naskrobalam sie samochod, na szczesie wyszlo sliczne sloneczko. Manska jaki bilans 3-latka? Pierwsze slysze. Zawsze slyszalam o bilansie 2-latka i lekarka nic mi nie mowila wiec jestem troche zdziwiona. Ja niedlugo tez musze sie zabrac za obiadek. Zrobie nalesniki z serkiem, bo ostatnio sie nie doczekal, a Agatka sie juz dopominala. No i jakas zupke, moze krupniczek. Bo dla mojej cory nie ma obiadu bez zupy - musi miec zupke i koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie slyszałam bilansu 3latka ,w kwietniu moj synuś ma bilans 2latka kurcze jak ten czas szybko zlecial dopiero był taki malutki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma bilansu 3 latka tylko jest 2 i 4 latka. Ja zaraz będę nastawiac ziemniaczki i do tego soso i surówka. IWONKA> Na harataniec póżniej napiszę przepis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide poprostu sprawdzic jak Błazej przybral na wadze bo jak na swoj wiek jest troche drobny.Wogole to on nie je miesa i nie wiem jak mam go przekonac:( Macie racje bilans jest dopiero w wieku 4lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój chrzesniak tez nie je miesa iostra robila mu badania i okazalo sie ze maly ma anemie i przez rok czasu musi mu podawac zelazo,na szczeście mój mateusz za miesem przepada:)ogolnie nie moge narzekac bo duzo zjada w ciagu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam już siły do mojego Seby bo on ostatnio minimalnie je w ciągu dnia. Wypija litr mleka i coś przekąski od czasu do czasu,muszę biegac za nim z łyżką i mówię że tato mu nic nie kupi jak nie zje to wtedy coś tam w siebie wciśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robilam badania pol roku temu i wyniki byly ok mimo ze maly nie je miesa.Tzn je wedline i parowki a w obiedzie to nie ma mowy o miesie.Nie wiem jak mam go przekonac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia siostra przykrywała mięso ziemniakami i wtedy jakoś zjadał ale też nie zawsze dal się oszukać.Mam pytanie czy dawalyscie dziecku jak mial 20miesiecy mleko ktore jest od 2roku życia ?maly pije bebiko 3 ale chcialam mu dac bebiko4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu taka cisza? Ja dziś spac chyba nie pójdę bo nie zmrużę oka :( mój mąż właśnie wyjechał samochodem ze Szwajcarii ja tak się martwię aż w środku mnie ciśnie :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcieeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!! :D Czy mnie jeszcze ktos pamieta???? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć witaj Eve,pewnie,że Cię pamiętam:)Choć długo milczalaś...mam nadzieję,że u Ciebie wszystko ok? ja wczoraj sie nie odzywałam,bo bylismy na świątecznych zakupach.kupiliśmy juz prawie wszystkie prezenty dla dzieci na święta,mamy ich sporo,aż 9.Ale jestem zadowolona,tylko jeszcze dwóm dziewczynkom muszę kupić upominki,ale to u jubilera,więc wybiorę się przy okazji:) niestety dzis zapisałam sie na 12 do dentysty,boli mnie ząb,więc nie mam na co czekać,choć strasznie się boję:( Co dziś robicie na obiad?Ja chyba jajka w sosie koperkowym i ziemniaczki:)U mnie jest tradycja nie jedzenia mięsa w piątki,więc musze kombinować bezmięsny obiad:DRyba była tydzień temu... a jak piszecie o mięsie,że dzieciaczki nie jedzą,to nie dowierzam aż,bo moja Nadia nie wyobraża sobie dnia bez mięska:)Na obiad duuużo sosu i mięsko i nic więcej nie potzrebuje:)Ewentualnie ogórki kiszone:DZjada je w ogromnych ilościach:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC moje kochane wstało dziś o 4.3omyślałam że go udusze:(potem poszlam na dobór okularów do okulisty pare stowek mniej:(na obiad rybka dzis a tak poza tym to pogoda okropna pada deszcz:(mały śpi a ja musze ogarnac dom i kawke wypic bo usypiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak u mnie podobnie,Julka jadłaby tylko mięso.Dopiero od nie dawna je pierogi,naleśniki Eva pewnie że Ciebie pamiętamy.Co u ciebie słychać? Ja ostatnio nie mam czasu na gotowanie.Wczoraj zrobiłam zupę grysikową i zamówiłam przepyszne pierogi.Dziś zupa brokułowa i Kuba chciał pizzę ,więc zamówiłam.Co do prezentów to też już mam dla wszystkich i na mikołaja i pod choinkę.Dziś przyszła paczka dla Kuby :)Ostatnio nie miałam czasu na pisanie bo wykłócałam się z multikinem.Zrobiłam rezerwację w listopadzie na bajkę.To jest prezent na mikołaja dla dzieciaków ze szkoły.Prosiłam aby tydzień wcześniej podali mi godzinę seansu i....Czekałam do środy.Pół dnia siedziałam przy telefonie i nie mogłam się dodzwonić.W końcu wysłałam meila że rezygnuję.Po 3 minutach zadzwonili i pytają czy przyjeżdżamy.Ja pani powiedziałam kilka ciepłych słów i odłożyłam słuchawkę.Jedziemy do Sosnowca do cinema city.Tam nie było problemów z udzieleniem informacji. Mieliśmy jechać jutro do wioski mikołaja ale chyba to nie wypali.Kuba zaczyna chrząkać a to nie zbyt dobrze wróży.W niedzielę mają zabawę mikołajkową a w poniedziałek kino więc nie chcę aby się rozchorował.Ta wioska jest na polu więc....Może pojedziemy w przyszłym tygodniu.Dobra kończę bo mąż z pracy wrócił i mnie popędza bo chce skorzystać z komputera. Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dzisiaj nawet nie miałam kiedy usiąśc przed komputer,gotowanie,pieczenie,sprzątanie jeszcze w dodatku poparzyłam sobie rękę :( teraz już poubierałam ładnie dzieci i czekamy na tatusia za jakąś godzinę przyjedzie :)))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jusysia milego wieczoru z mezem,pozdrawiam,ja ze swoim pije sobie piwo ,weekend sie zaczal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ witajcie kobitki :) nic wam nie poodpisuje bo nie czytalam waszych postow doklanie u mnie calkiem nie zle troche choruje mam zapalenie wezlow ale czuje sie calkiem dobrze , dzis czuje ze zaczyna mnie bolec gardlo mam nadzieje ze to nic powaznego strasznie sie teraz boje tej grypy normalnie panicznie ogolnie to u mnie po staremu dzieci dom codzienna rutyna i monotonia ale nie marudze bo nie jest zle zawsze moze byc gorzej co nie ?:)ostatnio tak sie pocieszam jak lapie dola, dzis bylam na podpisie oczywiscie ofert pracy brak :( a bezrobotnych jakby coraz wiecej u nas, kiedy to bezrobocie sie skonczy ?????? na szczescie dzieci zdrowe i tym sie ciesze najbardziej Kuba ostatnio zrobil sie straszny urwis kazdego ustawia po katach Daria zlosliwa jakas nie moga sie bawic w zgodzie tylko wiecznie klutnie i krzyki ,wychodzi roznica wieku:( no i dwa uparciuchy sa:) zmyakm bo Kuba nie chce kolacji jesc jak zwylke :) przesylam moc fluidkow dla potrzebujacych choc mam nadzieje ze nie chorujecie moje kochane i wasze pociechy dosc juz tych chorob stanowczo protestuje :):):):):):):):) pozdrawiam wszystkie nowe mamy tyle was tu przybylo ze juz nie kumam ktora jest ktora :) postaram odezwac sie jutro juz dawno nie pilam z wami kawki i bardzo mi tego zaczelo brakowac :) 🖐️🖐️ :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) no i prosze tyle mnie nie bylo i jak sie odezwalam to od razu stronka moja :):)hi hi hi ale mam farta 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!:) Nie wiem czy mnie tu ktoś jeszcze pamieta hehe,dziewczyny 22 ide na egzamin i dlatego siedze teraz przy ksiązce cały czas,trzymajcie kciuki:) Fluidki dla wszystkich mam i to mega i dl adzieciaczków,moje dzieci od rana sprzataja u siebie bo jutro mikołaj!:)buziaki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziendoberek :) stawiam pyszna kawke i zapraszam chetne :) Pyska ja trzymam kciuki na pewno ci sie uda nie martw sie :) ja dopiero sniadanie wcinam potem chce skoczyc do bratowej na kawke tylko nie wiem czy jest w domu , musze dryndnac do niej bo nie chce mi sie siedziec samej w domu no w sumie nie tak samej bo sa dzieci ale potzrebuje towarzystwa doroslej osoby :) dobra zmykam potem zajrze :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×